Hledat

Ubytování

Ubytování město Trpanj

Ve městě Trpanj (Chorvatsko) máme celkem 147 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Trpanj

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Trpanj

Villa Miolin

10

Villa Miolin

Ubytování (Apartmán) Villa Miolin. Villa Miolin se nachází ve městě Trpanj a nabízí klimatizované ubytování s venkovním bazénem, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Villa Miolin se nachází ve městě Trpanj (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Vacation home "Tea" with beach

9,8

Vacation home "Tea" with beach

Ubytování (Prázdninový dům) Vacation home "Tea" with beach. Vacation home "Tea" with beach je samostatně stojící prázdninový dům s pláží a terasou situovaný v Trpanji na poloostrově Peljašac v... Ubytování Vacation home "Tea" with beach se nachází ve městě Trpanj (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 099 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Jelavic

9,7

Apartments Jelavic

Ubytování (Apartmány) Apartments Jelavic. Apartmány Jelavic jsou klimatizované apartmány s Wi-Fi zdarma a přístupem do zahrady s grilem situované Trpanji. Ubytování Apartments Jelavic se nachází ve městě Trpanj (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Rooms with a parking space Trpanj (Peljesac) - 10422

9,6

Rooms with a parking space Trpanj (Peljesac) - 10422

Ubytování (Penzion) Rooms with a parking space Trpanj (Peljesac) - 10422. Rooms with a parking space Trpanj (Peljesac) - 10422 is located in Trpanj. Free WiFi is available and private parking can be arranged at an extra charge. Ubytování Rooms with a parking space Trpanj (Peljesac) - 10422 se nachází ve městě Trpanj (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Apartmani Jelaš

9,6

Apartmani Jelaš

Ubytování (Apartmány) Apartmani Jelaš. Apartmani Jelaš nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a zahradu s grilem v obci Trpanj. Ubytování Apartmani Jelaš se nachází ve městě Trpanj (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Apartments Panorama

9,6

Apartments Panorama

Ubytování (Apartmány) Apartments Panorama. Apartmány Panorama se zahradou a grilem se nacházejí v Trpanji, 39km od Međugorje. Ubytování Apartments Panorama se nachází ve městě Trpanj (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 245 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Maestral

9,5

Apartments Maestral

Ubytování (Apartmány) Apartments Maestral. Apartments Maestral se nacházejí u pláže v obci Trpanj a nabízejí klimatizované ubytování s možností vlastního stravování, zařízený balkon s výhledem na... Ubytování Apartments Maestral se nachází ve městě Trpanj (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Apartments Potok

9,5

Apartments Potok

Ubytování (Apartmány) Apartments Potok. Situated in Trpanj, 28 km from Korčula, Apartments Potok features a terrace and free WiFi. Ubytování Apartments Potok se nachází ve městě Trpanj (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 314 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmani Kusic

9,4

Apartmani Kusic

Ubytování (Apartmány) Apartmani Kusic. Apartmán Kusic se nachází ve městě Trpanj a nabízí bezplatné Wi-Fi, kuchyň, posezení a TV. Všechny apartmány mají terasu s výhledem do zahrady. Ubytování Apartmani Kusic se nachází ve městě Trpanj (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 459 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Luan

9,3

Apartman Luan

Ubytování (Apartmán) Apartman Luan. Set in Trpanj in the Dubrovnik-Neretva County region, Apartman Luan has a patio and lake views. Ubytování Apartman Luan se nachází ve městě Trpanj (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Apartments Senko

9,2

Apartments Senko

Ubytování (Apartmány) Apartments Senko. Apartments Senko se nachází 250 metrů od centra města Trpanj a 200 metrů od skalnaté a dlážděné pláže. Ubytování Apartments Senko se nachází ve městě Trpanj (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Apartment Ida

9,2

Apartment Ida

Ubytování (Apartmán) Apartment Ida. Apartment Ida se nachází v Trpanji, 28 km od Korčuly. Nabízí terasu, Wi-Fi zdarma a klimatizaci. Ubytování Apartment Ida se nachází ve městě Trpanj (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Apartman Mila

9,2

Apartman Mila

Ubytování (Apartmán) Apartman Mila. Apartman Mila se nachází ve městě Trpanj a nabízí ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Apartman Mila se nachází ve městě Trpanj (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 800 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmani Ankica

9

Apartmani Ankica

Ubytování (Apartmán) Apartmani Ankica. Set in Trpanj in the Dubrovnik-Neretva County region, Apartmani Ankica features a balcony and sea views. Ubytování Apartmani Ankica se nachází ve městě Trpanj (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Zalo 4 Apartman Trpanj

