Hledat

Ubytování

Ubytování město Toblach

Ve městě Toblach (Itálie) máme celkem 87 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Toblach

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Toblach

Mountain Paradise

10

Mountain Paradise

Ubytování (Apartmány) Mountain Paradise. Mountain Paradise se nachází v obci Dobbiaco, pouhých 16 km od jezera Lago di Braies, a nabízí bar, zahradu a nepřetržitě otevřenou recepci. Ubytování Mountain Paradise se nachází ve městě Toblach (Itálie - Trentino Alto Adige).

Trogerhof

9,8

Trogerhof

UbytováníTrogerhof. Trogerhof se nachází asi 15 km od jezera Lago di Braies a nabízí ubytování s balkonem, kávovarem a výhledem na řeku. Ubytování Trogerhof se nachází ve městě Toblach (Itálie - Trentino Alto Adige).

stella alpina

9,8

stella alpina

Ubytování (Apartmány) stella alpina. stella alpina se nachází v obci Dobbiaco, pouhých 17 km od jezera Lago di Braies, a nabízí ubytování s výhledem na hory, bezplatné Wi-Fi a neplacené... Ubytování stella alpina se nachází ve městě Toblach (Itálie - Trentino Alto Adige).

Toninghof

9,8

Toninghof

Ubytování (Aparthotel) Toninghof. Toninghof se nachází v obci Dobbiaco v regionu Trentino Alto Adige, 21 km od jezera Lago di Braies. Ubytování Toninghof se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Isidorhof

9,8

Isidorhof

UbytováníIsidorhof. Isidorhof se nachází 2 km od centra města Dobbiaco a nabízí terasu a bezplatné Wi-Fi. Na místě je soukromé neplacené parkoviště. Ubytování Isidorhof se nachází ve městě Toblach (Itálie - Trentino Alto Adige).

Tubla - Hof Maistatt

9,8

Tubla - Hof Maistatt

Ubytování (Apartmány) Tubla - Hof Maistatt. Tubla - Hof Maistatt se nachází v obci Dobbiaco, 17 km od jezera Lago di Braies. Nabízí výhled do zahrady, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Tubla - Hof Maistatt se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Natura Boutique Chalet Wellness SPA

9,7

Natura Boutique Chalet Wellness SPA

Ubytování (Hotel) Natura Boutique Chalet Wellness SPA. Ubytování se nachází v obci Dobbiaco, 18 km od jezera Lago di Braies. Ubytování Natura Boutique Chalet Wellness SPA se nachází ve městě Toblach (Itálie - Trentino Alto Adige).

Haus zur Vogelweide App 3

9,7

Haus zur Vogelweide App 3

UbytováníHaus zur Vogelweide App 3. Haus zur s výhledem do zahrady Vogelweide App 3 nabízí ubytování s balkonem a rychlovarnou konvicí, asi 17 km od jezera Lago di Braies. Ubytování Haus zur Vogelweide App 3 se nachází ve městě Toblach (Itálie - Trentino Alto Adige).

Baumannhof

9,7

Baumannhof

UbytováníBaumannhof. Baumannhof se nachází v obci Dobbiaco, 18 km od jezera Lago di Braies. Nabízí výhled na hory, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Baumannhof se nachází ve městě Toblach (Itálie - Trentino Alto Adige).

Residence Mairhofer

9,6

Residence Mairhofer

Ubytování (Apartmány) Residence Mairhofer. Residence Mairhofer nabízí ubytování v apartmánech a studiích v alpském stylu, s Wi-Fi zdarma a balkonem s výhledem na hory. Ubytování Residence Mairhofer se nachází ve městě Toblach (Itálie - Trentino Alto Adige).

Haus zur Vogelweide App 6

9,6

Haus zur Vogelweide App 6

UbytováníHaus zur Vogelweide App 6. Haus zur se nachází v obci Dobbiaco, pouhých 17 km od jezera Lago di Braies. Ubytování Haus zur Vogelweide App 6 se nachází ve městě Toblach (Itálie - Trentino Alto Adige).

Haus zur Vogelweide App 2

9,6

Haus zur Vogelweide App 2

UbytováníHaus zur Vogelweide App 2. Haus zur se může pochlubit výhledem na hory. Vogelweide App 2 nabízí ubytování s balkonem a rychlovarnou konvicí, asi 30 km od jezera Sorapiss. Ubytování Haus zur Vogelweide App 2 se nachází ve městě Toblach (Itálie - Trentino Alto Adige).

Elslerhof

9,6

Elslerhof

Ubytování (Apartmány) Elslerhof. Elslerhof se nachází 17 km od jezera Lago di Braies a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm. Ubytování Elslerhof se nachází ve městě Toblach (Itálie - Trentino Alto Adige).

