Hledat

Ubytování

Ubytování město Transacqua

Ve městě Transacqua (Itálie) máme celkem 1 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Transacqua

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Transacqua

DOLOMITI HOUSE STUBE

10

DOLOMITI HOUSE STUBE

Ubytování (Apartmány) DOLOMITI HOUSE STUBE. DOLOMITI HOUSE STUBE se nachází v Transacqua. K dispozici je neplacené soukromé parkoviště. Passo San Pellegrino-Falcade je 49 km daleko. Ubytování DOLOMITI HOUSE STUBE se nachází ve městě Transacqua (Itálie - Trentino Alto Adige).

Apartment in Transacqua

10

Apartment in Transacqua

UbytováníApartment in Transacqua. Apartment in Transacqua se nachází v Transacqua, 33 km od národního parku Dolomiti Bellunesi a 49 km od Passo San Pellegrino-Falcade, a nabízí zahradu a... Ubytování Apartment in Transacqua se nachází ve městě Transacqua (Itálie - Trentino Alto Adige).

Casa Scalet

9,7

Casa Scalet

Ubytování (Apartmán) Casa Scalet. Casa Scalet se nachází v Fiera di Primiero, pouhých 49 km od Passo San Pellegrino-Falcade, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi. Ubytování Casa Scalet se nachází ve městě Transacqua (Itálie - Trentino Alto Adige).

DOLOMITI HOUSE 9

9,5

DOLOMITI HOUSE 9

Ubytování (Apartmány) DOLOMITI HOUSE 9. DOLOMITI HOUSE 9 nabízí ubytování v Transacqua, 49 km od Passo San Pellegrino-Falcade. Nabízí balkon a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování DOLOMITI HOUSE 9 se nachází ve městě Transacqua (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel El Mondin

9,4

Hotel El Mondin

Ubytování (Hotel) Hotel El Mondin. Hotel El Mondin se nachází v Fiera di Primiero a nabízí restauraci, bezplatné půjčení jízdních kol, bar a sdílený lounge. Ubytování Hotel El Mondin se nachází ve městě Transacqua (Itálie - Trentino Alto Adige).

Alpenrooms

9,3

Alpenrooms

Ubytování (Penzion) Alpenrooms. Alpenrooms se nachází v Transacqua a nabízí zahradu. K dispozici je terasa, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Alpenrooms se nachází ve městě Transacqua (Itálie - Trentino Alto Adige).

Rifugio Caltena

9,3

Rifugio Caltena

Ubytování (Horské chaty) Rifugio Caltena. Rifugio Caltena se nachází v Fiera di Primiero a nabízí výhled do zahrady, restauraci, bar, zahradu a terasu. Ubytování Rifugio Caltena se nachází ve městě Transacqua (Itálie - Trentino Alto Adige).

da Michela

9,2

da Michela

Ubytování (Apartmán) da Michela. Da Michela se nachází v Fiera di Primiero v regionu Trentino Alto Adige a nabízí terasu a výhled do zahrady. Ubytování da Michela se nachází ve městě Transacqua (Itálie - Trentino Alto Adige).

Casa Gabriella

9,1

Casa Gabriella

Ubytování (Apartmán) Casa Gabriella. Casa Gabriella je apartmán v alpském stylu se zahradou s lehátky, pračkou a TV s plochou obrazovkou. Nabízí neplacené parkoviště a bezplatnou lyžárnu. Ubytování Casa Gabriella se nachází ve městě Transacqua (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Isolabella Wellness

9,1

Hotel Isolabella Wellness

Ubytování (Hotel) Hotel Isolabella Wellness. Hotel Isolabella nabízí bezplatné wellness centrum o rozloze 350 m2, parkování zdarma, půjčovnu kol a bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách. Ubytování Hotel Isolabella Wellness se nachází ve městě Transacqua (Itálie - Trentino Alto Adige).

Agritur le Vale

9

Agritur le Vale

UbytováníAgritur le Vale. Agritur le Vale se nachází v Transacqua v srdci Dolomit, 17 km od San Martino di Castrozza. Ubytování Agritur le Vale se nachází ve městě Transacqua (Itálie - Trentino Alto Adige).

