Hledat

Ubytování

Ubytování město Tolmin

Ve městě Tolmin (Slovinsko) máme celkem 92 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Tolmin

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Tolmin

Lenart

9,9

Lenart

Ubytování (Apartmány) Lenart. Situated in Tolmin, 36 km from Gorizia, Lenart features a garden and free WiFi. Ubytování Lenart se nachází ve městě (Slovinsko).

Emerald Soca Apartment

9,8

Emerald Soca Apartment

Ubytování (Apartmán) Emerald Soca Apartment. Set in Tolmin, Emerald Soca Apartment offers air-conditioned accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytování Emerald Soca Apartment se nachází ve městě (Slovinsko).

Apartment Maruška

9,7

Apartment Maruška

Ubytování (Apartmán) Apartment Maruška. Featuring a garden, Apartment Maruška features accommodation in Tolmin with free WiFi and city views. Ubytování Apartment Maruška se nachází ve městě (Slovinsko).

Fratnk house

9,6

Fratnk house

Ubytování (Chata) Fratnk house. Fratnk house is set in Tolmin and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytování Fratnk house se nachází ve městě Tolmin (Slovinsko).

Počitniška hiša Pri Mačku

9,6

Počitniška hiša Pri Mačku

Ubytování (Prázdninový dům) Počitniška hiša Pri Mačku. Počitniška hiša Pri Mačku je historická alpská chata situovaná 7 km od Tolminu. Nabízí venkovní bazén, vířivku a v celém objektu zdarma Wi-Fi. Ubytování Počitniška hiša Pri Mačku se nachází ve městě (Slovinsko).

Guest House Rosi

9,6

Guest House Rosi

Ubytování (Penzion) Guest House Rosi. Guest House Rosi is located in Tolmin. Featuring a shared kitchen, this property also provides guests with a terrace. Ubytování Guest House Rosi se nachází ve městě Tolmin (Slovinsko).

Hiša 2

9,6

Hiša 2

Ubytování (Apartmán) Hiša 2. Hiša 2 se nachází v Tolminu, 49 km od Villachu, a nabízí klimatizované pokoje a soukromé neplacené parkoviště. Ubytování Hiša 2 se nachází ve městě Tolmin (Slovinsko).

Castle View

9,5

Castle View

Ubytování (Apartmán) Castle View. Castle View is situated in Tolmin and offers a shared lounge. The property has mountain views. Ubytování Castle View se nachází ve městě Tolmin (Slovinsko).

Apartment Sotočje

9,5

Apartment Sotočje

Ubytování (Apartmán) Apartment Sotočje. Klimatizovaný apartmán Sotočje obklopený zelení se nachází v obci Dolenja Trebuša, jen pár kroků od řeky Idrijca, a nabízí terasu, bezplatné Wi-Fi a... Ubytování Apartment Sotočje se nachází ve městě (Slovinsko).

Apartment Abinkar

9,5

Apartment Abinkar

Ubytování (Apartmány) Apartment Abinkar. Apartment Abinkar se nachází v Tolminu a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm. Ubytování Apartment Abinkar se nachází ve městě Tolmin (Slovinsko).

Apartment Kanalec

9,4

Apartment Kanalec

Ubytování (Penzion) Apartment Kanalec. Located in Tolmin, Apartment Kanalec features a garden and terrace. There is a barbecue and guests can make use of free WiFi and free private parking. Ubytování Apartment Kanalec se nachází ve městě (Slovinsko).

Apartments Maligoj

9,4

Apartments Maligoj

Ubytování (Apartmány) Apartments Maligoj. Set in Tolmin, 42 km from Cerkno, Apartments Maligoj offers a garden and free WiFi. Ubytování Apartments Maligoj se nachází ve městě (Slovinsko).

Apartma R Sport

9,4

Apartma R Sport

Ubytování (Apartmán) Apartma R Sport. Featuring accommodation with a balcony, Apartma R Sport is set in Tolmin. Ubytování Apartma R Sport se nachází ve městě (Slovinsko).

Alma Mia

9,4

Alma Mia

Ubytování (Apartmán) Alma Mia. Alma Mia is situated in Tolmin. This property offers access to a terrace, free private parking and free WiFi. Ubytování Alma Mia se nachází ve městě (Slovinsko).

Guest house Milena

9,3

Guest house Milena

Ubytování (Apartmán) Guest house Milena. Guest house Milena is set in Tolmin. This beachfront property offers access to a terrace, free private parking and free WiFi. Ubytování Guest house Milena se nachází ve městě Tolmin (Slovinsko).

Apartment Sela

9,3

Apartment Sela

Ubytování (Apartmány) Apartment Sela. Situated in Tolmin, 34 km from Gorizia, Apartment Sela features barbecue facilities and free WiFi. Ubytování Apartment Sela se nachází ve městě (Slovinsko).

