Hledat

Ubytování

Ubytování město Tione di Trento

Ve městě Tione di Trento (Itálie) máme celkem 8 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Tione di Trento

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Tione di Trento

Chalet ai Monti di Zuclo - Tione

9,5

Chalet ai Monti di Zuclo - Tione

Ubytování (Chata) Chalet ai Monti di Zuclo - Tione. Chalet ai Monti nabízí bezplatné půjčení jízdních kol, bar a sdílený lounge. Ubytování Chalet ai Monti di Zuclo - Tione se nachází ve městě Tione di Trento (Itálie - Trentino Alto Adige).

Bed and Breakfast Cappeler

9,4

Bed and Breakfast Cappeler

Ubytování (Bed and breakfast) Bed and Breakfast Cappeler. Bed and Breakfast Cappeler se nachází v Tione a nabízí zahradu s grilem. Nabízí bezplatné Wi-Fi a ubytování ve venkovském stylu s výhledem na Dolomity. Ubytování Bed and Breakfast Cappeler se nachází ve městě Tione di Trento (Itálie - Trentino Alto Adige).

SaMeCà

9,3

SaMeCà

Ubytování (Bed and breakfast) SaMeCà. SaMeCà se nachází v Tione di Trento, 30 km od Madonna di Campiglio, a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Každé ráno se podává snídaně formou bufetu. Ubytování SaMeCà se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Dolomiti Saone

8,5

Hotel Dolomiti Saone

Ubytování (Hotel) Hotel Dolomiti Saone. Hotel Dolomiti nabízí zahradu, sdílenou terasu a pokoje s balkonem s výhledem na hory. Ubytování Hotel Dolomiti Saone se nachází ve městě Tione di Trento (Itálie - Trentino Alto Adige).

Localita Polin 15, apartamenti 21

8,2

Localita Polin 15, apartamenti 21

Ubytování (Apartmán) Localita Polin 15, apartamenti 21. Localita Polin 15, apartamenti 21 se nachází v Tione di Trento v regionu Trentino Alto Adige a nabízí terasu. Do Madonny di Campiglio je to 32 km. Ubytování Localita Polin 15, apartamenti 21 se nachází ve městě Tione di Trento (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Milano

7,8

Hotel Milano

Ubytování (Hotel) Hotel Milano. Hotel Milano se nachází v Tione di Trento, 37 km od jezera Molveno, a nabízí restauraci, bezplatné soukromé parkoviště, bar a sdílený lounge. Ubytování Hotel Milano se nachází ve městě Tione di Trento (Itálie - Trentino Alto Adige).

Chalet Delle Rose

Chalet Delle Rose

Ubytování (Vila) Chalet Delle Rose. Chalet Delle Rose se nachází v Santi di Daone a nabízí sdílený lounge, zahradu a terasu. Do Madonny di Campiglio je to 18 km. Ubytování Chalet Delle Rose se nachází ve městě Tione di Trento (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ubytování ve městě Tione di Trento

Město Tione di Trento se nachází na území země Itálie. Momentálně pro vás evidujeme celkem 8 hotelů a ubytování ve městě Tione di Trento.