Hledat

Ubytování

Ubytování město Tejeda

Ve městě Tejeda (Španělsko) máme celkem 49 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Tejeda

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Tejeda

Casa Maeva

9,9

Casa Maeva

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Maeva. Conveniently located in the heart of Tejeda, Casa Maeva offers mountain views. Ubytování Casa Maeva se nachází ve městě Tejeda (Španělsko - Gran Canaria). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 616 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa EntreRoques

9,8

Casa EntreRoques

Ubytování (Prázdninový dům) Casa EntreRoques. Set in Tejeda in the Canary Islands region, Casa EntreRoques features a patio and garden views. Ubytování Casa EntreRoques se nachází ve městě Tejeda (Španělsko - Gran Canaria). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 532 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Guayarmina

9,8

Casa Guayarmina

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Guayarmina. Set in Tejeda, Casa Guayarmina offers terrace, free WiFi, a 24-hour front desk, and a tour desk. Ubytování Casa Guayarmina se nachází ve městě Tejeda (Španělsko - Gran Canaria). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 270 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ilusiones

9,7

Ilusiones

Ubytování (Prázdninový dům) Ilusiones. Located in Tejeda in the Canary Islands region, Ilusiones has a patio and garden views. The air-conditioned accommodation is 46 km from Puerto de Mogán. Ubytování Ilusiones se nachází ve městě Tejeda (Španělsko - Gran Canaria). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 963 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa del Nublo

9,7

Casa del Nublo

Ubytování (Prázdninový dům) Casa del Nublo. Located in Tejeda, Casa del Nublo provides accommodation with a garden, free WiFi, a 24-hour front desk, and a tour desk. Ubytování Casa del Nublo se nachází ve městě Tejeda (Španělsko - Gran Canaria).

Casa Canaria Tejeda

9,7

Casa Canaria Tejeda

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Canaria Tejeda. Casa Canaria Tejeda offers pet-friendly accommodation in Tejeda, 50 km from Playa del Ingles. Guests benefit from terrace. Ubytování Casa Canaria Tejeda se nachází ve městě Tejeda (Španělsko - Gran Canaria). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 172 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartamentos el Motor Tejeda

9,7

Apartamentos el Motor Tejeda

Ubytování (Apartmány) Apartamentos el Motor Tejeda. Set in Tejeda, 48 km from Puerto de Mogán, Apartamentos el Motor Tejeda offers a terrace and free WiFi. Ubytování Apartamentos el Motor Tejeda se nachází ve městě Tejeda (Španělsko - Gran Canaria). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 648 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Vivienda Vacacional La Portada

9,6

Vivienda Vacacional La Portada

Ubytování (Prázdninové domy) Vivienda Vacacional La Portada. Situated in Tejeda, 48 km from Puerto de Mogán, Vivienda Vacacional La Portada features a terrace and free WiFi. Ubytování Vivienda Vacacional La Portada se nachází ve městě Tejeda (Španělsko - Gran Canaria). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 312 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Santana Segura

9,5

Casa Santana Segura

Ubytování (Venkovský dům) Casa Santana Segura. Casa Santana Segura is located within the natural setting of Tejeda. Free WiFi access is available. Ubytování Casa Santana Segura se nachází ve městě Tejeda (Španělsko - Gran Canaria). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 832 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa rural La Solana

9,5

Casa rural La Solana

Ubytování (Venkovský dům) Casa rural La Solana. Casa rural La Solana is situated in Tejeda. Complimentary WiFi is offered throughout the property. Ubytování Casa rural La Solana se nachází ve městě Tejeda (Španělsko - Gran Canaria). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 512 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Del Caminero En Tejeda

9,5

Casa Del Caminero En Tejeda

Ubytování (Venkovský dům) Casa Del Caminero En Tejeda. Casa Del Caminero En Tejeda is located in Tejeda and offers a restaurant and a garden. Ubytování Casa Del Caminero En Tejeda se nachází ve městě Tejeda (Španělsko - Gran Canaria). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 093 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

El Rincon del Nublo

9,4

El Rincon del Nublo

Ubytování (Venkovský dům) El Rincon del Nublo. Set in Tejeda, El Rincon del Nublo offers accommodation with a patio and free WiFi. Ubytování El Rincon del Nublo se nachází ve městě Tejeda (Španělsko - Gran Canaria). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 224 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

El Fraile

9,3

El Fraile

Ubytování (Prázdninový dům) El Fraile. Set in Tejeda in the Gran Canaria Region, this detached holiday home is 27 km from Playa del Ingles. Ubytování El Fraile se nachází ve městě Tejeda (Španělsko - Gran Canaria). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 832 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casita el Parral

9,3

Casita el Parral

Ubytování (Prázdninový dům) Casita el Parral. Casita el Parral is situated in Tejeda. The accommodation is 25 km from Playa del Ingles. Ubytování Casita el Parral se nachází ve městě Tejeda (Španělsko - Gran Canaria). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 832 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

