Hledat

Ubytování

Ubytování město Tesimo

Ve městě Tesimo (Itálie) máme celkem 18 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Tesimo

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Tesimo

Residence Kronstein - Fewo 6

10

Residence Kronstein - Fewo 6

Ubytování (Apartmán) Residence Kronstein - Fewo 6. Residence Kronstein - FeWo 6 se nachází v obci Tesimo. 16 km od Bolzana. Na místě je soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Residence Kronstein - Fewo 6 se nachází ve městě Tesimo (Itálie - Trentino Alto Adige).

Wiesgut Ferienwohnung Jonagold

10

Wiesgut Ferienwohnung Jonagold

UbytováníWiesgut Ferienwohnung Jonagold. Wiesgut Ferienwohnung Jonagold is situated in Tesimo, 14 km from The Gardens of Trauttmansdorff Castle and 14 km from Touriseum museum, in an area where... Ubytování Wiesgut Ferienwohnung Jonagold se nachází ve městě Tesimo (Itálie - Trentino Alto Adige).

Solterra Chalets - Camping Tisens

10

Solterra Chalets - Camping Tisens

UbytováníSolterra Chalets - Camping Tisens. Solterra Chalets - Camping Tisens se nachází v Tesimo a nabízí sezónní venkovní bazén, zahradu, terasu, bezplatné Wi-Fi a výhled na hory. Ubytování Solterra Chalets - Camping Tisens se nachází ve městě Tesimo (Itálie - Trentino Alto Adige).

vinum - schlosserhaus 31

10

vinum - schlosserhaus 31

Ubytování (Apartmán) vinum - schlosserhaus 31. Vinum - schlosserhaus 31 se nachází asi 15 km od zahrad zámku Trauttmansdorff a nabízí ubytování s terasou, rychlovarnou konvicí a výhledem na hory. Ubytování vinum - schlosserhaus 31 se nachází ve městě Tesimo (Itálie - Trentino Alto Adige).

berg und tal - schlosserhaus 31

10

berg und tal - schlosserhaus 31

Ubytování (Apartmán) berg und tal - schlosserhaus 31. berg und tal - schlosserhaus 31 se nachází v Tesimo v regionu Trentino Alto Adige a nabízí balkon a výhled na hory. 16 km od Bolzana. Ubytování berg und tal - schlosserhaus 31 se nachází ve městě Tesimo (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Gasthof Zum Mohren

9,7

Hotel Gasthof Zum Mohren

UbytováníHotel Gasthof Zum Mohren. Gasthof Zum Mohren se nachází kousek od města Tesimo a nabízí venkovní bazén a sluneční terasu. Ubytování Hotel Gasthof Zum Mohren se nachází ve městě Tesimo (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ansitz Lidl

9,6

Ansitz Lidl

Ubytování (Apartmány) Ansitz Lidl. Ansitz Lidl se nachází v obci Tesimo v regionu Trentino Alto Adige, 15 km od vlakového nádraží Maia Bassa. Ubytování Ansitz Lidl se nachází ve městě Tesimo (Itálie - Trentino Alto Adige).

latemar - schlosserhaus 31

9,4

latemar - schlosserhaus 31

Ubytování (Apartmán) latemar - schlosserhaus 31. latemar - schlosserhaus 31 se nachází v Tesimo v regionu Trentino Alto Adige a nabízí balkon a výhled na hory. 16 km od Bolzana. Ubytování latemar - schlosserhaus 31 se nachází ve městě Tesimo (Itálie - Trentino Alto Adige).

Residence Alpina

9,3

Residence Alpina

Ubytování (Apartmány) Residence Alpina. Residence Alpina se nachází v centru obce Tesimo, 20 minut jízdy od Merana a zahrad zámku Trauttmansdorff. Ve všech prostorách je zdarma dostupné Wi-Fi. Ubytování Residence Alpina se nachází ve městě Tesimo (Itálie - Trentino Alto Adige).

Pension Dolomitenblick

9,1

Pension Dolomitenblick

Ubytování (Hotel) Pension Dolomitenblick. Pension Dolomitenblick se nachází 500 metrů od centra obce Tesimo, 20 km od Bolzana. Ubytování Pension Dolomitenblick se nachází ve městě Tesimo (Itálie - Trentino Alto Adige).

