Hledat

Ubytování

Ubytování město Temisas

Ve městě Temisas (Španělsko) máme celkem 7 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Temisas

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Temisas

Casa Gilbaro

9,5

Casa Gilbaro

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Gilbaro. Boasting a terrace, Casa Gilbaro features accommodation in Temisas with free WiFi and sea views. Ubytování Casa Gilbaro se nachází ve městě Temisas (Španělsko - Gran Canaria).

Casa Vista Palmeral

Casa Vista Palmeral

Ubytování (Chata) Casa Vista Palmeral. Located in Temisas, Casa Vista Palmeral provides accommodation with a patio and free WiFi. Ubytování Casa Vista Palmeral se nachází ve městě Temisas (Španělsko - Gran Canaria).

The Pines House in Temisas

The Pines House in Temisas

Ubytování (Prázdninový dům) The Pines House in Temisas. The Pines House in Temisas se nachází v obci Temisas na ostrově Gran Canaria a nabízí zahradu. 24 km od letoviska Puerto Rico de Gran Canaria. Ubytování The Pines House in Temisas se nachází ve městě Temisas (Španělsko - Gran Canaria).

Casa Campo El Molino

Casa Campo El Molino

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Campo El Molino. Casa Campo El Molino se nachází v obci Temisas a nabízí ubytování se soukromým bazénem a bezplatným Wi-Fi. 24 km od Puerto Rico de Gran Canaria. Ubytování Casa Campo El Molino se nachází ve městě Temisas (Španělsko - Gran Canaria).

Ubytování ve městě Temisas

Město Temisas se nachází na území země Španělsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 7 hotelů a ubytování ve městě Temisas.