Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování ve městě Trutnov

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Trutnov

Chalupa Babí 113

10

Chalupa Babí 113

UbytováníChalupa Babí 113. Chalupa Babí 113 se nachází v Trutnově a nabízí terasu, bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. 31 km od Babiččina údolí. Ubytování Chalupa Babí 113 se nachází ve městě Trutnov (Česko - Královéhradecký kraj).

Maringotka Trutnov

10

Maringotka Trutnov

UbytováníMaringotka Trutnov. Maringotka Trutnov se nachází v Trutnově, 28 km od Babiččina údolí a 37 km od vlakového nádraží Kudowa Zdrój. Ubytování Maringotka Trutnov se nachází ve městě Trutnov (Česko - Královéhradecký kraj).

Apartmán Na sluneční stráni

9,7

Apartmán Na sluneční stráni

Ubytování (Apartmán) Apartmán Na sluneční stráni. Apartmán Na Sluneční stráni se nachází v Trutnově a nabízí balkon, bezplatné Wi-Fi a přístup do plně vybavené kuchyně. Ubytování Apartmán Na sluneční stráni se nachází ve městě Trutnov (Česká republika - Královéhradecký kraj). Ubytování Apartmán Na sluneční stráni má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmán Apartmán Na sluneční stráni momentálně evidujeme 8 recenzí.

Apartmánový dům Sklípek

9,7

Apartmánový dům Sklípek

UbytováníApartmánový dům Sklípek. Apartmánový dům Sklípek se nachází v Trutnově v Královéhradeckém kraji a nabízí ubytování s bezplatným soukromým parkovištěm. Ubytování Apartmánový dům Sklípek se nachází ve městě Trutnov (Česko - Královéhradecký kraj).

Prázdninový dům Dolce II

9,6

Prázdninový dům Dolce II

Ubytování (Prázdninový dům) Prázdninový dům Dolce II. Prázdninový dům Dolce II se nachází v Trutnově a nabízí Wi-Fi zdarma a výhled na jezero a do zahrady. Ubytování Prázdninový dům Dolce II se nachází ve městě Trutnov (Česká republika - Královéhradecký kraj). Ubytování Prázdninový dům Dolce II má celkové hodnocení 9,6. Pro Prázdninový dům Prázdninový dům Dolce II momentálně evidujeme 7 recenzí.

Chata Dolce

9,6

Chata Dolce

Ubytování (Chata) Chata Dolce. Chata Dolce se nachází na břehu malého jezera u Trutnova a nabízí ubytování s možností vlastního stravování, zahradu, sluneční terasu, gril a soukromé... Ubytování Chata Dolce se nachází ve městě Trutnov (Česká republika - Královéhradecký kraj). Ubytování Chata Dolce má celkové hodnocení 9,6. Pro Chata Chata Dolce momentálně evidujeme 35 recenzí.

Apartmán Náměstí Horníků

9,4

Apartmán Náměstí Horníků

Ubytování (Apartmán) Apartmán Náměstí Horníků. Apartmán Náměstí Horníků se nachází v Trutnově, 47 km od Špindlerova Mlýna, a nabízí ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Apartmán Náměstí Horníků se nachází ve městě Trutnov (Česká republika - Královéhradecký kraj). Ubytování Apartmán Náměstí Horníků má celkové hodnocení 9,4. Pro Apartmán Apartmán Náměstí Horníků momentálně evidujeme 38 recenzí.

Ubytovani u Kastanku apartman 2+1

9,4

Ubytovani u Kastanku apartman 2+1

Ubytování (Apartmán) Ubytovani u Kastanku apartman 2+1. Ubytování u Kaštánku apartmán 2+1 je situované v budově z roku 1934 v Trutnově a nabízí bezplatné Wi-Fi. Ubytování Ubytovani u Kastanku apartman 2+1 se nachází ve městě Trutnov (Česko - Královéhradecký kraj).

Guest House Starý Sedloňov

9,4

Guest House Starý Sedloňov

Ubytování (Penzion) Guest House Starý Sedloňov. Penzion Starý Sedloňov se nachází v Trutnově a nabízí sezonní venkovní bazén, zahradu, terasu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Guest House Starý Sedloňov se nachází ve městě Trutnov (Česká republika - Královéhradecký kraj). Ubytování Guest House Starý Sedloňov má celkové hodnocení 9,4. Pro Penzion Guest House Starý Sedloňov momentálně evidujeme 117 recenzí.