9

Zalo 4 Apartman Trpanj

Ubytování (Apartmán) Zalo 4 Apartman Trpanj. Situated in Trpanj, Zalo 4 Apartman Trpanj features air-conditioned accommodation with a patio and free WiFi. Ubytování Zalo 4 Apartman Trpanj se nachází ve městě Trpanj (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Guesthouse Aurora

8,8

Guesthouse Aurora

Ubytování (Penzion) Guesthouse Aurora. Hotel Aurora nabízí klimatizované pokoje s bezplatným Wi-Fi a satelitní TV. Jeho součástí je tradiční dalmatská restaurace. Ubytování Guesthouse Aurora se nachází ve městě Trpanj (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Apartments Villa Nikol

8,6

Apartments Villa Nikol

Ubytování (Apartmány) Apartments Villa Nikol. Apartments Villa Nikol s výhledem na moře se nachází jen kousek od pláže v Trpanji. Ubytování Apartments Villa Nikol se nachází ve městě Trpanj (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Holiday House Susac

8,5

Holiday House Susac

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday House Susac. Prázdninový dům Susac se nachází v Trpanji, 28 km od Korčuly. Je klimatizovaný, má terasu a lze v něm zdarma využívat Wi-Fi. Ubytování Holiday House Susac se nachází ve městě Trpanj (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 351 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments and rooms by the sea Trpanj (Peljesac) - 258

8

Apartments and rooms by the sea Trpanj (Peljesac) - 258

Ubytování (Penzion) Apartments and rooms by the sea Trpanj (Peljesac) - 258. Situated in Trpanj, this apartment features a balcony with sea views. The unit is 39 km from Međugorje. The kitchen features a fridge and a stovetop. Ubytování Apartments and rooms by the sea Trpanj (Peljesac) - 258 se nachází ve městě Trpanj (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 625 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

All Inclusive - Adriatiq Hotel Faraon

8

All Inclusive - Adriatiq Hotel Faraon

Ubytování (Hotel) All Inclusive - Adriatiq Hotel Faraon. Hotel Faraon stojí v malebné vesnici Trpanj na překrásném poloostrově Pelješac, proslulém nedotčenou přírodou, bohatou historií a výtečným vínem. Ubytování All Inclusive - Adriatiq Hotel Faraon se nachází ve městě Trpanj (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Apartmani Mlaja

7,8

Apartmani Mlaja

Ubytování (Apartmány) Apartmani Mlaja. Apartmani Mlaja se nachází ve městě Trpanj, 29 km od Korčuly, a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartmani Mlaja se nachází ve městě Trpanj (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Guest House Katić

7,7

Guest House Katić

Ubytování (Penzion) Guest House Katić. Guest House Katić je penzion situovaný v centru obce Trpanj, pouze 100 metrů od pláže. Nabízí klimatizované apartmány a studia a Wi-Fi zdarma. Ubytování Guest House Katić se nachází ve městě Trpanj (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 531 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Antunović Trpanj

7,4

Villa Antunović Trpanj

Ubytování (Penzion) Villa Antunović Trpanj. Vila Antunović Trpanj se nachází u pláže ve městě Trpanj a nabízí zahradu, bezplatné Wi-Fi, parkování zajišťované obsluhou a restauraci. Ubytování Villa Antunović Trpanj se nachází ve městě Trpanj (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 467 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Petra

7,4

Apartman Petra

Ubytování (Apartmán) Apartman Petra. Apartman Petra se nachází v Trpanji v Dubrovnicko-neretvanské župě a nabízí terasu. 34 km od Tučepi. Na místě je soukromé neplacené parkoviště. Ubytování Apartman Petra se nachází ve městě Trpanj (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 272 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmani Rajič Trpanj

6,8

Apartmani Rajič Trpanj

Ubytování (Apartmány) Apartmani Rajič Trpanj. Apartmani Rajič Trpanj se nachází v Trpanji, 29 km od Korčuly. Nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartmani Rajič Trpanj se nachází ve městě Trpanj (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Petar

6,5

Petar

Ubytování (Apartmán) Petar. Petar se nachází v obci Trpanji v Dubrovnicko-neretvanské župě, 28 km od Brely. Nabízí zahradu, klimatizaci, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Petar se nachází ve městě Trpanj (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 173 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmani Marina

