Hledat

Ubytování

Ubytování město Uranopoli

Ve městě Uranopoli (Řecko) máme celkem 54 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Uranopoli

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Uranopoli

Arxontariki Suites

10

Arxontariki Suites

Ubytování (Penzion) Arxontariki Suites. ARXONTARIKI SUITES is located in Ouranoupoli, 24 km from Mount Athos, and features a terrace. Every room has a balcony. Ubytování Arxontariki Suites se nachází ve městě Uranopoli (Řecko - Macedonia). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 352 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Vintage Home

10

Vintage Home

Ubytování (Apartmán) Vintage Home. Situated in Ouranoupoli, a few steps from Ouranoupoli Beaches and 1. Ubytování Vintage Home se nachází ve městě Uranopoli (Řecko - Macedonia). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 252 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

House with marvelous view

9,9

House with marvelous view

Ubytování (Apartmán) House with marvelous view. Boasting garden views, House with marvelous view features accommodation with a balcony and a kettle, around 1.3 km from Akrathos Beach. Ubytování House with marvelous view se nachází ve městě Uranopoli (Řecko - Macedonia).

Villa Almira Luxury Apartments

9,9

Villa Almira Luxury Apartments

Ubytování (Apartmány) Villa Almira Luxury Apartments. Villa Almira Luxury Apartments is located in Ouranoupoli and offers self-catering accommodation. Free WiFi access is available. Ubytování Villa Almira Luxury Apartments se nachází ve městě Uranopoli (Řecko - Macedonia). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 202 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

OURANOUPOLI BUNGALOWS & CAMPING

9,7

OURANOUPOLI BUNGALOWS & CAMPING

Ubytování (Kemp) OURANOUPOLI BUNGALOWS & CAMPING. Located in Ouranoupoli, OURANOUPOLI BUNGALOWS & CAMPING provides free WiFi, and guests can enjoy a restaurant, a bar and a garden. Ubytování OURANOUPOLI BUNGALOWS & CAMPING se nachází ve městě Uranopoli (Řecko - Macedonia).

Apartments by Areti - Room Areti

9,7

Apartments by Areti - Room Areti

Ubytování (Apartmán) Apartments by Areti - Room Areti. Situated in Ouranoupoli, a few steps from Ouranoupoli Beaches and 1. Ubytování Apartments by Areti - Room Areti se nachází ve městě Uranopoli (Řecko - Macedonia).

Velia SeaSide Apartments

9,6

Velia SeaSide Apartments

Ubytování (Apartmány) Velia SeaSide Apartments. Featuring free WiFi and air conditioning, Velia SeaSide Apartments is situated in Ouranoupoli. The accommodation is fitted with a cable flat-screen TV. Ubytování Velia SeaSide Apartments se nachází ve městě Uranopoli (Řecko - Macedonia). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 002 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pansion Katerina

9,6

Pansion Katerina

Ubytování (Aparthotel) Pansion Katerina. Pansion Katerina is 100 metres from the Blue Flag beach of Ouranoupolis in Chalkidiki and 500 metres from Ouranoupoli Village Centre. Ubytování Pansion Katerina se nachází ve městě Uranopoli (Řecko - Macedonia). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 014 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pension Irini

9,6

Pension Irini

Ubytování (Aparthotel) Pension Irini. This traditional hotel is located in Ouranoupoli. Pension Irini offers air-conditioned studios and apartments. Ubytování Pension Irini se nachází ve městě Uranopoli (Řecko - Macedonia). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 139 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Avaton Farm

9,5

Avaton Farm

Ubytování (Prázdninový dům) Avaton Farm. Located in a UNESCO-protected area, in Ouranoupoli, Avaton Farm is an agrotouristic property set amidst olive groves, vineyards and fragrant flowers. Ubytování Avaton Farm se nachází ve městě Uranopoli (Řecko - Macedonia).

Archodariki

9,5

Archodariki

Ubytování (Penzion) Archodariki. Archodariki se nachází v centru města Ouranoupoli na poloostrově Chalkidiki. Tento penzion stojí nedaleko moře, obchodů, kaváren a taveren. Ubytování Archodariki se nachází ve městě Uranopoli (Řecko - Macedonia). V následujících dnech se ceny pohybují od 872 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Prosforio

9,5

Prosforio

Ubytování (Apartmány) Prosforio. Hotel Prosforio se nachází v Uranopoli, jen 250 metrů od pláže, 400 metrů od přístavu a 2,5 km od podhůří Athos. Ubytování Prosforio se nachází ve městě Uranopoli (Řecko - Macedonia). V následujících dnech se ceny pohybují od 926 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Dioni Apartments

9,4

Dioni Apartments

Ubytování (Apartmány) Dioni Apartments. Offering a sun terrace and views of the sea, Dioni Apartments is set in Ouranoupoli in the Macedonia Region, 6 km from Mount Athos. Ubytování Dioni Apartments se nachází ve městě Uranopoli (Řecko - Macedonia). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 502 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

villa Maria

9,4

villa Maria

Ubytování (Prázdninové domy) villa Maria. Set in Ouranoupoli in the Macedonia region, with Trimi Beach and Ouranoupoli Beaches nearby, villa Maria offers accommodation with free private parking. Ubytování villa Maria se nachází ve městě Uranopoli (Řecko - Macedonia).

