Hledat

Ubytování

Ubytování město Tuenno

Ve městě Tuenno (Itálie) máme celkem 13 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Tuenno

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Tuenno

Dimora al Peller Tuenno OSPITAR

10

Dimora al Peller Tuenno OSPITAR

Ubytování (Apartmán) Dimora al Peller Tuenno OSPITAR. Dimora al Peller Tuenno OSPITAR se nachází v Tuennu, 39 km od jezera Molveno, a nabízí balkon, zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Dimora al Peller Tuenno OSPITAR se nachází ve městě Tuenno (Itálie - Trentino Alto Adige).

Chalet al Mont

10

Chalet al Mont

Ubytování (Chata) Chalet al Mont. Chalet al Mont se nachází v Tuennu v regionu Trentino Alto Adige a nabízí terasu a výhled na hory. 45 km od Trenta. Ubytování Chalet al Mont se nachází ve městě Tuenno (Itálie - Trentino Alto Adige).

Il Granello

9,6

Il Granello

Ubytování (Farma) Il Granello. Il Granello se nachází v zahradě s dětským hřištěm ve městě Tuenno na začátku údolí Tovel. Ubytování Il Granello se nachází ve městě Tuenno (Itálie - Trentino Alto Adige).

Al Salgiar

9,6

Al Salgiar

Ubytování (Apartmány) Al Salgiar. Al Salgiar se nachází v Tuennu, 39 km od Trenta, a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Al Salgiar se nachází ve městě Tuenno (Itálie - Trentino Alto Adige).

nice holiday

9,5

nice holiday

Ubytování (Apartmán) nice holiday. Nice holiday se nachází v Tuennu v regionu Trentino Alto Adige a nabízí terasu. 39 km od Trenta. Na místě je soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi. Ubytování nice holiday se nachází ve městě Tuenno (Itálie - Trentino Alto Adige).

Villa Vacanze Renetta

9,4

Villa Vacanze Renetta

Ubytování (Apartmán) Villa Vacanze Renetta. Villa Vacanze Renetta se nachází asi 39 km od MUSE a nabízí ubytování s balkonem, kávovarem a výhledem do zahrady. 39 km od jezera Molveno. Ubytování Villa Vacanze Renetta se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Villa Vacanze Pink Lady

9,3

Villa Vacanze Pink Lady

Ubytování (Apartmán) Villa Vacanze Pink Lady. Villa Vacanze Pink Lady se nachází asi 39 km od MUSE a nabízí ubytování s terasou, rychlovarnou konvicí a výhledem do zahrady. 39 km od jezera Molveno. Ubytování Villa Vacanze Pink Lady se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Albergo Tuenno

9

Albergo Tuenno

Ubytování (Hotel) Albergo Tuenno. Tento hotel se nachází v centru města Tuenno, 10 km od jezera Tovel, kam mají hosté během léta vstup zdarma. Ubytování Albergo Tuenno se nachází ve městě Tuenno (Itálie - Trentino Alto Adige).

Agritur Leita

8,9

Agritur Leita

Ubytování (Farma) Agritur Leita. Agritur Leita nabízí bezplatné parkování a wellness centrum se saunou, vířivkou a tureckou lázní (přístupné o víkendu za příplatek). Ubytování Agritur Leita se nachází ve městě Tuenno (Itálie - Trentino Alto Adige).

Casa vacanze Dos de Loré - Relax a due passi da Tovel

8,9

Casa vacanze Dos de Loré - Relax a due passi da Tovel

Ubytování (Apartmán) Casa vacanze Dos de Loré - Relax a due passi da Tovel. Casa vacanze Dos de Loré - Relax a due passi da Tovel se nachází v Tuennu a nabízí sdílený lounge, zahradu a terasu. 40 km od Trenta. Ubytování Casa vacanze Dos de Loré - Relax a due passi da Tovel se nachází ve městě Tuenno (Itálie - Trentino Alto Adige).

Garni Castel Ferari

8,8

Garni Castel Ferari

Ubytování (Hotel) Garni Castel Ferari. Garni Castel Ferari se nachází 100 metrů od centra Tuenna a nabízí klasicky zařízené pokoje se satelitní TV s plochou obrazovkou. K dispozici je Wi-Fi. Ubytování Garni Castel Ferari se nachází ve městě Tuenno (Itálie - Trentino Alto Adige).

El Malget

8,7

El Malget

Ubytování (Farma) El Malget. El Malget nabízí ubytování se zahradou, terasou a výhledem na hory, asi 42 km od MUSE. Ubytování El Malget se nachází ve městě Tuenno (Itálie - Trentino Alto Adige).

Casa da Tullia Tuenno OSPITAR

7,4

Casa da Tullia Tuenno OSPITAR

Ubytování (Apartmán) Casa da Tullia Tuenno OSPITAR. Casa da Tullia se nachází v Tuennu v regionu Trentino Alto Adige. Apartmán Tuenno OSPITAR má balkon. Nabízí výhled na hory a je vzdálen 32 km od Bolzana. Ubytování Casa da Tullia Tuenno OSPITAR se nachází ve městě Tuenno (Itálie - Trentino Alto Adige).

Casa valentini tuenno ospitar

6

Casa valentini tuenno ospitar

Ubytování (Apartmán) Casa valentini tuenno ospitar. Casa Valentini Tuenno OSPITAR se nachází v Tuennu. 32 km od Bolzana. Tento apartmán má 1 ložnici, TV, jídelní kout a kuchyň s mikrovlnnou troubou a... Ubytování Casa valentini tuenno ospitar se nachází ve městě Tuenno (Itálie - Trentino Alto Adige).

Bait del Hermen - Maso Rustico in aperta campagna

Bait del Hermen - Maso Rustico in aperta campagna

Ubytování (Apartmány) Bait del Hermen - Maso Rustico in aperta campagna. Bait del Hermen - Maso Rustico in aperta campagna se nachází v Tuennu, 40 km od MUSE, a nabízí ubytování s klimatizací. 39 km od jezera Molveno. Ubytování Bait del Hermen - Maso Rustico in aperta campagna se nachází ve městě Tuenno (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ubytování ve městě Tuenno

Město Tuenno se nachází na území země Itálie. Momentálně pro vás evidujeme celkem 13 hotelů a ubytování ve městě Tuenno.