Hledat

Ubytování

Ubytování město Tonadico

Ve městě Tonadico (Itálie) máme celkem 2 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Tonadico

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Tonadico

Remina Dolomiti house

10

Remina Dolomiti house

Ubytování (Apartmány) Remina Dolomiti house. Located in Tonadico in the Trentino Alto Adige region, Remina Dolomiti house has a terrace and garden views. Ubytování Remina Dolomiti house se nachází ve městě Tonadico (Itálie - Trentino Alto Adige).

Appartamento Primiero San Martino di Castrozza

9,6

Appartamento Primiero San Martino di Castrozza

Ubytování (Apartmán) Appartamento Primiero San Martino di Castrozza. Appartamento Primiero San Martino di Castrozza in Fiera di Primiero nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, 48 km od Passo San Pellegrino-Falcade. Ubytování Appartamento Primiero San Martino di Castrozza se nachází ve městě Tonadico (Itálie - Trentino Alto Adige).

Casa Alice 5.5

9,6

Casa Alice 5.5

Ubytování (Apartmán) Casa Alice 5.5. Casa Alice 5.5 se nachází v Fiera di Primiero v regionu Trentino Alto Adige a nabízí terasu a výhled na město. Ubytování Casa Alice 5.5 se nachází ve městě Tonadico (Itálie - Trentino Alto Adige).

Appartamento Zagonel

8,8

Appartamento Zagonel

Ubytování (Apartmán) Appartamento Zagonel. Appartamento Zagonel se nachází v Tonadicu, 20 minut jízdy od San Martino di Castrozza. Ubytování Appartamento Zagonel se nachází ve městě Tonadico (Itálie - Trentino Alto Adige).

il Nido

8,8

il Nido

Ubytování (Apartmán) il Nido. Il Nido se nachází v Tonadicu, 49 km od Passo San Pellegrino-Falcade. V okolí se můžete věnovat cyklistice. Ubytování il Nido se nachází ve městě Tonadico (Itálie - Trentino Alto Adige).

Casa Rosetta nel cuore delle Dolomiti

8,2

Casa Rosetta nel cuore delle Dolomiti

Ubytování (Prázdninové domy) Casa Rosetta nel cuore delle Dolomiti. Casa Rosetta nel cuore delle Dolomiti se nachází v Tonadicu v regionu Trentino Alto Adige a nabízí balkon. Ubytování Casa Rosetta nel cuore delle Dolomiti se nachází ve městě Tonadico (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ubytování ve městě Tonadico

Město Tonadico se nachází na území země Itálie. Momentálně pro vás evidujeme celkem 2 hotelů a ubytování ve městě Tonadico.