Hledat

Ubytování

Ubytování město Triánta

Ve městě Triánta (Řecko) máme celkem 6 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Triánta

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Triánta

Villa Elena

7,9

Villa Elena

Ubytování (Vila) Villa Elena. Featuring pool views, Villa Elena features accommodation with a seasonal outdoor swimming pool and a patio, around 1.2 km from Lalyssos Beach. Ubytování Villa Elena se nachází ve městě Triánta (Řecko - Rhodos). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 067 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Cosy apartment close to Ialysos beach

Cosy apartment close to Ialysos beach

Ubytování (Apartmán) Cosy apartment close to Ialysos beach. Offering free WiFi and free private parking, Cosy apartment close to Ialysos beach is set in Triánta, within just 300 metres of Lalyssos Beach. Ubytování Cosy apartment close to Ialysos beach se nachází ve městě Triánta (Řecko - Rhodos).

Delta Wellness Villa

Delta Wellness Villa

Ubytování (Vila) Delta Wellness Villa. Set in Triánta, Delta Wellness Villa offers a patio with pool and garden views, as well as an outdoor pool, fitness centre and spa centre. Ubytování Delta Wellness Villa se nachází ve městě Triánta (Řecko - Rhodos). V následujících dnech se ceny pohybují od 7 963 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ixian Hilltop Villa

Ixian Hilltop Villa

Ubytování (Vila) Ixian Hilltop Villa. Boasting pool views, Ixian Hilltop Villa features accommodation with a seasonal outdoor swimming pool and a patio, around 1.5 km from Lalyssos Beach. Ubytování Ixian Hilltop Villa se nachází ve městě Triánta (Řecko - Rhodos). V následujících dnech se ceny pohybují od 14 930 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Palmasol Hotel

Palmasol Hotel

Ubytování (Hotel) Palmasol Hotel. Featuring a garden and a terrace, Palmasol Hotel is located in Triánta. Ubytování Palmasol Hotel se nachází ve městě Triánta (Řecko - Rhodos). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 600 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Prestige Residence Rhodes

Prestige Residence Rhodes

Ubytování (Vila) Prestige Residence Rhodes. Boasting air-conditioned accommodation with a private pool, garden view and a balcony, Prestige Residence Rhodes is located in Triánta. Ubytování Prestige Residence Rhodes se nachází ve městě Triánta (Řecko - Rhodos). V následujících dnech se ceny pohybují od 23 693 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

MARYS COUNTRY HOUSE AND BBQ

MARYS COUNTRY HOUSE AND BBQ

Ubytování (Vila) MARYS COUNTRY HOUSE AND BBQ. MARYS COUNTRY HOUSE AND BBQ is set in Triánta and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. The air-conditioned accommodation is 2. Ubytování MARYS COUNTRY HOUSE AND BBQ se nachází ve městě Triánta (Řecko - Rhodos). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 991 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sea View

Sea View

Ubytování (Apartmán) Sea View. Located in Triánta in the Dodecanese region, Sea View has a patio and lake views. Ubytování Sea View se nachází ve městě Triánta (Řecko - Rhodos). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 559 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Triánta

Město Triánta se nachází na území země Řecko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 6 hotelů a ubytování ve městě Triánta.