Hledat

Ubytování

Ubytování město Tenna

Ve městě Tenna (Itálie) máme celkem 19 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Tenna

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Tenna

La finestra sul Lago Tenna Ospitar

10

La finestra sul Lago Tenna Ospitar

Ubytování (Apartmány) La finestra sul Lago Tenna Ospitar. La finestra sul Lago Tenna Ospitar se nachází asi 20 km od MUSE a nabízí ubytování s výhledem na jezero, barem a balkonem. Ubytování La finestra sul Lago Tenna Ospitar se nachází ve městě Tenna (Itálie - Trentino Alto Adige).

Chalet Altinate Tenna OSPITAR

9,9

Chalet Altinate Tenna OSPITAR

Ubytování (Apartmán) Chalet Altinate Tenna OSPITAR. Chalet Altinate Tenna OSPITAR se nachází v Tenně a nabízí zahradu, bezplatné Wi-Fi a výhled na hory. Ubytování Chalet Altinate Tenna OSPITAR se nachází ve městě Tenna (Itálie - Trentino Alto Adige).

API Tenna Apartaments Betulla 2

9,8

API Tenna Apartaments Betulla 2

UbytováníAPI Tenna Apartaments Betulla 2. API Tenna Apartaments Betulla 2 se nachází v obci Tenna, 20 km od muzea MUSE a 1,5 km od jezera Lago di Levico. Nabízí výhled do zahrady. Ubytování API Tenna Apartaments Betulla 2 se nachází ve městě Tenna (Itálie - Trentino Alto Adige).

La Posada sul Colle

9,8

La Posada sul Colle

UbytováníLa Posada sul Colle. La Posada sul Colle se nachází v Tenně, pouhých 20 km od MUSE, a nabízí ubytování s výhledem na jezero, bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým... Ubytování La Posada sul Colle se nachází ve městě Tenna (Itálie - Trentino Alto Adige).

Casa Belvedere

9,6

Casa Belvedere

Ubytování (Apartmán) Casa Belvedere. Casa Belvedere se nachází asi 2,1 km od jezera Lago di Levico a nabízí ubytování s terasou, rychlovarnou konvicí a výhledem na bazén. Ubytování Casa Belvedere se nachází ve městě Tenna (Itálie - Trentino Alto Adige).

AGRITUR SEDICI

9,6

AGRITUR SEDICI

Ubytování (Farma) AGRITUR SEDICI. AGRITUR SEDICI se nachází v Tenně a nabízí restauraci, bar, zahradu, bezplatné Wi-Fi a výhled na jezero. 19 km od MUSE. Ubytování AGRITUR SEDICI se nachází ve městě Tenna (Itálie - Trentino Alto Adige).

Villa Alberta

9,6

Villa Alberta

Ubytování (Apartmán) Villa Alberta. Villa Alberta se nachází v Tenně a nabízí zahradu, gril, bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Villa Alberta se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Casa JOIA

9,6

Casa JOIA

Ubytování (Apartmán) Casa JOIA. Casa JOIA se nachází v Tenně a nabízí zahradu a terasu. 41 km od lyžařského střediska Madonna di Campiglio. Nabízí bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Casa JOIA se nachází ve městě Tenna (Itálie - Trentino Alto Adige).

API Tenna Apartments Edera 3

9,5

API Tenna Apartments Edera 3

UbytováníAPI Tenna Apartments Edera 3. API Tenna Apartments Edera 3 se nachází v Tenně, pouhých 20 km od MUSE. Ubytování API Tenna Apartments Edera 3 se nachází ve městě Tenna (Itálie - Trentino Alto Adige).

Chalet Alessandrini - Private Lakeside Beach

9,4

Chalet Alessandrini - Private Lakeside Beach

UbytováníChalet Alessandrini - Private Lakeside Beach. Chalet Alessandrini - Private Lakeside Beach se nachází v Tenně, 18 km od muzea MUSE a 3,7 km od jezera Lago di Levico. Ubytování Chalet Alessandrini - Private Lakeside Beach se nachází ve městě Tenna (Itálie - Trentino Alto Adige).

Numero 53 Tenna OSPITAR

9,3

Numero 53 Tenna OSPITAR

Ubytování (Apartmán) Numero 53 Tenna OSPITAR. Numero 53 se může pochlubit zahradou. Tenna OSPITAR nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a výhledem na hory v Tenně. 45 km od Malcesine. Ubytování Numero 53 Tenna OSPITAR se nachází ve městě Tenna (Itálie - Trentino Alto Adige).

API Tenna Apartments Glicine 1

9,3

API Tenna Apartments Glicine 1

UbytováníAPI Tenna Apartments Glicine 1. API Tenna Apartments Glicine 1 se nachází v Tenně, 1,5 km od jezera Lago di Levico a 18 km od univerzity v Trentu. Nabízí terasu a výhled na město. Ubytování API Tenna Apartments Glicine 1 se nachází ve městě Tenna (Itálie - Trentino Alto Adige).

