Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování ve městě Valeč

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Valeč

Bohem zapomenuté místo

8,8

Bohem zapomenuté místo

Ubytování (Luxusní stan) Bohem zapomenuté místo. Bohem zapomenuté místo se nachází ve Valeči a nabízí bar a terasu. 49 km od Plzně. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Bohem zapomenuté místo se nachází ve městě Valeč (Česko - Karlovarský kraj).

Dům zámeckých kaplanů

8,6

Dům zámeckých kaplanů

Ubytování (Penzion) Dům zámeckých kaplanů. Dům zámeckých kaplanů se nachází ve Valči. Nabízí restauraci, bar, zahradu a bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách. Ubytování Dům zámeckých kaplanů se nachází ve městě Valeč (Česko - Karlovarský kraj).

Valečská Hospůdka

8,5

Valečská Hospůdka

Ubytování (Privát) Valečská Hospůdka. Valečská Hospůdka se nachází ve Valči, 36 km od Karlových Varů. Nabízí bar a Wi-Fi zdarma.K dispozici je sluneční terasa. Ubytování Valečská Hospůdka se nachází ve městě Valeč (Česko - Karlovarský kraj).

Valečská pálenice

Valečská pálenice

Ubytování (Penzion) Valečská pálenice. Valečská pálenice is offering accommodation in Valeč. All rooms boast a kitchenette and a private bathroom. The guest house has family rooms. Ubytování Valečská pálenice se nachází ve městě Valeč (Česko - Karlovarský kraj).