Hledat

Ubytování

Ubytování město Tinajo

Ve městě Tinajo (Španělsko) máme celkem 64 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Tinajo

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Tinajo

Casa Lancelot

9,9

Casa Lancelot

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Lancelot. Situated in Tinajo, Casa Lancelot features accommodation with a private pool, a patio and garden views. Ubytování Casa Lancelot se nachází ve městě Tinajo (Španělsko - Lanzarote). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 962 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Emblemática Garaday Lanzarote

9,9

Casa Emblemática Garaday Lanzarote

Ubytování (Venkovský dům) Casa Emblemática Garaday Lanzarote. Set in Tinajo in the Canary Islands region, Casa Emblemática Garaday Lanzarote has a patio and garden views. Ubytování Casa Emblemática Garaday Lanzarote se nachází ve městě Tinajo (Španělsko - Lanzarote). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 081 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

CASA ACEQUIA

9,9

CASA ACEQUIA

Ubytování (Vila) CASA ACEQUIA. Featuring a garden, an outdoor pool and pool views, CASA ACEQUIA is located in Tinajo. Ubytování CASA ACEQUIA se nachází ve městě Tinajo (Španělsko - Lanzarote). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 025 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Los Lajares

9,7

Casa Los Lajares

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Los Lajares. Located in Tinajo in the Canary Islands region, Casa Los Lajares features a patio and garden views. Ubytování Casa Los Lajares se nachází ve městě Tinajo (Španělsko - Lanzarote). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 791 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Verde Mar

9,7

Villa Verde Mar

Ubytování (Prázdninový dům) Villa Verde Mar. This beautiful villa, located on the seafront with 360 ° views, has 4 double bedrooms and 2 bathrooms, has a large terrace with outdoor furniture and... Ubytování Villa Verde Mar se nachází ve městě Tinajo (Španělsko - Lanzarote). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 410 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

BUGANVILLA MOLINO

9,6

BUGANVILLA MOLINO

Ubytování (Prázdninový dům) BUGANVILLA MOLINO. BUGANVILLA MOLINO is set in Tinajo and offers a garden and a terrace. Ubytování BUGANVILLA MOLINO se nachází ve městě Tinajo (Španělsko - Lanzarote). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 354 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Eva

9,6

Villa Eva

Ubytování (Prázdninový dům) Villa Eva. Featuring accommodation with a private pool, pool view and a patio, Villa Eva is located in Tinajo. Ubytování Villa Eva se nachází ve městě Tinajo (Španělsko - Lanzarote). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 935 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Nusa

9,6

Casa Nusa

Ubytování (Apartmán) Casa Nusa. Casa Nusa se nachází v La Santa. 20 km od Arrecife. Apartmán má 1 ložnici, 1 koupelnu, ložní prádlo, ručníky, TV s plochou obrazovkou, plně vybavenou... Ubytování Casa Nusa se nachází ve městě Tinajo (Španělsko - Lanzarote). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 577 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa El Inti

9,6

Villa El Inti

Ubytování (Bed and breakfast) Villa El Inti. Situated in Tinajo, 27 km from Costa Teguise, Villa El Inti features an outdoor swimming pool and free WiFi. The accommodation has a sauna. Ubytování Villa El Inti se nachází ve městě Tinajo (Španělsko - Lanzarote). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 230 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Finca del Moral

9,6

Finca del Moral

Ubytování (Vila) Finca del Moral. Set in a garden with palm trees, this stylish villa is located in Tinajo, in Lanzarote’s Timanfaya Nature Reserve. Ubytování Finca del Moral se nachází ve městě Tinajo (Španělsko - Lanzarote). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 626 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Finca la costa

9,5

Finca la costa

Ubytování (Venkovský dům) Finca la costa. Situated in Tinajo in the Canary Islands region, Finca la costa features a patio and garden views. Ubytování Finca la costa se nachází ve městě Tinajo (Španělsko - Lanzarote). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 224 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Chona

9,5

Casa Chona

Ubytování (Apartmán) Casa Chona. Casa Chona is located in Tinajo and offers a garden and a terrace. Ubytování Casa Chona se nachází ve městě Tinajo (Španělsko - Lanzarote). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 308 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Eloisa

9,5

Villa Eloisa

Ubytování (Vila) Villa Eloisa. Featuring accommodation with a private pool, garden view and a patio, Villa Eloisa is set in Tinajo. Ubytování Villa Eloisa se nachází ve městě Tinajo (Španělsko - Lanzarote). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 574 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Valeria

9,5

Casa Valeria

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Valeria. Located in Tinajo, Casa Valeria provides accommodation with a private pool and free WiFi. Ubytování Casa Valeria se nachází ve městě Tinajo (Španělsko - Lanzarote). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 238 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Caldera Guiguan

