Hledat

Ubytování

Ubytování město Valdaora

Ve městě Valdaora (Itálie) máme celkem 98 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Valdaora

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Valdaora

Kranebitterhof Apt Edelweiss

10

Kranebitterhof Apt Edelweiss

UbytováníKranebitterhof Apt Edelweiss. Kranebitterhof Apt Edelweiss se nachází v obci Valdaora, 45 km od opatství Novacella, 49 km od vlakového nádraží Bressanone a 23 km od jezera Lago di... Ubytování Kranebitterhof Apt Edelweiss se nachází ve městě Valdaora (Itálie - Trentino Alto Adige).

Apartments Perfila Morgenrot

10

Apartments Perfila Morgenrot

UbytováníApartments Perfila Morgenrot. Apartments Perfila Morgenrot se nachází ve městě Valdaora, 45 km od opatství Novacella a 49 km od vlakového nádraží Bressanone. Ubytování Apartments Perfila Morgenrot se nachází ve městě Valdaora (Itálie - Trentino Alto Adige).

Gandlerhof

10

Gandlerhof

Ubytování (Apartmány) Gandlerhof. Gandlerhof se nachází v obci Valdaora v regionu Trentino Alto Adige, 42 km od opatství Novacella. Ubytování Gandlerhof se nachází ve městě Valdaora (Itálie - Trentino Alto Adige).

Kriendlhof Fewo A

10

Kriendlhof Fewo A

Ubytování (Apartmány) Kriendlhof Fewo A. Kriendlhof Fewo A se nachází v obci Valdaora a nabízí zahradu, terasu, bezplatné Wi-Fi a výhled na hory. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Kriendlhof Fewo A se nachází ve městě Valdaora (Itálie - Trentino Alto Adige).

Kruma - Bankl 2

10

Kruma - Bankl 2

Ubytování (Apartmán) Kruma - Bankl 2. Kruma - Bankl 2 nabízí ubytování s výhledem na hory v obci Valdaora, 43 km od opatství Novacella a 47 km od vlakového nádraží Bressanone. Ubytování Kruma - Bankl 2 se nachází ve městě Valdaora (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hus Appartement - Nr. 4

10

Hus Appartement - Nr. 4

Ubytování (Apartmán) Hus Appartement - Nr. 4. Hus Appartement - Nr. 4 se nachází asi 46 km od vlakového nádraží Bressanone a nabízí ubytování s balkonem, rychlovarnou konvicí a výhledem na hory. Ubytování Hus Appartement - Nr. 4 se nachází ve městě Valdaora (Itálie - Trentino Alto Adige).

Holiday Home Julia

10

Holiday Home Julia

Ubytování (Apartmány) Holiday Home Julia. Holiday Home Julia se nachází v obci Valdaora, 46 km od opatství Novacella a 50 km od vlakového nádraží Bressanone, a nabízí výhled do zahrady. Ubytování Holiday Home Julia se nachází ve městě Valdaora (Itálie - Trentino Alto Adige).

Apartments Oberpichlhof

9,8

Apartments Oberpichlhof

UbytováníApartments Oberpichlhof. Apartmány Oberpichlhof se nachází v obci Olang na kopcích lyžařského areálu Kronplatz. Ve všech prostorách je zdarma k dispozici Wi-Fi. Ubytování Apartments Oberpichlhof se nachází ve městě Valdaora (Itálie - Trentino Alto Adige).

Chalet Piz da Peres

9,7

Chalet Piz da Peres

Ubytování (Apartmány) Chalet Piz da Peres. Chalet Piz da Peres se nachází v obci Valdaora a nabízí výhled do zahrady, sezónní venkovní bazén, bar, sdílený lounge, zahradu a gril. Ubytování Chalet Piz da Peres se nachází ve městě Valdaora (Itálie - Trentino Alto Adige).

Suite Marianne

9,7

Suite Marianne

UbytováníSuite Marianne. Suite Marianne se nachází asi 41 km od opatství Novacella a nabízí ubytování s terasou, kávovarem a výhledem na řeku. Ubytování Suite Marianne se nachází ve městě Valdaora (Itálie - Trentino Alto Adige).