Albergo Eden

8,7

Albergo Eden

UbytováníAlbergo Eden. Rodinný hotel Albergo Edense se nachází v obci Transacqua a nabízí bezplatné wellness centrum a restauraci specializující se na jihotyrolské pokrmy. Ubytování Albergo Eden se nachází ve městě Transacqua (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Sass Maor

8,7

Hotel Sass Maor

UbytováníHotel Sass Maor. Hotel Sass Maor se nachází v centru Transacqua. Nabízí elegantní pokoje v alpském stylu a výhledem na pohoří Pale di San Martino i Vette Feltrine,... Ubytování Hotel Sass Maor se nachází ve městě Transacqua (Itálie - Trentino Alto Adige).

Albergo Conca Verde

8,5

Albergo Conca Verde

Ubytování (Hotel) Albergo Conca Verde. Albergo Conca Verde se nachází v Transacqua a nabízí pokoje s balkonem a výhledem na okolní hory. Ubytování Albergo Conca Verde se nachází ve městě Transacqua (Itálie - Trentino Alto Adige).

Family Hotel La Perla

8,5

Family Hotel La Perla

Ubytování (Hotel) Family Hotel La Perla. Tento rodinný hotel se nachází se v malebném údolí Valle di Primiero a nabízí restauraci, bar, bezplatnou půjčovnu horských kol a pokoje s balkonem a TV s... Ubytování Family Hotel La Perla se nachází ve městě Transacqua (Itálie - Trentino Alto Adige).

Casa Berlanda

8,4

Casa Berlanda

Ubytování (Apartmány) Casa Berlanda. Casa Berlanda nabízí zahradu s grilem a lehátky zdarma a apartmány s výhledem na okolní hory. Ubytování Casa Berlanda se nachází ve městě Transacqua (Itálie - Trentino Alto Adige).

Sissi House Dolomites

8,1

Sissi House Dolomites

UbytováníSissi House Dolomites. Sissi House Dolomites se nachází v Transacqua, 50 km od Passo San Pellegrino-Falcade. 35 km od národního parku Dolomiti Bellunesi. Ubytování Sissi House Dolomites se nachází ve městě Transacqua (Itálie - Trentino Alto Adige).

Albergo Belvedere

8,1

Albergo Belvedere

Ubytování (Hotel) Albergo Belvedere. Rodinný hotel Albergo Belvedere se nachází v obci Transacqua. Nabízí zahradu a pokoje s výhledem na hory. Ubytování Albergo Belvedere se nachází ve městě Transacqua (Itálie - Trentino Alto Adige).

b&b Casa Tavernaro

7,8

b&b Casa Tavernaro

Ubytováníb&b Casa Tavernaro. B&b Casa Tavernaro se nachází asi 33 km od národního parku Dolomiti Bellunesi a nabízí ubytování s terasou, balkonem a výhledem na město. Ubytování b&b Casa Tavernaro se nachází ve městě Transacqua (Itálie - Trentino Alto Adige).

Appartamenti Primiero

Appartamenti Primiero

Ubytování (Apartmány) Appartamenti Primiero. Appartamenti Primiero nabízí apartmány s terasou nebo balkonem, terasu a zahradu. Ubytování Appartamenti Primiero se nachází ve městě Transacqua (Itálie - Trentino Alto Adige).

Attractive chalet in Transacqua with garden

Attractive chalet in Transacqua with garden

UbytováníAttractive chalet in Transacqua with garden. Attractive chalet in Transacqua with garden se nachází v Transacqua a nabízí ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Attractive chalet in Transacqua with garden se nachází ve městě Transacqua (Itálie - Trentino Alto Adige).

DOLOMITI HOUSE 2

DOLOMITI HOUSE 2

Ubytování (Apartmány) DOLOMITI HOUSE 2. DOLOMITI HOUSE 2 se nachází v Transacqua. Nabízí zahradu a neplacené soukromé parkoviště. Apartmán má ložnici, koupelnu a TV s plochou obrazovkou. Ubytování DOLOMITI HOUSE 2 se nachází ve městě Transacqua (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ubytování ve městě Transacqua

Město Transacqua se nachází na území země Itálie. Momentálně pro vás evidujeme celkem 1 hotelů a ubytování ve městě Transacqua.