Hledat

Ubytování

Ubytování město Tires

Ve městě Tires (Itálie) máme celkem 15 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Tires

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Tires

Unterwegerhof

10

Unterwegerhof

Ubytování (Apartmány) Unterwegerhof. Unterwegerhof nabízí ubytování s terasou v obci Tires, 19 km od jezera Carezza a 46 km od Saslong. Ubytování Unterwegerhof se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Veraltenhof Agriturismo B&B

10

Veraltenhof Agriturismo B&B

Ubytování (Bed and breakfast) Veraltenhof Agriturismo B&B. Veraltenhof Agriturismo B&B se nachází v obci Tires v regionu Trentino Alto Adige, 19 km od jezera Carezza. Ubytování Veraltenhof Agriturismo B&B se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Chalet Tschogerhof Tiers am Rosengarten Dolomiten

9,6

Chalet Tschogerhof Tiers am Rosengarten Dolomiten

Ubytování (Horské chaty) Chalet Tschogerhof Tiers am Rosengarten Dolomiten. Chata Tschogerhof Tiers am Rosengarten Dolomiten se nachází v obci Tires, 18 km od jezera Carezza, a nabízí výhled na hory, bezplatné Wi-Fi a neplacené... Ubytování Chalet Tschogerhof Tiers am Rosengarten Dolomiten se nachází ve městě Tires (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ferienwohnung Trompedeller

9,5

Ferienwohnung Trompedeller

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnung Trompedeller. Ferienwohnung Trompedeller se nachází v Tiersu, 2 km od chráněné krajinné oblasti Schlern-Rosengarten a 35 minut jízdy autem od nejbližšího vleku lyžařské... Ubytování Ferienwohnung Trompedeller se nachází ve městě Tires (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ferienzimmer am Rosengarten

9,5

Ferienzimmer am Rosengarten

UbytováníFerienzimmer am Rosengarten. Ferienzimmer am Rosengarten se nachází v obci Tires, pouhých 24 km od jezera Carezza, a nabízí ubytování s výhledem na hory, bezplatné Wi-Fi a neplacené... Ubytování Ferienzimmer am Rosengarten se nachází ve městě Tires (Itálie - Trentino Alto Adige).

Apartments Dilln Gütl

9,4

Apartments Dilln Gütl

Ubytování (Apartmány) Apartments Dilln Gütl. Apartmány Dilln Gütl nabízejí ubytování s možností vlastního stravování v obci Tires, 5 minut jízdy od centra. Poskytují terasu a zahradu s grilem. Ubytování Apartments Dilln Gütl se nachází ve městě Tires (Itálie - Trentino Alto Adige).

Alpinhotel Vajolet - Adults only

9,2

Alpinhotel Vajolet - Adults only

Ubytování (Hotel) Alpinhotel Vajolet - Adults only. Hotel Vajolet se nachází v obci Tires, jižně od národního parku Sciliar zapsaného na seznamu UNESCO. Ubytování Alpinhotel Vajolet - Adults only se nachází ve městě Tires (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Paradies

9,2

Hotel Paradies

Ubytování (Hotel) Hotel Paradies. Hotel Paradies se nachází v centru města Tires a nabízí bezplatné wellness centrum. Nabízí bezplatné Wi-Fi a ubytování s výhledem na pohoří Rosengarten. Ubytování Hotel Paradies se nachází ve městě Tires (Itálie - Trentino Alto Adige).

Haus Helga

9,2

Haus Helga

UbytováníHaus Helga. Haus Helga se nachází v obci Tires, 17 km od jezera Carezza. Nabízí výhled do zahrady, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Haus Helga se nachází ve městě Tires (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ansitz Velseck-Residence Hotel

9,2

Ansitz Velseck-Residence Hotel

Ubytování (Apartmány) Ansitz Velseck-Residence Hotel. Ansitz Velseck-Residence Hotel se nachází v obci Tires a nabízí restauraci, bankomat, bar, zahradu a terasu. Ubytování Ansitz Velseck-Residence Hotel se nachází ve městě Tires (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ferienzimmer am Rosengarten 2

9,1

Ferienzimmer am Rosengarten 2

UbytováníFerienzimmer am Rosengarten 2. Ferienzimmer am Rosengarten 2 se nachází v obci Tires, 24 km od jezera Carezza, 46 km od Saslong a 46 km od vlakového nádraží Bressanone. Ubytování Ferienzimmer am Rosengarten 2 se nachází ve městě Tires (Itálie - Trentino Alto Adige).

