Hledat

Ubytování

Ubytování město Tesido

Ve městě Tesido (Itálie) máme celkem 5 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Tesido

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Tesido

Tiefentalhof - Urlaub am Bauernhof

9,8

Tiefentalhof - Urlaub am Bauernhof

UbytováníTiefentalhof - Urlaub am Bauernhof. Tiefentalhof - Urlaub am Bauernhof se nachází v Tesido v regionu Trentino Alto Adige, 48 km od opatství Novacella. Ubytování Tiefentalhof - Urlaub am Bauernhof se nachází ve městě Tesido (Itálie - Trentino Alto Adige).

Stoffnerhof

9,7

Stoffnerhof

Ubytování (Apartmán) Stoffnerhof. Boasting mountain views, Stoffnerhof offers accommodation with a terrace and a kettle, around 45 km from Sorapiss Lake. Ubytování Stoffnerhof se nachází ve městě Tesido (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ditterhof

9,6

Ditterhof

Ubytování (Apartmán) Ditterhof. Ditterhof se nachází v Tesido a nabízí terasu, bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Ditterhof se nachází ve městě Tesido (Itálie - Trentino Alto Adige).

Marenklhof

9,5

Marenklhof

Ubytování (Farma) Marenklhof. Marenklhof nse nachází v obci Tesido a nabízí ubytování s vlastním balkonem. Ubytování Marenklhof se nachází ve městě Tesido (Itálie - Trentino Alto Adige).

Schmözlhof

9

Schmözlhof

UbytováníSchmözlhof. Schmözlhof se nachází v Tesido, 18 km od jezera Lago di Braies a 45 km od jezera Sorapiss. Ubytování Schmözlhof se nachází ve městě Tesido (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ubytování ve městě Tesido

Město Tesido se nachází na území země Itálie. Momentálně pro vás evidujeme celkem 5 hotelů a ubytování ve městě Tesido.