Hledat

Ubytování

Ubytování město Toblach

Ve městě Toblach (Itálie) máme celkem 87 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Toblach

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Toblach

Mountain Paradise

10

Mountain Paradise

Ubytování (Apartmány) Mountain Paradise. Mountain Paradise se nachází v obci Dobbiaco, pouhých 16 km od jezera Lago di Braies, a nabízí bar, zahradu a nepřetržitě otevřenou recepci. Ubytování Mountain Paradise se nachází ve městě Toblach (Itálie - Trentino Alto Adige).

stella alpina

9,8

stella alpina

Ubytování (Apartmány) stella alpina. stella alpina se nachází v obci Dobbiaco, pouhých 17 km od jezera Lago di Braies, a nabízí ubytování s výhledem na hory, bezplatné Wi-Fi a neplacené... Ubytování stella alpina se nachází ve městě Toblach (Itálie - Trentino Alto Adige).

Toninghof

9,8

Toninghof

Ubytování (Aparthotel) Toninghof. Toninghof se nachází v obci Dobbiaco v regionu Trentino Alto Adige, 21 km od jezera Lago di Braies. Ubytování Toninghof se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Tubla - Hof Maistatt

9,8

Tubla - Hof Maistatt

Ubytování (Apartmány) Tubla - Hof Maistatt. Tubla - Hof Maistatt se nachází v obci Dobbiaco, 17 km od jezera Lago di Braies. Nabízí výhled do zahrady, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Tubla - Hof Maistatt se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Natura Boutique Chalet Wellness SPA

9,7

Natura Boutique Chalet Wellness SPA

Ubytování (Hotel) Natura Boutique Chalet Wellness SPA. Ubytování se nachází v obci Dobbiaco, 18 km od jezera Lago di Braies. Ubytování Natura Boutique Chalet Wellness SPA se nachází ve městě Toblach (Itálie - Trentino Alto Adige).

Residence Mairhofer

9,6

Residence Mairhofer

Ubytování (Apartmány) Residence Mairhofer. Residence Mairhofer nabízí ubytování v apartmánech a studiích v alpském stylu, s Wi-Fi zdarma a balkonem s výhledem na hory. Ubytování Residence Mairhofer se nachází ve městě Toblach (Itálie - Trentino Alto Adige).

Elslerhof

9,6

Elslerhof

Ubytování (Apartmány) Elslerhof. Elslerhof se nachází 17 km od jezera Lago di Braies a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm. Ubytování Elslerhof se nachází ve městě Toblach (Itálie - Trentino Alto Adige).

Klaudehof

9,5

Klaudehof

Ubytování (Farma) Klaudehof. Klaudehof nabízí zahradu, lyžárnu a apartmány s balkonem s výhledem na hory a satelitní TV s plochou obrazovkou. Nabízí bezplatné Wi-Fi připojení. Ubytování Klaudehof se nachází ve městě Toblach (Itálie - Trentino Alto Adige).

Appartement Hell

9,5

Appartement Hell

Ubytování (Apartmán) Appartement Hell. Appartement Hell se nachází asi 15 km od jezera Lago di Braies a nabízí ubytování s terasou, rychlovarnou konvicí a výhledem na hory. Ubytování Appartement Hell se nachází ve městě Toblach (Itálie - Trentino Alto Adige).

Haus zur Vogelweide

9,5

Haus zur Vogelweide

Ubytování (Privát) Haus zur Vogelweide. Ubytování se nachází v obci Dobbiaco v regionu Trentino Alto Adige, 17 km od jezera Lago di Braies. Ubytování Haus zur Vogelweide se nachází ve městě Toblach (Itálie - Trentino Alto Adige).

Peterlan Hof

9,5

Peterlan Hof

Ubytování (Farma) Peterlan Hof. Peterlan Hof se nachází v obci Dobbiaco v regionu Trentino Alto Adige a nabízí ubytování s bezplatným soukromým parkovištěm. Ubytování Peterlan Hof se nachází ve městě Toblach (Itálie - Trentino Alto Adige).

Nigglerhof

9,5

Nigglerhof

Ubytování (Bed and breakfast) Nigglerhof. Nigglerhof se nachází v Dobbiacu, 20 km od jezera Lago di Braies. Nabízí výhled do zahrady, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Nigglerhof se nachází ve městě Toblach (Itálie - Trentino Alto Adige).

