Hledat

Ubytování

Ubytování město Trafoi

Ve městě Trafoi (Itálie) máme celkem 6 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Trafoi

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Trafoi

Hotel Bella Vista

9,1

Hotel Bella Vista

Ubytování (Hotel) Hotel Bella Vista. Hotel Bella Vista leží v náručí údolí Trafoi a nabízí přímý přístup na sjezdovky, neplacené wellness centrum a salonek a restauraci South Tyrol. Ubytování Hotel Bella Vista se nachází ve městě Trafoi (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Ortles B&B

9

Hotel Ortles B&B

Ubytování (Hotel) Hotel Ortles B&B. Hotel Ortles B&B se nachází v Trafoi, 14 km od Ortleru, a nabízí bar, bezplatné soukromé parkoviště, zahradu a terasu. Ubytování Hotel Ortles B&B se nachází ve městě Trafoi (Itálie - Trentino Alto Adige).

Stelvio Residence

8,8

Stelvio Residence

Ubytování (Aparthotel) Stelvio Residence. Stelvio Residence se nachází v Trafoi, méně než 5 minut pěšky od lyžařských vleků. Ubytování Stelvio Residence se nachází ve městě Trafoi (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Madatsch

8,8

Hotel Madatsch

Ubytování (Hotel) Hotel Madatsch. Madatsch se nachází ve městě Trafoi uprostřed národního parku Stelvio, přímo v lyžařském areálu Trafoi. Ubytování Hotel Madatsch se nachází ve městě Trafoi (Itálie - Trentino Alto Adige).

Berghotel Franzenshöhe

8,7

Berghotel Franzenshöhe

Ubytování (Hotel) Berghotel Franzenshöhe. Berghotel Franzenshöhe se nachází v nadmořské výšce 2188 metrů v národním parku Stelvio. Ubytování Berghotel Franzenshöhe se nachází ve městě Trafoi (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ubytování ve městě Trafoi

Město Trafoi se nachází na území země Itálie. Momentálně pro vás evidujeme celkem 6 hotelů a ubytování ve městě Trafoi.