Hledat

Ubytování

Ubytování město Ton

Ve městě Ton (Itálie) máme celkem 5 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Ton

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Ton

Locazione Turistica Amelia

10

Locazione Turistica Amelia

Ubytování (Apartmán) Locazione Turistica Amelia. Locazione Turistica Amelia se nachází v Tonu v regionu Trentino Alto Adige a nabízí terasu a výhled na hory. 19 km od Molvena. Ubytování Locazione Turistica Amelia se nachází ve městě Ton (Itálie - Trentino Alto Adige).

Villetta Thun

9,7

Villetta Thun

UbytováníVilletta Thun. Villetta Thun se nachází ve městě Ton v regionu Trentino Alto Adige a nabízí balkon a výhled do zahrady. Nabízí zahradu a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Villetta Thun se nachází ve městě Ton (Itálie - Trentino Alto Adige).

Golden Pause

9,5

Golden Pause

Ubytování (Farma) Golden Pause. Rodinný penzion Golden Pause je obklopen jablečnými sady a nabízí výhled na Dolomity Brenta. Nabízí malé wellness centrum a 30 km od Trenta. Ubytování Golden Pause se nachází ve městě Ton (Itálie - Trentino Alto Adige).

B&B Pra da Lares

9,3

B&B Pra da Lares

Ubytování (Bed and breakfast) B&B Pra da Lares. B&B Pra da Lares se nachází v Tonu, 24 km od MUSE. Nabízí výhled na hory, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování B&B Pra da Lares se nachází ve městě Ton (Itálie - Trentino Alto Adige).

La casina di Vigo

9,1

La casina di Vigo

UbytováníLa casina di Vigo. La casina di Vigo se nachází v Tonu, 28 km od MUSE a 28 km od jezera Molveno. Ve všech prostorách je dostupné bezplatné Wi-Fi. Ubytování La casina di Vigo se nachází ve městě Ton (Itálie - Trentino Alto Adige).

B&B Al Mas

8,2

B&B Al Mas

Ubytování (Bed and breakfast) B&B Al Mas. B&B Al Mas se nachází v Tonu a nabízí terasu, bezplatné Wi-Fi a výhled na hory. Nabízí zahradu a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování B&B Al Mas se nachází ve městě Ton (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ubytování ve městě Ton

Město Ton se nachází na území země Itálie. Momentálně pro vás evidujeme celkem 5 hotelů a ubytování ve městě Ton.