9,4

Casa Caldera Guiguan

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Caldera Guiguan. Boasting accommodation with a terrace, Casa Caldera Guiguan is situated in Tinajo. Free WiFi is provided. Ubytování Casa Caldera Guiguan se nachází ve městě Tinajo (Španělsko - Lanzarote). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 303 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Caldera Blanca

9,4

Casa Caldera Blanca

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Caldera Blanca. Located in Tinajo in the Canary Islands region, Casa Caldera Blanca has a patio and garden views. Ubytování Casa Caldera Blanca se nachází ve městě Tinajo (Španělsko - Lanzarote). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 140 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villas Thiago

9,3

Villas Thiago

Ubytování (Vily) Villas Thiago. Featuring accommodation with a private pool, garden view and a balcony, villa ximena is located in Tinajo. Ubytování Villas Thiago se nachází ve městě Tinajo (Španělsko - Lanzarote). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 886 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Vistas El Cuchillo

9,2

Vistas El Cuchillo

Ubytování (Prázdninový dům) Vistas El Cuchillo. Vistas El Cuchillo se nachází v Tinaju. 23 km od Arrecife. Nabízí bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Vistas El Cuchillo se nachází ve městě Tinajo (Španělsko - Lanzarote). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 272 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

LANZAROTE OCEAN LOFT B

9,2

LANZAROTE OCEAN LOFT B

Ubytování (Apartmán) LANZAROTE OCEAN LOFT B. LANZAROTE OCEAN LOFT B se nachází v Tinaju a nabízí zahradu, terasu, bezplatné Wi-Fi a výhled na moře. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování LANZAROTE OCEAN LOFT B se nachází ve městě Tinajo (Španělsko - Lanzarote). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 238 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Fenix

9,2

Casa Fenix

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Fenix. Boasting a garden, a year-round outdoor pool and pool views, Casa Fenix is situated in Tinajo. Ubytování Casa Fenix se nachází ve městě Tinajo (Španělsko - Lanzarote). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 224 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa De La Nobleza

9,2

Casa De La Nobleza

Ubytování (Venkovský dům) Casa De La Nobleza. Situated in Tinajo, 28 km from Costa Teguise, Casa De La Nobleza features a garden and free WiFi. The country house offers a terrace. Ubytování Casa De La Nobleza se nachází ve městě Tinajo (Španělsko - Lanzarote). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 020 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Canaryislandshost l The Sky Suites

9,2

Canaryislandshost l The Sky Suites

Ubytování (Apartmán) Canaryislandshost l The Sky Suites. Canaryislandshost l The Sky Suites se nachází v Tinaju a nabízí venkovní bazén, bezplatné Wi-Fi, nepřetržitě otevřenou recepci a turistické informace. Ubytování Canaryislandshost l The Sky Suites se nachází ve městě Tinajo (Španělsko - Lanzarote). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 530 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Alma en el Mar

9,1

Alma en el Mar

Ubytování (Apartmány) Alma en el Mar. Alma en el Mar se nachází v Tinaju. Nabízí zahradu, terasu a Wi-Fi zdarma. Ubytování Alma en el Mar se nachází ve městě Tinajo (Španělsko - Lanzarote). V následujících dnech se ceny pohybují od 989 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

LANZAROTE OCEAN LOFT A

9,1

LANZAROTE OCEAN LOFT A

Ubytování (Apartmán) LANZAROTE OCEAN LOFT A. LANZAROTE OCEAN LOFT A se nachází v Tinaju na ostrově Lanzarote a nabízí balkon a výhled na moře. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování LANZAROTE OCEAN LOFT A se nachází ve městě Tinajo (Španělsko - Lanzarote). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 282 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Caravan Apartment

9,1

Caravan Apartment

Ubytování (Apartmán) Caravan Apartment. Caravan Apartment nabízí ubytování v obci Tinajo, 17 km od města Puerto del Carmen a 28 km od Playa Blanca. Hosté mohou využít terasu a gril. Ubytování Caravan Apartment se nachází ve městě Tinajo (Španělsko - Lanzarote). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 524 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Club la Santa All sports inclusive

9,1

Club la Santa All sports inclusive

Ubytování (Hotel) Club la Santa All sports inclusive. Club la Santa All sports inclusive se nachází v Tinaju a nabízí zázemí pro vodní sporty, bezplatné Wi-Fi, bezplatné půjčení jízdních kol, venkovní bazén,... Ubytování Club la Santa All sports inclusive se nachází ve městě Tinajo (Španělsko - Lanzarote). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 370 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