Villa Pircher

9,4

Villa Pircher

Ubytování (Apartmán) Villa Pircher. Villa Pircher se nachází asi 16 km od jezera Lago di Braies a nabízí ubytování s terasou, rychlovarnou konvicí a výhledem na hory. Ubytování Villa Pircher se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Appartements Burgerhof

9,4

Appartements Burgerhof

Ubytování (Apartmány) Appartements Burgerhof. Appartements Burgerhof je obklopen Dolomity a má farmu produkující vlastní mléko a zahradu. Ubytování Appartements Burgerhof se nachází ve městě Toblach (Itálie - Trentino Alto Adige).

Bellavista Apartment

9,4

Bellavista Apartment

Ubytování (Apartmán) Bellavista Apartment. Bellavista Apartment se nachází v Dobbiacu, 45 km od Canazei. Nabízí Wi-Fi zdarma a soukromé parkoviště. Ubytování Bellavista Apartment se nachází ve městě Toblach (Itálie - Trentino Alto Adige).

Appartements Christa

9,4

Appartements Christa

Ubytování (Apartmán) Appartements Christa. Appartements Christa se nachází v obci Dobbiaco, 2 km od lyžařského areálu Rienz a 5 km od městečka San Candido. Najdete zde lyžárnu a sluneční terasu. Ubytování Appartements Christa se nachází ve městě Toblach (Itálie - Trentino Alto Adige).

Marerhof

9,4

Marerhof

Ubytování (Apartmány) Marerhof. Marerhof se nachází v obci Dobbiaco, 18 km od jezera Lago di Braies. Nabízí výhled do zahrady, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Marerhof se nachází ve městě Toblach (Itálie - Trentino Alto Adige).

Apartments & Relax Greta

9,4

Apartments & Relax Greta

Ubytování (Apartmány) Apartments & Relax Greta. Apartments & Relax Greta se nachází v obci Dobbiaco v regionu Trentino Alto Adige, 18 km od jezera Lago di Braies. Ubytování Apartments & Relax Greta se nachází ve městě Toblach (Itálie - Trentino Alto Adige).

Steinerhof

9,3

Steinerhof

Ubytování (Apartmán) Steinerhof. Steinerhof je ubytování s možností vlastního stravování, výhledem na Dolomity, balkonem a TV. Ubytování Steinerhof se nachází ve městě Toblach (Itálie - Trentino Alto Adige).

Villa Rienzner

9,3

Villa Rienzner

Ubytování (Apartmány) Villa Rienzner. Villa Rienzner se nachází v Dobbiacu, 16 km od jezera Lago di Braies. Nabízí výhled na hory, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Villa Rienzner se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Residence Rogger

9,3

Residence Rogger

Ubytování (Apartmány) Residence Rogger. Residence Rogger se nachází v údolí Valle San Silvestro, 2 km od centra města Dobbiaco, a nabízí apartmány s nábytkem z borového dřeva a balkonem, zdarma... Ubytování Residence Rogger se nachází ve městě Toblach (Itálie - Trentino Alto Adige).

ALMA mountain residence

9,2

ALMA mountain residence

Ubytování (Apartmány) ALMA mountain residence. ALMA mountain residence se nachází v obci Dobbiaco, 17 km od jezera Lago di Braies. Nabízí výhled na hory, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování ALMA mountain residence se nachází ve městě Toblach (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hirschenhof

9,2

Hirschenhof

Ubytování (Farma) Hirschenhof. Hirschenhof se nachází v obci Dobbiaco v regionu Trentino Alto Adige, 18 km od jezera Lago di Braies. Ubytování Hirschenhof se nachází ve městě Toblach (Itálie - Trentino Alto Adige).

Naschthof

9,1

Naschthof

Ubytování (Apartmány) Naschthof. Naschthof se nachází v obci Dobbiaco, 22 km od jezera Lago di Braies. Některé apartmány mají kuchyň s lednicí a varnou deskou. Ubytování Naschthof se nachází ve městě Toblach (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Villa Monica

9,1

Hotel Villa Monica

Ubytování (Hotel) Hotel Villa Monica. Hotel Villa Monica se nachází v centru města Dobbiaco a nabízí bezplatné parkování a bezplatné Wi-Fi ve společných prostorách. Ubytování Hotel Villa Monica se nachází ve městě Toblach (Itálie - Trentino Alto Adige).

Romantik Hotel Santer

9,1

Romantik Hotel Santer

Ubytování (Hotel) Romantik Hotel Santer. Romantik Hotel Santer se pyšní krásným výhledem do údolí Alta Pusteria. Ubytování Romantik Hotel Santer se nachází ve městě Toblach (Itálie - Trentino Alto Adige).

