Hledat

Ubytování

Ubytování město Tílisos

Ve městě Tílisos (Řecko) máme celkem 6 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Tílisos

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Tílisos

Traditional Village House

9,2

Traditional Village House

Ubytování (Prázdninový dům) Traditional Village House. Set in Tílisos in the Crete region, Traditional Village House features a garden. The air-conditioned accommodation is 48 km from Balíon. Ubytování Traditional Village House se nachází ve městě Tílisos (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 001 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Estate Kares

8,9

Estate Kares

Ubytování (Aparthotel) Estate Kares. Estate Kares se nachází 1 km od obce Tylissos. Nabízí Wi-Fi zdarma ve všech prostorách, ubytování v tradičních pokojích s možností vlastního stravování,... Ubytování Estate Kares se nachází ve městě Tílisos (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 902 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Rousaki cottage

8

Rousaki cottage

Ubytování (Venkovský dům) Rousaki cottage. Boasting a garden, barbecue facilities, and a terrace, Rousaki cottage offers accommodation in Tílisos with free WiFi and garden views. Ubytování Rousaki cottage se nachází ve městě Tílisos (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 126 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Arolithos Traditional Village Hotel

7,9

Arolithos Traditional Village Hotel

Ubytování (Hotel) Arolithos Traditional Village Hotel. Arolithos Traditional Village Hotel sídlí v několika budovách umístěných v kopcích za Heraklionem. Byly postavené na konci 80. let 20. Ubytování Arolithos Traditional Village Hotel se nachází ve městě Tílisos (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 713 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Cretan stone made home

Cretan stone made home

Ubytování (Vila) Cretan stone made home. Cretan stone made home is located in Tílisos and offers a terrace. This villa also has free WiFi. Ubytování Cretan stone made home se nachází ve městě Tílisos (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 539 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Countryside House for 3 People in Crete

Countryside House for 3 People in Crete

Ubytování (Prázdninový dům) Countryside House for 3 People in Crete. Located in Tílisos in the Crete region, Countryside House for 3 People in Crete features a garden. The accommodation is 46 km from Balíon. Ubytování Countryside House for 3 People in Crete se nachází ve městě Tílisos (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 274 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Tílisos

Město Tílisos se nachází na území země Řecko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 6 hotelů a ubytování ve městě Tílisos.