Hledat

Ubytování

Ubytování město Tsilivi

Ve městě Tsilivi (Řecko) máme celkem 138 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Tsilivi

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Tsilivi

Villa Celeste

10

Villa Celeste

Ubytování (Prázdninový dům) Villa Celeste. Featuring garden views, Villa Celeste offers accommodation with a balcony and a kettle, around 5 km from Byzantine Museum. Located 1. Ubytování Villa Celeste se nachází ve městě Tsilivi (Řecko - Zakynthos).

Peratzada

9,7

Peratzada

Ubytování (Apartmány) Peratzada. Peratzada se nachází v Tsilivi, 700 metrů od pláže Tsilivi a 1,1 km od pláže Planos. Nabízí výhled na bazén a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Peratzada se nachází ve městě Tsilivi (Řecko - Zakynthos).

Shemesh Holiday House

9,7

Shemesh Holiday House

Ubytování (Prázdninový dům) Shemesh Holiday House. Shemesh Holiday House se nachází asi 2 km od pláže Planos a nabízí ubytování s výhledem na hory, zahradou, grilem a terasou. Ubytování Shemesh Holiday House se nachází ve městě Tsilivi (Řecko - Zakynthos).

ALADDIN TSILIVI

9,5

ALADDIN TSILIVI

Ubytování (Aparthotel) ALADDIN TSILIVI. ALADDIN TSILIVI se nachází v Tsilivi a nabízí bazén, bar, zahradu, výhled na bazén a ubytování s bezplatným Wi-Fi. Ubytování ALADDIN TSILIVI se nachází ve městě Tsilivi (Řecko - Zakynthos).

Sunset Apartments

9,3

Sunset Apartments

Ubytování (Aparthotel) Sunset Apartments. Sunset Apartments se nachází v Tsilivi, nedaleko pláží Planos, Tsilivi a Bouka. Nabízí bezplatné Wi-Fi, bar a terasu. Ubytování Sunset Apartments se nachází ve městě Tsilivi (Řecko - Zakynthos).

Sole e Mare Apartments

9,3

Sole e Mare Apartments

Ubytování (Aparthotel) Sole e Mare Apartments. Sole e Mare leží v upravené zahradě 400 metrů od pláže v Tsilivi a nabízí ubytování s možností vlastního stravování, s bezplatným Wi-Fi a balkonem nebo... Ubytování Sole e Mare Apartments se nachází ve městě Tsilivi (Řecko - Zakynthos).

Georgia Apartments

9,2

Georgia Apartments

Ubytování (Aparthotel) Georgia Apartments. Georgia Apartments se nachází v Tsilivi a nabízí ubytování s venkovním bazénem, barem a terasou. Ubytování Georgia Apartments se nachází ve městě Tsilivi (Řecko - Zakynthos).

Di Palai

9,2

Di Palai

Ubytování (Aparthotel) Di Palai. Featuring an outdoor pool and a furnished sun terrace, Di Palai is centrally located in Tsilivi of Zakynthos. Ubytování Di Palai se nachází ve městě Tsilivi (Řecko - Zakynthos).

Caravel Suites - Adults Only

9,1

Caravel Suites - Adults Only

Ubytování (Hotel) Caravel Suites - Adults Only. Caravel Zante Hotel se nachází na písečné pláži Tsilivi a má 2 venkovní bazény a vířivku. Ubytování Caravel Suites - Adults Only se nachází ve městě Tsilivi (Řecko - Zakynthos).

Ubytování ve městě Tsilivi

Město Tsilivi se nachází na území země Řecko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 138 hotelů a ubytování ve městě Tsilivi.