Alpenhotel Ratsberg 1650m

9,1

Alpenhotel Ratsberg 1650m

Ubytování (Hotel) Alpenhotel Ratsberg 1650m. Alpenhotel Ratsberg je hotel situovaný v nadmořské výšce 1 650 metrů, 6 km od centra Dobbiaca/Toblachu. Ubytování Alpenhotel Ratsberg 1650m se nachází ve městě Toblach (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ariston Dolomiti Residence

9,1

Ariston Dolomiti Residence

Ubytování (Aparthotel) Ariston Dolomiti Residence. Ariston Dolomiti Residence se nachází v Dobbiacu, 6 km od sjezdovek Mont'Elmo. Nabízí elegantní apartmány v alpském stylu. Ubytování Ariston Dolomiti Residence se nachází ve městě Toblach (Itálie - Trentino Alto Adige).

Park Hotel Bellevue

9

Park Hotel Bellevue

Ubytování (Hotel) Park Hotel Bellevue. Park Hotel Bellevue se nachází v okouzlující alpské lokalitě, 600 metrů od lyžařského vleku Rienza do lyžařského areálu Dolomiti Superski. Ubytování Park Hotel Bellevue se nachází ve městě Toblach (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Rosengarten

9

Hotel Rosengarten

Ubytování (Hotel) Hotel Rosengarten. Rodinný Hotel Rosengarten se nachází pouhých 700 metrů od centra obce Toblach. Ubytování Hotel Rosengarten se nachází ve městě Toblach (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Stauder

9

Hotel Stauder

Ubytování (Hotel) Hotel Stauder. Hotel Stauder se nachází jen 1 km od lyžařského areálu Rienz a 5 minut chůze od centra města Dobbiaco. Ubytování Hotel Stauder se nachází ve městě Toblach (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Schopfenhof

9

Hotel Schopfenhof

Ubytování (Hotel) Hotel Schopfenhof. Hotel Schopfenhof se nachází na svahu v Alta Val Pusteria, 3 km od San Candida a 5 minut jízdy od Dobbiaca. Nabízí ubytování v nadmořské výšce 1343 metrů. Ubytování Hotel Schopfenhof se nachází ve městě Toblach (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Laurin

8,9

Hotel Laurin

Ubytování (Hotel) Hotel Laurin. Hotel Laurin se nachází na klidném místě mezi centrem Dobbiaco a Dobbiaco Nuovo a nabízí výhled na Dolomity. Ubytování Hotel Laurin se nachází ve městě Toblach (Itálie - Trentino Alto Adige).

Wegscheiderhof

8,9

Wegscheiderhof

Ubytování (Apartmán) Wegscheiderhof. Wegscheiderhof se nachází v obci Dobbiaco a nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled na hory. Nabízí zahradu a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Wegscheiderhof se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Hubertushof

8,9

Hotel Hubertushof

Ubytování (Hotel) Hotel Hubertushof. Hotel Hubertushof se nachází uprostřed zahrad a parku, 1 km od lyžařských vleků areálu Rienz, a nabízí bezplatný vstup do wellness centra, elegantní pokoje... Ubytování Hotel Hubertushof se nachází ve městě Toblach (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Gratschwirt

8,9

Hotel Gratschwirt

Ubytování (Hotel) Hotel Gratschwirt. Hotel Gratschwirt se nachází v Toblachu a je obklopen krajinou Alta Pusteria. Od roku 1905 ho řídí rodina Pircherů. Nabízí bezplatnou saunu a krytý bazén. Ubytování Hotel Gratschwirt se nachází ve městě Toblach (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Kirchenwirt

8,8

Hotel Kirchenwirt

Ubytování (Hotel) Hotel Kirchenwirt. Hotel Kirchenwirt se nachází na venkově, 1 km od Dobbiaca. Nabízí restauraci, krytý bazén, bezplatnou vířivku a finskou saunu zdarma. Ubytování Hotel Kirchenwirt se nachází ve městě Toblach (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Moritz

8,8

Hotel Moritz

Ubytování (Hotel) Hotel Moritz. Tento rodinný hotel se nachází v centru města Dobbiaco a nabízí tradiční restauraci a malé wellness centrum. Ubytování Hotel Moritz se nachází ve městě Toblach (Itálie - Trentino Alto Adige).

Appartements Rienzner

8,7

Appartements Rienzner

Ubytování (Apartmány) Appartements Rienzner. Appartements Rienzner se nachází v klidné oblasti, pár minut chůze od Dobbiaco, a nabízí malou zahradu a bezplatnou půjčovnu kol. Ubytování Appartements Rienzner se nachází ve městě Toblach (Itálie - Trentino Alto Adige).

