Hledat

Ubytování

Ubytování město Tristinika Beach

Ve městě Tristinika Beach (Řecko) máme celkem 1 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Tristinika Beach

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Tristinika Beach

Despotiko Apt. Hotel & Suites

7,8

Despotiko Apt. Hotel & Suites

Ubytování (Hotel) Despotiko Apt. Hotel & Suites. Despotiko Apt. Hotel & Suites, obklopen olivovníky, se nachází na pláži Tristinika v Sithonii. Ubytování Despotiko Apt. Hotel & Suites se nachází ve městě Tristinika Beach (Řecko - Macedonia).

Villa Mare

6,7

Villa Mare

Ubytování (Prázdninový dům) Villa Mare. Boasting a patio with garden views, and a garden and barbecue facilities, Villa Mare can be found in Toroni, close to Destenika Beach and less than 1 km... Ubytování Villa Mare se nachází ve městě Tristinika Beach (Řecko - Macedonia).

Villa Ulyana Sithonia Athos Sea View

Villa Ulyana Sithonia Athos Sea View

Ubytování (Apartmán) Villa Ulyana Sithonia Athos Sea View. Located in Kriaritsi Village, Villa Ulyana Sithonia Athos Sea View provides accommodation with free WiFi, air conditioning and access to a garden with an... Ubytování Villa Ulyana Sithonia Athos Sea View se nachází ve městě Tristinika Beach (Řecko - Macedonia). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 467 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Tristinika Beach

Město Tristinika Beach se nachází na území země Řecko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 1 hotelů a ubytování ve městě Tristinika Beach.