Hledat

Ubytování

Ubytování město Tigaki

Ve městě Tigaki (Řecko) máme celkem 45 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Tigaki

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Tigaki

Xenos Villa 1

9,7

Xenos Villa 1

Ubytování (Vila) Xenos Villa 1. Within 700 metres from Tigaki Beach in Kos, Xenos Villa features a private pool and a room with fitness equipment. Ubytování Xenos Villa 1 se nachází ve městě Tigaki (Řecko - Kos).

Sagittarius Apartments

9,4

Sagittarius Apartments

Ubytování (Apartmány) Sagittarius Apartments. Located in Tigaki, Sagittarius Apartments offers self-catering accommodation with balcony and free WiFi access. Ubytování Sagittarius Apartments se nachází ve městě Tigaki (Řecko - Kos).

Hestia

9,3

Hestia

Ubytování (Prázdninové domy) Hestia. Located in Platánion, Hestia provides accommodation with a seating area and a kitchen. Ubytování Hestia se nachází ve městě Tigaki (Řecko - Kos).

Socrates Studios

9,2

Socrates Studios

Ubytování (Aparthotel) Socrates Studios. Located 600 metres from the beach of Tigaki, Socrates Studios features an outdoor pool with a poolside bar and a furnished garden. Ubytování Socrates Studios se nachází ve městě Tigaki (Řecko - Kos).

Golden Star Hotel - Adults Only (+16)

9,2

Golden Star Hotel - Adults Only (+16)

Ubytování (Hotel) Golden Star Hotel - Adults Only (+16). The family-run Golden Star Hotel is an adult-only hotel situated in Tigaki, only 500 metres from the resort’s Blue Flag beach. Ubytování Golden Star Hotel - Adults Only (+16) se nachází ve městě Tigaki (Řecko - Kos).

Sunny Days

9,1

Sunny Days

Ubytování (Hotel) Sunny Days. Surrounded by a well-tended garden, 900 metres from Tigaki Beach of Kos, Sunny Days features self-catering accommodation with a private balcony. Ubytování Sunny Days se nachází ve městě Tigaki (Řecko - Kos).

Astir Odysseus Kos Resort and Spa

9

Astir Odysseus Kos Resort and Spa

Ubytování (Rezort) Astir Odysseus Kos Resort and Spa. Pětihvězdičkový Astir Odysseus Kos Resort and Spa se nachází přímo na břehu moře. Ubytování Astir Odysseus Kos Resort and Spa se nachází ve městě Tigaki (Řecko - Kos).

More Meni Beach

8,9

More Meni Beach

Ubytování (Hotel) More Meni Beach. Meni Beach Hotel se nachází na severním pobřeží ostrova Kos a nabízí pokoje s výhledem na dobře udržovanou zahradu nebo pláž Tingaki. Ubytování More Meni Beach se nachází ve městě Tigaki (Řecko - Kos).

Jonathan Studio Apartments

8,9

Jonathan Studio Apartments

Ubytování (Aparthotel) Jonathan Studio Apartments. Jonathan Studio Apartments je komplex s ideální polohou u pláže v přímořské vesnici Tigaki. Ubytování Jonathan Studio Apartments se nachází ve městě Tigaki (Řecko - Kos).

More Meni Residence

8,8

More Meni Residence

Ubytování (Hotel) More Meni Residence. Moni Residence se nachází v centru Tigaki. Nabízí venkovní bazén, vlastní soukromou pláž, minimalistický design, bezplatné Wi-Fi a restauraci s různorodým... Ubytování More Meni Residence se nachází ve městě Tigaki (Řecko - Kos).

Byron Apartments

8,8

Byron Apartments

Ubytování (Apartmány) Byron Apartments. Byron Apartments se nachází v Tigaki, jen 20 metrů od soukromého úseku pláže. Nabízí ubytování s možností vlastního stravování a výhledem na Egejské moře. Ubytování Byron Apartments se nachází ve městě Tigaki (Řecko - Kos).