La Somaita

9,2

La Somaita

Ubytování (Prázdninový dům) La Somaita. La Somaita is a holiday home with a terrace, situated in Tejeda, 40 km from Las Palmas de Gran Canaria. Guests benefit from balcony. Ubytování La Somaita se nachází ve městě Tejeda (Španělsko - Gran Canaria). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 836 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hoya La Vieja Rural

9,2

Hoya La Vieja Rural

Ubytování (Venkovský dům) Hoya La Vieja Rural. Featuring a terrace with an outdoor swimming pool and barbecue, Hoya La Vieja Rural is located in the countryside 15 km from Cruz de Tejeda. Ubytování Hoya La Vieja Rural se nachází ve městě Tejeda (Španělsko - Gran Canaria). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 527 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Finca en el Corazón de la Isla

9,2

Finca en el Corazón de la Isla

Ubytování (Chata) Finca en el Corazón de la Isla. Featuring a garden, an outdoor pool and mountain views, Finca en el Corazón de la Isla is set in Tejeda. Ubytování Finca en el Corazón de la Isla se nachází ve městě Tejeda (Španělsko - Gran Canaria). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 501 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

VACACIONAL LA TEA

9

VACACIONAL LA TEA

Ubytování (Apartmány) VACACIONAL LA TEA. Situated in Tejeda, VACACIONAL LA TEA features free WiFi, and guests can enjoy a bar and a terrace. Ubytování VACACIONAL LA TEA se nachází ve městě Tejeda (Španělsko - Gran Canaria). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 449 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Rural Cottage Bentayga

9

Casa Rural Cottage Bentayga

Ubytování (Chata) Casa Rural Cottage Bentayga. Boasting a garden and a terrace, Casa Rural Cottage Bentayga features accommodation in Tejeda with free WiFi and garden views. Ubytování Casa Rural Cottage Bentayga se nachází ve městě Tejeda (Španělsko - Gran Canaria). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 009 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Alojamientos el Almendro

8,9

Alojamientos el Almendro

Ubytování (Apartmány) Alojamientos el Almendro. Apartamentos El Almendro jsou apartmány s klimatizací/topením a bezplatným Wi-Fi situované v malém městečku Cruz de Tejeda obklopeném pohořím Las Cumbres a... Ubytování Alojamientos el Almendro se nachází ve městě Tejeda (Španělsko - Gran Canaria). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 700 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Rural Fonda de la Tea

8,8

Hotel Rural Fonda de la Tea

Ubytování (Penzion) Hotel Rural Fonda de la Tea. Tento starý hostinec z 19. století se může pochlubit nádhernými pohledy na Tejedu a okolní krajinu, která je biosférickou rezervací ostrova Gran Canaria. Ubytování Hotel Rural Fonda de la Tea se nachází ve městě Tejeda (Španělsko - Gran Canaria). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 878 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Parador de Cruz de Tejeda

8,8

Parador de Cruz de Tejeda

Ubytování (Hotel) Parador de Cruz de Tejeda. Parador Cruz de Tejeda stojí na jednom z nejvýše položených míst ostrova Gran Canaria. Ubytování Parador de Cruz de Tejeda se nachází ve městě Tejeda (Španělsko - Gran Canaria). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 361 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Rural del Pino

8,7

Casa Rural del Pino

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Rural del Pino. Casa Rural del Pino is situated in Tejeda and offers a garden and a terrace. Ubytování Casa Rural del Pino se nachází ve městě Tejeda (Španělsko - Gran Canaria). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 721 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Garañón Lodge

8,7

Garañón Lodge

Ubytování (Hostel) Garañón Lodge. Garañón Lodge is situated in Tejeda and has a shared lounge and a garden. Private parking can be arranged at an extra charge. Ubytování Garañón Lodge se nachází ve městě Tejeda (Španělsko - Gran Canaria).

Chalet Rural Bentayga

8,6

Chalet Rural Bentayga

Ubytování (Horské chaty) Chalet Rural Bentayga. Featuring a shared garden, a shared outdoor pool and mountain views, Chalet Rural Bentayga offers holiday homes in Tejeda. Ubytování Chalet Rural Bentayga se nachází ve městě Tejeda (Španělsko - Gran Canaria). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 234 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Servando

8,5

Casa Servando

Ubytování (Apartmány) Casa Servando. Located in Tejeda, 49 km from Puerto de Mogán, Casa Servando provides a garden and free WiFi. Ubytování Casa Servando se nachází ve městě Tejeda (Španělsko - Gran Canaria). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 113 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Mountain Hostel Finca La Isa

8,4

Mountain Hostel Finca La Isa

Ubytování (Hostel) Mountain Hostel Finca La Isa. Mountain Hostel Finca La Isa sídlí v budově z roku 1934 v Tejedě. Nabízí zahradu, vířivku a pokoje s bezplatným Wi-Fi. Ubytování Mountain Hostel Finca La Isa se nachází ve městě Tejeda (Španělsko - Gran Canaria). V následujících dnech se ceny pohybují od 656 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Alojamientos Nicasio