Appartements Steiner

9,7

Appartements Steiner

Ubytování (Apartmány) Appartements Steiner. Appartements Steiner se nachází ve Valdaoře a nabízí ubytování s možností vlastního stravování a Wi-Fi. Ubytování Appartements Steiner se nachází ve městě Valdaora (Itálie - Trentino Alto Adige).

Small Luxury Apartments Lausa

9,7

Small Luxury Apartments Lausa

UbytováníSmall Luxury Apartments Lausa. Small Luxury Apartments Lausa se nachází v obci Valdaora, 42 km od opatství Novacella. Ubytování Small Luxury Apartments Lausa se nachází ve městě Valdaora (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ferienwohnungen Bulandhof

9,6

Ferienwohnungen Bulandhof

Ubytování (Farma) Ferienwohnungen Bulandhof. Bulandhof je farma se zvířaty nacházející se ve Valdaoře, 500 metrů od jezera Valdora, 7 minut autem od lyžařského střediska Plan de Corones a 13 km od... Ubytování Ferienwohnungen Bulandhof se nachází ve městě Valdaora (Itálie - Trentino Alto Adige).

Appartements Oberleiter

9,6

Appartements Oberleiter

Ubytování (Apartmány) Appartements Oberleiter. Appartements Oberleiter se nachází v obci Valdaora, 40 km od opatství Novacella. Nabízí výhled na hory, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Appartements Oberleiter se nachází ve městě Valdaora (Itálie - Trentino Alto Adige).

App. Brunner

9,6

App. Brunner

Ubytování (Apartmán) App. Brunner. App. Brunner nabízí ubytování v obci Valdaora s bezplatným Wi-Fi a výhledem do zahrady. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování App. Brunner se nachází ve městě Valdaora (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hus Appartement - Nr. 5

9,6

Hus Appartement - Nr. 5

Ubytování (Apartmán) Hus Appartement - Nr. 5. Hus Appartement - Nr. 5 se nachází asi 46 km od vlakového nádraží Bressanone a nabízí ubytování s balkonem, rychlovarnou konvicí a výhledem do zahrady. Ubytování Hus Appartement - Nr. 5 se nachází ve městě Valdaora (Itálie - Trentino Alto Adige).

Appartement Garden

9,6

Appartement Garden

Ubytování (Apartmány) Appartement Garden. Appartement Garden se nachází ve Valdaoře a nabízí ubytování s možností vlastního stravování a Wi-Fi. Ubytování Appartement Garden se nachází ve městě Valdaora (Itálie - Trentino Alto Adige).

Appartment Hossler

9,6

Appartment Hossler

Ubytování (Apartmán) Appartment Hossler. Appartment Hossler se nachází v obci Valdaora, 46 km od opatství Novacella, 50 km od vlakového nádraží Bressanone a 24 km od jezera Lago di Braies, a... Ubytování Appartment Hossler se nachází ve městě Valdaora (Itálie - Trentino Alto Adige).

Lerchnhof

9,6

Lerchnhof

UbytováníLerchnhof. Lerchnhof se nachází v obci Valdaora v regionu Trentino Alto Adige, 42 km od opatství Novacella, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, dětským hřištěm,... Ubytování Lerchnhof se nachází ve městě Valdaora (Itálie - Trentino Alto Adige).

Alpin Panorama Hotel Hubertus

9,6

Alpin Panorama Hotel Hubertus

UbytováníAlpin Panorama Hotel Hubertus. Set in a 5000 m² park, Hotel Hubertus features a range of outdoor swimming pools, plus the Alpenreych Spa with saunas and steam baths. Ubytování Alpin Panorama Hotel Hubertus se nachází ve městě Valdaora (Itálie - Trentino Alto Adige).

