Hledat

Ubytování

Ubytování město Tires

Ve městě Tires (Itálie) máme celkem 15 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Tires

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Tires

Unterwegerhof

10

Unterwegerhof

Ubytování (Apartmány) Unterwegerhof. Unterwegerhof nabízí ubytování s terasou v obci Tires, 19 km od jezera Carezza a 46 km od Saslong. Ubytování Unterwegerhof se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Veraltenhof Agriturismo B&B

10

Veraltenhof Agriturismo B&B

Ubytování (Bed and breakfast) Veraltenhof Agriturismo B&B. Veraltenhof Agriturismo B&B se nachází v obci Tires v regionu Trentino Alto Adige, 19 km od jezera Carezza. Ubytování Veraltenhof Agriturismo B&B se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Chalet Tschogerhof Tiers am Rosengarten Dolomiten

9,6

Chalet Tschogerhof Tiers am Rosengarten Dolomiten

Ubytování (Horské chaty) Chalet Tschogerhof Tiers am Rosengarten Dolomiten. Chata Tschogerhof Tiers am Rosengarten Dolomiten se nachází v obci Tires, 18 km od jezera Carezza, a nabízí výhled na hory, bezplatné Wi-Fi a neplacené... Ubytování Chalet Tschogerhof Tiers am Rosengarten Dolomiten se nachází ve městě Tires (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ferienwohnung Trompedeller

9,5

Ferienwohnung Trompedeller

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnung Trompedeller. Ferienwohnung Trompedeller se nachází v Tiersu, 2 km od chráněné krajinné oblasti Schlern-Rosengarten a 35 minut jízdy autem od nejbližšího vleku lyžařské... Ubytování Ferienwohnung Trompedeller se nachází ve městě Tires (Itálie - Trentino Alto Adige).

Apartments Dilln Gütl

9,4

Apartments Dilln Gütl

Ubytování (Apartmány) Apartments Dilln Gütl. Apartmány Dilln Gütl nabízejí ubytování s možností vlastního stravování v obci Tires, 5 minut jízdy od centra. Poskytují terasu a zahradu s grilem. Ubytování Apartments Dilln Gütl se nachází ve městě Tires (Itálie - Trentino Alto Adige).

Alpinhotel Vajolet - Adults only

9,2

Alpinhotel Vajolet - Adults only

Ubytování (Hotel) Alpinhotel Vajolet - Adults only. Hotel Vajolet se nachází v obci Tires, jižně od národního parku Sciliar zapsaného na seznamu UNESCO. Ubytování Alpinhotel Vajolet - Adults only se nachází ve městě Tires (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Paradies

9,2

Hotel Paradies

Ubytování (Hotel) Hotel Paradies. Hotel Paradies se nachází v centru města Tires a nabízí bezplatné wellness centrum. Nabízí bezplatné Wi-Fi a ubytování s výhledem na pohoří Rosengarten. Ubytování Hotel Paradies se nachází ve městě Tires (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ansitz Velseck-Residence Hotel

9,2

Ansitz Velseck-Residence Hotel

Ubytování (Apartmány) Ansitz Velseck-Residence Hotel. Ansitz Velseck-Residence Hotel se nachází v obci Tires a nabízí restauraci, bankomat, bar, zahradu a terasu. Ubytování Ansitz Velseck-Residence Hotel se nachází ve městě Tires (Itálie - Trentino Alto Adige).

Thalerhof Tiers

9,1

Thalerhof Tiers

Ubytování (Farma) Thalerhof Tiers. Thalerhof Tiers se nachází v obci Tires, 46 km od Ortisei, a nabízí sdílený lounge a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Thalerhof Tiers se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ferienhaus Leitner

9

Ferienhaus Leitner

Ubytování (Apartmán) Ferienhaus Leitner. Ferienhaus Leitner se nachází v obci Tires, 20 km od jezera Carezza. Nabízí výhled na hory, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Ferienhaus Leitner se nachází ve městě Tires (Itálie - Trentino Alto Adige).

Dolomitenhotel Weisslahnbad

8,9

Dolomitenhotel Weisslahnbad

Ubytování (Hotel) Dolomitenhotel Weisslahnbad. Dolomitenhotel Weisslahnbad je situovaný uprostřed Dolomit. Nabízí krytý bazén a stolní tenis. Relaxovat můžete v sauně. Ubytování Dolomitenhotel Weisslahnbad se nachází ve městě Tires (Itálie - Trentino Alto Adige).

Grödnerhof Peter

8,3

Grödnerhof Peter

Ubytování (Apartmán) Grödnerhof Peter. Rodinný Grödnerhof Peter s výhledem na Dolomity nabízí zahradu s grilem a apartmány s balkonem nebo terasou. Ubytování Grödnerhof Peter se nachází ve městě Tires (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ubytování ve městě Tires

Město Tires se nachází na území země Itálie. Momentálně pro vás evidujeme celkem 15 hotelů a ubytování ve městě Tires.