Hledat

Ubytování

Ubytování město Vafés

Ve městě Vafés (Řecko) máme celkem 5 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Vafés

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Vafés

Patriko Traditional Stone Houses

9,7

Patriko Traditional Stone Houses

Ubytování (Aparthotel) Patriko Traditional Stone Houses. Patriko Traditional Stone Houses Vafes Apokoronou se nachází v památkově chráněné vesnici Vafes, 11 km od Georgioupolisu. Ubytování Patriko Traditional Stone Houses se nachází ve městě Vafés (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 743 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Vafes Traditional Stone Houses

8,6

Vafes Traditional Stone Houses

Ubytování (Aparthotel) Vafes Traditional Stone Houses. Vafes Traditional Stone Houses nabízí na různých místech ve vesnici Vafés domy, apartmány a pokoje s možností vlastního stravování a s balkonem a terasou,... Ubytování Vafes Traditional Stone Houses se nachází ve městě Vafés (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 626 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holidays Vafes Chania

Holidays Vafes Chania

Ubytování (Apartmán) Holidays Vafes Chania. Situated in Vafés in the Crete region, Holidays Vafes Chania has a balcony and garden views. The air-conditioned accommodation is 11 km from Georgioupolis. Ubytování Holidays Vafes Chania se nachází ve městě Vafés (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 748 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Vafés

Město Vafés se nachází na území země Řecko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 5 hotelů a ubytování ve městě Vafés.