Apartmán ÚSVIT

9,3

Apartmán ÚSVIT

Ubytování (Apartmán) Apartmán ÚSVIT. Apartmán ÚSVIT se nachází v Trutnově, 49 km od Špindlerova Mlýna, a nabízí přímý přístup na sjezdovku a výhled do zahrady. Ubytování Apartmán ÚSVIT se nachází ve městě Trutnov (Česká republika - Královéhradecký kraj). Ubytování Apartmán ÚSVIT má celkové hodnocení 9,3. Pro Apartmán Apartmán ÚSVIT momentálně evidujeme 10 recenzí.

Penzion Dračí údolí

9,3

Penzion Dračí údolí

Ubytování (Apartmán) Penzion Dračí údolí. Penzion Dračí údolí se nachází v Trutnově a nabízí zázemí pro grilování, terasu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Penzion Dračí údolí se nachází ve městě Trutnov (Česká republika - Královéhradecký kraj). Ubytování Penzion Dračí údolí má celkové hodnocení 9,3. Pro Apartmán Penzion Dračí údolí momentálně evidujeme 12 recenzí.

apartmán deVAde se dvěma ložnicemi a WiFi připojením

9,3

apartmán deVAde se dvěma ložnicemi a WiFi připojením

Ubytováníapartmán deVAde se dvěma ložnicemi a WiFi připojením. Apartmán deVAde se dvěma ložnicemi a Wi-Fi připojením se nachází v Trutnově, asi 40 km od autobusové zastávky Strážné. Ubytování apartmán deVAde se dvěma ložnicemi a WiFi připojením se nachází ve městě Trutnov (Česko - Královéhradecký kraj).

Apartmány Sophia

9,3

Apartmány Sophia

Ubytování (Apartmán) Apartmány Sophia. Apartmány Sophia se nachází v Trutnově a nabízí bezplatné Wi-Fi a ubytování s kuchyní a posezením. Ubytování Apartmány Sophia se nachází ve městě Trutnov (Česká republika - Královéhradecký kraj). Ubytování Apartmány Sophia má celkové hodnocení 9,3. Pro Apartmán Apartmány Sophia momentálně evidujeme 42 recenzí.

Penzion Poříčí

9,2

Penzion Poříčí

Ubytování (Penzion) Penzion Poříčí. Penzion Poříčí se nachází v Poříčí, 27 km od polského města Karpacz, a nabízí bezplatné Wi-Fi, restauraci a bar. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Penzion Poříčí se nachází ve městě Trutnov (Česká republika - Královéhradecký kraj). Ubytování Penzion Poříčí má celkové hodnocení 9,2. Pro Penzion Penzion Poříčí momentálně evidujeme 732 recenzí.

Nelly Kellys

9,1

Nelly Kellys

Ubytování (Hotel) Nelly Kellys. Nelly Kellys je rodinný butikový hotel, který se nachází v historickém centru Trutnova a nabízí nekuřáckou restauraci, příjemný irský bar, saunu, fitness... Ubytování Nelly Kellys se nachází ve městě Trutnov (Česká republika - Královéhradecký kraj). Ubytování Nelly Kellys má celkové hodnocení 9,1. Pro Hotel Nelly Kellys momentálně evidujeme 206 recenzí.

Penzion Pohoda

9,1

Penzion Pohoda

Ubytování (Penzion) Penzion Pohoda. Penzion Pohoda se nachází v centru Trutnova v Krkonoších. Ubytování Penzion Pohoda se nachází ve městě Trutnov (Česká republika - Královéhradecký kraj). Ubytování Penzion Pohoda má celkové hodnocení 9,1. Pro Penzion Penzion Pohoda momentálně evidujeme 250 recenzí.

Apartmány Trutnov Promenáda

9

Apartmány Trutnov Promenáda

Ubytování (Apartmán) Apartmány Trutnov Promenáda. Apartmány Trutnov Promenáda se nachází v Trutnově. Nabízí zahradu a Wi-Fi zdarma. K dispozici je sporák, mikrovlnná trouba a rychlovarná konvice. Ubytování Apartmány Trutnov Promenáda se nachází ve městě Trutnov (Česká republika - Královéhradecký kraj). Ubytování Apartmány Trutnov Promenáda má celkové hodnocení 9. Pro Apartmán Apartmány Trutnov Promenáda momentálně evidujeme 117 recenzí.