Casa BELVEDERE LUXURY

9,3

Casa BELVEDERE LUXURY

Ubytování (Prázdninový dům) Casa BELVEDERE LUXURY. Casa BELVEDERE LUXURY se nachází asi 2,1 km od jezera Lago di Levico. Nabízí výhled do zahrady, zahradu, gril a terasu. Ubytování Casa BELVEDERE LUXURY se nachází ve městě Tenna (Itálie - Trentino Alto Adige).

Appartamento sul lago di Caldonazzo

9,3

Appartamento sul lago di Caldonazzo

Ubytování (Prázdninový dům) Appartamento sul lago di Caldonazzo. Appartamento sul lago di Caldonazzo se nachází v obci Tenna, v blízkosti jezera Lago di Levico a 17 km od univerzity v Trentu. Ubytování Appartamento sul lago di Caldonazzo se nachází ve městě Tenna (Itálie - Trentino Alto Adige).

Casa dei Tulipani Tenna Ospitar

9

Casa dei Tulipani Tenna Ospitar

Ubytování (Apartmán) Casa dei Tulipani Tenna Ospitar. Casa dei Tulipani Tenna Ospitar se nachází v Tenně v regionu Trentino Alto Adige a nabízí balkon a výhled na hory. 45 km od Malcesine. Ubytování Casa dei Tulipani Tenna Ospitar se nachází ve městě Tenna (Itálie - Trentino Alto Adige).

Casa ai Girasoli Tenna Ospitar

8,9

Casa ai Girasoli Tenna Ospitar

Ubytování (Apartmán) Casa ai Girasoli Tenna Ospitar. Casa ai Girasoli Tenna Ospitar se nachází v Tenně v regionu Trentino Alto Adige a nabízí balkon a výhled na hory. Ubytování Casa ai Girasoli Tenna Ospitar se nachází ve městě Tenna (Itálie - Trentino Alto Adige).

Casa Malpaga Tenna Ospitar

8,8

Casa Malpaga Tenna Ospitar

Ubytování (Apartmán) Casa Malpaga Tenna Ospitar. Ubytování v soukromí Tenna se nachází v obci Tenna, Casa Malpaga Tenna Ospitar nabízí ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Casa Malpaga Tenna Ospitar se nachází ve městě Tenna (Itálie - Trentino Alto Adige).

Locazione Turistica Casa Valentini

8,7

Locazione Turistica Casa Valentini

Ubytování (Apartmán) Locazione Turistica Casa Valentini. Locazione Turistica Casa Valentini se nachází v Tenně v regionu Trentino Alto Adige a nabízí balkon. 45 km od Malcesine. Ubytování Locazione Turistica Casa Valentini se nachází ve městě Tenna (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Da Remo

8,5

Hotel Da Remo

Ubytování (Hotel) Hotel Da Remo. Hotel Da Remo se nachází v obci Tenna mezi jezery Caldonazzo a Levico Terme. Nabízí elegantní ubytování s Wi-Fi zdarma a bezplatné parkování. Ubytování Hotel Da Remo se nachází ve městě Tenna (Itálie - Trentino Alto Adige).

Trentino Appartamenti Oss

8,2

Trentino Appartamenti Oss

Ubytování (Apartmány) Trentino Appartamenti Oss. Apartmány Trentino Appartamenti Oss se nacházejí v obci Tenna, 10 minut jízdy autem od pláží na břehu jezera Lago di Levico, a nabízejí výhled na Dolomity... Ubytování Trentino Appartamenti Oss se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Casa Il Geranio Tenna OSPITAR

7,6

Casa Il Geranio Tenna OSPITAR

Ubytování (Apartmán) Casa Il Geranio Tenna OSPITAR. Casa Il Geranio se nachází v Tenně. Tenna OSPITAR nabízí ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. 42 km od lyžařského střediska Madonna di Campiglio. Ubytování Casa Il Geranio Tenna OSPITAR se nachází ve městě Tenna (Itálie - Trentino Alto Adige).

Valsugana d'incanto

7,3

Valsugana d'incanto

Ubytování (Apartmán) Valsugana d'incanto. Valsugana d'incanto se nachází v Tenně, pouhých 17 km od MUSE. Nabízí restauraci, bar a pokojovou službu. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Valsugana d'incanto se nachází ve městě Tenna (Itálie - Trentino Alto Adige).

Casa alle Rose Tenna OSPITAR

7

Casa alle Rose Tenna OSPITAR

Ubytování (Apartmán) Casa alle Rose Tenna OSPITAR. Casa alle se může pochlubit výhledem na jezero. Rose Tenna OSPITAR nabízí ubytování s terasou a balkonem, asi 20 km od MUSE. Ubytování Casa alle Rose Tenna OSPITAR se nachází ve městě Tenna (Itálie - Trentino Alto Adige).

Villa Da Remo

6

Villa Da Remo

UbytováníVilla Da Remo. Villa Da Remo se nachází v obci Tenna, 20 km od muzea MUSE a 1,7 km od jezera Lago di Levico. Ubytování Villa Da Remo se nachází ve městě Tenna (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ubytování ve městě Tenna

Město Tenna se nachází na území země Itálie. Momentálně pro vás evidujeme celkem 19 hotelů a ubytování ve městě Tenna.