Hledat

Ubytování

Ubytování město Tirapu

Ve městě Tirapu (Španělsko) máme celkem 1 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování v hotelech regionu Navarra

Nejlepší ubytování v hotelech regionu Navarra

Casa Zubiat

10

Casa Zubiat

Ubytování (Prázdninové domy) Casa Zubiat. Casa Zubiat se nachází v Jaurrietě, 12 km od Ochagavía, a nabízí terasu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Casa Zubiat se nachází ve městě Jaurrieta (Španělsko - Navarra).

CASA SAN BENITO

10

CASA SAN BENITO

Ubytování (Prázdninový dům) CASA SAN BENITO. Featuring a garden, barbecue facilities, and a terrace, CASA SAN BENITO provides accommodation in Corella with free WiFi and city views. Ubytování CASA SAN BENITO se nachází ve městě Corella (Španělsko - Navarra).

CASA RURAL Arriaran

10

CASA RURAL Arriaran

Ubytování (Prázdninový dům) CASA RURAL Arriaran. Set in Leitza in the Navarre region, CASA RURAL Arriaran has a balcony and garden views. Ubytování CASA RURAL Arriaran se nachází ve městě Leitza (Španělsko - Navarra).

Aitonarena Ochagavia

10

Aitonarena Ochagavia

Ubytování (Apartmán) Aitonarena Ochagavia. Aitonarena Ochagavia is located in Ochagavía. The accommodation features free WiFi throughout the property. Ubytování Aitonarena Ochagavia se nachází ve městě Ochagavía (Španělsko - Navarra).

RONDA DEL CASTILLO

10

RONDA DEL CASTILLO

Ubytování (Chata) RONDA DEL CASTILLO. Set just 500 metres from Palace of the Kings of Navarre of Olite, RONDA DEL CASTILLO offers accommodation in Olite with access to a bar, a shared lounge,... Ubytování RONDA DEL CASTILLO se nachází ve městě Olite (Španělsko - Navarra).

CasaCascante

10

CasaCascante

Ubytování (Prázdninový dům) CasaCascante. CasaCascante se nachází v Cascante v regionu Navarre a nabízí balkon a výhled na město. Ubytování CasaCascante se nachází ve městě Cascante (Španělsko - Navarra).

Casa de Los Cipreses del Cabecillo

10

Casa de Los Cipreses del Cabecillo

Ubytování (Prázdninový dům) Casa de Los Cipreses del Cabecillo. Casa de Los Cipreses del Cabecillo se nachází v Ablitasu a nabízí zahradu a terasu. 10 km od Tudely. Nabízí bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Casa de Los Cipreses del Cabecillo se nachází ve městě Ablitas (Španělsko - Navarra).

Apartamentos turísticos Rurales ITURBURUARENA

10

Apartamentos turísticos Rurales ITURBURUARENA

Ubytování (Apartmány) Apartamentos turísticos Rurales ITURBURUARENA. Apartamentos turísticos Rurales ITURBURUARENA se nachází ve městě Alcoz, 20 km od Pamplony, a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartamentos turísticos Rurales ITURBURUARENA se nachází ve městě (Španělsko - Navarra).

EKIALDE rural

10

EKIALDE rural

Ubytování (Venkovský dům) EKIALDE rural. Set in Arantza in the Navarre region, Casa rural Ekialde features a patio and garden views. Ubytování EKIALDE rural se nachází ve městě Arantza (Španělsko - Navarra).

Ekhiola

10

Ekhiola

Ubytování (Apartmán) Ekhiola. Set in Ochagavía, Ekhiola offers accommodation with a patio and free WiFi. With mountain views, this accommodation features a balcony. Ubytování Ekhiola se nachází ve městě Ochagavía (Španělsko - Navarra).

AT SARASATE LUXURY

10

AT SARASATE LUXURY

Ubytování (Apartmán) AT SARASATE LUXURY. AT SARASATE LUXURY se nachází v Pamploně, pouhých 400 metrů od Pamplonské katedrály a 200 metrů od náměstí Plaza del Castillo, a nabízí balkon. Ubytování AT SARASATE LUXURY se nachází ve městě Pamplona (Španělsko - Navarra).

