Hledat

Ubytování

Ubytování město Valdaora di Sotto

Ve městě Valdaora di Sotto (Itálie) máme celkem 5 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Valdaora di Sotto

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Valdaora di Sotto

Apartments Frieda

9,9

Apartments Frieda

Ubytování (Apartmán) Apartments Frieda. Nachází se 15 minut jízdy od lyžařského areálu Kronplatz.Apartmány Frieda nabízí ubytování s možností vlastního stravování v obci Valdaora di Sotto. Ubytování Apartments Frieda se nachází ve městě Valdaora di Sotto (Itálie - Trentino Alto Adige).

Holzerhof

9,7

Holzerhof

Ubytování (Apartmány) Holzerhof. Holzerhof se nachází v obci Valdaora di Sotto, 42 km od opatství Novacella. Nabízí výhled na hory, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Holzerhof se nachází ve městě Valdaora di Sotto (Itálie - Trentino Alto Adige).

App. Birkenheim

9,2

App. Birkenheim

Ubytování (Apartmány) App. Birkenheim. App se nachází v obci Valdaora v regionu Trentino Alto Adige, 40 km od opatství Novacella. Ubytování App. Birkenheim se nachází ve městě Valdaora di Sotto (Itálie - Trentino Alto Adige).

Panzenbachhof

9,1

Panzenbachhof

Ubytování (Apartmány) Panzenbachhof. Panzenbachhof se nachází v obci Valdaora di Sotto, 37 km od Canazei, a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Panzenbachhof se nachází ve městě Valdaora di Sotto (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ampio appartamento su 2 livelli con garage coperto

9

Ampio appartamento su 2 livelli con garage coperto

Ubytování (Apartmán) Ampio appartamento su 2 livelli con garage coperto. Ampio appartamento su 2 livelli con garage coperto se nachází ve městě Valdaora, 41 km od opatství Novacella a 44 km od vlakového nádraží Bressanone. Ubytování Ampio appartamento su 2 livelli con garage coperto se nachází ve městě Valdaora di Sotto (Itálie - Trentino Alto Adige).

Locazione Turistica Zollerhof - OLA192

8

Locazione Turistica Zollerhof - OLA192

Ubytování (Apartmán) Locazione Turistica Zollerhof - OLA192. Locazione Turistica Zollerhof - OLA192 se nachází v obci Valdaora di Sotto v regionu Trentino Alto Adige a nabízí balkon. Na místě je soukromé parkoviště. Ubytování Locazione Turistica Zollerhof - OLA192 se nachází ve městě Valdaora di Sotto (Itálie - Trentino Alto Adige).

Locazione Turistica Zollerhof - OLA190

Locazione Turistica Zollerhof - OLA190

Ubytování (Apartmán) Locazione Turistica Zollerhof - OLA190. Locazione Turistica Zollerhof - OLA190 se nachází v obci Valdaora di Sotto v regionu Trentino Alto Adige a nabízí balkon. Na místě je soukromé parkoviště. Ubytování Locazione Turistica Zollerhof - OLA190 se nachází ve městě Valdaora di Sotto (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ubytování ve městě Valdaora di Sotto

Město Valdaora di Sotto se nachází na území země Itálie. Momentálně pro vás evidujeme celkem 5 hotelů a ubytování ve městě Valdaora di Sotto.