Hotel Tigaki's Star

8,8

Hotel Tigaki's Star

Ubytování (Hotel) Hotel Tigaki's Star. Tigaki’s Star is a comfortable family-run 3-star located within 600 metres from Tigaki Beach. Ubytování Hotel Tigaki's Star se nachází ve městě Tigaki (Řecko - Kos).

Sunshine Hotel and Apartments

8,7

Sunshine Hotel and Apartments

Ubytování (Aparthotel) Sunshine Hotel and Apartments. Sunshine Hotel and Apartments se nachází ve vesnici Tigaki, 300 metrů od pláže, a nabízí venkovní bazén, bezplatná lehátka u něj a ubytování v apartmánech... Ubytování Sunshine Hotel and Apartments se nachází ve městě Tigaki (Řecko - Kos).

Ipanema Hotel

8,7

Ipanema Hotel

Ubytování (Hotel) Ipanema Hotel. Ipanema Hotel se nachází pouhých 100 metrů od pláže letoviska Tigaki, 20 metrů od tamních obchodů, a nabízí klimatizované pokoje s balkonem a výhledem na... Ubytování Ipanema Hotel se nachází ve městě Tigaki (Řecko - Kos).

Miros Hotel Apartments

8,6

Miros Hotel Apartments

Ubytování (Aparthotel) Miros Hotel Apartments. Myros Apartments stojí v palmové zahradě, jen 100 metrů od písečné pláže Tigaki na ostrově Kos. Ubytování Miros Hotel Apartments se nachází ve městě Tigaki (Řecko - Kos).

Angela Suites

8,6

Angela Suites

Ubytování (Bed and breakfast) Angela Suites. Featuring a swimming pool, a restaurant and a bar and views of the pool, Angela Suites is located in Tigaki and provides accommodation with free WiFi. Ubytování Angela Suites se nachází ve městě Tigaki (Řecko - Kos). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 560 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Blue Nest Hotel

8,5

Blue Nest Hotel

Ubytování (Hotel) Blue Nest Hotel. Blue Nest Hotel se nachází uprostřed svěží zeleně 120 metrů od nejbližší pláže. Ubytování Blue Nest Hotel se nachází ve městě Tigaki (Řecko - Kos).

Zorbas Beach Hotel

8,5

Zorbas Beach Hotel

Ubytování (Hotel) Zorbas Beach Hotel. Čtyřhvězdičkový Zorbas Beach Hotel se nachází v Tigaki, přímo naproti písečné pláži. Ubytování Zorbas Beach Hotel se nachází ve městě Tigaki (Řecko - Kos). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 851 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Golden Sun

8,4

Golden Sun

Ubytování (Aparthotel) Golden Sun. Golden Sun se nachází jen 250 m od pláže Tigaki ve městě Kos. Nabízí venkovní bazén, snack bar a studia s balkonem s výhledem do zahrady. Ubytování Golden Sun se nachází ve městě Tigaki (Řecko - Kos).

Kos Palace

8,3

Kos Palace

Ubytování (Hotel) Kos Palace. Kos Palace se nachází na pobřeží, 1,5 km od obce Tigaki. Má venkovní bazén s lehátky a slunečníky. Pokoje mají balkon s nerušeným výhledem na Egejské... Ubytování Kos Palace se nachází ve městě Tigaki (Řecko - Kos).

Irina Beach Hotel

8,3

Irina Beach Hotel

Ubytování (Aparthotel) Irina Beach Hotel. Irina Beach Hotel se nachází v obci Tigaki na ostrově Kos. Ubytování Irina Beach Hotel se nachází ve městě Tigaki (Řecko - Kos).

Utopia Blu Hotel

8,2

Utopia Blu Hotel

Ubytování (Hotel) Utopia Blu Hotel. Hotel Sunset nabízí velký bazén, 2 bary a tenisový kurt v palmové zahradě. Všechny pokoje, studia i apartmány mají výhled na Egejské moře, bazén nebo hory. Ubytování Utopia Blu Hotel se nachází ve městě Tigaki (Řecko - Kos).