Apartmani Marina

Ubytování (Apartmány) Apartmani Marina. Situated in Trpanj, Apartmani Marina features 3-star accommodation with access to a garden and a barbecue. Ubytování Apartmani Marina se nachází ve městě Trpanj (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Twin Room Trpanj 10422a

Twin Room Trpanj 10422a

Ubytování (Penzion) Twin Room Trpanj 10422a. Situated in Trpanj, Twin Room Trpanj 10422a features 3 accommodation with private balconies. Ubytování Twin Room Trpanj 10422a se nachází ve městě Trpanj (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Twin Room Trpanj 10422d

Twin Room Trpanj 10422d

Ubytování (Penzion) Twin Room Trpanj 10422d. Located in Trpanj, Twin Room Trpanj 10422d offers 3 accommodation with private balconies. Ubytování Twin Room Trpanj 10422d se nachází ve městě Trpanj (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Apartments with WiFi Trpanj (Peljesac) - 10121

Apartments with WiFi Trpanj (Peljesac) - 10121

Ubytování (Penzion) Apartments with WiFi Trpanj (Peljesac) - 10121. Apartmán Trpanj 10121b se nachází v Trpanji, 39 km od Međugorje a 49 km od Brely. Nabízí klimatizaci a bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách. Ubytování Apartments with WiFi Trpanj (Peljesac) - 10121 se nachází ve městě Trpanj (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Apartments with WiFi Trpanj (Peljesac) - 13664

Apartments with WiFi Trpanj (Peljesac) - 13664

Ubytování (Penzion) Apartments with WiFi Trpanj (Peljesac) - 13664. Apartment Trpanj 13664a offers accommodation in Trpanj, 39 km from Međugorje. The air-conditioned unit is 38 km from Makarska. Ubytování Apartments with WiFi Trpanj (Peljesac) - 13664 se nachází ve městě Trpanj (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Studio Trpanj 16004b

Studio Trpanj 16004b

Ubytování (Apartmán) Studio Trpanj 16004b. Set in Trpanj, Studio Trpanj 16004b offers accommodation with a terrace and free WiFi. Ubytování Studio Trpanj 16004b se nachází ve městě Trpanj (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Studio Trpanj 250b

Studio Trpanj 250b

Ubytování (Apartmán) Studio Trpanj 250b. Studio Trpanj 250b is located in Trpanj. The property is 29 km from Korčula, and complimentary private parking is provided. Ubytování Studio Trpanj 250b se nachází ve městě Trpanj (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Holiday Home Pintara Kuca

Holiday Home Pintara Kuca

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Pintara Kuca. Situated in Trpanj, Holiday Home Pintara Kuca features air-conditioned accommodation with a patio and free WiFi. Ubytování Holiday Home Pintara Kuca se nachází ve městě Trpanj (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Holiday home Trpanj Put Vila

Holiday home Trpanj Put Vila

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home Trpanj Put Vila. Holiday home Trpanj Put Vila is situated in Trpanj and offers barbecue facilities. Ubytování Holiday home Trpanj Put Vila se nachází ve městě Trpanj (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Apartments by the sea Trpanj (Peljesac) - 10047

Apartments by the sea Trpanj (Peljesac) - 10047

Ubytování (Penzion) Apartments by the sea Trpanj (Peljesac) - 10047. Situated in Trpanj, Apartments by the sea Trpanj (Peljesac) - 10047 features free WiFi throughout the property. Ubytování Apartments by the sea Trpanj (Peljesac) - 10047 se nachází ve městě Trpanj (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Apartments by the sea Trpanj (Peljesac) - 14309

Apartments by the sea Trpanj (Peljesac) - 14309

Ubytování (Penzion) Apartments by the sea Trpanj (Peljesac) - 14309. Apartment Trpanj 14309a se nachází v obci Trpanj. Hosté mohou využívat plně vybavenou kuchyň. Ubytování Apartments by the sea Trpanj (Peljesac) - 14309 se nachází ve městě Trpanj (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Apartment Trpanj 3162a

Apartment Trpanj 3162a

Ubytování (Apartmán) Apartment Trpanj 3162a. Apartment Trpanj 3162a offers accommodation in Trpanj. Guests benefit from patio. There is a dining area and a kitchen. A TV is featured. Ubytování Apartment Trpanj 3162a se nachází ve městě Trpanj (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 893 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Trpanj 10046a