Praxedes Enea

10

Praxedes Enea

Ubytování (Prázdninový dům) Praxedes Enea. Situated in Añorbe, Praxedes Enea features accommodation with barbecue facilities, free WiFi, a 24-hour front desk, and a tour desk. Ubytování Praxedes Enea se nachází ve městě Añorbe (Španělsko - Navarra).

Apaiolarre

10

Apaiolarre

Ubytování (Venkovský dům) Apaiolarre. Set in Zuaztoy de Azpilcueta in the Navarre region, Apaiolarre offers accommodation with free private parking. Ubytování Apaiolarre se nachází ve městě Zuaztoy de Azpilcueta (Španělsko - Navarra).

El Roblón de la Estafeta

9,9

El Roblón de la Estafeta

Ubytování (Apartmán) El Roblón de la Estafeta. El Roblón de la Estafeta in Pamplona provides accommodation with free WiFi, 3 km from Pamplona Catedral, 200 metres from Plaza del Castillo and 300 metres... Ubytování El Roblón de la Estafeta se nachází ve městě Pamplona (Španělsko - Navarra).

El Pórtico de las Bardenas

9,9

El Pórtico de las Bardenas

Ubytování (Prázdninové domy) El Pórtico de las Bardenas. El Pórtico de las Bardenas se nachází ve městě Cabanillas v regionu Navarre a nabízí terasu a výhled na město. Ubytování El Pórtico de las Bardenas se nachází ve městě Cabanillas (Španělsko - Navarra).

Casa Rural La Central

9,9

Casa Rural La Central

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Rural La Central. Casa Rural La Central se nachází v obci Azparren a nabízí zahradu, gril, bezplatné Wi-Fi a výhled na hory. 36 km od Elizonda. Ubytování Casa Rural La Central se nachází ve městě (Španělsko - Navarra).

Casa Rural ERTEIKOA - Selva de Irati

9,9

Casa Rural ERTEIKOA - Selva de Irati

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Rural ERTEIKOA - Selva de Irati. Set in Aria in the Navarre region, Casa Rural ERTEIKOA - Selva de Irati has a patio and garden views. Ubytování Casa Rural ERTEIKOA - Selva de Irati se nachází ve městě Aria (Španělsko - Navarra).

Casa Otxotenea

9,9

Casa Otxotenea

Ubytování (Apartmán) Casa Otxotenea. Casa Otxotenea se nachází v obci Lesaka v regionu Navarra a nabízí zahradu. 16 km od Saint-Jean-de-Luz. Nabízí bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Casa Otxotenea se nachází ve městě Lesaka (Španělsko - Navarra).

Casa Irati

9,9

Casa Irati

Ubytování (Apartmán) Casa Irati. Casa Irati is located in Liédena and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytování Casa Irati se nachází ve městě Liédena (Španělsko - Navarra).

Balcon del Encierro

9,9

Balcon del Encierro

Ubytování (Apartmán) Balcon del Encierro. Balcon del Encierro offers accommodation in Pamplona, 300 metres from Pamplona Catedral. Free WiFi is featured throughout the property. Ubytování Balcon del Encierro se nachází ve městě Pamplona (Španělsko - Navarra).

Casa Añezkar

9,9

Casa Añezkar

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Añezkar. Casa Añezkar se nachází v Echarri v regionu Navarra a nabízí terasu a výhled do zahrady. Ubytování Casa Añezkar se nachází ve městě Echarri-Aranaz (Španělsko - Navarra).

La casa del gatico

9,9

La casa del gatico

Ubytování (Apartmán) La casa del gatico. Set in Lumbier in the Navarre region, La casa del gatico features a balcony. The accommodation is 28 km from Sos del Rey Católico. Ubytování La casa del gatico se nachází ve městě Lumbier (Španělsko - Navarra).

casa MUSKILDA

9,9

casa MUSKILDA

Ubytování (Venkovský dům) casa MUSKILDA. Casa Muskilda sídlí v tradiční kamenné budově z 19. století v Urrozu v provincii Navarra. Ubytování casa MUSKILDA se nachází ve městě Pamplona (Španělsko - Navarra).

Casa Rural Ulibarri

9,9

Casa Rural Ulibarri

Ubytování (Chata) Casa Rural Ulibarri. Situated in Allo in the Navarre region, Casa Rural Ulibarri features a patio and city views. Ubytování Casa Rural Ulibarri se nachází ve městě Allo (Španělsko - Navarra).

