Hledat

Ubytování

Ubytování město Tolmin

Ve městě Tolmin (Slovinsko) máme celkem 92 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Tolmin

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Tolmin

Eco Chalet AstraMONTANA

10

Eco Chalet AstraMONTANA

Ubytování (Chata) Eco Chalet AstraMONTANA. Located on an altitude of 1000 metres, Chalet AstraMONTANA offers self-catering accommodation in Tolmin. Ubytování Eco Chalet AstraMONTANA se nachází ve městě (Slovinsko).

Lenart

9,9

Lenart

Ubytování (Apartmány) Lenart. Situated in Tolmin, 36 km from Gorizia, Lenart features a garden and free WiFi. Ubytování Lenart se nachází ve městě (Slovinsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 553 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

MOBILE HOUSE KD

9,8

MOBILE HOUSE KD

Ubytování (Prázdninové domy) MOBILE HOUSE KD. MOBILE HOUSE KD has garden views, free WiFi and free private parking, situated in Tolmin. Ubytování MOBILE HOUSE KD se nachází ve městě (Slovinsko).

Emerald Soca Apartment

9,8

Emerald Soca Apartment

Ubytování (Apartmán) Emerald Soca Apartment. Set in Tolmin, Emerald Soca Apartment offers air-conditioned accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytování Emerald Soca Apartment se nachází ve městě (Slovinsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 375 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Maruška

9,7

Apartment Maruška

Ubytování (Apartmán) Apartment Maruška. Featuring a garden, Apartment Maruška features accommodation in Tolmin with free WiFi and city views. Ubytování Apartment Maruška se nachází ve městě (Slovinsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 247 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Kolman

9,7

Apartment Kolman

Ubytování (Apartmány) Apartment Kolman. Tento klimatizovaný apartmán se nachází v Tolminu, 88 km od Villachu, a nabízí terasu, zahradu s grilem, výhled na hory a bezplatné Wi-Fi ve všech... Ubytování Apartment Kolman se nachází ve městě (Slovinsko).

Fratnk house

9,6

Fratnk house

Ubytování (Chata) Fratnk house. Fratnk house is set in Tolmin and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytování Fratnk house se nachází ve městě Tolmin (Slovinsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 432 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Počitniška hiša Pri Mačku

9,6

Počitniška hiša Pri Mačku

Ubytování (Prázdninový dům) Počitniška hiša Pri Mačku. Počitniška hiša Pri Mačku je historická alpská chata situovaná 7 km od Tolminu. Nabízí venkovní bazén, vířivku a v celém objektu zdarma Wi-Fi. Ubytování Počitniška hiša Pri Mačku se nachází ve městě (Slovinsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 7 302 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Zadraga

9,6

Apartment Zadraga

Ubytování (Apartmány) Apartment Zadraga. Apartmány Zadraga nabízí ubytování s výhledem do zahrady a bezplatným Wi-Fi v obci Tolmin. Ubytování Apartment Zadraga se nachází ve městě (Slovinsko).

Pr' Petrču

9,6

Pr' Petrču

Ubytování (Apartmány) Pr' Petrču. Zatolmin 61 nabízí v Tolminu ubytování s bezplatným Wi-Fi, zahradou a výhledem na hory. K apartmánu patří terasa. Ubytování Pr' Petrču se nachází ve městě (Slovinsko).

Hiša 2

9,6

Hiša 2

Ubytování (Apartmán) Hiša 2. Hiša 2 se nachází v Tolminu, 49 km od Villachu, a nabízí klimatizované pokoje a soukromé neplacené parkoviště. Ubytování Hiša 2 se nachází ve městě Tolmin (Slovinsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 830 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Guest House Rosi

9,6

Guest House Rosi

Ubytování (Penzion) Guest House Rosi. Guest House Rosi is located in Tolmin. Featuring a shared kitchen, this property also provides guests with a terrace. Ubytování Guest House Rosi se nachází ve městě Tolmin (Slovinsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 899 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Castle View

9,5

Castle View

Ubytování (Apartmán) Castle View. Castle View is situated in Tolmin and offers a shared lounge. The property has mountain views. Ubytování Castle View se nachází ve městě Tolmin (Slovinsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 920 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Vrhouc

9,5

Apartment Vrhouc

Ubytování (Apartmán) Apartment Vrhouc. Apartment Vrhouc is set in Tolmin and offers a garden and a terrace. Ubytování Apartment Vrhouc se nachází ve městě (Slovinsko).