Thalerhof Tiers

9,1

Thalerhof Tiers

Ubytování (Farma) Thalerhof Tiers. Thalerhof Tiers se nachází v obci Tires, 46 km od Ortisei, a nabízí sdílený lounge a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Thalerhof Tiers se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Gasthof Edelweiss

9,1

Gasthof Edelweiss

UbytováníGasthof Edelweiss. Gasthof Edelweiss se nachází v obci Tires, 19 km od jezera Carezza. Nabízí zahradu, neplacené soukromé parkoviště, sdílený lounge a terasu. Ubytování Gasthof Edelweiss se nachází ve městě Tires (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ferienhaus Leitner

9

Ferienhaus Leitner

Ubytování (Apartmán) Ferienhaus Leitner. Ferienhaus Leitner se nachází v obci Tires, 20 km od jezera Carezza. Nabízí výhled na hory, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Ferienhaus Leitner se nachází ve městě Tires (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Dosses

9

Hotel Dosses

UbytováníHotel Dosses. Hotel Dosses se nachází na klidném místě v nadmořské výšce 1180 metrů a nabízí wellness centrum o rozloze 200 m2 se 3 saunami. Ubytování Hotel Dosses se nachází ve městě Tires (Itálie - Trentino Alto Adige).

Dolomitenhotel Weisslahnbad

8,9

Dolomitenhotel Weisslahnbad

Ubytování (Hotel) Dolomitenhotel Weisslahnbad. Dolomitenhotel Weisslahnbad je situovaný uprostřed Dolomit. Nabízí krytý bazén a stolní tenis. Relaxovat můžete v sauně. Ubytování Dolomitenhotel Weisslahnbad se nachází ve městě Tires (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Laurin

8,9

Hotel Laurin

UbytováníHotel Laurin. Hotel Laurin se nachází v obci Tires, 600 metrů od centra a 20 minut jízdy od Bolzana. Ubytování Hotel Laurin se nachází ve městě Tires (Itálie - Trentino Alto Adige).

Cyprianerhof Dolomit Resort

8,9

Cyprianerhof Dolomit Resort

UbytováníCyprianerhof Dolomit Resort. Cyprianerhof Dolomit Resort se nachází v obci Tires, 17 km od jezera Carezza, a nabízí ubytování s venkovním bazénem, bezplatným soukromým parkovištěm,... Ubytování Cyprianerhof Dolomit Resort se nachází ve městě Tires (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Stefaner

8,7

Hotel Stefaner

UbytováníHotel Stefaner. Hotel Stefaner, obklopen horami a lesy, se nachází 3 km od centra obce Tires. Nabízí pokoje s balkonem, wellness centrum a zahradu s lehátky a slunečníky. Ubytování Hotel Stefaner se nachází ve městě Tires (Itálie - Trentino Alto Adige).

Messner Hof

8,5

Messner Hof

UbytováníMessner Hof. Messner Hof se nachází asi 20 km od jezera Carezza a nabízí ubytování se zahradou, balkonem a výhledem na hory. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Messner Hof se nachází ve městě Tires (Itálie - Trentino Alto Adige).

Grödnerhof Peter

8,3

Grödnerhof Peter

Ubytování (Apartmán) Grödnerhof Peter. Rodinný Grödnerhof Peter s výhledem na Dolomity nabízí zahradu s grilem a apartmány s balkonem nebo terasou. Ubytování Grödnerhof Peter se nachází ve městě Tires (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ubytování ve městě Tires

Město Tires se nachází na území země Itálie. Momentálně pro vás evidujeme celkem 15 hotelů a ubytování ve městě Tires.