Apartment Trpanj 10046a

Ubytování (Apartmán) Apartment Trpanj 10046a. Situated in Trpanj in the Dubrovnik-Neretva County region, Apartment Trpanj 10046a features a terrace. Ubytování Apartment Trpanj 10046a se nachází ve městě Trpanj (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Apartment Trpanj 10047a

Apartment Trpanj 10047a

Ubytování (Apartmán) Apartment Trpanj 10047a. Set in Trpanj, Apartment Trpanj 10047a offers accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytování Apartment Trpanj 10047a se nachází ve městě Trpanj (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Apartment Trpanj 10083a

Apartment Trpanj 10083a

Ubytování (Apartmán) Apartment Trpanj 10083a. Set in Trpanj in the Dubrovnik-Neretva County region, Apartment Trpanj 10083a has a terrace. Ubytování Apartment Trpanj 10083a se nachází ve městě Trpanj (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 194 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Trpanj 3162e

Apartment Trpanj 3162e

Ubytování (Apartmán) Apartment Trpanj 3162e. Located 39 km from Međugorje, Apartment Trpanj 3162e offers accommodation in Trpanj. The air-conditioned unit is 38 km from Makarska. Ubytování Apartment Trpanj 3162e se nachází ve městě Trpanj (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 893 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Trpanj 3162i

Apartment Trpanj 3162i

Ubytování (Apartmán) Apartment Trpanj 3162i. Apartment Trpanj 3162i offers accommodation in Trpanj, 39 km from Međugorje and 38 km from Makarska. The air-conditioned unit is 48 km from Brela. Ubytování Apartment Trpanj 3162i se nachází ve městě Trpanj (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 273 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Trpanj 3162j

Apartment Trpanj 3162j

Ubytování (Apartmán) Apartment Trpanj 3162j. Tento klimatizovaný apartmán se nachází v Trpanji, 39 km od Međugorje a 38 km od Makarske. Ubytování Apartment Trpanj 3162j se nachází ve městě Trpanj (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 311 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Put Vila V

Apartment Put Vila V

Ubytování (Apartmán) Apartment Put Vila V. Apartment Put Vila V is situated in Trpanj. The air-conditioned accommodation is 29 km from Korčula, and guests benefit from private parking available on... Ubytování Apartment Put Vila V se nachází ve městě Trpanj (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Double Room Trpanj 250a

Double Room Trpanj 250a

Ubytování (Penzion) Double Room Trpanj 250a. Situated in Trpanj, Double Room Trpanj 250a features 3-star accommodation with private balconies. This 3-star guest house offers a shared kitchen. Ubytování Double Room Trpanj 250a se nachází ve městě Trpanj (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Double Room Trpanj 258e

Double Room Trpanj 258e

Ubytování (Penzion) Double Room Trpanj 258e. Double Room Trpanj 258e is situated in Trpanj, 39 km from Međugorje. All rooms are fitted with a private bathroom fitted with a shower. Ubytování Double Room Trpanj 258e se nachází ve městě Trpanj (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Family friendly apartments with a swimming pool Trpanj (Peljesac) - 15603

Family friendly apartments with a swimming pool Trpanj (Peljesac) - 15603

Ubytování (Penzion) Family friendly apartments with a swimming pool Trpanj (Peljesac) - 15603. Family friendly apartments with a swimming pool Trpanj (Peljesac) - 15603 provides accommodation in Trpanj. Ubytování Family friendly apartments with a swimming pool Trpanj (Peljesac) - 15603 se nachází ve městě Trpanj (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

One-Bedroom Apartment in Trpanj

One-Bedroom Apartment in Trpanj

Ubytování (Apartmán) One-Bedroom Apartment in Trpanj. Set in Trpanj in the Dubrovnik-Neretva County region, One-Bedroom Apartment in Trpanj is a 3-star property featuring free WiFi. Ubytování One-Bedroom Apartment in Trpanj se nachází ve městě Trpanj (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Villa Greta

Villa Greta

Ubytování (Prázdninový dům) Villa Greta. Villa Greta se nachází ve městě Trpanj a nabízí bezplatné Wi-Fi. Ubytování Villa Greta se nachází ve městě Trpanj (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Apartment Marija

Apartment Marija

Ubytování (Apartmán) Apartment Marija. Apartment Marija is located in Trpanj and offers a terrace. The accommodation is 39 km from Međugorje. The apartment also provides guests with 1 bathroom. Ubytování Apartment Marija se nachází ve městě Trpanj (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 829 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Trpanj

Město Trpanj se nachází na území země Chorvatsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 147 hotelů a ubytování ve městě Trpanj.