Hledat

Ubytování

Ubytování město Tisens

Ve městě Tisens (Itálie) máme celkem 0 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Tisens

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Tisens

Nuierhof

9,4

Nuierhof

Ubytování (Apartmán) Nuierhof. Nuierhof se nachází v Castelrottu a nabízí zahradu, gril, terasu, bezplatné Wi-Fi a výhled na hory. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Nuierhof se nachází ve městě Tisens (Itálie - Trentino Alto Adige).

Schiedhof

9,4

Schiedhof

Ubytování (Farma) Schiedhof. Schiedhof se nachází 5 km od centra Castelrotta/Kastelruthu. Ubytování Schiedhof se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Sonnenresidenz Malfertheinerhof

9,4

Sonnenresidenz Malfertheinerhof

Ubytování (Apartmány) Sonnenresidenz Malfertheinerhof. Sonnenresidenz Malfertheinerhof se nachází v zahradě uprostřed hor a nabízí apartmány a studia s možností vlastního stravování a s bezplatným Wi-Fi. Ubytování Sonnenresidenz Malfertheinerhof se nachází ve městě Tisens (Itálie - Trentino Alto Adige).

One-Bedroom Apartment in Tisens I

9

One-Bedroom Apartment in Tisens I

Ubytování (Apartmán) One-Bedroom Apartment in Tisens I. Apartmán s 1 ložnicí v Tisens I se nachází v Tesimo, 13 km od vlakového nádraží Maia Bassa, 14 km od zahrad zámku Trauttmansdorff a 14 km od muzea... Ubytování One-Bedroom Apartment in Tisens I se nachází ve městě Tisens (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ansitz Gurtenhof M Maultasch

9

Ansitz Gurtenhof M Maultasch

Ubytování (Apartmán) Ansitz Gurtenhof M Maultasch. Ansitz Gurtenhof M Maultasch se nachází v Tesimo v regionu Trentino Alto Adige a nabízí zahradu. 16 km od Bolzana. Ubytování Ansitz Gurtenhof M Maultasch se nachází ve městě Tisens (Itálie - Trentino Alto Adige).

Lafreiderhof

9

Lafreiderhof

Ubytování (Farma) Lafreiderhof. Tradiční farma Lafreiderhof stojí uprostřed vinic a jabloňových sadů, 4 km od Castelrotta a 7 km od lyžařského areálu Alpe di Siusi. Ubytování Lafreiderhof se nachází ve městě Tisens (Itálie - Trentino Alto Adige).

Residence Kronstein - Fewo 2

9

Residence Kronstein - Fewo 2

Ubytování (Apartmán) Residence Kronstein - Fewo 2. Residence Kronstein - FeWo 2 se nachází v Tesimo v regionu Trentino Alto Adige a nabízí terasu a výhled na hory. 16 km od Bolzana. Ubytování Residence Kronstein - Fewo 2 se nachází ve městě Tisens (Itálie - Trentino Alto Adige).

Residence Kronstein - Fewo 3

8,5

Residence Kronstein - Fewo 3

Ubytování (Apartmán) Residence Kronstein - Fewo 3. Residence Kronstein - FeWo 3 se nachází v Tesimo v regionu Trentino Alto Adige a nabízí terasu a výhled na hory. 16 km od Bolzana. Ubytování Residence Kronstein - Fewo 3 se nachází ve městě Tisens (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hof Neuhaus Laugen Alm

Hof Neuhaus Laugen Alm

Ubytování (Apartmán) Hof Neuhaus Laugen Alm. Hof Neuhaus Laugen Alm se nachází v Gfrillu a nabízí zahradu a gril. Do Bolzana je to 19 km. Na místě je soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Hof Neuhaus Laugen Alm se nachází ve městě Tisens (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ansitz Gurtenhof - Andreas Hofer

Ansitz Gurtenhof - Andreas Hofer

Ubytování (Apartmán) Ansitz Gurtenhof - Andreas Hofer. Ansitz Gurtenhof - Andreas Hofer se nachází v Tesimo v regionu Trentino Alto Adige a nabízí zahradu. 16 km od Bolzana. Ubytování Ansitz Gurtenhof - Andreas Hofer se nachází ve městě Tisens (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ansitz Gurtenhof Graf v Frankenberg

Ansitz Gurtenhof Graf v Frankenberg

Ubytování (Apartmán) Ansitz Gurtenhof Graf v Frankenberg. Ansitz Gurtenhof Graf v Frankenberg se nachází v Tesimo v regionu Trentino Alto Adige a nabízí zahradu. 16 km od Bolzana. Ubytování Ansitz Gurtenhof Graf v Frankenberg se nachází ve městě Tisens (Itálie - Trentino Alto Adige).

Fewo Ifinger in der Pension Dolomitenblick

Fewo Ifinger in der Pension Dolomitenblick

Ubytování (Apartmán) Fewo Ifinger in der Pension Dolomitenblick. Fewo Ifinger in der Pension Dolomitenblick se nachází v Tesimo a nabízí bar, zahradu a terasu. 16 km od Bolzana. Na místě je soukromé neplacené parkoviště. Ubytování Fewo Ifinger in der Pension Dolomitenblick se nachází ve městě Tisens (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hof Neuhaus Platzerer Jöchl

Hof Neuhaus Platzerer Jöchl

Ubytování (Apartmán) Hof Neuhaus Platzerer Jöchl. Hof Neuhaus Platzerer Jöchl se nachází v Tisens a nabízí zahradu a gril. Ubytování Hof Neuhaus Platzerer Jöchl se nachází ve městě Tisens (Itálie - Trentino Alto Adige).

Anistz Gurtenhof O v Wolkenstein

Anistz Gurtenhof O v Wolkenstein

Ubytování (Apartmán) Anistz Gurtenhof O v Wolkenstein. Ubytování v Tesimo v regionu Trentino Alto Adige, Anistz Gurtenhof O v Wolkenstein má zahradu. 16 km od Bolzana. Nabízí Wi-Fi zdarma a soukromé parkoviště. Ubytování Anistz Gurtenhof O v Wolkenstein se nachází ve městě Tisens (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hof Neuhaus Sebastion

Hof Neuhaus Sebastion

Ubytování (Apartmán) Hof Neuhaus Sebastion. Hof Neuhaus Sebastion se nachází v Gfrillu a nabízí zahradu a gril. Do Bolzana je to 19 km. Na místě je soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Hof Neuhaus Sebastion se nachází ve městě Tisens (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ubytování ve městě Tisens

Město Tisens se nachází na území země Itálie. Momentálně pro vás evidujeme celkem 0 hotelů a ubytování ve městě Tisens.