Hledat

Ubytování

Ubytování město Vallarga

Ve městě Vallarga (Itálie) máme celkem 5 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Vallarga

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Vallarga

Apartment Reiterer

9,9

Apartment Reiterer

Ubytování (Apartmán) Apartment Reiterer. Apartment Reiterer se nachází v malé vesnici Weitental, 17 km od nejbližšího vleku lyžařského areálu Gitschberg. Ubytování Apartment Reiterer se nachází ve městě Vallarga (Itálie - Trentino Alto Adige).

Kröllhof

9,9

Kröllhof

Ubytování (Apartmány) Kröllhof. Kröllhof se nachází v obci Vallarga, 22 km od opatství Novacella, a nabízí výhled do zahrady, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Kröllhof se nachází ve městě Vallarga (Itálie - Trentino Alto Adige).

Tratterhof Apartments

9,8

Tratterhof Apartments

Ubytování (Apartmány) Tratterhof Apartments. Tratterhof Apartments se nachází ve městě Vallarga a nabízí gril a sluneční terasu. 25 km od Bressanone. Ve všech prostorách je zdarma dostupné Wi-Fi. Ubytování Tratterhof Apartments se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Oberhof Weitental

9,5

Oberhof Weitental

Ubytování (Farma) Oberhof Weitental. Oberhof Weitental se nachází v obci Vallarga, 36 km od obce Corvara in Badia. Nabízí bezplatné půjčení jízdních kol a Wi-Fi zdarma. Ubytování Oberhof Weitental se nachází ve městě Vallarga (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Pension Moarhof

8,7

Hotel Pension Moarhof

Ubytování (Penzion) Hotel Pension Moarhof. Hotel Pension Moarhof se nachází v obci Vallarga, 17 km od opatství Novacella, a nabízí sezónní venkovní bazén, bezplatné soukromé parkoviště, bar a... Ubytování Hotel Pension Moarhof se nachází ve městě Vallarga (Itálie - Trentino Alto Adige).

Apartment Lux Weitental

8,5

Apartment Lux Weitental

Ubytování (Apartmán) Apartment Lux Weitental. Apartment Lux Weitental se nachází přibližně 17 km od opatství Novacella a nabízí ubytování se zahradou, balkonem a výhledem na město. Ubytování Apartment Lux Weitental se nachází ve městě Vallarga (Itálie - Trentino Alto Adige).

Oberhof Apt Lärchenwald

Oberhof Apt Lärchenwald

UbytováníOberhof Apt Lärchenwald. Oberhof Apt Lärchenwald se nachází v obci Vallarga a nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Oberhof Apt Lärchenwald se nachází ve městě Vallarga (Itálie - Trentino Alto Adige).

Oberhof Apt Panorama

Oberhof Apt Panorama

UbytováníOberhof Apt Panorama. Oberhof Apt Panorama se nachází v obci Vallarga a nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Oberhof Apt Panorama se nachází ve městě Vallarga (Itálie - Trentino Alto Adige).

Oberhof Bauernhaus

Oberhof Bauernhaus

UbytováníOberhof Bauernhaus. Oberhof Bauernhaus se nachází asi 21 km od opatství Novacella a nabízí ubytování s balkonem, kávovarem a výhledem do zahrady. Ubytování Oberhof Bauernhaus se nachází ve městě Vallarga (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ubytování ve městě Vallarga

Město Vallarga se nachází na území země Itálie. Momentálně pro vás evidujeme celkem 5 hotelů a ubytování ve městě Vallarga.