Gaia in Style - Adults Only

8,1

Gaia in Style - Adults Only

Ubytování (Hotel) Gaia in Style - Adults Only. Gaia in Style - Adults Only se nachází v Tigaki a nabízí venkovní bazén, výhled na moře a zahradu, sluneční terasu, restauraci a bar. Ubytování Gaia in Style - Adults Only se nachází ve městě Tigaki (Řecko - Kos).

Gaia Village

8

Gaia Village

Ubytování (Hotel) Gaia Village. Gaia Village se nachází v blízkosti vesnice Tigaki. Nabízí bazén, restauraci, klimatizované pokoje s výhledem do zahrady, fitness centrum a dětské hřiště. Ubytování Gaia Village se nachází ve městě Tigaki (Řecko - Kos).

Garden City Image

7,7

Garden City Image

Ubytování (Hotel) Garden City Image. Garden City Image se nachází v letovisku Tigaki, 6 km od chrámu Asklépion, a nabízí sezónní venkovní bazén, Wi-Fi zdarma, gril a službu concierge. Ubytování Garden City Image se nachází ve městě Tigaki (Řecko - Kos).

Corali Hotel

7,6

Corali Hotel

Ubytování (Hotel) Corali Hotel. Corali Hotel stojí uprostřed udržované zahrady s palmami, 300 metrů od pláže Tigaki na ostrově Kos. Ubytování Corali Hotel se nachází ve městě Tigaki (Řecko - Kos).

Aspro Spiti Hotel Apartments

7,5

Aspro Spiti Hotel Apartments

Ubytování (Aparthotel) Aspro Spiti Hotel Apartments. Aspro Spiti se nachází 900 metrů od pláže Tigaki. Nabízí ubytování s koupelnou a kuchyňským koutem, bazén a bezplatné Wi-Fi připojení ve společných... Ubytování Aspro Spiti Hotel Apartments se nachází ve městě Tigaki (Řecko - Kos).

Oasis Tigaki

7,4

Oasis Tigaki

Ubytování (Aparthotel) Oasis Tigaki. Oasis je aparthotel situovaný v palmové zahradě v Tigaki, 500 metrů od pláže. Ubytování Oasis Tigaki se nachází ve městě Tigaki (Řecko - Kos).

Labranda Marine Aquapark

7,1

Labranda Marine Aquapark

Ubytování (Hotel) Labranda Marine Aquapark. Labranda Marine Aquapark se nachází u pláže v letovisku Tigaki na ostrově Kos. Ubytování Labranda Marine Aquapark se nachází ve městě Tigaki (Řecko - Kos).

Li Mango

7

Li Mango

Ubytování (Hotel) Li Mango. Li Mango has a restaurant, bar, a shared lounge and garden in Tigaki. Boasting family rooms, this property also provides guests with a terrace. Ubytování Li Mango se nachází ve městě Tigaki (Řecko - Kos). V následujících dnech se ceny pohybují od 626 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Tigaki Mall Hostel

6,6

Tigaki Mall Hostel

Ubytování (Kemp) Tigaki Mall Hostel. Set in Tigaki, Tigaki Mall Hostel offers free WiFi, and guests can enjoy a bar, a garden and a private beach area. Ubytování Tigaki Mall Hostel se nachází ve městě Tigaki (Řecko - Kos). V následujících dnech se ceny pohybují od 375 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Xenos Villa 1 With Private Swimming Pool, Near The Sea

Xenos Villa 1 With Private Swimming Pool, Near The Sea

Ubytování (Vila) Xenos Villa 1 With Private Swimming Pool, Near The Sea. Situated in Tigaki, within 8 km of Asclepieion of Kos, Xenos Villa 1 With Private Swimming Pool, Near The Sea offers accommodation with free WiFi and air... Ubytování Xenos Villa 1 With Private Swimming Pool, Near The Sea se nachází ve městě Tigaki (Řecko - Kos). V následujících dnech se ceny pohybují od 8 653 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Luxury Xenos Villa 2 With 4 Bedrooms , Private Swimming Pool, Near The Sea

Luxury Xenos Villa 2 With 4 Bedrooms , Private Swimming Pool, Near The Sea

Ubytování (Vila) Luxury Xenos Villa 2 With 4 Bedrooms , Private Swimming Pool, Near The Sea. Boasting a patio with pool views, and a garden and a terrace, Luxury Xenos Villa 2 With 4 Bedrooms, Private Swimming Pool, Near The Sea can be found in... Ubytování Luxury Xenos Villa 2 With 4 Bedrooms , Private Swimming Pool, Near The Sea se nachází ve městě Tigaki (Řecko - Kos).

