Hledat

Ubytování

Ubytování město Umes

Ve městě Umes (Itálie) máme celkem 0 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Umes

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Umes

Schlosshof Himml

10

Schlosshof Himml

UbytováníSchlosshof Himml. Schlosshof Himml se nachází v obci Umes a nabízí zahradu, zázemí pro vodní sporty, gril, bezplatné Wi-Fi a výhled na hory. Ubytování Schlosshof Himml se nachází ve městě Umes (Itálie - Trentino Alto Adige).

Apartment Schlernblick

10

Apartment Schlernblick

Ubytování (Apartmán) Apartment Schlernblick. Apartment Schlernblick se nachází asi 29 km od jezera Carezza a nabízí ubytování s terasou, rychlovarnou konvicí a výhledem do zahrady. Ubytování Apartment Schlernblick se nachází ve městě Umes (Itálie - Trentino Alto Adige).

Schlosshof Rotkäppchen

9,5

Schlosshof Rotkäppchen

UbytováníSchlosshof Rotkäppchen. Schlosshof Rotkäppchen se nachází v obci Umes a nabízí zahradu, zázemí pro vodní sporty, gril, bezplatné Wi-Fi a výhled na hory. Ubytování Schlosshof Rotkäppchen se nachází ve městě Umes (Itálie - Trentino Alto Adige).

App Schlossblick - Wohnung Hammerwand 2

8,8

App Schlossblick - Wohnung Hammerwand 2

Ubytování (Apartmán) App Schlossblick - Wohnung Hammerwand 2. Situated in Umes, 28 km from Carezza Lake, App Schlossblick - Wohnung Hammerwand 2 features a living room with a flat-screen TV. Ubytování App Schlossblick - Wohnung Hammerwand 2 se nachází ve městě Umes (Itálie - Trentino Alto Adige).

Schlosshof Hänsel und Gretel

Schlosshof Hänsel und Gretel

UbytováníSchlosshof Hänsel und Gretel. Schlosshof Hänsel und Gretel nabízí ubytování s výhledem na hory, zázemím pro vodní sporty a balkonem, asi 28 km od jezera Carezza. Ubytování Schlosshof Hänsel und Gretel se nachází ve městě Umes (Itálie - Trentino Alto Adige).

Mongaduierhof Apt Tschafon

Mongaduierhof Apt Tschafon

UbytováníMongaduierhof Apt Tschafon. Mongaduierhof Apt Tschafon se nachází v Umes a nabízí zahradu, bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Mongaduierhof Apt Tschafon se nachází ve městě Umes (Itálie - Trentino Alto Adige).

Mongaduierhof Apt Panorama

Mongaduierhof Apt Panorama

UbytováníMongaduierhof Apt Panorama. Mongaduierhof Apt Panorama se nachází v Umes a nabízí zahradu, bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Mongaduierhof Apt Panorama se nachází ve městě Umes (Itálie - Trentino Alto Adige).

Schlosshof Schneewittchen

Schlosshof Schneewittchen

UbytováníSchlosshof Schneewittchen. Schlosshof Schneewittchen nabízí ubytování s výhledem na hory, zázemím pro vodní sporty a balkonem, asi 28 km od jezera Carezza. Ubytování Schlosshof Schneewittchen se nachází ve městě Umes (Itálie - Trentino Alto Adige).

Mongaduierhof Apt Latemar

Mongaduierhof Apt Latemar

UbytováníMongaduierhof Apt Latemar. Mongaduierhof Apt Latemar se nachází v obci Umes a nabízí zahradu, bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Mongaduierhof Apt Latemar se nachází ve městě Umes (Itálie - Trentino Alto Adige).

Schlosshof Hoamat

Schlosshof Hoamat

UbytováníSchlosshof Hoamat. Schlosshof Hoamat se nachází v obci Umes a nabízí zahradu, zázemí pro vodní sporty, gril, bezplatné Wi-Fi a výhled na hory. Ubytování Schlosshof Hoamat se nachází ve městě Umes (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ubytování ve městě Umes

Město Umes se nachází na území země Itálie. Momentálně pro vás evidujeme celkem 0 hotelů a ubytování ve městě Umes.