Berggasthof Trattes

9,5

Berggasthof Trattes

Ubytování (Penzion – hostinec) Berggasthof Trattes. Berggasthof Trattes se nachází v nadmořské výšce 1500 metrů, 10 minut jízdy autem od města Valdaora. Nabízí tradiční restauraci, snack bar a úschovnu lyží. Ubytování Berggasthof Trattes se nachází ve městě Valdaora (Itálie - Trentino Alto Adige).

Durnbrunn 5

9,5

Durnbrunn 5

Ubytování (Apartmán) Durnbrunn 5. Durnbrunn 5 is located in Valdaora, 46 km from Train Station Bressanone, 48 km from Cathedral of Bressanone, and 48 km from Pharmacy Museum. Ubytování Durnbrunn 5 se nachází ve městě Valdaora (Itálie - Trentino Alto Adige).

Residenz Erschbaum

9,5

Residenz Erschbaum

Ubytování (Farma) Residenz Erschbaum. Residenz Erschbaum se nachází v obci Valdaora, 200 metrů od Lorenzi. Nabízí možnost lyžování přímo od budovy, lyžárnu a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Residenz Erschbaum se nachází ve městě Valdaora (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ferienwohnung Pramstaller

9,5

Ferienwohnung Pramstaller

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnung Pramstaller. Ferienwohnung Pramstaller se nachází v obci Valdaora, 40 km od opatství Novacella a 44 km od vlakového nádraží Bressanone. Ubytování Ferienwohnung Pramstaller se nachází ve městě Valdaora (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ferienwohnungen Färberhof Urlaub auf dem Bauernhof

9,4

Ferienwohnungen Färberhof Urlaub auf dem Bauernhof

Ubytování (Farma) Ferienwohnungen Färberhof Urlaub auf dem Bauernhof. Ferienwohnungen Färberhof Urlaub se nachází v obci Valdaora v regionu Trentino Alto Adige, 42 km od opatství Novacella. Ubytování Ferienwohnungen Färberhof Urlaub auf dem Bauernhof se nachází ve městě Valdaora (Itálie - Trentino Alto Adige).

Liebharterhof

9,4

Liebharterhof

Ubytování (Apartmány) Liebharterhof. Liebharterhof se nachází v obci Valdaora v regionu Trentino Alto Adige, 42 km od opatství Novacella. Ubytování Liebharterhof se nachází ve městě Valdaora (Itálie - Trentino Alto Adige).

B&B Haus Grüner

9,4

B&B Haus Grüner

UbytováníB&B Haus Grüner. B&B Haus Grüner se nachází v obci Valdaora, 43 km od opatství Novacella a 47 km od vlakového nádraží Bressanone. Ubytování B&B Haus Grüner se nachází ve městě Valdaora (Itálie - Trentino Alto Adige).

Appartement Gandler

9,4

Appartement Gandler

Ubytování (Aparthotel) Appartement Gandler. Appartement Gandler se nachází v centru města Valdaora, 2 500 metrů od nejbližšího lyžařského vleku v lyžařské oblasti Corones. Ubytování Appartement Gandler se nachází ve městě Valdaora (Itálie - Trentino Alto Adige).

Residence Oberhauser

9,4

Residence Oberhauser

Ubytování (Apartmány) Residence Oberhauser. Residence Oberhauser se nachází v obci Valdaora v regionu Trentino Alto Adige, 43 km od opatství Novacella. Ubytování Residence Oberhauser se nachází ve městě Valdaora (Itálie - Trentino Alto Adige).

Appartements Mutschlechner

9,4

Appartements Mutschlechner

UbytováníAppartements Mutschlechner. Appartements Mutschlechner se nachází v obci Valdaora, 42 km od opatství Novacella. Nabízí výhled na hory, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Appartements Mutschlechner se nachází ve městě Valdaora (Itálie - Trentino Alto Adige).

Durnbrunn 2

9,3

Durnbrunn 2

Ubytování (Apartmán) Durnbrunn 2. Durnbrunn 2 se nachází asi 46 km od vlakového nádraží Bressanone a nabízí ubytování s terasou, rychlovarnou konvicí a výhledem na hory. Ubytování Durnbrunn 2 se nachází ve městě Valdaora (Itálie - Trentino Alto Adige).