SOBE NIKRMANA

9,5

SOBE NIKRMANA

Ubytování (Privát) SOBE NIKRMANA. SOBE NIKRMANA se nachází v obci Tolmin, 40 km od města Gorizia. Nabízí společný lounge a bezplatné Wi-Fi. Ubytování SOBE NIKRMANA se nachází ve městě (Slovinsko).

Hostel Hildegarden

9,5

Hostel Hildegarden

Ubytování (Hostel) Hostel Hildegarden. Hostel Hildegarden se nachází v Tolminu a nabízí zahradu, sdílený lounge, zahradní gril a bezplatné Wi-Fi. K dispozici je také sdílená kuchyně a terasa. Ubytování Hostel Hildegarden se nachází ve městě (Slovinsko).

Apartment Sotočje

9,5

Apartment Sotočje

Ubytování (Apartmán) Apartment Sotočje. Klimatizovaný apartmán Sotočje obklopený zelení se nachází v obci Dolenja Trebuša, jen pár kroků od řeky Idrijca, a nabízí terasu, bezplatné Wi-Fi a... Ubytování Apartment Sotočje se nachází ve městě (Slovinsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 710 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Abinkar

9,5

Apartment Abinkar

Ubytování (Apartmány) Apartment Abinkar. Apartment Abinkar se nachází v Tolminu a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm. Ubytování Apartment Abinkar se nachází ve městě Tolmin (Slovinsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 600 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmaji Pr' Gujlu

9,4

Apartmaji Pr' Gujlu

Ubytování (Apartmány) Apartmaji Pr' Gujlu. Apartmaji Pr 'Gujlu se nachází ve vesnici Sela nad Podmelcem a nabízí ubytování se zázemím pro grilování a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartmaji Pr' Gujlu se nachází ve městě (Slovinsko).

Ekološka turistična kmetija pri Lovrču

9,4

Ekološka turistična kmetija pri Lovrču

Ubytování (Apartmány) Ekološka turistična kmetija pri Lovrču. Ekološka turistična kmetija pri Lovrču se nachází v Tolminu. Ubytování Ekološka turistična kmetija pri Lovrču se nachází ve městě (Slovinsko).

Apartment Kanalec

9,4

Apartment Kanalec

Ubytování (Penzion) Apartment Kanalec. Located in Tolmin, Apartment Kanalec features a garden and terrace. There is a barbecue and guests can make use of free WiFi and free private parking. Ubytování Apartment Kanalec se nachází ve městě (Slovinsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 634 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Maligoj

9,4

Apartments Maligoj

Ubytování (Apartmány) Apartments Maligoj. Set in Tolmin, 42 km from Cerkno, Apartments Maligoj offers a garden and free WiFi. Ubytování Apartments Maligoj se nachází ve městě (Slovinsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 889 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartma R Sport

9,4

Apartma R Sport

Ubytování (Apartmán) Apartma R Sport. Featuring accommodation with a balcony, Apartma R Sport is set in Tolmin. Ubytování Apartma R Sport se nachází ve městě (Slovinsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 043 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Alma Mia

9,4

Alma Mia

Ubytování (Apartmán) Alma Mia. Alma Mia is situated in Tolmin. This property offers access to a terrace, free private parking and free WiFi. Ubytování Alma Mia se nachází ve městě (Slovinsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 481 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

House Leba

9,4

House Leba

Ubytování (Prázdninový dům) House Leba. House Leba offers accommodation in Tolmin. You can fire up the barbecue for a tasty meal and enjoy the garden in fair weather. Ubytování House Leba se nachází ve městě (Slovinsko).