Camping Olympia

8,7

Camping Olympia

Ubytování (Aparthotel) Camping Olympia. Rodinný Apparthotel Olympia Hotel se nachází u cyklistické stezky 3 km od obce Dobbiaco. Ubytování Camping Olympia se nachází ve městě Toblach (Itálie - Trentino Alto Adige).

Apartments Hubertushof

8,7

Apartments Hubertushof

Ubytování (Aparthotel) Apartments Hubertushof. Apartmány Hubertushof obklopené loukami se nachází 1 km od lyžařského vleku Rienz a 10 km od lyžařského areálu Helm. Ubytování Apartments Hubertushof se nachází ve městě Toblach (Itálie - Trentino Alto Adige).

HAUS GREG

8,7

HAUS GREG

Ubytování (Apartmán) HAUS GREG. HAUS GREG se nachází v obci Dobbiaco, pouhých 17 km od jezera Lago di Braies. Ubytování HAUS GREG se nachází ve městě Toblach (Itálie - Trentino Alto Adige).

Appartement Pichler

8,7

Appartement Pichler

Ubytování (Apartmány) Appartement Pichler. Appartments Pichler se nachází pouhých 300 metrů od centra obce Dobbiaco a nabízí posilovnu a půjčovnu kol zdarma. Ubytování Appartement Pichler se nachází ve městě Toblach (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Cristallo

8,6

Hotel Cristallo

Ubytování (Hotel) Hotel Cristallo. Hotel Cristallo se nachází v centru města Toblach a nabízí vynikající wellness centrum včetně krytého bazénu. Ubytování Hotel Cristallo se nachází ve městě Toblach (Itálie - Trentino Alto Adige).

Apparthotel Germania

8,6

Apparthotel Germania

Ubytování (Aparthotel) Apparthotel Germania. Tento rodinný hotel se nachází v obci Toblach ležící v regionu Alta Pusteria a nabízí jedinečný výhled na Dolomity. Ubytování Apparthotel Germania se nachází ve městě Toblach (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Dolomiten

8,4

Hotel Dolomiten

Ubytování (Hotel) Hotel Dolomiten. Hotel Dolomiten nabízí wellness centrum a à la carte restauraci. Nachází se v Jižním Tyrolsku, 20 minut pěšky od centra obce Toblach. Ubytování Hotel Dolomiten se nachází ve městě Toblach (Itálie - Trentino Alto Adige).

Guesthouse - Cultural Center Gustav Mahler

8,4

Guesthouse - Cultural Center Gustav Mahler

Ubytování (Penzion) Guesthouse - Cultural Center Gustav Mahler. Guesthouse - Cultural Center Gustav Mahler se nachází v obci Dobbiaco, 17 km od jezera Lago di Braies a 29 km od jezera Sorapiss. Ubytování Guesthouse - Cultural Center Gustav Mahler se nachází ve městě Toblach (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Simpaty

8,3

Hotel Simpaty

Ubytování (Hotel) Hotel Simpaty. Hotel Simpaty se nachází v centru města Dobbiaco a 1 km od sjezdovky Rienza a svým hostům nabízí k bezplatnému využití wellness zařízení, jako je vířivka a... Ubytování Hotel Simpaty se nachází ve městě Toblach (Itálie - Trentino Alto Adige).

Guesthouse Rosengarten

8,3

Guesthouse Rosengarten

Ubytování (Prázdninové domy) Guesthouse Rosengarten. Guesthouse Rosengarten se nachází v obci Dobbiaco, 16 km od jezera Lago di Braies. Nabízí výhled na hory, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Guesthouse Rosengarten se nachází ve městě Toblach (Itálie - Trentino Alto Adige).

Villa Santer

8,1

Villa Santer

Ubytování (Apartmány) Villa Santer. Villa Santer se nachází v obci Dobbiaco a nabízí balkon s výhledem na hory. Wi-Fi je dostupné zdarma. Ubytování Villa Santer se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Tschurtschenthaler

7,9

Hotel Tschurtschenthaler

Ubytování (Hotel) Hotel Tschurtschenthaler. Hotel Tschurtschenthaler nabízí ubytování v Toblachu, jen 1 km od přírodní rezervace Drei Zinnen. Nabízí krytý bazén a bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách. Ubytování Hotel Tschurtschenthaler se nachází ve městě Toblach (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ubytování ve městě Toblach

Město Toblach se nachází na území země Itálie. Momentálně pro vás evidujeme celkem 87 hotelů a ubytování ve městě Toblach.