Hledat

Ubytování

Ubytování město Terento

Ve městě Terento (Itálie) máme celkem 30 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Terento

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Terento

Mountain Sunset Apartment

10

Mountain Sunset Apartment

UbytováníMountain Sunset Apartment. Mountain Sunset Apartment se nachází v Terentu a nabízí terasu, bezplatné Wi-Fi a výhled na hory. 20 km od opatství Novacella. Ubytování Mountain Sunset Apartment se nachází ve městě Terento (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ferienwohnung Zirme Gasser

10

Ferienwohnung Zirme Gasser

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Zirme Gasser. Ferienwohnung Zirme Gasser se nachází asi 21 km od opatství Novacella a nabízí ubytování s balkonem, rychlovarnou konvicí a výhledem do zahrady. Ubytování Ferienwohnung Zirme Gasser se nachází ve městě Terento (Itálie - Trentino Alto Adige).

Mair am Graben Farm * Chalets

9,8

Mair am Graben Farm * Chalets

UbytováníMair am Graben Farm * Chalets. Mair am se nachází v Terentu v regionu Trentino Alto Adige, 20 km od opatství Novacella. Ubytování Mair am Graben Farm * Chalets se nachází ve městě Terento (Itálie - Trentino Alto Adige).

Chalet Schmied

9,8

Chalet Schmied

Ubytování (Apartmány) Chalet Schmied. Chalet Schmied se nachází v Terentu v regionu Trentino Alto Adige, 19 km od opatství Novacella. Ubytování Chalet Schmied se nachází ve městě Terento (Itálie - Trentino Alto Adige).

Tötscherhof

9,7

Tötscherhof

Ubytování (Apartmány) Tötscherhof. Tötscherhof se nachází v Terentu v regionu Trentino Alto Adige, 22 km od opatství Novacella. Ubytování Tötscherhof se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Perchnerhof

9,7

Perchnerhof

UbytováníPerchnerhof. Perchnerhof se nachází 21 km od opatství Novacella a nabízí zahradu, terasu a ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Perchnerhof se nachází ve městě Terento (Itálie - Trentino Alto Adige).

Leitnerhof

9,6

Leitnerhof

Ubytování (Apartmán) Leitnerhof. Leitnerhof se nachází v obci Terento, 16 km od Brunica, a nabízí výhled na okolní hory, Wi-Fi zdarma a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Leitnerhof se nachází ve městě Terento (Itálie - Trentino Alto Adige).

Residence Treyer

9,4

Residence Treyer

Ubytování (Aparthotel) Residence Treyer. Residence Treyer je zařízená v alpském stylu, nachází se v Terentu, 150 metrů od lyžařského vleku Panorama Terento, a nabízí apartmány s možností vlastního... Ubytování Residence Treyer se nachází ve městě Terento (Itálie - Trentino Alto Adige).

Pension Marchnerhof

9,4

Pension Marchnerhof

UbytováníPension Marchnerhof. Pension Marchnerhof se nachází v městečku Terento a nabízí možnost ubytování s domácími mazlíčky, bezplatné Wi-Fi a soukromé neplacené parkoviště. Ubytování Pension Marchnerhof se nachází ve městě Terento (Itálie - Trentino Alto Adige).

Pension Aichner

9,4

Pension Aichner

Ubytování (Bed and breakfast) Pension Aichner. Pension Aichner se nachází v Terentu v regionu Trentino Alto Adige, 19 km od opatství Novacella, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, dětským hřištěm,... Ubytování Pension Aichner se nachází ve městě Terento (Itálie - Trentino Alto Adige).

Huberhof

9,4

Huberhof

Ubytování (Apartmán) Huberhof. Huberhof se nachází v Terentu a nabízí zahradu a gril. 32 km od obce Corvara in Badia. Ubytování Huberhof se nachází ve městě Terento (Itálie - Trentino Alto Adige).

Alpegger

9,3

Alpegger

Ubytování (Farma) Alpegger. Alpegger se nachází v obci Terento a nabízí ubytování se soukromým balkónem, zahradou a terasou s výhledem na hory. Ubytování Alpegger se nachází ve městě Terento (Itálie - Trentino Alto Adige).

