Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování ve městě Třemošnice

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Třemošnice

Penzion Slávka

9

Penzion Slávka

Ubytování (Penzion) Penzion Slávka. Penzion Slávka se nachází 3 km od Třemošnic a má výhled na Železné Hory. Nabízí bezplatné Wi-Fi a velkou zahradu s venkovním nábytkem. Ubytování Penzion Slávka se nachází ve městě Třemošnice (Česká republika - Pardubický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 695 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion Slávka má celkové hodnocení 9. Pro Penzion Penzion Slávka momentálně evidujeme 117 recenzí.

Hotel SRC Lihovar

9

Hotel SRC Lihovar

Ubytování (Hotel) Hotel SRC Lihovar. Hotel SRC Lihovar se nachází v Třemošnici, nabízí Wi-Fi zdarma a má restauraci, dětské hřiště, terasu s výhledem na hory a neplacené parkoviště. Ubytování Hotel SRC Lihovar se nachází ve městě Třemošnice (Česká republika - Pardubický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 545 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hotel SRC Lihovar má celkové hodnocení 9. Pro Hotel Hotel SRC Lihovar momentálně evidujeme 140 recenzí.

EA Hotel Kraskov

8,6

EA Hotel Kraskov

Ubytování (Hotel) EA Hotel Kraskov. EA Hotel Kraskov se nachází ve Starém Dvoře. Nabízí venkovní a krytý bazén, bowlingové dráhy, tenisový kurt, wellness a fitness centrum a bezplatné Wi-Fi. Ubytování EA Hotel Kraskov se nachází ve městě Třemošnice (Česká republika - Pardubický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 751 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování EA Hotel Kraskov má celkové hodnocení 8,6. Pro Hotel EA Hotel Kraskov momentálně evidujeme 115 recenzí.

Chaty Kraskov

8,2

Chaty Kraskov

Ubytování (Chata) Chaty Kraskov. Chaty Kraskov se nacházejí v Třemošnici a nabízejí ubytování se zdarma dostupným Wi-Fi a přístupem do zahrady. Ubytování Chaty Kraskov se nachází ve městě Třemošnice (Česká republika - Pardubický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 832 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Chaty Kraskov má celkové hodnocení 8,2. Pro Chata Chaty Kraskov momentálně evidujeme 7 recenzí.

Apartmán v centru Třemošnice

Apartmán v centru Třemošnice

Ubytování (Apartmán) Apartmán v centru Třemošnice. Levný apartmán Třemošnice se nachází v Třemošnici, 24 od Kutné Hory, a nabízí ubytování s výhledem do zahrady. Ubytování Apartmán v centru Třemošnice se nachází ve městě Třemošnice (Česko - Pardubický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 711 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)