Hledat

Ubytování

Ubytování město Val di Mezzo

Ve městě Val di Mezzo (Itálie) máme celkem 1 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Val di Mezzo

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Val di Mezzo

Steinhof

9,5

Steinhof

Ubytování (Apartmán) Steinhof. Steinhof se nachází asi 37 km od opatství Novacella a nabízí ubytování se zahradou, balkonem a výhledem do zahrady. Ubytování Steinhof se nachází ve městě Val di Mezzo (Itálie - Trentino Alto Adige).

Heiserhof App Apfel

Heiserhof App Apfel

Ubytování (Apartmán) Heiserhof App Apfel. Heiserhof App Apfel se nachází ve Val di Mezzo a nabízí zahradu a gril. Ubytování Heiserhof App Apfel se nachází ve městě Val di Mezzo (Itálie - Trentino Alto Adige).

Heiserhof App Kirsche

Heiserhof App Kirsche

Ubytování (Apartmán) Heiserhof App Kirsche. Heiserhof App Kirsche se nachází ve Val di Mezzo a nabízí zahradu a gril. Ubytování Heiserhof App Kirsche se nachází ve městě Val di Mezzo (Itálie - Trentino Alto Adige).

Heiserhof App Holunder

Heiserhof App Holunder

Ubytování (Apartmán) Heiserhof App Holunder. Heiserhof App Holunder se nachází ve Val di Mezzo a nabízí zahradu a gril. Ubytování Heiserhof App Holunder se nachází ve městě Val di Mezzo (Itálie - Trentino Alto Adige).

Heiserhof App Birke

Heiserhof App Birke

Ubytování (Apartmán) Heiserhof App Birke. Heiserhof App Birke se nachází ve Val di Mezzo a nabízí zahradu a gril. Ubytování Heiserhof App Birke se nachází ve městě Val di Mezzo (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ubytování ve městě Val di Mezzo

Město Val di Mezzo se nachází na území země Itálie. Momentálně pro vás evidujeme celkem 1 hotelů a ubytování ve městě Val di Mezzo.