Terentnerhof 4*S active & lifestyle hotel

9,1

Terentnerhof 4*S active & lifestyle hotel

Ubytování (Hotel) Terentnerhof 4*S active & lifestyle hotel. Terentnerhof 4*S active & lifestyle hotel se nachází kousek od Terenta, 18 km od lyžařského areálu Plan de Corones. Ubytování Terentnerhof 4*S active & lifestyle hotel se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Dolomitenblick

9

Hotel Dolomitenblick

Ubytování (Hotel) Hotel Dolomitenblick. Rodinný Hotel Dolomitenblick se nachází jen 1 km od centra Terenta a nabízí krytý bazén, finskou saunu a parní saunu, vše zdarma. Ubytování Hotel Dolomitenblick se nachází ve městě Terento (Itálie - Trentino Alto Adige).

Naturhotel Edelweiss

9

Naturhotel Edelweiss

Ubytování (Hotel) Naturhotel Edelweiss. Rodinný Naturhotel Edelweiss nabízí ubytování v klidné části obce Terenten, 150 metrů od centra obce a 22 km od nejbližšího vleku lyžařského střediska... Ubytování Naturhotel Edelweiss se nachází ve městě Terento (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ferienwohnung Kirchblick Gasser

8,9

Ferienwohnung Kirchblick Gasser

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Kirchblick Gasser. Ferienwohnung Kirchblick GASSER se nachází v Terentu, je situován v rozlehlé zahradě a je obklopen horami. Ubytování Ferienwohnung Kirchblick Gasser se nachází ve městě Terento (Itálie - Trentino Alto Adige).

Gästehaus Marianne Terenten

8,8

Gästehaus Marianne Terenten

UbytováníGästehaus Marianne Terenten. Gästehaus Marianne Terenten se nachází v Terentu v regionu Trentino Alto Adige a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm. Ubytování Gästehaus Marianne Terenten se nachází ve městě Terento (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ferienwohnung Gitschbergblick

8,7

Ferienwohnung Gitschbergblick

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Gitschbergblick. Ferienwohnung Gitschbergblick se nachází asi 21 km od opatství Novacella a nabízí ubytování s balkonem, rychlovarnou konvicí a výhledem do zahrady. Ubytování Ferienwohnung Gitschbergblick se nachází ve městě Terento (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Tirolerhof

8,6

Hotel Tirolerhof

UbytováníHotel Tirolerhof. Hotel Tirolerhof se nachází v Terentu, 19 km od opatství Novacella, a nabízí zahradu, bezplatné soukromé parkoviště, sdílený lounge a terasu. Ubytování Hotel Tirolerhof se nachází ve městě Terento (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Waldrast

8,6

Hotel Waldrast

Ubytování (Hotel) Hotel Waldrast. Hotel Waldrast se nachází v Terentu, 60 km od Bolzana a 25 minut jízdy autem od lyžařského střediska Plan de Corones. Ubytování Hotel Waldrast se nachází ve městě Terento (Itálie - Trentino Alto Adige).

Pension Wirt am Bach

8,4

Pension Wirt am Bach

Ubytování (Hotel) Pension Wirt am Bach. Pension Wirt am Bach se nachází v Terentu, 21 km od opatství Novacella. Nabízí bar, neplacené soukromé parkoviště, sdílený lounge a zahradu. Ubytování Pension Wirt am Bach se nachází ve městě Terento (Itálie - Trentino Alto Adige).

Residence Terentis

8,4

Residence Terentis

Ubytování (Aparthotel) Residence Terentis. Rezidence Terentis se nachází v jihotyrolském městečku Terento. Ubytování Residence Terentis se nachází ve městě Terento (Itálie - Trentino Alto Adige).

Falkensteiner Hotel & Spa Sonnenparadies

8,4

Falkensteiner Hotel & Spa Sonnenparadies

Ubytování (Hotel) Falkensteiner Hotel & Spa Sonnenparadies. Falkensteiner Hotel je sportovní hotel situovaný v jihotyrolské obci Terento. Ubytování Falkensteiner Hotel & Spa Sonnenparadies se nachází ve městě Terento (Itálie - Trentino Alto Adige).