Klaudehof

9,5

Klaudehof

Ubytování (Farma) Klaudehof. Klaudehof nabízí zahradu, lyžárnu a apartmány s balkonem s výhledem na hory a satelitní TV s plochou obrazovkou. Nabízí bezplatné Wi-Fi připojení. Ubytování Klaudehof se nachází ve městě Toblach (Itálie - Trentino Alto Adige).

Appartement Hell

9,5

Appartement Hell

Ubytování (Apartmán) Appartement Hell. Appartement Hell se nachází asi 15 km od jezera Lago di Braies a nabízí ubytování s terasou, rychlovarnou konvicí a výhledem na hory. Ubytování Appartement Hell se nachází ve městě Toblach (Itálie - Trentino Alto Adige).

Haus zur Vogelweide

9,5

Haus zur Vogelweide

Ubytování (Privát) Haus zur Vogelweide. Ubytování se nachází v obci Dobbiaco v regionu Trentino Alto Adige, 17 km od jezera Lago di Braies. Ubytování Haus zur Vogelweide se nachází ve městě Toblach (Itálie - Trentino Alto Adige).

Peterlan Hof

9,5

Peterlan Hof

Ubytování (Farma) Peterlan Hof. Peterlan Hof se nachází v obci Dobbiaco v regionu Trentino Alto Adige a nabízí ubytování s bezplatným soukromým parkovištěm. Ubytování Peterlan Hof se nachází ve městě Toblach (Itálie - Trentino Alto Adige).

Haus zur Vogelweide App 1

9,5

Haus zur Vogelweide App 1

UbytováníHaus zur Vogelweide App 1. Haus zur s výhledem do zahrady Vogelweide App 1 nabízí ubytování s terasou a rychlovarnou konvicí, asi 17 km od jezera Lago di Braies. Ubytování Haus zur Vogelweide App 1 se nachází ve městě Toblach (Itálie - Trentino Alto Adige).

Nigglerhof

9,5

Nigglerhof

Ubytování (Bed and breakfast) Nigglerhof. Nigglerhof se nachází v Dobbiacu, 20 km od jezera Lago di Braies. Nabízí výhled do zahrady, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Nigglerhof se nachází ve městě Toblach (Itálie - Trentino Alto Adige).

Villa Pircher

9,4

Villa Pircher

Ubytování (Apartmán) Villa Pircher. Villa Pircher se nachází asi 16 km od jezera Lago di Braies a nabízí ubytování s terasou, rychlovarnou konvicí a výhledem na hory. Ubytování Villa Pircher se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Appartements Burgerhof

9,4

Appartements Burgerhof

Ubytování (Apartmány) Appartements Burgerhof. Appartements Burgerhof je obklopen Dolomity a má farmu produkující vlastní mléko a zahradu. Ubytování Appartements Burgerhof se nachází ve městě Toblach (Itálie - Trentino Alto Adige).

Bellavista Apartment

9,4

Bellavista Apartment

Ubytování (Apartmán) Bellavista Apartment. Bellavista Apartment se nachází v Dobbiacu, 45 km od Canazei. Nabízí Wi-Fi zdarma a soukromé parkoviště. Ubytování Bellavista Apartment se nachází ve městě Toblach (Itálie - Trentino Alto Adige).

Mutznhof

9,4

Mutznhof

UbytováníMutznhof. Mutznhof se nachází v obci Dobbiaco a nabízí ubytování s terasou nebo balkonem, bezplatným Wi-Fi, TV s plochou obrazovkou, zahradou a grilem. Ubytování Mutznhof se nachází ve městě Toblach (Itálie - Trentino Alto Adige).

Appartements Christa

9,4

Appartements Christa

Ubytování (Apartmán) Appartements Christa. Appartements Christa se nachází v obci Dobbiaco, 2 km od lyžařského areálu Rienz a 5 km od městečka San Candido. Najdete zde lyžárnu a sluneční terasu. Ubytování Appartements Christa se nachází ve městě Toblach (Itálie - Trentino Alto Adige).

Marerhof

9,4

Marerhof

Ubytování (Apartmány) Marerhof. Marerhof se nachází v obci Dobbiaco, 18 km od jezera Lago di Braies. Nabízí výhled do zahrady, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Marerhof se nachází ve městě Toblach (Itálie - Trentino Alto Adige).

Apartments & Relax Greta

9,4

Apartments & Relax Greta

Ubytování (Apartmány) Apartments & Relax Greta. Apartments & Relax Greta se nachází v obci Dobbiaco v regionu Trentino Alto Adige, 18 km od jezera Lago di Braies. Ubytování Apartments & Relax Greta se nachází ve městě Toblach (Itálie - Trentino Alto Adige).