Residence Adler

9,1

Residence Adler

Ubytování (Apartmány) Residence Adler. Residence Adler se nachází v Tesimo a nabízí ubytování s možností vlastního stravování a soukromé parkoviště. Ubytování Residence Adler se nachází ve městě Tesimo (Itálie - Trentino Alto Adige).

Garden e Wellness LE VIGNE - relax e luxus

9

Garden e Wellness LE VIGNE - relax e luxus

UbytováníGarden e Wellness LE VIGNE - relax e luxus. Garden e Wellness LE VIGNE - relax e luxus se nachází v Tesimo a nabízí sezónní venkovní bazén, zahradu, terasu, bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. Ubytování Garden e Wellness LE VIGNE - relax e luxus se nachází ve městě Tesimo (Itálie - Trentino Alto Adige).

Residence Kronstein - Fewo 4

8,8

Residence Kronstein - Fewo 4

Ubytování (Apartmán) Residence Kronstein - Fewo 4. Residence Kronstein - FeWo 4 se nachází v Tesimo v regionu Trentino Alto Adige a nabízí balkon a výhled na hory. 16 km od Bolzana. Ubytování Residence Kronstein - Fewo 4 se nachází ve městě Tesimo (Itálie - Trentino Alto Adige).

Residence Liesy

8,8

Residence Liesy

Ubytování (Apartmány) Residence Liesy. Residence Liesy se nachází 2 minuty jízdy od centra města Tesimo. Ubytování Residence Liesy se nachází ve městě Tesimo (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Tirolensis

8,6

Hotel Tirolensis

Ubytování (Hotel) Hotel Tirolensis. Hotel Tirolensis se nachází na slunné náhorní plošině mezi městy Bozen a Meran. Ubytování Hotel Tirolensis se nachází ve městě Tesimo (Itálie - Trentino Alto Adige).

Residence Kronstein - Fewo 8

8,5

Residence Kronstein - Fewo 8

Ubytování (Apartmán) Residence Kronstein - Fewo 8. Residence Kronstein - FeWo 8 se nachází v obci Tesimo. 16 km od Bolzana. Nabízí Wi-Fi zdarma a soukromé parkoviště. Ubytování Residence Kronstein - Fewo 8 se nachází ve městě Tesimo (Itálie - Trentino Alto Adige).

Residence Rebgut

8,4

Residence Rebgut

Ubytování (Apartmány) Residence Rebgut. Residence Rebgut nabízí ubytování s možností vlastního stravování, zahradou a balkonem s výhledem na hory. Nabízí bezplatné Wi-Fi a neplacené parkoviště. Ubytování Residence Rebgut se nachází ve městě Tesimo (Itálie - Trentino Alto Adige).

Apartment Comfort 1

8,3

Apartment Comfort 1

UbytováníApartment Comfort 1. Apartment Comfort 1 se nachází v Tesimo, 13 km od vlakového nádraží Maia Bassa, 14 km od zahrad zámku Trauttmansdorff a muzea Touriseum. Ubytování Apartment Comfort 1 se nachází ve městě Tesimo (Itálie - Trentino Alto Adige).

Residence Kronstein - Fewo 7

6,5

Residence Kronstein - Fewo 7

Ubytování (Apartmán) Residence Kronstein - Fewo 7. Residence Kronstein - FeWo 7 se nachází v Tesimo v regionu Trentino Alto Adige a nabízí balkon a výhled na hory. 16 km od Bolzana. Ubytování Residence Kronstein - Fewo 7 se nachází ve městě Tesimo (Itálie - Trentino Alto Adige).

Apartment mit Terrasse

Apartment mit Terrasse

UbytováníApartment mit Terrasse. Apartment mit Terrasse se nachází v Tesimo, 13 km od vlakového nádraží Maia Bassa, 14 km od zahrad zámku Trauttmansdorff a muzea Touriseum. Ubytování Apartment mit Terrasse se nachází ve městě Tesimo (Itálie - Trentino Alto Adige).

Family 8 Für platzliebende Gäste

Family 8 Für platzliebende Gäste

UbytováníFamily 8 Für platzliebende Gäste. Family 8 Für platzliebende Gäste se nachází v Tesimo, 13 km od vlakového nádraží Maia Bassa, 14 km od zahrad zámku Trauttmansdorff a muzea Touriseum. Ubytování Family 8 Für platzliebende Gäste se nachází ve městě Tesimo (Itálie - Trentino Alto Adige).