Gasthof Hohenbichl

8,1

Gasthof Hohenbichl

Ubytování (Penzion – hostinec) Gasthof Hohenbichl. Gasthof Hohenbichl se nachází v Terentu, 20 km od opatství Novacella, a nabízí ubytování se společným salonkem, bezplatným soukromým parkovištěm, zahradou... Ubytování Gasthof Hohenbichl se nachází ve městě Terento (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Moserhof

7,9

Hotel Moserhof

Ubytování (Penzion) Hotel Moserhof. Hotel Moserhof se nachází v Terentu, 20 km od opatství Novacella. Nabízí bar, neplacené soukromé parkoviště, sdílený lounge a zahradu. Ubytování Hotel Moserhof se nachází ve městě Terento (Itálie - Trentino Alto Adige).

Residence Diana Apartment 201

Residence Diana Apartment 201

Ubytování (Apartmány) Residence Diana Apartment 201. Featuring mountain views, Residence Diana Apartment 201 features accommodation with a balcony and a kettle, around 20 km from Novacella Abbey. Ubytování Residence Diana Apartment 201 se nachází ve městě Terento (Itálie - Trentino Alto Adige).

Residence Diana Apartment 202

Residence Diana Apartment 202

Ubytování (Apartmány) Residence Diana Apartment 202. Featuring mountain views, Residence Diana Apartment 202 offers accommodation with a balcony and a kettle, around 20 km from Novacella Abbey. Ubytování Residence Diana Apartment 202 se nachází ve městě Terento (Itálie - Trentino Alto Adige).

Appartement Volgger 2 in Terenten - Pustertal

Appartement Volgger 2 in Terenten - Pustertal

UbytováníAppartement Volgger 2 in Terenten - Pustertal. Appartement Volgger 2 in Terenten - Pustertal se nachází v Terentu, 20 km od opatství Novacella, 23 km od vlakového nádraží Bressanone a 25 km od katedrály... Ubytování Appartement Volgger 2 in Terenten - Pustertal se nachází ve městě Terento (Itálie - Trentino Alto Adige).

Kieserhof Apartment Berg

Kieserhof Apartment Berg

UbytováníKieserhof Apartment Berg. Located in Terento in the Trentino Alto Adige region, Kieserhof Apartment Berg has a balcony and garden views. Ubytování Kieserhof Apartment Berg se nachází ve městě Terento (Itálie - Trentino Alto Adige).

Forchnerhof Apt 4

Forchnerhof Apt 4

UbytováníForchnerhof Apt 4. Forchnerhof Apt 4 se nachází v Terentu, 21 km od opatství Novacella, a nabízí saunu. Ubytování Forchnerhof Apt 4 se nachází ve městě Terento (Itálie - Trentino Alto Adige).

Residence Diana Apartment 103

Residence Diana Apartment 103

Ubytování (Apartmány) Residence Diana Apartment 103. Boasting mountain views, Residence Diana Apartment 103 provides accommodation with a balcony and a kettle, around 20 km from Novacella Abbey. Ubytování Residence Diana Apartment 103 se nachází ve městě Terento (Itálie - Trentino Alto Adige).

Residence Diana Apartment 302

Residence Diana Apartment 302

Ubytování (Apartmány) Residence Diana Apartment 302. Featuring mountain views, Residence Diana Apartment 302 features accommodation with a balcony and a kettle, around 20 km from Novacella Abbey. Ubytování Residence Diana Apartment 302 se nachází ve městě Terento (Itálie - Trentino Alto Adige).

Residence Diana Apartment 401

Residence Diana Apartment 401

Ubytování (Apartmány) Residence Diana Apartment 401. Offering free WiFi and mountain views, Residence Diana Apartment 401 is an accommodation located in Terento. Ubytování Residence Diana Apartment 401 se nachází ve městě Terento (Itálie - Trentino Alto Adige).

Forchnerhof Apt 3

Forchnerhof Apt 3

UbytováníForchnerhof Apt 3. Forchnerhof Apt 3 se nachází v Terentu, 21 km od opatství Novacella, 25 km od vlakového nádraží Bressanone a 27 km od katedrály Bressanone. Ubytování Forchnerhof Apt 3 se nachází ve městě Terento (Itálie - Trentino Alto Adige).

