Hledat

Ubytování

Ubytování město Torre Val de San Pedro

Ve městě Torre Val de San Pedro (Španělsko) máme celkem 3 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Torre Val de San Pedro

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Torre Val de San Pedro

Casa Florentino. Casa rural centenaria.

10

Casa Florentino. Casa rural centenaria.

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Florentino. Casa rural centenaria.. Casa Florentino se nachází v Torre Val de San Pedro v Kastilii a Leonu. Casa rural centenaria. Má zahradu. Ubytování Casa Florentino. Casa rural centenaria. se nachází ve městě Torre Val de San Pedro (Španělsko - Kastilie a León).

La Salceda

9,5

La Salceda

Ubytování (Prázdninový dům) La Salceda. Set in Torre Val de San Pedro, La Salceda offers accommodation with a private pool, a patio and garden views. Ubytování La Salceda se nachází ve městě Torre Val de San Pedro (Španělsko - Kastilie a León).

La Tejada del Valle

9,3

La Tejada del Valle

Ubytování (Prázdninový dům) La Tejada del Valle. Situated in Valle de San Pedro, La Tejada del Valle offers a shared lounge, a garden and a barbecue. Ubytování La Tejada del Valle se nachází ve městě Torre Val de San Pedro (Španělsko - Kastilie a León).

Casa del Río

9,3

Casa del Río

Ubytování (Prázdninový dům) Casa del Río. Casa del Río se nachází v Torre Val de San Pedro a nabízí sdílený lounge a zahradu. 19 km od Rascafría. Ubytování Casa del Río se nachází ve městě Torre Val de San Pedro (Španělsko - Kastilie a León).

La Callejuela

La Callejuela

Ubytování (Prázdninový dům) La Callejuela. La Callejuela se nachází v Torre Val de San Pedro a nabízí zahradu a terasu. 17 km od Rascafría. Na místě je soukromé neplacené parkoviště. Ubytování La Callejuela se nachází ve městě Torre Val de San Pedro (Španělsko - Kastilie a León).

CASA RURAL EL PILON

CASA RURAL EL PILON

Ubytování (Apartmán) CASA RURAL EL PILON. Boasting accommodation with a private pool, pool view and a patio, CASA RURAL EL PILON is located in Torre Val de San Pedro. Ubytování CASA RURAL EL PILON se nachází ve městě Torre Val de San Pedro (Španělsko - Kastilie a León).

La Canaleja

La Canaleja

Ubytování (Prázdninový dům) La Canaleja. La Canaleja is located in Torre Val de San Pedro and offers a garden and a terrace. The holiday home features mountain views and is 42 km from Navacerrada. Ubytování La Canaleja se nachází ve městě Torre Val de San Pedro (Španělsko - Kastilie a León).

Ubytování ve městě Torre Val de San Pedro

Město Torre Val de San Pedro se nachází na území země Španělsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 3 hotelů a ubytování ve městě Torre Val de San Pedro.