Hledat

Ubytování

Ubytování město Taxiarchis

Ve městě Taxiarchis (Řecko) máme celkem 5 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Taxiarchis

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Taxiarchis

Villas Lirtzis

9,7

Villas Lirtzis

Ubytování (Vily) Villas Lirtzis. Set in Taxiarchis, 49 km from Olympiada, Villas Lirtzis offers a garden and free WiFi. Ubytování Villas Lirtzis se nachází ve městě Taxiarchis (Řecko - Macedonia).

Guesthouse Rodamos

9,7

Guesthouse Rodamos

Ubytování (Apartmány) Guesthouse Rodamos. Featuring a garden and restaurant, Guesthouse Rodamos offers accommodation with a balcony overlooking the mountains. Ubytování Guesthouse Rodamos se nachází ve městě Taxiarchis (Řecko - Macedonia).

Elatodasos

9,2

Elatodasos

Ubytování (Farma) Elatodasos. Located 3 km from Taxiarhis Village, Elatodasos is a stone-built complex with a garden and children’s playground. Ubytování Elatodasos se nachází ve městě Taxiarchis (Řecko - Macedonia).

Farma

8,4

Farma

Ubytování (Apartmány) Farma. Farma se nachází v obci Taxiarhis a nabízí restauraci a apartmány a studia s možností vlastního stravování, balkonem a terasou s výhledem do zahrady a na... Ubytování Farma se nachází ve městě Taxiarchis (Řecko - Macedonia).

The Cottage Village

The Cottage Village

Ubytování (Prázdninový dům) The Cottage Village. Boasting a garden and barbecue facilities, The Cottage Village provides accommodation in Taxiarchis with free WiFi and mountain views. Ubytování The Cottage Village se nachází ve městě Taxiarchis (Řecko - Macedonia).

Ubytování ve městě Taxiarchis

Město Taxiarchis se nachází na území země Řecko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 5 hotelů a ubytování ve městě Taxiarchis.