Rekreační dům Dony

9

Rekreační dům Dony

Ubytování (Prázdninový dům) Rekreační dům Dony. Rekreační dům Dony se nachází v Trutnově a nabízí zahradu, gril a terasu. 36 km od Zagórze Śląskie. Nabízí bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Rekreační dům Dony se nachází ve městě Trutnov (Česko - Královéhradecký kraj).

Hotel Davidek

9

Hotel Davidek

Ubytování (Hotel) Hotel Davidek. Hotel Davídek nabízí sportovní a relaxační centrum, tenisové kurty, squash, badminton, stolní tenis, posilovnu, finskou saunu, vířivku a pronájem jízdních... Ubytování Hotel Davidek se nachází ve městě Trutnov (Česká republika - Královéhradecký kraj). Ubytování Hotel Davidek má celkové hodnocení 9. Pro Hotel Hotel Davidek momentálně evidujeme 321 recenzí.

Chata Dolce I

8,9

Chata Dolce I

Ubytování (Chata) Chata Dolce I. Chata Dolce I se nachází v Trutnově a nabízí terasu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Chata Dolce I se nachází ve městě Trutnov (Česká republika - Královéhradecký kraj). Ubytování Chata Dolce I má celkové hodnocení 8,9. Pro Chata Chata Dolce I momentálně evidujeme 8 recenzí.

Apartmán Trutnov

8,8

Apartmán Trutnov

Ubytování (Apartmán) Apartmán Trutnov. Apartmán Trutnov se nachází v Trutnově. V okolí se můžete věnovat lyžování a cyklistice. Nabízí výhled na hory, balkon a Wi-Fi zdarma. Ubytování Apartmán Trutnov se nachází ve městě Trutnov (Česká republika - Královéhradecký kraj). Ubytování Apartmán Trutnov má celkové hodnocení 8,8. Pro Apartmán Apartmán Trutnov momentálně evidujeme 113 recenzí.

Ubytování v klidné lokalitě

8,8

Ubytování v klidné lokalitě

UbytováníUbytování v klidné lokalitě. Ubytování v klidné lokalitě se nachází 25 km od Babiččina údolí a 37 km od autobusové zastávky Strážné. Nabízí bezplatné Wi-Fi a terasu. Ubytování Ubytování v klidné lokalitě se nachází ve městě Trutnov (Česko - Královéhradecký kraj).

Pension Peklo

8,8

Pension Peklo

Ubytování (Penzion) Pension Peklo. Penzion Peklo se nachází v Trutnově. Nabízí restauraci, zázemí pro grilování, terasu a zahradu. V penzionu je dostupné bezplatné Wi-Fi připojení. Ubytování Pension Peklo se nachází ve městě Trutnov (Česká republika - Královéhradecký kraj). Ubytování Pension Peklo má celkové hodnocení 8,8. Pro Penzion Pension Peklo momentálně evidujeme 118 recenzí.

Hotel Alfa

8,7

Hotel Alfa

Ubytování (Hotel) Hotel Alfa. Hotel Alfa sídlí na klidném místě v rezidenční čtvrti v Trutnově, 600 metrů od hlavního náměstí, a nabízí bezplatné Wi-Fi a ubytování v pokojích s vlastní... Ubytování Hotel Alfa se nachází ve městě Trutnov (Česká republika - Královéhradecký kraj). Ubytování Hotel Alfa má celkové hodnocení 8,7. Pro Hotel Hotel Alfa momentálně evidujeme 355 recenzí.

Olympland Hotel

8,7

Olympland Hotel

Ubytování (Hotel) Olympland Hotel. Olympland Hotel se nachází v Trutnově a nabízí restauraci, fitness centrum, bar a bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách. Ubytování Olympland Hotel se nachází ve městě Trutnov (Česko - Královéhradecký kraj).