Ayia Marina Suites

9,4

Ayia Marina Suites

Ubytování (Apartmány) Ayia Marina Suites. Ayia Marina Suites offer tastefully decorated accommodation with free WiFi, in Ouranoupoli. The hotel has a terrace and views of the sea. Ubytování Ayia Marina Suites se nachází ve městě Uranopoli (Řecko - Macedonia).

Emmeleia Accommodation

9,3

Emmeleia Accommodation

Ubytování (Apartmány) Emmeleia Accommodation. Just 150 metres from the nearest beach, Emmeleia Accommodation is in the centre of Ouranoupoli Village. Ubytování Emmeleia Accommodation se nachází ve městě Uranopoli (Řecko - Macedonia). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 347 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Alba Chiara

9,3

Villa Alba Chiara

Ubytování (Vila) Villa Alba Chiara. Villa Alba Chiara se nachází 100 metrů od pláže Tripiti v Ouranoupoli a může se pochlubit venkovním bazénem. Ubytování Villa Alba Chiara se nachází ve městě Uranopoli (Řecko - Macedonia).

Hotel Filoxenia

9,2

Hotel Filoxenia

Ubytování (Hotel) Hotel Filoxenia. Filoxenia nabízí ubytování s panoramatickým výhledem na moře uprostřed dobře udržovaných zahrad v rybářské vesnici Ouranoupoli. Ubytování Hotel Filoxenia se nachází ve městě Uranopoli (Řecko - Macedonia). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 258 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Archodiko Toliadi

9,2

Archodiko Toliadi

Ubytování (Penzion) Archodiko Toliadi. Nestled in one of the most charming neighbourhoods of Ouranoupoli, only 100 metres from its centre, Archodiko Toliadi offers traditional beauty and... Ubytování Archodiko Toliadi se nachází ve městě Uranopoli (Řecko - Macedonia). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 458 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Athos Guest House Pansion

9,2

Athos Guest House Pansion

Ubytování (Penzion) Athos Guest House Pansion. Penzion Athos Guest House-Pansion se nachází v obci Uranopoli, pouhých 30 metrů od pláže, a nabízí sdílenou terasu a pokoje s klimatizací, zařízeným... Ubytování Athos Guest House Pansion se nachází ve městě Uranopoli (Řecko - Macedonia).

Villa Elizabeth

9,1

Villa Elizabeth

Ubytování (Prázdninový dům) Villa Elizabeth. Just 100 metres from the nearest beach, the 2-storey Villa Elizabeth is an accommodation set in Ouranoupoli. It boasts views to Ammouliani island. Ubytování Villa Elizabeth se nachází ve městě Uranopoli (Řecko - Macedonia). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 254 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sunset Hotel

9,1

Sunset Hotel

Ubytování (Hotel) Sunset Hotel. Sunset Hotel stojí na kopci s výhledem na Ouranoupolis. Ubytování Sunset Hotel se nachází ve městě Uranopoli (Řecko - Macedonia).

Avaton Luxury Hotel & Villas – Relais & Chateaux

9,1

Avaton Luxury Hotel & Villas – Relais & Chateaux

Ubytování (Rezort) Avaton Luxury Hotel & Villas – Relais & Chateaux. Cenou vyznamenaný Avaton Luxury Villas Resort - Relais & Chateaux se nachází v letovisku Nea Roda na pobřeží poloostrova Athos, 5 km od obce Uranopoli, a... Ubytování Avaton Luxury Hotel & Villas – Relais & Chateaux se nachází ve městě Uranopoli (Řecko - Macedonia).

Pansion Fani

9

Pansion Fani

Ubytování (Apartmány) Pansion Fani. Offering a garden, Pansion Fani offers self-catering accommodation with free WiFi, just 100 metres from the beach in Ouranoupoli. Ubytování Pansion Fani se nachází ve městě Uranopoli (Řecko - Macedonia). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 001 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Avra

9

Hotel Avra

Ubytování (Hotel) Hotel Avra. Rodinný Hotel Avra se nachází 10 metrů od pláže a 300 metrů od centra města Ouranoupoli. Ubytování Hotel Avra se nachází ve městě Uranopoli (Řecko - Macedonia).

