Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování ve městě Teplá

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Teplá

Hotel U Nádraží

Hotel U Nádraží

Ubytování (Hotel) Hotel U Nádraží. Situated in Tepla, 2.4 km from Teplá Monastery, Hotel U Nádraží features accommodation with a restaurant, free private parking, a garden and a terrace. Ubytování Hotel U Nádraží se nachází ve městě Teplá (Česko - Karlovarský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 072 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Safarske domky 26

Safarske domky 26

Ubytování (Prázdninový dům) Safarske domky 26. Prázdninový dům - Šafářské domky 26 se nachází v Teplé v Karlovarském kraji, 2,3 km od kláštera Teplá. Nabízí zahradu. Ubytování Safarske domky 26 se nachází ve městě Teplá (Česká republika - Karlovarský kraj). Pro Prázdninový dům Safarske domky 26 nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Grigos Residence

Grigos Residence

Ubytování (Vila) Grigos Residence. Grigos Residence se nachází v Teplé. Nabízí restauraci, bezplatné půjčení jízdních kol, sezónní venkovní bazén, Wi-Fi zdarma, výhled do zahrady, zázemí pro... Ubytování Grigos Residence se nachází ve městě Teplá (Česko - Karlovarský kraj).

Šafářské domky 57

Šafářské domky 57

Ubytování (Prázdninový dům) Šafářské domky 57. Prázdninový dům Šafářské domky 57 nabízí ubytování s terasou v obci Teplá, 2,3 km od místního premonstrátského kláštera. Ubytování Šafářské domky 57 se nachází ve městě Teplá (Česká republika - Karlovarský kraj). Pro Prázdninový dům Šafářské domky 57 nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Holiday Home Stare Sedlo

Holiday Home Stare Sedlo

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Stare Sedlo. Vila Teplá se nachází v Teplé a má zahradu. Stojí 33 km od Karlových Varů. V kuchyni je k dispozici mikrovlnná trouba a nechybí ani vlastní koupelna. Ubytování Holiday Home Stare Sedlo se nachází ve městě Teplá (Česká republika - Karlovarský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 817 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Prázdninový dům Holiday Home Stare Sedlo nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.