Piso amplio y equipado en el centro de Tudela.

9,9

Piso amplio y equipado en el centro de Tudela.

Ubytování (Apartmán) Piso amplio y equipado en el centro de Tudela.. Piso amplio y equipado en el centro de Tudela se nachází v Tudela. Nabízí ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Piso amplio y equipado en el centro de Tudela. se nachází ve městě Tudela (Španělsko - Navarra).

Amillano Rural Suites - Adults only

9,9

Amillano Rural Suites - Adults only

Ubytování (Penzion) Amillano Rural Suites - Adults only. Amillano Rural Suites - Adults only se nachází v Amillanu a nabízí bezplatné Wi-Fi a pokoje s klimatizací. K dispozici je sdílená kuchyň a sdílený lounge. Ubytování Amillano Rural Suites - Adults only se nachází ve městě (Španělsko - Navarra).

Casa Aldekotxeberria

9,9

Casa Aldekotxeberria

Ubytování (Venkovský dům) Casa Aldekotxeberria. Situated in Ziga, Casa Aldekotxeberria offers a shared lounge, a garden and a barbecue. Ubytování Casa Aldekotxeberria se nachází ve městě Ziga (Španělsko - Navarra).

Balkonpe I

9,9

Balkonpe I

Ubytování (Prázdninový dům) Balkonpe I. Boasting a garden and barbecue facilities, Balkonpe I provides accommodation in Udave with free WiFi and city views. Ubytování Balkonpe I se nachází ve městě Udave (Španělsko - Navarra).

Bagadi

9,9

Bagadi

Ubytování (Prázdninový dům) Bagadi. Bagadi is set in Arantza and offers a garden and a terrace. The property features mountain views and is 42 km from Pamplona. Ubytování Bagadi se nachází ve městě Arantza (Španělsko - Navarra).

Mokorroko Borda Hostal Rural

9,8

Mokorroko Borda Hostal Rural

Ubytování (Penzion) Mokorroko Borda Hostal Rural. Mokorroko Borda Hostal Rural se nachází v Echalecu a nabízí zahradu. K dispozici je terasa, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Mokorroko Borda Hostal Rural se nachází ve městě Echalecu (Španělsko - Navarra).

Etxatoa

9,8

Etxatoa

Ubytování (Venkovský dům) Etxatoa. Etxatoa sídlí v budově ze 17. století ve venkovském domě v Oderitzu. K dispozici je bezplatné Wi-Fi a bezplatné půjčení jízdních kol. Ubytování Etxatoa se nachází ve městě Pamplona (Španělsko - Navarra).

La casa de Marta

9,8

La casa de Marta

Ubytování (Venkovský dům) La casa de Marta. Set in Murchante in the Navarre region, La casa de Marta features a patio and garden views. Ubytování La casa de Marta se nachází ve městě Murchante (Španělsko - Navarra).

Casa Rural Mokorrea

9,8

Casa Rural Mokorrea

Ubytování (Apartmán) Casa Rural Mokorrea. Casa Rural Mokorrea is situated in Etxalar and offers a shared lounge and a terrace. Ubytování Casa Rural Mokorrea se nachází ve městě Etxalar (Španělsko - Navarra).

Casa Txema

9,8

Casa Txema

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Txema. Casa Txema offers accommodation in Lorca, 47 km from Logroño. Guests benefit from terrace. Free WiFi is provided throughout the property. Ubytování Casa Txema se nachází ve městě Lorca (Španělsko - Navarra).

Gure Idorpea

9,8

Gure Idorpea

Ubytování (Apartmán) Gure Idorpea. Gure Idorpea is a cozy apartment in an old renovated building, in the small town of Lesaka, in Navarre. Ubytování Gure Idorpea se nachází ve městě Lesaka (Španělsko - Navarra).

Olano

9,8

Olano

Ubytování (Venkovský dům) Olano. Located in Errazquin, Olano provides accommodation with a shared lounge, free WiFi, a shared kitchen, and a tour desk. Ubytování Olano se nachází ve městě Errazquin (Španělsko - Navarra).