Hotel Adam Trutnov

8,6

Hotel Adam Trutnov

Ubytování (Hotel) Hotel Adam Trutnov. Hotel Adam se nachází v historickém centru Trutnova, pouhých 70 metrů od hlavního náměstí a 900 metrů od vlakového nádraží. Ubytování Hotel Adam Trutnov se nachází ve městě Trutnov (Česká republika - Královéhradecký kraj). Ubytování Hotel Adam Trutnov má celkové hodnocení 8,6. Pro Hotel Hotel Adam Trutnov momentálně evidujeme 90 recenzí.

Hotel Krakonoš

8,5

Hotel Krakonoš

Ubytování (Hotel) Hotel Krakonoš. Hotel Krakonoš se nachází v Trutnově, 100 metrů od centra města. Ubytování Hotel Krakonoš se nachází ve městě Trutnov (Česká republika - Královéhradecký kraj). Ubytování Hotel Krakonoš má celkové hodnocení 8,5. Pro Hotel Hotel Krakonoš momentálně evidujeme 466 recenzí.

Pizza Express Penzion Kuželna

8,3

Pizza Express Penzion Kuželna

Ubytování (Penzion) Pizza Express Penzion Kuželna. Pizza Express Penzion Kuželna nabízí ubytování v Trutnově. K dispozici je bezplatné Wi-Fi a za příplatek je možné využít soukromé parkoviště. Ubytování Pizza Express Penzion Kuželna se nachází ve městě Trutnov (Česko - Královéhradecký kraj).

SOKOLOVNA TRUTNOV

8,3

SOKOLOVNA TRUTNOV

Ubytování (Hostel) SOKOLOVNA TRUTNOV. SOKOLOVNA TRUTNOV se nachází v Trutnově a nabízí neplacené soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi. Ubytování SOKOLOVNA TRUTNOV se nachází ve městě Trutnov (Česká republika - Královéhradecký kraj). Ubytování SOKOLOVNA TRUTNOV má celkové hodnocení 8,3. Pro Hostel SOKOLOVNA TRUTNOV momentálně evidujeme 12 recenzí.

Vila Helena

8,2

Vila Helena

Ubytování (Penzion) Vila Helena. Penzion Vila Helena se nachází v Trutnově a nabízí zdarma dostupné Wi-Fi. Penzion poskytuje pokoje s šatní skříní. Ubytování Vila Helena se nachází ve městě Trutnov (Česká republika - Královéhradecký kraj). Ubytování Vila Helena má celkové hodnocení 8,2. Pro Penzion Vila Helena momentálně evidujeme 16 recenzí.

GL Hotel

7,7

GL Hotel

Ubytování (Hotel) GL Hotel. Grand Hotel Luxury se nachází přímo na hlavním náměstí v centru Trutnova, 5 minut chůze od autobusového i vlakového nádraží. Ubytování GL Hotel se nachází ve městě Trutnov (Česká republika - Královéhradecký kraj). Ubytování GL Hotel má celkové hodnocení 7,7. Pro Hotel GL Hotel momentálně evidujeme 163 recenzí.

Klidný byt na okraji Trutnova

7,6

Klidný byt na okraji Trutnova

UbytováníKlidný byt na okraji Trutnova. Klidný byt na okraji Trutnova se nachází v Trutnově, 23 km od Babiččina údolí a 36 km od autobusové zastávky Strážné. Ubytování Klidný byt na okraji Trutnova se nachází ve městě Trutnov (Česko - Královéhradecký kraj).

Aparthotel Olympland

6,5

Aparthotel Olympland

UbytováníAparthotel Olympland. Aparthotel Olympland se nachází v Trutnově, 26 km od Babiččina údolí a 35 km od vlakového nádraží Kudowa Zdrój. Nabízí ubytování s TV s plochou obrazovkou. Ubytování Aparthotel Olympland se nachází ve městě Trutnov (Česko - Královéhradecký kraj).

Chata u rybníka

Chata u rybníka

Ubytování (Vila) Chata u rybníka. Chata u rybníka se nachází v Trutnově a nabízí zahradu, gril a terasu. 44 km od Zagórze Śląskie. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Chata u rybníka se nachází ve městě Trutnov (Česko - Královéhradecký kraj).