Rooms Tolminska korita

9,3

Rooms Tolminska korita

Ubytování (Penzion) Rooms Tolminska korita. Rooms Tolminska korita features a restaurant, bar, a shared lounge and garden in Tolmin. Ubytování Rooms Tolminska korita se nachází ve městě (Slovinsko).

Apartments Volče

9,3

Apartments Volče

Ubytování (Apartmány) Apartments Volče. Situated in Tolmin, 38 km from Gorizia, Apartments Volče features a garden and free WiFi. Ubytování Apartments Volče se nachází ve městě Tolmin (Slovinsko).

SOBE REMEC

9,2

SOBE REMEC

Ubytování (Penzion) SOBE REMEC. SOBE REMEC features rooms in Tolmin. Free WiFi is included. The rooms in the guest house are equipped with a flat-screen TV with cable channels. Ubytování SOBE REMEC se nachází ve městě Tolmin (Slovinsko).

Naturalina

9,2

Naturalina

Ubytování (Apartmán) Naturalina. Located in Tolmin, Naturalina provides air-conditioned accommodation with a patio and free WiFi. This apartment features a garden. Ubytování Naturalina se nachází ve městě (Slovinsko).

Apartment House Blazar

9,2

Apartment House Blazar

Ubytování (Apartmány) Apartment House Blazar. Apartment House Blazar se nachází v obci Volarje, jen 200 metrů od řeky Soča, a nabízí bezplatné Wi-Fi, neplacené parkoviště, klimatizované apartmány a... Ubytování Apartment House Blazar se nachází ve městě (Slovinsko).

Apartment Soca Tolmin

9,2

Apartment Soca Tolmin

Ubytování (Apartmány) Apartment Soca Tolmin. Situated in Tolmin, Apartment Soca Tolmin features accommodation with free WiFi. Ubytování Apartment Soca Tolmin se nachází ve městě (Slovinsko).

Tourist Farm Pri Kafolu

9,2

Tourist Farm Pri Kafolu

Ubytování (Farma) Tourist Farm Pri Kafolu. Organic Tourist Farm Pri Kafolu is a agricultural estate located 2 km from the centre of Tolmin. It features a terrace overlooking the Soča River. Ubytování Tourist Farm Pri Kafolu se nachází ve městě (Slovinsko).

Apartments Bobi

9,2

Apartments Bobi

Ubytování (Apartmány) Apartments Bobi. Apartments Bobi se nachází ve vesničce Čiginj a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, zelenou zahradu, ve které lze zdarma využít gril a venkovní jídelní... Ubytování Apartments Bobi se nachází ve městě (Slovinsko).

Apartma MATY

9,1

Apartma MATY

Ubytování (Apartmán) Apartma MATY. Featuring accommodation with a terrace, Apartma Gorjan is set in Tolmin. Ubytování Apartma MATY se nachází ve městě Tolmin (Slovinsko).

Apartments Cvetje

9,1

Apartments Cvetje

Ubytování (Apartmány) Apartments Cvetje. Apartmány Cvetje se nachází v Tolminu, 34 km od Gorizie. Nabízí gril a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartments Cvetje se nachází ve městě (Slovinsko).

Rooms pr zajčku

9,1

Rooms pr zajčku

Ubytování (Penzion) Rooms pr zajčku. Rooms pr zajčku se nachází v obci Tolmin. Nabízí klimatizované pokoje s bezplatným Wi-Fi, šatní skříní a výhledem na okolní hory. Ubytování Rooms pr zajčku se nachází ve městě (Slovinsko).

Apartments Petrin

9

Apartments Petrin

Ubytování (Apartmány) Apartments Petrin. Apartments Petrin se nachází v Tolminu, 35 km od Gorizie. Nabízí zahradu a Wi-Fi zdarma. Ubytování Apartments Petrin se nachází ve městě (Slovinsko).

Apartma Center Remec

9

Apartma Center Remec

Ubytování (Apartmán) Apartma Center Remec. Apartma Center Remec is situated in Tolmin. This apartment features air-conditioned accommodation with free WiFi. Ubytování Apartma Center Remec se nachází ve městě Tolmin (Slovinsko).

Apartments Mengore

8,9

Apartments Mengore

Ubytování (Apartmány) Apartments Mengore. Apartments Mengore je dům s moderními klimatizovanými apartmány s balkonem situovaný ve vesnici Volče, 4 km od centra Tolminu. Ubytování Apartments Mengore se nachází ve městě (Slovinsko).

Farm Stay Siroko

8,8

Farm Stay Siroko

Ubytování (Farma) Farm Stay Siroko. Farm Stay Siroko se nachází v Tolminu a nabízí ubytování hostům i s domácími mazlíčky, bezplatné Wi-Fi připojení, vlastní restauraci a parkování na místě... Ubytování Farm Stay Siroko se nachází ve městě (Slovinsko).

Ubytování ve městě Tolmin

Město Tolmin se nachází na území země Slovinsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 92 hotelů a ubytování ve městě Tolmin.