Hledat

Ubytování

Ubytování město Unsere Liebe Frau im Walde

Ve městě Unsere Liebe Frau im Walde (Itálie) máme celkem 4 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Unsere Liebe Frau im Walde

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Unsere Liebe Frau im Walde

Unterurban

9,6

Unterurban

Ubytování (Apartmán) Unterurban. Unterurban nabízí ubytování s výhledem na hory v Unsere Liebe Frau im Walde, 29 km od vlakového nádraží Maia Bassa a 30 km od zahrad zámku Trauttmansdorff. Ubytování Unterurban se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Obkirchhof

9,3

Obkirchhof

Ubytování (Farma) Obkirchhof. Obkirchhof se nachází v Unsere Liebe Frau im Walde, 28 km od vlakového nádraží Maia Bassa. Ubytování Obkirchhof se nachází ve městě Unsere Liebe Frau im Walde (Itálie - Trentino Alto Adige).

Gasthof Zum Hirschen

9,2

Gasthof Zum Hirschen

Ubytování (Hotel) Gasthof Zum Hirschen. Rodinný podnik Hotel Gasthof Zum Hirschen se nachází v obci Madonna di Senale a nabízí krásnou slunnou terasu s výhledem na zelené údolí Val di Non. Ubytování Gasthof Zum Hirschen se nachází ve městě Unsere Liebe Frau im Walde (Itálie - Trentino Alto Adige).

Berggasthof Pension Pfitscher

8,2

Berggasthof Pension Pfitscher

Ubytování (Penzion) Berggasthof Pension Pfitscher. Berggasthof Pension Pfitscher se nachází 4 km od průsmyku Passo delle Palade a nabízí ubytování s výhledem na hory. Ubytování Berggasthof Pension Pfitscher se nachází ve městě Unsere Liebe Frau im Walde (Itálie - Trentino Alto Adige).

Unterurban 1

Unterurban 1

Ubytování (Apartmány) Unterurban 1. Unterurban 1 se nachází v Unsere Liebe Frau im Walde. Do Bolzana je to 19 km. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Unterurban 1 se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ubytování ve městě Unsere Liebe Frau im Walde

Město Unsere Liebe Frau im Walde se nachází na území země Itálie. Momentálně pro vás evidujeme celkem 4 hotelů a ubytování ve městě Unsere Liebe Frau im Walde.