Residence Maximilian

9,3

Residence Maximilian

Ubytování (Apartmány) Residence Maximilian. Residence Maximilian se nachází v obci Valdaora v regionu Trentino Alto Adige a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, neplaceným soukromým parkovištěm a... Ubytování Residence Maximilian se nachází ve městě Valdaora (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ferienwohnungen Schnarf

9,3

Ferienwohnungen Schnarf

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnungen Schnarf. Ferienwohnungen Schnarf se nachází 5 minut jízdy autem od lyžařského areálu Kronplatz a nabízí ubytování s možností vlastního stravování, bezplatným Wi-Fi... Ubytování Ferienwohnungen Schnarf se nachází ve městě Valdaora (Itálie - Trentino Alto Adige).

Kruma - Bankl 1

9,3

Kruma - Bankl 1

Ubytování (Apartmán) Kruma - Bankl 1. Kruma - Bankl 1 se nachází asi 47 km od vlakového nádraží Bressanone a nabízí ubytování s balkonem, rychlovarnou konvicí a výhledem na hory. Ubytování Kruma - Bankl 1 se nachází ve městě Valdaora (Itálie - Trentino Alto Adige).

Alpenvilla Winklwiese

9,3

Alpenvilla Winklwiese

Ubytování (Apartmán) Alpenvilla Winklwiese. Alpenvilla Winklwiese se nachází asi 43 km od opatství Novacella a nabízí výhled na hory, bar a balkon. Ubytování Alpenvilla Winklwiese se nachází ve městě Valdaora (Itálie - Trentino Alto Adige).

Appartment Felder Erika

9,3

Appartment Felder Erika

Ubytování (Apartmány) Appartment Felder Erika. Appartment Felder Erika jsou apartmány s Wi-Fi zdarma a balkonem s výhledem na hory situované jen 3 minuty jízdy od lyžařského střediska Kronplatz. Ubytování Appartment Felder Erika se nachází ve městě Valdaora (Itálie - Trentino Alto Adige).

App Unterhoelzlhof

9,2

App Unterhoelzlhof

UbytováníApp Unterhoelzlhof. App Unterhoelzlhof se nachází v obci Valdaora v regionu Trentino Alto Adige, 43 km od opatství Novacella. Ubytování App Unterhoelzlhof se nachází ve městě Valdaora (Itálie - Trentino Alto Adige).

Bad Bergfallerhof

9,2

Bad Bergfallerhof

Ubytování (Apartmány) Bad Bergfallerhof. Bad Bergfallerhof je farma, která se nachází v nadmořské výšce 1330 metrů v obci Valdaora, 3 minuty jízdy od nejbližšího vleku v lyžařské oblasti Plan de... Ubytování Bad Bergfallerhof se nachází ve městě Valdaora (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Markushof 3***S

9,2

Hotel Markushof 3***S

Ubytování (Hotel) Hotel Markushof 3***S. Hotel Markushof je vzdálený 3 km od sjezdovek střediska Olang 1. Nabízí wellness a restauraci připravující tyrolské pokrmy. Ubytování Hotel Markushof 3***S se nachází ve městě Valdaora (Itálie - Trentino Alto Adige).

Kronplatz-Resort Berghotel Zirm

9,2

Kronplatz-Resort Berghotel Zirm

Ubytování (Hotel) Kronplatz-Resort Berghotel Zirm. Berghotel Zirm se nachází přímo u sjezdovky Valdaora. Ubytování Kronplatz-Resort Berghotel Zirm se nachází ve městě Valdaora (Itálie - Trentino Alto Adige).

Häuslerhof

9,2

Häuslerhof

Ubytování (Apartmány) Häuslerhof. Häuslerhof se nachází v obci Valdaora v regionu Trentino Alto Adige, 46 km od opatství Novacella. Ubytování Häuslerhof se nachází ve městě Valdaora (Itálie - Trentino Alto Adige).