Hotel K. Ilios

Hotel K. Ilios

Ubytování (Aparthotel) Hotel K. Ilios. Ilios Hotel je situován 900 metrů od písečné pláže Tigaki na Kosu a má 2 bazény, vířivku a restauraci uprostřed svěží zahrady. Ubytování Hotel K. Ilios se nachází ve městě Tigaki (Řecko - Kos).

ONEIRO

ONEIRO

Ubytování (Hotel) ONEIRO. Located in Tigaki, 7 km from Asclepieion of Kos, ONEIRO has a number of amenities including a restaurant, a bar, a garden and free WiFi. Ubytování ONEIRO se nachází ve městě Tigaki (Řecko - Kos). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 212 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Asteria Pearl Villa 1

Asteria Pearl Villa 1

Ubytování (Vila) Asteria Pearl Villa 1. Set in Tigaki, less than 1 km from Flamingo Beach and 2. Ubytování Asteria Pearl Villa 1 se nachází ve městě Tigaki (Řecko - Kos). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 644 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Xenos Villa 4 - Luxury Villa With Private Swimming Pool Near The Sea

Xenos Villa 4 - Luxury Villa With Private Swimming Pool Near The Sea

Ubytování (Vila) Xenos Villa 4 - Luxury Villa With Private Swimming Pool Near The Sea. Boasting a patio with garden views, and a garden and a terrace, Xenos Villa 4 - Luxury Villa With Private Swimming Pool Near The Sea can be found in... Ubytování Xenos Villa 4 - Luxury Villa With Private Swimming Pool Near The Sea se nachází ve městě Tigaki (Řecko - Kos).

Taf boutique villas

Taf boutique villas

Ubytování (Vily) Taf boutique villas. Situated in Tigaki, 250 metres from Flamingo Beach and 2. Ubytování Taf boutique villas se nachází ve městě Tigaki (Řecko - Kos).

ASTERIA PEARL VILLA 2 with Rooftop Jacuzzi

ASTERIA PEARL VILLA 2 with Rooftop Jacuzzi

Ubytování (Vila) ASTERIA PEARL VILLA 2 with Rooftop Jacuzzi. Set in Tigaki, less than 1 km from Flamingo Beach and 1. Ubytování ASTERIA PEARL VILLA 2 with Rooftop Jacuzzi se nachází ve městě Tigaki (Řecko - Kos). V následujících dnech se ceny pohybují od 7 476 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Xenos Villa 3 - Luxury Villa With Private Pool Near The Sea.

Xenos Villa 3 - Luxury Villa With Private Pool Near The Sea.

Ubytování (Vila) Xenos Villa 3 - Luxury Villa With Private Pool Near The Sea.. Featuring a patio with pool views, and a garden and a terrace, Xenos Villa 3 - Luxury Villa With Private Pool Near The Sea. Ubytování Xenos Villa 3 - Luxury Villa With Private Pool Near The Sea. se nachází ve městě Tigaki (Řecko - Kos).

KARAMOLEGOS HOUSE

KARAMOLEGOS HOUSE

Ubytování (Vila) KARAMOLEGOS HOUSE. Set in Tigaki, less than 1 km from Flamingo Beach and 1.8 km from Tigaki Beach, KARAMOLEGOS HOUSE offers a garden and air conditioning. Ubytování KARAMOLEGOS HOUSE se nachází ve městě Tigaki (Řecko - Kos). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 754 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Tigaki

Město Tigaki se nachází na území země Řecko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 45 hotelů a ubytování ve městě Tigaki.