Hotel Theopisti

9

Hotel Theopisti

Ubytování (Hotel) Hotel Theopisti. Enjoying in a quiet location in the town of Ouranoupoli, Theopisti offers free Wi-Fi access and air-conditioned rooms with balcony. Ubytování Hotel Theopisti se nachází ve městě Uranopoli (Řecko - Macedonia).

Eagles Villas

9

Eagles Villas

Ubytování (Rezort) Eagles Villas. Ubytování Eagles Villas situované uprostřed středomořských zahrad se může pochlubit úchvatnými výhledy na záliv, řadou restaurací a bohatou nabídkou... Ubytování Eagles Villas se nachází ve městě Uranopoli (Řecko - Macedonia).

Pension Antonakis

9

Pension Antonakis

Ubytování (Aparthotel) Pension Antonakis. The family-run and seafront Pension Antonakis is located in the centre of Ouranoupoli in Chalkidiki. Ubytování Pension Antonakis se nachází ve městě Uranopoli (Řecko - Macedonia). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 014 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Eagles Palace

8,9

Eagles Palace

Ubytování (Rezort) Eagles Palace. Eagles Palace se nachází v oblasti Skala uprostřed bujných zahrad a nabízí 5hvězdičkové ubytování, soukromou písečnou pláž, venkovní bazén, špičkové... Ubytování Eagles Palace se nachází ve městě Uranopoli (Řecko - Macedonia).

Mary's house

8,8

Mary's house

Ubytování (Prázdninový dům) Mary's house. Featuring air-conditioned accommodation with a balcony, Mary's house is located in Ouranoupoli. Ubytování Mary's house se nachází ve městě Uranopoli (Řecko - Macedonia). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 251 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Skites Hotel Bungalows

8,8

Skites Hotel Bungalows

Ubytování (Hotel) Skites Hotel Bungalows. Tento tradičně postavený Skites Hotel Bungalows u pláže se nachází v chráněné oblasti UNESCO a nabízí bazén a restauraci. Ubytování Skites Hotel Bungalows se nachází ve městě Uranopoli (Řecko - Macedonia).

Konaki Ouranoupolis

8,7

Konaki Ouranoupolis

Ubytování (Bed and breakfast) Konaki Ouranoupolis. Bed and breakfast Konaki Ouranoupolis se nachází ve městě Uranopoli, 2,5 km od hory Athos. Ubytování Konaki Ouranoupolis se nachází ve městě Uranopoli (Řecko - Macedonia). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 389 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Agrelia House

8,7

Agrelia House

Ubytování (Prázdninový dům) Agrelia House. The beachfront Agrelia is located 3 km from Ouranoupoli in Chalkidiki peninsula and features a garden and a terrace overlooking the sea. Ubytování Agrelia House se nachází ve městě Uranopoli (Řecko - Macedonia).

Apartments by Areti Room Ismini

8,6

Apartments by Areti Room Ismini

Ubytování (Apartmán) Apartments by Areti Room Ismini. Apartments by Areti Room Ismini in Ouranoupoli offers accommodation with free WiFi, 24 km from Mount Athos. Ubytování Apartments by Areti Room Ismini se nachází ve městě Uranopoli (Řecko - Macedonia). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 620 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Makedonia Hotel

8,6

Makedonia Hotel

Ubytování (Hotel) Makedonia Hotel. Hotel Makedonia se nachází v centru města Ouranoupolis, pouhých 100 metrů od brán na hoře Mount Athos a 60 metrů od nejbližší pláže. Ubytování Makedonia Hotel se nachází ve městě Uranopoli (Řecko - Macedonia). V následujících dnech se ceny pohybují od 888 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Panorama Spa Hotel

8,5

Panorama Spa Hotel

Ubytování (Aparthotel) Panorama Spa Hotel. Panorama Spa Hotel se nachází v obci Ouranoupoli, jen 80 metrů od pláže a součástí jeho veřejných prostor jsou 2 bary a wellness s vířivkou, krytým bazénem... Ubytování Panorama Spa Hotel se nachází ve městě Uranopoli (Řecko - Macedonia). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 208 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Anemos Apartments

8,5

Hotel Anemos Apartments

Ubytování (Hotel) Hotel Anemos Apartments. Hotel Anemos features a private beach in front of the property with free sun beds and grass umbrellas, and a beach bar serving drinks and snacks. Ubytování Hotel Anemos Apartments se nachází ve městě Uranopoli (Řecko - Macedonia). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 614 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ouranoupolis Princess

8,4

Ouranoupolis Princess

Ubytování (Hotel) Ouranoupolis Princess. Tento malý hotel se nachází v klidné části vesnice Ouranoupolis, 100 metrů od pláže a 600 metrů od centra vesnice. Ubytování Ouranoupolis Princess se nachází ve městě Uranopoli (Řecko - Macedonia).