VIVIENDA VACACIONAL LA CAÑADA

9,1

VIVIENDA VACACIONAL LA CAÑADA

Ubytování (Prázdninový dům) VIVIENDA VACACIONAL LA CAÑADA. Situated in Tinajo in the Canary Islands region, VIVIENDA VACACIONAL LA CAÑADA features a garden. Ubytování VIVIENDA VACACIONAL LA CAÑADA se nachází ve městě Tinajo (Španělsko - Lanzarote). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 312 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Los Frailes eco finca

9,1

Los Frailes eco finca

Ubytování (Apartmán) Los Frailes eco finca. Los Frailes eco finca is located in Tinajo and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytování Los Frailes eco finca se nachází ve městě Tinajo (Španělsko - Lanzarote). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 439 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotelito Rural Flor de Timanfaya

9,1

Hotelito Rural Flor de Timanfaya

Ubytování (Venkovský dům) Hotelito Rural Flor de Timanfaya. Hotelito Rural Flor de Timanfaya se nachází ve městečku Tinajo a nabízí ubytování s vlastním bazénem, výhledem na hory a Wi-Fi připojením zdarma. Ubytování Hotelito Rural Flor de Timanfaya se nachází ve městě Tinajo (Španělsko - Lanzarote). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 073 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Los Frailes Eco Finca B

9

Los Frailes Eco Finca B

Ubytování (Apartmán) Los Frailes Eco Finca B. Los Frailes Eco Finca B se nachází v Tinaju na ostrově Lanzarote a nabízí terasu. 13 km od Arrecife. Ubytování Los Frailes Eco Finca B se nachází ve městě Tinajo (Španělsko - Lanzarote). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 472 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Lanzarotearena

9

Lanzarotearena

Ubytování (Vila) Lanzarotearena. Lanzarotearena se nachází v Tinaju a nabízí ubytování s venkovním bazénem, bezplatným Wi-Fi, sdílenou kuchyní a společným salonkem. Ubytování Lanzarotearena se nachází ve městě Tinajo (Španělsko - Lanzarote).

Casa Mamá Gallina

9

Casa Mamá Gallina

Ubytování (Vila) Casa Mamá Gallina. Casa Mamá Gallina se nachází v Tinaju na ostrově Lanzarote a nabízí zahradu. 16 km od Arrecife. Ubytování Casa Mamá Gallina se nachází ve městě Tinajo (Španělsko - Lanzarote). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 773 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Candela

8,9

Casa Candela

Ubytování (Prázdninové domy) Casa Candela. Featuring a garden, Casa Candela is a detached holiday home set in Tinajo. It provides free private parking. Free WiFi is offered throughout the property. Ubytování Casa Candela se nachází ve městě Tinajo (Španělsko - Lanzarote). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 093 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Studio with terrace and wifi at La Santa Lanzarote

8,9

Studio with terrace and wifi at La Santa Lanzarote

Ubytování (Apartmán) Studio with terrace and wifi at La Santa Lanzarote. Studio with terrace and wifi at La Santa Lanzarote se nachází v Tinajo. 26 km od Arrecife. Ubytování Studio with terrace and wifi at La Santa Lanzarote se nachází ve městě Tinajo (Španělsko - Lanzarote). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 575 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Finca Marisa

8,7

Finca Marisa

Ubytování (Rezort) Finca Marisa. Finca Marisa is set in Tinajo and has a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytování Finca Marisa se nachází ve městě Tinajo (Španělsko - Lanzarote). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 819 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Timanfaya

8,1

Villa Timanfaya

Ubytování (Vila) Villa Timanfaya. Villa Timanfaya is situated in Tinajo and offers free bikes, an outdoor swimming pool and a garden. Ubytování Villa Timanfaya se nachází ve městě Tinajo (Španělsko - Lanzarote). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 804 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartamento la Santa

8,1

Apartamento la Santa

Ubytování (Apartmán) Apartamento la Santa. Apartamento la Santa is situated in Tinajo. The property has city views and is 31 km from Costa Teguise. Ubytování Apartamento la Santa se nachází ve městě Tinajo (Španělsko - Lanzarote). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 079 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Lanzate

7

Lanzate

Ubytování (Privát) Lanzate. Lanzate se nachází v Tinaju a nabízí restauraci, nepřetržitě otevřenou recepci, bar, zahradu, celoroční venkovní bazén a dětské hřiště. Ubytování Lanzate se nachází ve městě Tinajo (Španělsko - Lanzarote). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 215 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Appartamento Alimay

Appartamento Alimay

Ubytování (Apartmán) Appartamento Alimay. Located in Tinajo, Appartamento Alimay provides accommodation with a private pool, a patio and pool views. Ubytování Appartamento Alimay se nachází ve městě Tinajo (Španělsko - Lanzarote). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 114 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

House with 3 bedrooms in Tinajo with wonderful mountain view private pool furnished terrace 8 km from the beach

House with 3 bedrooms in Tinajo with wonderful mountain view private pool furnished terrace 8 km from the beach