Guesthouse Sobe Silva

9,3

Guesthouse Sobe Silva

Ubytování (Penzion) Guesthouse Sobe Silva. Guesthouse Sobe Silva, obklopen zelení, se nachází 4 km od centra města Tolmin a 3 km od pláží u jezera u města Most na Soči. Ubytování Guesthouse Sobe Silva se nachází ve městě (Slovinsko).

Apartma Rutar

9,3

Apartma Rutar

Ubytování (Apartmán) Apartma Rutar. Boasting accommodation with a terrace, Apartma Rutar is situated in Tolmin. Ubytování Apartma Rutar se nachází ve městě (Slovinsko).

Apartment Sela

9,3

Apartment Sela

Ubytování (Apartmány) Apartment Sela. Situated in Tolmin, 34 km from Gorizia, Apartment Sela features barbecue facilities and free WiFi. Ubytování Apartment Sela se nachází ve městě (Slovinsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 187 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Gaja

9,3

Apartment Gaja

Ubytování (Apartmán) Apartment Gaja. Apartment Gaja is set in Tolmin. This apartment has a garden and free private parking. Ubytování Apartment Gaja se nachází ve městě (Slovinsko).

Rooms Tolminska korita

9,3

Rooms Tolminska korita

Ubytování (Penzion) Rooms Tolminska korita. Rooms Tolminska korita features a restaurant, bar, a shared lounge and garden in Tolmin. Ubytování Rooms Tolminska korita se nachází ve městě (Slovinsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 817 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

The FOXhouse

9,3

The FOXhouse

Ubytování (Penzion) The FOXhouse. The FOXhouse se nachází v Tolminu a nabízí zahradu s grilem, terasu a klimatizované pokoje se satelitní TV s plochou obrazovkou, vlastní koupelnou, šatní... Ubytování The FOXhouse se nachází ve městě (Slovinsko).

Guest house Milena

9,3

Guest house Milena

Ubytování (Apartmán) Guest house Milena. Guest house Milena is set in Tolmin. This beachfront property offers access to a terrace, free private parking and free WiFi. Ubytování Guest house Milena se nachází ve městě Tolmin (Slovinsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 334 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment and room Anica

9,3

Apartment and room Anica

Ubytování (Penzion) Apartment and room Anica. Hiša pri Anici is located in a prestigious location in a quiet area of Tolmin, about 500 metres from the town centre. Ubytování Apartment and room Anica se nachází ve městě (Slovinsko).

Apartments Volče

9,3

Apartments Volče

Ubytování (Apartmány) Apartments Volče. Situated in Tolmin, 38 km from Gorizia, Apartments Volče features a garden and free WiFi. Ubytování Apartments Volče se nachází ve městě Tolmin (Slovinsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 361 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Naturalina

9,2

Naturalina

Ubytování (Apartmán) Naturalina. Located in Tolmin, Naturalina provides air-conditioned accommodation with a patio and free WiFi. This apartment features a garden. Ubytování Naturalina se nachází ve městě (Slovinsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 309 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment House Blazar

9,2

Apartment House Blazar

Ubytování (Apartmány) Apartment House Blazar. Apartment House Blazar se nachází v obci Volarje, jen 200 metrů od řeky Soča, a nabízí bezplatné Wi-Fi, neplacené parkoviště, klimatizované apartmány a... Ubytování Apartment House Blazar se nachází ve městě (Slovinsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 247 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

SOBE REMEC

9,2

SOBE REMEC

Ubytování (Penzion) SOBE REMEC. SOBE REMEC features rooms in Tolmin. Free WiFi is included. The rooms in the guest house are equipped with a flat-screen TV with cable channels. Ubytování SOBE REMEC se nachází ve městě Tolmin (Slovinsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 711 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Soca Tolmin

9,2

Apartment Soca Tolmin

Ubytování (Apartmány) Apartment Soca Tolmin. Situated in Tolmin, Apartment Soca Tolmin features accommodation with free WiFi. Ubytování Apartment Soca Tolmin se nachází ve městě (Slovinsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 328 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Tourist Farm Pri Kafolu

9,2

Tourist Farm Pri Kafolu

Ubytování (Farma) Tourist Farm Pri Kafolu. Organic Tourist Farm Pri Kafolu is a agricultural estate located 2 km from the centre of Tolmin. It features a terrace overlooking the Soča River. Ubytování Tourist Farm Pri Kafolu se nachází ve městě (Slovinsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 430 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Bobi