Steinerhof

9,3

Steinerhof

Ubytování (Apartmán) Steinerhof. Steinerhof je ubytování s možností vlastního stravování, výhledem na Dolomity, balkonem a TV. Ubytování Steinerhof se nachází ve městě Toblach (Itálie - Trentino Alto Adige).

Villa Rienzner

9,3

Villa Rienzner

Ubytování (Apartmány) Villa Rienzner. Villa Rienzner se nachází v Dobbiacu, 16 km od jezera Lago di Braies. Nabízí výhled na hory, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Villa Rienzner se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Appartementhaus Sapelza

9,3

Appartementhaus Sapelza

UbytováníAppartementhaus Sapelza. Appartementhaus Sapelza se nachází v obci Dobbiaco a nabízí ubytování s terasou nebo balkonem, bezplatným Wi-Fi, TV s plochou obrazovkou, přístupem na... Ubytování Appartementhaus Sapelza se nachází ve městě Toblach (Itálie - Trentino Alto Adige).

Residence Rogger

9,3

Residence Rogger

Ubytování (Apartmány) Residence Rogger. Residence Rogger se nachází v údolí Valle San Silvestro, 2 km od centra města Dobbiaco, a nabízí apartmány s nábytkem z borového dřeva a balkonem, zdarma... Ubytování Residence Rogger se nachází ve městě Toblach (Itálie - Trentino Alto Adige).

Skyview Chalets am Camping Toblacher See

9,3

Skyview Chalets am Camping Toblacher See

UbytováníSkyview Chalets am Camping Toblacher See. Chaty Skyview am Camping Toblacher See se nachází v obci Dobbiaco, 19 km od jezera Lago di Braies. Ubytování Skyview Chalets am Camping Toblacher See se nachází ve městě Toblach (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Baur Am See

9,2

Hotel Baur Am See

UbytováníHotel Baur Am See. Hotel Baur leží 3 km od centra města Dobbiaco, přímo na břehu jezera Dobbiaco a hosté se mohou těšit na překrásné výhledy a klidnou polohu v údolí Landro. Ubytování Hotel Baur Am See se nachází ve městě Toblach (Itálie - Trentino Alto Adige).

kuglerhof

9,2

kuglerhof

Ubytováníkuglerhof. Kuglerhof se nachází v obci Dobbiaco, 19 km od jezera Lago di Braies, 32 km od jezera Sorapiss a 12 km od lanovky 3 Zinnen Dolomites - 3 Cime Dolomiti. Ubytování kuglerhof se nachází ve městě Toblach (Itálie - Trentino Alto Adige).

ALMA mountain residence

9,2

ALMA mountain residence

Ubytování (Apartmány) ALMA mountain residence. ALMA mountain residence se nachází v obci Dobbiaco, 17 km od jezera Lago di Braies. Nabízí výhled na hory, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování ALMA mountain residence se nachází ve městě Toblach (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hirschenhof

9,2

Hirschenhof

Ubytování (Farma) Hirschenhof. Hirschenhof se nachází v obci Dobbiaco v regionu Trentino Alto Adige, 18 km od jezera Lago di Braies. Ubytování Hirschenhof se nachází ve městě Toblach (Itálie - Trentino Alto Adige).

Naschthof

9,1

Naschthof

Ubytování (Apartmány) Naschthof. Naschthof se nachází v obci Dobbiaco, 22 km od jezera Lago di Braies. Některé apartmány mají kuchyň s lednicí a varnou deskou. Ubytování Naschthof se nachází ve městě Toblach (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Villa Monica

9,1

Hotel Villa Monica

Ubytování (Hotel) Hotel Villa Monica. Hotel Villa Monica se nachází v centru města Dobbiaco a nabízí bezplatné parkování a bezplatné Wi-Fi ve společných prostorách. Ubytování Hotel Villa Monica se nachází ve městě Toblach (Itálie - Trentino Alto Adige).

Romantik Hotel Santer

9,1

Romantik Hotel Santer

Ubytování (Hotel) Romantik Hotel Santer. Romantik Hotel Santer se pyšní krásným výhledem do údolí Alta Pusteria. Ubytování Romantik Hotel Santer se nachází ve městě Toblach (Itálie - Trentino Alto Adige).