Wiesgut Ferienwohnung Gala

Wiesgut Ferienwohnung Gala

UbytováníWiesgut Ferienwohnung Gala. Wiesgut Ferienwohnung Gala se nachází v Tesimo, 13 km od vlakového nádraží Maia Bassa, 14 km od zahrad zámku Trauttmansdorff a muzea Touriseum, a nabízí... Ubytování Wiesgut Ferienwohnung Gala se nachází ve městě Tesimo (Itálie - Trentino Alto Adige).

Apart 6 Wunderbar Lichtdurchflutet

Apart 6 Wunderbar Lichtdurchflutet

UbytováníApart 6 Wunderbar Lichtdurchflutet. Apart 6 Wunderbar Lichtdurchflutet se nachází v Tesimo, 13 km od vlakového nádraží Maia Bassa, 14 km od zahrad zámku Trauttmansdorff a muzea Touriseum. Ubytování Apart 6 Wunderbar Lichtdurchflutet se nachází ve městě Tesimo (Itálie - Trentino Alto Adige).

Apartment 5 schöne Aussicht

Apartment 5 schöne Aussicht

UbytováníApartment 5 schöne Aussicht. Apartment 5 schöne Aussicht se nachází v Tesimo, 14 km od zahrad zámku Trauttmansdorff a muzea Touriseum. V okolí se můžete věnovat pěší turistice. Ubytování Apartment 5 schöne Aussicht se nachází ve městě Tesimo (Itálie - Trentino Alto Adige).

Residence Kronstein - Fewo 5

Residence Kronstein - Fewo 5

Ubytování (Apartmán) Residence Kronstein - Fewo 5. Residence Kronstein - FeWo 5 se nachází v Tesimo v regionu Trentino Alto Adige a nabízí terasu a výhled na hory. 16 km od Bolzana. Ubytování Residence Kronstein - Fewo 5 se nachází ve městě Tesimo (Itálie - Trentino Alto Adige).

Mono 3

Mono 3

UbytováníMono 3. Mono 3 se nachází v Tesimo a nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Mono 3 se nachází ve městě Tesimo (Itálie - Trentino Alto Adige).

oma luisa - schlosserhaus 31

oma luisa - schlosserhaus 31

Ubytování (Apartmán) oma luisa - schlosserhaus 31. oma luisa - schlosserhaus 31 se nachází v Tesimo v regionu Trentino Alto Adige a nabízí balkon a výhled na hory. 16 km od Bolzana. Ubytování oma luisa - schlosserhaus 31 se nachází ve městě Tesimo (Itálie - Trentino Alto Adige).

Wiesgut Ferienwohnung Golden

Wiesgut Ferienwohnung Golden

UbytováníWiesgut Ferienwohnung Golden. Wiesgut Ferienwohnung Golden se nachází v Tesimo, 13 km od vlakového nádraží Maia Bassa, 14 km od zahrad zámku Trauttmansdorff a muzea Touriseum, a nabízí... Ubytování Wiesgut Ferienwohnung Golden se nachází ve městě Tesimo (Itálie - Trentino Alto Adige).

Apartment comfort 7

Apartment comfort 7

UbytováníApartment comfort 7. Apartment comfort 7 se nachází v obci Tesimo, 13 km od vlakového nádraží Maia Bassa, 14 km od zahrad zámku Trauttmansdorff a muzea Touriseum. Ubytování Apartment comfort 7 se nachází ve městě Tesimo (Itálie - Trentino Alto Adige).

Family 9 Balkongenuss mal 2

Family 9 Balkongenuss mal 2

UbytováníFamily 9 Balkongenuss mal 2. Family 9 Balkongenuss mal 2 se nachází v Tesimo, 13 km od vlakového nádraží Maia Bassa, 14 km od zahrad zámku Trauttmansdorff a muzea Touriseum. Ubytování Family 9 Balkongenuss mal 2 se nachází ve městě Tesimo (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ubytování ve městě Tesimo

Město Tesimo se nachází na území země Itálie. Momentálně pro vás evidujeme celkem 18 hotelů a ubytování ve městě Tesimo.