Alexandros Palace

8,1

Alexandros Palace

Ubytování (Rezort) Alexandros Palace. Alexandros Palace stojí na svěžím zeleném svahu v letovisku Tripiti a má soukromou pláž, wellness centrum a tenisový kurt. Ubytování Alexandros Palace se nachází ve městě Uranopoli (Řecko - Macedonia).

Akrathos Beach Hotel

8,1

Akrathos Beach Hotel

Ubytování (Hotel) Akrathos Beach Hotel. Akrathos Beach Hotel se nachází v obci Ouranoupoli ležící na hornatém poloostrově Athos plném zeleně a nabízí ubytování s balkonem, bazén pro dospělé,... Ubytování Akrathos Beach Hotel se nachází ve městě Uranopoli (Řecko - Macedonia).

Pyrgos Hotel

8

Pyrgos Hotel

Ubytování (Hotel) Pyrgos Hotel. Pyrgos Hotel se nachází na začátku vesnice Ouranoupoli na poloostrově Athos. Ubytování Pyrgos Hotel se nachází ve městě Uranopoli (Řecko - Macedonia).

Pansion Thanos

7,9

Pansion Thanos

Ubytování (Apartmány) Pansion Thanos. Pansion Thanos has well-equipped accommodation featuring free WiFi in Ouranoupoli, 4.3 km from Mount Athos. Ubytování Pansion Thanos se nachází ve městě Uranopoli (Řecko - Macedonia). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 001 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Xenia Ouranoupolis

7,6

Xenia Ouranoupolis

Ubytování (Rezort) Xenia Ouranoupolis. Svěží zahradou obklopený hotel Xenia stojí v pobřežní oblasti na písčité pláži Chalkidiki. Nabízí wellness centrum, velký bazén a úchvatný výhled na moře. Ubytování Xenia Ouranoupolis se nachází ve městě Uranopoli (Řecko - Macedonia).

Athorama Hotel

7,5

Athorama Hotel

Ubytování (Hotel) Athorama Hotel. Athorama Hotel stojí na kopci uprostřed zeleně, 500 metrů od pláže Skala, a nabízí klimatizované ubytování s balkonem s výhledem na záliv Siggitikos,... Ubytování Athorama Hotel se nachází ve městě Uranopoli (Řecko - Macedonia).

Pansion Vasiliki

7,5

Pansion Vasiliki

Ubytování (Apartmány) Pansion Vasiliki. Offering accommodation with air conditioning, Pansion Vasiliki is situated in Ouranoupoli, close to the gates of Mount Athos. Ubytování Pansion Vasiliki se nachází ve městě Uranopoli (Řecko - Macedonia). V následujících dnech se ceny pohybují od 626 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Xenios Theoxenia Hotel

7,5

Xenios Theoxenia Hotel

Ubytování (Rezort) Xenios Theoxenia Hotel. Theoxenia se nachází na pláži s modrou vlajkou v Ouranoupoli na poloostrově Chalkidiki a nabízí klimatizované pokoje, tenisové kurty a 4 bazény, včetně... Ubytování Xenios Theoxenia Hotel se nachází ve městě Uranopoli (Řecko - Macedonia).

Hotel Kari

7,2

Hotel Kari

Ubytování (Hotel) Hotel Kari. Přímořský hotel Hotel Kari se nachází 1,5 km od centra Ouranoupoli a nabízí ubytování s možností vlastního stravování a výhledem na moře. Ubytování Hotel Kari se nachází ve městě Uranopoli (Řecko - Macedonia). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 261 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Porto Kalliali

5,7

Porto Kalliali

Ubytování (Hotel) Porto Kalliali. Offering a restaurant and a private beach area, Porto Kalliali is located right on the beach in Ouranoupoli Town. Ubytování Porto Kalliali se nachází ve městě Uranopoli (Řecko - Macedonia). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 502 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pansion Mama Dafni

Pansion Mama Dafni

Ubytování (Aparthotel) Pansion Mama Dafni. Situated 24 km from Mount Athos, Pansion Mama Dafni offers accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytování Pansion Mama Dafni se nachází ve městě Uranopoli (Řecko - Macedonia). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 867 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Michaela's Houses

Michaela's Houses

Ubytování (Prázdninový dům) Michaela's Houses. Situated in Ouranoupoli, 200 metres from Ouranoupoli Beaches and 1.4 km from Akrathos Beach, Michaela's Houses offers a garden and air conditioning. Ubytování Michaela's Houses se nachází ve městě Uranopoli (Řecko - Macedonia). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 580 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

SoundHouse

SoundHouse

Ubytování (Apartmán) SoundHouse. Boasting air-conditioned accommodation with a terrace, SoundHouse is located in Ouranoupoli. Free WiFi is available. Ubytování SoundHouse se nachází ve městě Uranopoli (Řecko - Macedonia). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 361 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Uranopoli

Město Uranopoli se nachází na území země Řecko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 54 hotelů a ubytování ve městě Uranopoli.