Appartement Durnbrunn

9,2

Appartement Durnbrunn

UbytováníAppartement Durnbrunn. Appartement Durnbrunn se nachází v obci Valdaora, 42 km od opatství Novacella. Nabízí výhled do zahrady, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Appartement Durnbrunn se nachází ve městě Valdaora (Itálie - Trentino Alto Adige).

Residence Hofer

9,2

Residence Hofer

Ubytování (Apartmány) Residence Hofer. Residence Hofer obklopují vrcholky Dolomit. Nabízí ubytování s možností vlastního stravování s bezplatným parkováním. Ubytování Residence Hofer se nachází ve městě Valdaora (Itálie - Trentino Alto Adige).

Mirabell Dolomites Hotel Luxury Ayurveda & Spa

9,2

Mirabell Dolomites Hotel Luxury Ayurveda & Spa

Ubytování (Hotel) Mirabell Dolomites Hotel Luxury Ayurveda & Spa. Pětihvězdičkový Mirabell Dolomites Hotel Luxury Ayurveda & Spa nabízí širokou škálu wellness zařízení, včetně sauny, krytého a venkovního bazénu. Ubytování Mirabell Dolomites Hotel Luxury Ayurveda & Spa se nachází ve městě Valdaora (Itálie - Trentino Alto Adige).

Appartements Schatzer

9,2

Appartements Schatzer

Ubytování (Apartmán) Appartements Schatzer. Appartements Schatzer se nachází ve městě Valdaora, 4 minuty jízdy od lyžařského vleku Olang, kterým se dostanete do lyžařského areálu Plan de Corones. Ubytování Appartements Schatzer se nachází ve městě Valdaora (Itálie - Trentino Alto Adige).

Appartments Jägerhof

9,2

Appartments Jägerhof

Ubytování (Aparthotel) Appartments Jägerhof. Appartments Jägerhof se nachází v obci Valdaora di Mezzo a nabízí lyžárnu a obchod s potravinami. Ubytování Appartments Jägerhof se nachází ve městě Valdaora (Itálie - Trentino Alto Adige).

Almhotel Lenz

9,2

Almhotel Lenz

UbytováníAlmhotel Lenz. Almhotel Lenz se nachází se v obci Valdaora, 1,6 km od lanovky Marchner, 3,2 km od lanovky Arndt, 3,5 km od lanovky Olang I, 3,7 km od lanovky Lorenzi a 8... Ubytování Almhotel Lenz se nachází ve městě Valdaora (Itálie - Trentino Alto Adige).

Residence Iris

9,1

Residence Iris

Ubytování (Aparthotel) Residence Iris. Residence Iris se nachází v Dolomitech a nabízí apartmány s možností vlastního stravování, Wi-Fi zdarma, lázně, wellness centrum, saunu a tureckou lázeň. Ubytování Residence Iris se nachází ve městě Valdaora (Itálie - Trentino Alto Adige).

Chalet Martin

9,1

Chalet Martin

Ubytování (Apartmán) Chalet Martin. Chalet Martin se nachází v obci Valdaora a nabízí zahradu, přímý přístup na sjezdovku, terasu, bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. Ubytování Chalet Martin se nachází ve městě Valdaora (Itálie - Trentino Alto Adige).

Casa dei sogni

9,1

Casa dei sogni

UbytováníCasa dei sogni. Casa dei sogni se nachází ve městě Valdaora, 42 km od opatství Novacella a 46 km od vlakového nádraží Bressanone, a nabízí zahradu a výhled na hory. Ubytování Casa dei sogni se nachází ve městě Valdaora (Itálie - Trentino Alto Adige).

Bärenhotel

9,1

Bärenhotel

Ubytování (Hotel) Bärenhotel. Situated in Valdaora, directly at the ski slopes. Bärenhotel has a number of amenities including an all year sky pool, a sauna, fitness centre and the ... Ubytování Bärenhotel se nachází ve městě Valdaora (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ubytování ve městě Valdaora

Město Valdaora se nachází na území země Itálie. Momentálně pro vás evidujeme celkem 98 hotelů a ubytování ve městě Valdaora.