8,4

Alojamientos Nicasio

Ubytování (Apartmány) Alojamientos Nicasio. With mountain views, Alojamientos Nicasio is set in Tejeda and has free WiFi. Ubytování Alojamientos Nicasio se nachází ve městě Tejeda (Španělsko - Gran Canaria). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 700 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Alojamiento Rural La Montaña

8,1

Alojamiento Rural La Montaña

Ubytování (Penzion) Alojamiento Rural La Montaña. Alojamiento Rural La Montaña se nachází v obci Tejeda, 27 km od pláže Playa del Inglés. Nabízí terasu, výhled na hory a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Alojamiento Rural La Montaña se nachází ve městě Tejeda (Španělsko - Gran Canaria). V následujících dnech se ceny pohybují od 654 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa rural Juan y Juana Canino

8

Casa rural Juan y Juana Canino

Ubytování (Venkovský dům) Casa rural Juan y Juana Canino. Set in Tejeda in the Canary Islands region, Casa rural Juan y Juana Canino features a patio. Ubytování Casa rural Juan y Juana Canino se nachází ve městě Tejeda (Španělsko - Gran Canaria). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 308 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa RENTAL

8

Casa RENTAL

Ubytování (Prázdninový dům) Casa RENTAL. Featuring a restaurant, a bar, and a garden, Casa RENTAL provides accommodation in Tejeda with free WiFi and garden views. Ubytování Casa RENTAL se nachází ve městě Tejeda (Španělsko - Gran Canaria). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 093 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Rural El Refugio

8

Hotel Rural El Refugio

Ubytování (Hotel) Hotel Rural El Refugio. Hotel Rural El Refugio je situovaný v krásném kanárském venkovském domě z 19. Ubytování Hotel Rural El Refugio se nachází ve městě Tejeda (Španělsko - Gran Canaria). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 818 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ecoturismo Casa Cueva Compartida

7,5

Ecoturismo Casa Cueva Compartida

Ubytování (Venkovský dům) Ecoturismo Casa Cueva Compartida. Set in Tejeda, 49 km from Puerto de Mogán, Ecoturismo Casa Cueva offers a terrace and free WiFi. Ubytování Ecoturismo Casa Cueva Compartida se nachází ve městě Tejeda (Španělsko - Gran Canaria). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 256 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Rural Paisajes de Tejeda

7,1

Casa Rural Paisajes de Tejeda

Ubytování (Prázdninové domy) Casa Rural Paisajes de Tejeda. Casa Rural Paisajes de Tejeda is located in La Degollada, 800 metres from Tejeda. Ubytování Casa Rural Paisajes de Tejeda se nachází ve městě Tejeda (Španělsko - Gran Canaria). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 015 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa La Tosca

Casa La Tosca

Ubytování (Prázdninový dům) Casa La Tosca. Casa La Tosca is situated in Tejeda and offers a restaurant, a garden and a terrace. The property has mountain views and is 49 km from Puerto de Mogán. Ubytování Casa La Tosca se nachází ve městě Tejeda (Španělsko - Gran Canaria). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 779 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Rural Isla de Cuba

Casa Rural Isla de Cuba

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Rural Isla de Cuba. Situated in Tejeda in the Canary Islands region, Casa Rural Isla de Cuba features a garden. Ubytování Casa Rural Isla de Cuba se nachází ve městě Tejeda (Španělsko - Gran Canaria). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 774 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casita original

Casita original

Ubytování (Prázdninový dům) Casita original. Set in Tejeda in the Canary Islands region, Casita original features a terrace. The property has garden views and is 23 km from Las Palmas de Gran Canaria. Ubytování Casita original se nachází ve městě Tejeda (Španělsko - Gran Canaria). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 041 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

RK La Casona de Tejeda

RK La Casona de Tejeda

Ubytování (Prázdninový dům) RK La Casona de Tejeda. RK La Casona de Tejeda is set in Tejeda. The accommodation is 48 km from Puerto de Mogán. Ubytování RK La Casona de Tejeda se nachází ve městě Tejeda (Španělsko - Gran Canaria). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 623 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

House with 3 bedrooms in Tejeda with wonderful mountain view shared pool enclosed garden 30 km from the beach

House with 3 bedrooms in Tejeda with wonderful mountain view shared pool enclosed garden 30 km from the beach

Ubytování (Prázdninový dům) House with 3 bedrooms in Tejeda with wonderful mountain view shared pool enclosed garden 30 km from the beach. Situated in Tejeda in the Canary Islands region, House with 3 bedrooms in Tejeda with wonderful mountain view shared pool enclosed garden 30 km from the... Ubytování House with 3 bedrooms in Tejeda with wonderful mountain view shared pool enclosed garden 30 km from the beach se nachází ve městě Tejeda (Španělsko - Gran Canaria). V následujících dnech se ceny pohybují od 30 093 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Tejeda

Město Tejeda se nachází na území země Španělsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 49 hotelů a ubytování ve městě Tejeda.