Ubytování (Prázdninový dům) House with 3 bedrooms in Tinajo with wonderful mountain view private pool furnished terrace 8 km from the beach. Boasting an outdoor pool and pool views, House with 3 bedrooms in Tinajo, with wonderful mountain view, private pool, furnished terrace - 8 km from the... Ubytování House with 3 bedrooms in Tinajo with wonderful mountain view private pool furnished terrace 8 km from the beach se nachází ve městě Tinajo (Španělsko - Lanzarote). V následujících dnech se ceny pohybují od 24 074 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

CASA RURAL TISALAYA

CASA RURAL TISALAYA

Ubytování (Vila) CASA RURAL TISALAYA. CASA RURAL TISALAYA is set in Tinajo. This villa also features free WiFi. Ubytování CASA RURAL TISALAYA se nachází ve městě Tinajo (Španělsko - Lanzarote).

Apartment 1

Apartment 1

Ubytování (Apartmán) Apartment 1. Boasting a garden, private pool and garden views, Apartment 1 is set in Tinajo. Ubytování Apartment 1 se nachází ve městě Tinajo (Španělsko - Lanzarote).

Apartment 2

Apartment 2

Ubytování (Apartmán) Apartment 2. Located in Tinajo in the Canary Islands region, Apartment 2 has a balcony and pool views. Ubytování Apartment 2 se nachází ve městě Tinajo (Španělsko - Lanzarote).

House with 2 bedrooms in Tinajo with wonderful sea view private pool enclosed garden

House with 2 bedrooms in Tinajo with wonderful sea view private pool enclosed garden

Ubytování (Prázdninový dům) House with 2 bedrooms in Tinajo with wonderful sea view private pool enclosed garden. House with 2 bedrooms in Tinajo, with wonderful sea view, private pool, enclosed garden is set in Tinajo. Ubytování House with 2 bedrooms in Tinajo with wonderful sea view private pool enclosed garden se nachází ve městě Tinajo (Španělsko - Lanzarote). V následujících dnech se ceny pohybují od 13 764 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ereza Villa La Vegueta

Ereza Villa La Vegueta

Ubytování (Vila) Ereza Villa La Vegueta. Boasting a garden, private pool and pool views, Ereza Villa La Vegueta is situated in Tinajo. Ubytování Ereza Villa La Vegueta se nachází ve městě Tinajo (Španělsko - Lanzarote). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 271 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa María

Villa María

Ubytování (Vila) Villa María. Boasting a garden, an outdoor pool and sea views, Villa María is situated in Tinajo. Ubytování Villa María se nachází ve městě Tinajo (Španělsko - Lanzarote). V následujících dnech se ceny pohybují od 16 124 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

CASA MAMA GALLINA

CASA MAMA GALLINA

Ubytování (Prázdninový dům) CASA MAMA GALLINA. Located in Tinajo in the Canary Islands region, CASA MAMA GALLINA has a garden. Ubytování CASA MAMA GALLINA se nachází ve městě Tinajo (Španělsko - Lanzarote). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 115 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sun, Relax & Lava, Free wifi 600mb, BBQ

Sun, Relax & Lava, Free wifi 600mb, BBQ

Ubytování (Prázdninový dům) Sun, Relax & Lava, Free wifi 600mb, BBQ. Sun, Relax & Lava, Free wifi 600mb, BBQ se nachází v Tinajo a nabízí zahradu a terasu. 17 km od Arrecife. Nabízí bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Sun, Relax & Lava, Free wifi 600mb, BBQ se nachází ve městě Tinajo (Španělsko - Lanzarote). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 080 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartamento Los 4 Nobles

Apartamento Los 4 Nobles

Ubytování (Apartmán) Apartamento Los 4 Nobles. Apartamento Los 4 Nobles is located in Tinajo, on the nothern coast of Lanzarote. Ubytování Apartamento Los 4 Nobles se nachází ve městě Tinajo (Španělsko - Lanzarote).

Robert's house in Tinajo

Robert's house in Tinajo

Ubytování (Apartmán) Robert's house in Tinajo. Offering free WiFi and mountain views, Robert's house in Tinajo is an accommodation situated in Tinajo. Ubytování Robert's house in Tinajo se nachází ve městě Tinajo (Španělsko - Lanzarote). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 976 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa los dragos

Villa los dragos

Ubytování (Vila) Villa los dragos. Boasting a shared lounge, a garden, and barbecue facilities, Villa los dragos features accommodation in Tinajo with free WiFi and pool views. Ubytování Villa los dragos se nachází ve městě Tinajo (Španělsko - Lanzarote). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 066 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Tinajo

Město Tinajo se nachází na území země Španělsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 64 hotelů a ubytování ve městě Tinajo.