Alpenhotel Ratsberg 1650m

9,1

Alpenhotel Ratsberg 1650m

Ubytování (Hotel) Alpenhotel Ratsberg 1650m. Alpenhotel Ratsberg je hotel situovaný v nadmořské výšce 1 650 metrů, 6 km od centra Dobbiaca/Toblachu. Ubytování Alpenhotel Ratsberg 1650m se nachází ve městě Toblach (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ariston Dolomiti Residence

9,1

Ariston Dolomiti Residence

Ubytování (Aparthotel) Ariston Dolomiti Residence. Ariston Dolomiti Residence se nachází v Dobbiacu, 6 km od sjezdovek Mont'Elmo. Nabízí elegantní apartmány v alpském stylu. Ubytování Ariston Dolomiti Residence se nachází ve městě Toblach (Itálie - Trentino Alto Adige).

Casa Flora

9,1

Casa Flora

UbytováníCasa Flora. Casa Flora se nachází v obci Dobbiaco, pouhých 17 km od jezera Lago di Braies, a nabízí ubytování s výhledem na hory, bezplatným Wi-Fi a neplaceným... Ubytování Casa Flora se nachází ve městě Toblach (Itálie - Trentino Alto Adige).

Altmessnerhof

9,1

Altmessnerhof

UbytováníAltmessnerhof. Altmessnerhof se nachází v obci Dobbiaco v regionu Trentino Alto Adige, 18 km od jezera Lago di Braies. Ubytování Altmessnerhof se nachází ve městě Toblach (Itálie - Trentino Alto Adige).

Park Hotel Bellevue

9

Park Hotel Bellevue

Ubytování (Hotel) Park Hotel Bellevue. Park Hotel Bellevue se nachází v okouzlující alpské lokalitě, 600 metrů od lyžařského vleku Rienza do lyžařského areálu Dolomiti Superski. Ubytování Park Hotel Bellevue se nachází ve městě Toblach (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Rosengarten

9

Hotel Rosengarten

Ubytování (Hotel) Hotel Rosengarten. Rodinný Hotel Rosengarten se nachází pouhých 700 metrů od centra obce Toblach. Ubytování Hotel Rosengarten se nachází ve městě Toblach (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Stauder

9

Hotel Stauder

Ubytování (Hotel) Hotel Stauder. Hotel Stauder se nachází jen 1 km od lyžařského areálu Rienz a 5 minut chůze od centra města Dobbiaco. Ubytování Hotel Stauder se nachází ve městě Toblach (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Schopfenhof

9

Hotel Schopfenhof

Ubytování (Hotel) Hotel Schopfenhof. Hotel Schopfenhof se nachází na svahu v Alta Val Pusteria, 3 km od San Candida a 5 minut jízdy od Dobbiaca. Nabízí ubytování v nadmořské výšce 1343 metrů. Ubytování Hotel Schopfenhof se nachází ve městě Toblach (Itálie - Trentino Alto Adige).

Haus zur Vogelweide App 5

9

Haus zur Vogelweide App 5

UbytováníHaus zur Vogelweide App 5. Haus zur se může pochlubit výhledem na hory. Vogelweide App 5 nabízí ubytování s terasou a rychlovarnou konvicí, asi 30 km od jezera Sorapiss. Ubytování Haus zur Vogelweide App 5 se nachází ve městě Toblach (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Laurin

8,9

Hotel Laurin

Ubytování (Hotel) Hotel Laurin. Hotel Laurin se nachází na klidném místě mezi centrem Dobbiaco a Dobbiaco Nuovo a nabízí výhled na Dolomity. Ubytování Hotel Laurin se nachází ve městě Toblach (Itálie - Trentino Alto Adige).

Wegscheiderhof

8,9

Wegscheiderhof

Ubytování (Apartmán) Wegscheiderhof. Wegscheiderhof se nachází v obci Dobbiaco a nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled na hory. Nabízí zahradu a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Wegscheiderhof se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Hubertushof

8,9

Hotel Hubertushof

Ubytování (Hotel) Hotel Hubertushof. Hotel Hubertushof se nachází uprostřed zahrad a parku, 1 km od lyžařských vleků areálu Rienz, a nabízí bezplatný vstup do wellness centra, elegantní pokoje... Ubytování Hotel Hubertushof se nachází ve městě Toblach (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Gratschwirt

8,9

Hotel Gratschwirt

Ubytování (Hotel) Hotel Gratschwirt. Hotel Gratschwirt se nachází v Toblachu a je obklopen krajinou Alta Pusteria. Od roku 1905 ho řídí rodina Pircherů. Nabízí bezplatnou saunu a krytý bazén. Ubytování Hotel Gratschwirt se nachází ve městě Toblach (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ubytování ve městě Toblach

Město Toblach se nachází na území země Itálie. Momentálně pro vás evidujeme celkem 87 hotelů a ubytování ve městě Toblach.