Kieserhof Apartment Wald

Kieserhof Apartment Wald

UbytováníKieserhof Apartment Wald. Featuring garden views, Kieserhof Apartment Wald provides accommodation with a balcony, around 21 km from Novacella Abbey. Ubytování Kieserhof Apartment Wald se nachází ve městě Terento (Itálie - Trentino Alto Adige).

Residence Diana Apartment 101

Residence Diana Apartment 101

Ubytování (Apartmány) Residence Diana Apartment 101. Featuring mountain views, Residence Diana Apartment 101 offers accommodation with a balcony and a kettle, around 20 km from Novacella Abbey. Ubytování Residence Diana Apartment 101 se nachází ve městě Terento (Itálie - Trentino Alto Adige).

Residence Diana Apartment 203

Residence Diana Apartment 203

Ubytování (Apartmány) Residence Diana Apartment 203. Boasting mountain views, Residence Diana Apartment 203 provides accommodation with a balcony and a kettle, around 20 km from Novacella Abbey. Ubytování Residence Diana Apartment 203 se nachází ve městě Terento (Itálie - Trentino Alto Adige).

Forchnerhof Apt 2

Forchnerhof Apt 2

UbytováníForchnerhof Apt 2. Forchnerhof Apt 2 se nachází v Terentu a nabízí zahradu, zázemí pro vodní sporty, gril, bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. Ubytování Forchnerhof Apt 2 se nachází ve městě Terento (Itálie - Trentino Alto Adige).

Residence Diana Apartment 102

Residence Diana Apartment 102

Ubytování (Apartmány) Residence Diana Apartment 102. Boasting mountain views, Residence Diana Apartment 102 provides accommodation with a balcony and a kettle, around 20 km from Novacella Abbey. Ubytování Residence Diana Apartment 102 se nachází ve městě Terento (Itálie - Trentino Alto Adige).

Residence Diana Apartment 402

Residence Diana Apartment 402

Ubytování (Apartmány) Residence Diana Apartment 402. Offering free WiFi and mountain views, Residence Diana Apartment 402 is an accommodation set in Terento. Ubytování Residence Diana Apartment 402 se nachází ve městě Terento (Itálie - Trentino Alto Adige).

Appartement Volgger 1 in Terenten - Pustertal

Appartement Volgger 1 in Terenten - Pustertal

UbytováníAppartement Volgger 1 in Terenten - Pustertal. Appartement Volgger 1 in Terenten - Pustertal se nachází v Terentu, 20 km od opatství Novacella, 23 km od vlakového nádraží Bressanone a 25 km od... Ubytování Appartement Volgger 1 in Terenten - Pustertal se nachází ve městě Terento (Itálie - Trentino Alto Adige).

Kieserhof Apartment Alm

Kieserhof Apartment Alm

UbytováníKieserhof Apartment Alm. Set in Terento in the Trentino Alto Adige region, Kieserhof Apartment Alm features a patio and garden views. Ubytování Kieserhof Apartment Alm se nachází ve městě Terento (Itálie - Trentino Alto Adige).

Residence Diana Apartment 301

Residence Diana Apartment 301

Ubytování (Apartmány) Residence Diana Apartment 301. Boasting mountain views, Residence Diana Apartment 301 provides accommodation with a balcony and a kettle, around 20 km from Novacella Abbey. Ubytování Residence Diana Apartment 301 se nachází ve městě Terento (Itálie - Trentino Alto Adige).

Residence Diana Apartment 303

Residence Diana Apartment 303

Ubytování (Apartmány) Residence Diana Apartment 303. Featuring mountain views, Residence Diana Apartment 303 features accommodation with a balcony and a kettle, around 20 km from Novacella Abbey. Ubytování Residence Diana Apartment 303 se nachází ve městě Terento (Itálie - Trentino Alto Adige).

Forchnerhof Apt 1

Forchnerhof Apt 1

UbytováníForchnerhof Apt 1. Forchnerhof Apt 1 se nachází v Terentu a nabízí zahradu, zázemí pro vodní sporty, gril, bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. Ubytování Forchnerhof Apt 1 se nachází ve městě Terento (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ubytování ve městě Terento

Město Terento se nachází na území země Itálie. Momentálně pro vás evidujeme celkem 30 hotelů a ubytování ve městě Terento.