Hledat

Ubytování

Ubytování město Tesimo

Ve městě Tesimo (Itálie) máme celkem 18 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Tesimo

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Tesimo

Residence Kronstein - Fewo 6

10

Residence Kronstein - Fewo 6

Ubytování (Apartmán) Residence Kronstein - Fewo 6. Residence Kronstein - FeWo 6 se nachází v obci Tesimo. 16 km od Bolzana. Na místě je soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Residence Kronstein - Fewo 6 se nachází ve městě Tesimo (Itálie - Trentino Alto Adige).

vinum - schlosserhaus 31

10

vinum - schlosserhaus 31

Ubytování (Apartmán) vinum - schlosserhaus 31. Vinum - schlosserhaus 31 se nachází asi 15 km od zahrad zámku Trauttmansdorff a nabízí ubytování s terasou, rychlovarnou konvicí a výhledem na hory. Ubytování vinum - schlosserhaus 31 se nachází ve městě Tesimo (Itálie - Trentino Alto Adige).

berg und tal - schlosserhaus 31

10

berg und tal - schlosserhaus 31

Ubytování (Apartmán) berg und tal - schlosserhaus 31. berg und tal - schlosserhaus 31 se nachází v Tesimo v regionu Trentino Alto Adige a nabízí balkon a výhled na hory. 16 km od Bolzana. Ubytování berg und tal - schlosserhaus 31 se nachází ve městě Tesimo (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ansitz Lidl

9,6

Ansitz Lidl

Ubytování (Apartmány) Ansitz Lidl. Ansitz Lidl se nachází v obci Tesimo v regionu Trentino Alto Adige, 15 km od vlakového nádraží Maia Bassa. Ubytování Ansitz Lidl se nachází ve městě Tesimo (Itálie - Trentino Alto Adige).

latemar - schlosserhaus 31

9,4

latemar - schlosserhaus 31

Ubytování (Apartmán) latemar - schlosserhaus 31. latemar - schlosserhaus 31 se nachází v Tesimo v regionu Trentino Alto Adige a nabízí balkon a výhled na hory. 16 km od Bolzana. Ubytování latemar - schlosserhaus 31 se nachází ve městě Tesimo (Itálie - Trentino Alto Adige).

Residence Alpina

9,3

Residence Alpina

Ubytování (Apartmány) Residence Alpina. Residence Alpina se nachází v centru obce Tesimo, 20 minut jízdy od Merana a zahrad zámku Trauttmansdorff. Ve všech prostorách je zdarma dostupné Wi-Fi. Ubytování Residence Alpina se nachází ve městě Tesimo (Itálie - Trentino Alto Adige).

Pension Dolomitenblick

9,1

Pension Dolomitenblick

Ubytování (Hotel) Pension Dolomitenblick. Pension Dolomitenblick se nachází 500 metrů od centra obce Tesimo, 20 km od Bolzana. Ubytování Pension Dolomitenblick se nachází ve městě Tesimo (Itálie - Trentino Alto Adige).

Residence Adler

9,1

Residence Adler

Ubytování (Apartmány) Residence Adler. Residence Adler se nachází v Tesimo a nabízí ubytování s možností vlastního stravování a soukromé parkoviště. Ubytování Residence Adler se nachází ve městě Tesimo (Itálie - Trentino Alto Adige).

Residence Kronstein - Fewo 4

8,8

Residence Kronstein - Fewo 4

Ubytování (Apartmán) Residence Kronstein - Fewo 4. Residence Kronstein - FeWo 4 se nachází v Tesimo v regionu Trentino Alto Adige a nabízí balkon a výhled na hory. 16 km od Bolzana. Ubytování Residence Kronstein - Fewo 4 se nachází ve městě Tesimo (Itálie - Trentino Alto Adige).

Residence Liesy

8,8

Residence Liesy

Ubytování (Apartmány) Residence Liesy. Residence Liesy se nachází 2 minuty jízdy od centra města Tesimo. Ubytování Residence Liesy se nachází ve městě Tesimo (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Tirolensis

8,6

Hotel Tirolensis

Ubytování (Hotel) Hotel Tirolensis. Hotel Tirolensis se nachází na slunné náhorní plošině mezi městy Bozen a Meran. Ubytování Hotel Tirolensis se nachází ve městě Tesimo (Itálie - Trentino Alto Adige).

Residence Kronstein - Fewo 8

8,5

Residence Kronstein - Fewo 8

Ubytování (Apartmán) Residence Kronstein - Fewo 8. Residence Kronstein - FeWo 8 se nachází v obci Tesimo. 16 km od Bolzana. Nabízí Wi-Fi zdarma a soukromé parkoviště. Ubytování Residence Kronstein - Fewo 8 se nachází ve městě Tesimo (Itálie - Trentino Alto Adige).

Residence Rebgut

8,4

Residence Rebgut

Ubytování (Apartmány) Residence Rebgut. Residence Rebgut nabízí ubytování s možností vlastního stravování, zahradou a balkonem s výhledem na hory. Nabízí bezplatné Wi-Fi a neplacené parkoviště. Ubytování Residence Rebgut se nachází ve městě Tesimo (Itálie - Trentino Alto Adige).

Residence Kronstein - Fewo 7

6,5

Residence Kronstein - Fewo 7

Ubytování (Apartmán) Residence Kronstein - Fewo 7. Residence Kronstein - FeWo 7 se nachází v Tesimo v regionu Trentino Alto Adige a nabízí balkon a výhled na hory. 16 km od Bolzana. Ubytování Residence Kronstein - Fewo 7 se nachází ve městě Tesimo (Itálie - Trentino Alto Adige).

Residence Kronstein - Fewo 5

Residence Kronstein - Fewo 5

Ubytování (Apartmán) Residence Kronstein - Fewo 5. Residence Kronstein - FeWo 5 se nachází v Tesimo v regionu Trentino Alto Adige a nabízí terasu a výhled na hory. 16 km od Bolzana. Ubytování Residence Kronstein - Fewo 5 se nachází ve městě Tesimo (Itálie - Trentino Alto Adige).

oma luisa - schlosserhaus 31

oma luisa - schlosserhaus 31

Ubytování (Apartmán) oma luisa - schlosserhaus 31. oma luisa - schlosserhaus 31 se nachází v Tesimo v regionu Trentino Alto Adige a nabízí balkon a výhled na hory. 16 km od Bolzana. Ubytování oma luisa - schlosserhaus 31 se nachází ve městě Tesimo (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ubytování ve městě Tesimo

Město Tesimo se nachází na území země Itálie. Momentálně pro vás evidujeme celkem 18 hotelů a ubytování ve městě Tesimo.