Vila Janáčkova - 1st republic villa

Vila Janáčkova - 1st republic villa

Ubytování (Penzion) Vila Janáčkova - 1st republic villa. Located in Trutnov, Vila Janáčkova - 1st republic villa provides free WiFi. The guest house has family rooms. Ubytování Vila Janáčkova - 1st republic villa se nachází ve městě Trutnov (Česko - Královéhradecký kraj).

CAMP Dolce

CAMP Dolce

Ubytování (Prázdninový areál) CAMP Dolce. Apartmány Dolce se nacházejí v areálu Camp Dolce ve východní části Krkonoš, 3 km od Trutnova. Ubytování CAMP Dolce se nachází ve městě Trutnov (Česko - Královéhradecký kraj).

Chata v Podkrkonoší

Chata v Podkrkonoší

Ubytování (Prázdninový dům) Chata v Podkrkonoší. Chata v Podkrkonoší se nachází v Trutnově a nabízí bar, zahradu, terasu a výhlled do zahrady. Sklářská Poruby je odsud 42 km. Ubytování Chata v Podkrkonoší se nachází ve městě Trutnov (Česko - Královéhradecký kraj).

Apartmán Kotviště Trutnov

Apartmán Kotviště Trutnov

Ubytování (Apartmán) Apartmán Kotviště Trutnov. Apartmán Kotviště Trutnov se nachází v Trutnově a nabízí Wi-Fi zdarma a výhled na řeku a město. Ubytování Apartmán Kotviště Trutnov se nachází ve městě Trutnov (Česko - Královéhradecký kraj).

Apartmány Hotel Davídek

Apartmány Hotel Davídek

Ubytování (Aparthotel) Apartmány Hotel Davídek. Apartmány Hotel Davídek se nacházejí v Trutnově. Nabízejí Wi-Fi zdarma, restauraci, fitness centrum a sdílený lounge. Ubytování Apartmány Hotel Davídek se nachází ve městě Trutnov (Česko - Královéhradecký kraj).

Chalupa Dolce Vita

Chalupa Dolce Vita

Ubytování (Prázdninový dům) Chalupa Dolce Vita. Prázdninový dům Chalupa Dolce Vita se nachází v Trutnově v Královéhradeckém kraji a nabízí zahradu. K dispozici je také terasa a zdarma dostupné Wi-Fi. Ubytování Chalupa Dolce Vita se nachází ve městě Trutnov (Česko - Královéhradecký kraj).

PATRIA HOTEL

PATRIA HOTEL

Ubytování (Hotel) PATRIA HOTEL. Located in Trutnov, PATRIA HOTEL offers a casino and free WiFi. Among the various facilities are a tennis court, a garden, as well as a terrace. Ubytování PATRIA HOTEL se nachází ve městě Trutnov (Česká republika - Královéhradecký kraj). Pro Hotel PATRIA HOTEL nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Apartmán Trutnov

Apartmán Trutnov

Ubytování (Apartmán) Apartmán Trutnov. Apartmán Trutnov se nachází v Trutnově a nabízí ubytovaní zahrnující plně vybavenou kuchyni. Apartmán má TV s plochou obrazovkou. Ubytování Apartmán Trutnov se nachází ve městě Trutnov (Česká republika - Královéhradecký kraj). Pro Apartmán Apartmán Trutnov nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Chata u rybníka

Chata u rybníka

Ubytování (Chata) Chata u rybníka. Chata U rybníka se nachází v Trutnově v Královéhradeckém kraji. Nabízí terasu a plně vybavenou kuchyň. Ubytování Chata u rybníka se nachází ve městě Trutnov (Česká republika - Královéhradecký kraj). Pro Chata Chata u rybníka nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Penzion Dalibor

Penzion Dalibor

Ubytování (Penzion) Penzion Dalibor. Penzion Dalibor se nachází v Trutnově. Nabízí zázemí pro grilování, bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Penzion Dalibor se nachází ve městě Trutnov (Česko - Královéhradecký kraj).

Chata U Huberta

Chata U Huberta

Ubytování (Chata) Chata U Huberta. Chata U Huberta se nachází v Trutnově v Královéhradeckém kraji a nabízí bezplatné Wi-Fi i přístup do sauny. Některé apartmány mají terasu nebo balkon. Ubytování Chata U Huberta se nachází ve městě Trutnov (Česká republika - Královéhradecký kraj). Pro Chata Chata U Huberta nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.