Casa Angiz Etxea

9,8

Casa Angiz Etxea

Ubytování (Apartmány) Casa Angiz Etxea. Casa Angiz Etxea provides barbecue facilities, as well as accommodation with a kitchen in Sumbilla. Complimentary WiFi is featured. Ubytování Casa Angiz Etxea se nachází ve městě Sumbilla (Španělsko - Navarra).

La casa de la abuela

9,8

La casa de la abuela

Ubytování (Apartmán) La casa de la abuela. Located in Olite, 200 metres from Palace of the Kings of Navarre of Olite, La casa de la abuela provides air-conditioned accommodation with a patio and... Ubytování La casa de la abuela se nachází ve městě Olite (Španělsko - Navarra).

Welcoming Apart Old Town

9,8

Welcoming Apart Old Town

Ubytování (Apartmán) Welcoming Apart Old Town. Located 450 meters from Pamplona Catedral in Pamplona, Welcoming Apart Old Town offers accommodation with a kitchen. Ubytování Welcoming Apart Old Town se nachází ve městě Pamplona (Španělsko - Navarra).

Aizalegia

9,8

Aizalegia

Ubytování (Venkovský dům) Aizalegia. Set in Igantzi in the Navarre region, Aizalegia has a patio and pool views. Situated 4. Ubytování Aizalegia se nachází ve městě Igantzi (Španělsko - Navarra).

Apartamento Estella-Lizarra

9,8

Apartamento Estella-Lizarra

Ubytování (Apartmán) Apartamento Estella-Lizarra. Set in Estella, Apartamento Estella-Lizarra offers accommodation with a balcony and free WiFi. The apartment has city views and is 43 km from Olite. Ubytování Apartamento Estella-Lizarra se nachází ve městě Estella (Španělsko - Navarra).

Rural Suites MarkullukoBorda

9,8

Rural Suites MarkullukoBorda

Ubytování (Apartmány) Rural Suites MarkullukoBorda. Set in Elizondo, 50 km from Hondarribia, Rural Suites MarkullukoBorda offers a garden and free WiFi. Ubytování Rural Suites MarkullukoBorda se nachází ve městě Elizondo (Španělsko - Navarra).

Selbaondoa, Casa con Patio en el Prepirineo Navarro

9,8

Selbaondoa, Casa con Patio en el Prepirineo Navarro

Ubytování (Prázdninový dům) Selbaondoa, Casa con Patio en el Prepirineo Navarro. Situated in Lumbier in the Navarre region, Selbaondoa, Casa con Patio en el Prepirineo Navarro has a patio. Ubytování Selbaondoa, Casa con Patio en el Prepirineo Navarro se nachází ve městě Lumbier (Španělsko - Navarra).

Apartamento turístico La Torre

9,8

Apartamento turístico La Torre

Ubytování (Apartmán) Apartamento turístico La Torre. Boasting city views, Apartamento turístico La Torre features accommodation 50 metres from Palace of the Kings of Navarre of Olite. Free WiFi is offered. Ubytování Apartamento turístico La Torre se nachází ve městě Olite (Španělsko - Navarra).

Casa Rural Villazón II - A 16 km de Pamplona

9,8

Casa Rural Villazón II - A 16 km de Pamplona

Ubytování (Venkovský dům) Casa Rural Villazón II - A 16 km de Pamplona. Casa Rural Villazón II - A 16 km de Pamplona is set in Obanos and offers a shared lounge and a terrace. Ubytování Casa Rural Villazón II - A 16 km de Pamplona se nachází ve městě Obanos (Španělsko - Navarra).

Amaiurko Errota

9,8

Amaiurko Errota

Ubytování (Prázdninový dům) Amaiurko Errota. Set in a former mill, Amaiurko Errota offers a self-catering home with a furnished terrace. Ubytování Amaiurko Errota se nachází ve městě Maya del Baztán (Španělsko - Navarra).

Hotel Rural Besaro - Selva de Irati

9,8

Hotel Rural Besaro - Selva de Irati

Ubytování (Hotel) Hotel Rural Besaro - Selva de Irati. Nestled in the Salazar valley and next to the Irati Forest, this warm and inviting hotel boasts tranquil bedrooms decorated in soothing simplicity and with... Ubytování Hotel Rural Besaro - Selva de Irati se nachází ve městě Izalzu (Španělsko - Navarra).