9,2

Apartments Bobi

Ubytování (Apartmány) Apartments Bobi. Apartments Bobi se nachází ve vesničce Čiginj a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, zelenou zahradu, ve které lze zdarma využít gril a venkovní jídelní... Ubytování Apartments Bobi se nachází ve městě (Slovinsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 094 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartma MATY

9,1

Apartma MATY

Ubytování (Apartmán) Apartma MATY. Featuring accommodation with a terrace, Apartma Gorjan is set in Tolmin. Ubytování Apartma MATY se nachází ve městě Tolmin (Slovinsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 724 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Cvetje

9,1

Apartments Cvetje

Ubytování (Apartmány) Apartments Cvetje. Apartmány Cvetje se nachází v Tolminu, 34 km od Gorizie. Nabízí gril a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartments Cvetje se nachází ve městě (Slovinsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 889 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Rooms pr zajčku

9,1

Rooms pr zajčku

Ubytování (Penzion) Rooms pr zajčku. Rooms pr zajčku se nachází v obci Tolmin. Nabízí klimatizované pokoje s bezplatným Wi-Fi, šatní skříní a výhledem na okolní hory. Ubytování Rooms pr zajčku se nachází ve městě (Slovinsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 634 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Petrin

9

Apartments Petrin

Ubytování (Apartmány) Apartments Petrin. Apartments Petrin se nachází v Tolminu, 35 km od Gorizie. Nabízí zahradu a Wi-Fi zdarma. Ubytování Apartments Petrin se nachází ve městě (Slovinsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 736 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmaji Kala

9

Apartmaji Kala

Ubytování (Apartmány) Apartmaji Kala. Apartmaji Kala is set in Tolmin and offers air-conditioned accommodation with free WiFi, as well as access to a terrace. Ubytování Apartmaji Kala se nachází ve městě (Slovinsko).

Apartment Mara

9

Apartment Mara

Ubytování (Apartmán) Apartment Mara. Apartment Mara is set in Tolmin and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytování Apartment Mara se nachází ve městě (Slovinsko).

Apartma Center Remec

9

Apartma Center Remec

Ubytování (Apartmán) Apartma Center Remec. Apartma Center Remec is situated in Tolmin. This apartment features air-conditioned accommodation with free WiFi. Ubytování Apartma Center Remec se nachází ve městě Tolmin (Slovinsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 667 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Mengore

8,9

Apartments Mengore

Ubytování (Apartmány) Apartments Mengore. Apartments Mengore je dům s moderními klimatizovanými apartmány s balkonem situovaný ve vesnici Volče, 4 km od centra Tolminu. Ubytování Apartments Mengore se nachází ve městě (Slovinsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 481 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Pri Ruscu

8,9

Apartment Pri Ruscu

Ubytování (Apartmány) Apartment Pri Ruscu. Apartment Pri Ruscu offers pet-friendly accommodation 5 km from Tolmin. The property is 35 km from Kranjska Gora, 68 km from Bled and 43 km from Udine. Ubytování Apartment Pri Ruscu se nachází ve městě (Slovinsko).

Farm Stay Siroko

8,8

Farm Stay Siroko

Ubytování (Farma) Farm Stay Siroko. Farm Stay Siroko se nachází v Tolminu a nabízí ubytování hostům i s domácími mazlíčky, bezplatné Wi-Fi připojení, vlastní restauraci a parkování na místě... Ubytování Farm Stay Siroko se nachází ve městě (Slovinsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 266 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartma Patricija

8,8

Apartma Patricija

Ubytování (Penzion) Apartma Patricija. Apartmá Patricija se nachází v Tolminu a nabízí bezplatné Wi-Fi, sluneční terasu s bazénem, zahradu a zázemí pro grilování. Nechybí ani lyžárna. Ubytování Apartma Patricija se nachází ve městě (Slovinsko).

Ubytování ve městě Tolmin

Město Tolmin se nachází na území země Slovinsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 92 hotelů a ubytování ve městě Tolmin.