Hledat

Ubytování

Ubytování město Tassullo

Ve městě Tassullo (Itálie) máme celkem 14 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Tassullo

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Tassullo

Casa del Tempo Irma Tassullo Ospitar

10

Casa del Tempo Irma Tassullo Ospitar

Ubytování (Apartmán) Casa del Tempo Irma Tassullo Ospitar. Casa del Tempo Irma Tassullo Ospitar se nachází v Tassullu a nabízí zahradu, bezplatné Wi-Fi a výhled na hory. 30 km od Bolzana. Ubytování Casa del Tempo Irma Tassullo Ospitar se nachází ve městě Tassullo (Itálie - Trentino Alto Adige).

Agritur Le Pergolette

9,9

Agritur Le Pergolette

Ubytování (Farma) Agritur Le Pergolette. Agritur Le Pergolette se nachází v přírodním parku Adamello Brenta a asi 30 minut jízdy od lyžařských středisek Folgarida, Marileva a Madonna di Campiglio. Ubytování Agritur Le Pergolette se nachází ve městě Tassullo (Itálie - Trentino Alto Adige).

Le Rocce (Quality Room & Breakfast)

9,7

Le Rocce (Quality Room & Breakfast)

UbytováníLe Rocce (Quality Room & Breakfast). Le Rocce (Quality Room & Breakfast) se nachází v Tassullu, 39 km od jezera Molveno a 40 km od MUSE. Ubytování Le Rocce (Quality Room & Breakfast) se nachází ve městě Tassullo (Itálie - Trentino Alto Adige).

Chalet Casa al Poz

9,5

Chalet Casa al Poz

Ubytování (Prázdninový dům) Chalet Casa al Poz. Chalet Casa al Poz se nachází v Tassullu v regionu Trentino Alto Adige a nabízí balkon a výhled na hory. 39 km od Trenta. Ubytování Chalet Casa al Poz se nachází ve městě Tassullo (Itálie - Trentino Alto Adige).

B&B ANGELA Valdinon

9,5

B&B ANGELA Valdinon

Ubytování (Bed and breakfast) B&B ANGELA Valdinon. B&B ANGELA Valdinon se nachází v Tassullu v regionu Trentino Alto Adige a nabízí ubytování s bezplatným soukromým parkovištěm. Ubytování B&B ANGELA Valdinon se nachází ve městě Tassullo (Itálie - Trentino Alto Adige).

Appartamento Le Colonne

9,4

Appartamento Le Colonne

Ubytování (Apartmán) Appartamento Le Colonne. Appartamento Le Colonne se nachází v Tassullu, 39 km od jezera Molveno a muzea MUSE, a nabízí zahradu a výhled do zahrady. Ubytování Appartamento Le Colonne se nachází ve městě Tassullo (Itálie - Trentino Alto Adige).

Casa ideale per famiglie

9,4

Casa ideale per famiglie

UbytováníCasa ideale per famiglie. Casa ideale per famiglie se nachází asi 39 km od MUSE a nabízí ubytování s terasou, balkonem a výhledem na hory. 38 km od jezera Molveno. Ubytování Casa ideale per famiglie se nachází ve městě Tassullo (Itálie - Trentino Alto Adige).

Casa vacanze Piè di Castello

9,3

Casa vacanze Piè di Castello

Ubytování (Prázdninový dům) Casa vacanze Piè di Castello. Casa vacanze Piè di Castello se nachází v Tassullu a nabízí bar, zahradu a gril. 39 km od Trenta. Nabízí bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Casa vacanze Piè di Castello se nachází ve městě Tassullo (Itálie - Trentino Alto Adige).

Agriturismo La Ciasa Del Fabio

9,1

Agriturismo La Ciasa Del Fabio

Ubytování (Farma) Agriturismo La Ciasa Del Fabio. Agriturismo La Ciasa Del Fabio se nachází v Tassullu, 39 km od jezera Molveno a 39 km od MUSE. Nabízí výhled na hory a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Agriturismo La Ciasa Del Fabio se nachází ve městě Tassullo (Itálie - Trentino Alto Adige).

Orizzonti d'Anaunia

9,1

Orizzonti d'Anaunia

Ubytování (Aparthotel) Orizzonti d'Anaunia. Orizzonti d'Anaunia se nachází v Tassullu v regionu Trentino Alto Adige, 37 km od jezera Molveno. Ubytování Orizzonti d'Anaunia se nachází ve městě Tassullo (Itálie - Trentino Alto Adige).

Agritur Renetta

9,1

Agritur Renetta

Ubytování (Farma) Agritur Renetta. Agritur Renetta je tradiční ovocný statek v malebném městečku Tassullo. Tento rodinný hotel nabízí velkou zahradu s terasou s výhledem na hrad Valer. Ubytování Agritur Renetta se nachází ve městě Tassullo (Itálie - Trentino Alto Adige).

Casa del Tempo Elsa Tassullo Ospitar

9,1

Casa del Tempo Elsa Tassullo Ospitar

Ubytování (Apartmán) Casa del Tempo Elsa Tassullo Ospitar. Casa del Tempo Elsa Tassullo Ospitar se nachází v Tassullu, 38 km od jezera Molveno, a nabízí balkon, zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Casa del Tempo Elsa Tassullo Ospitar se nachází ve městě Tassullo (Itálie - Trentino Alto Adige).

Casa del Tempo Rosa Tassullo OSPITAR

8,9

Casa del Tempo Rosa Tassullo OSPITAR

Ubytování (Apartmán) Casa del Tempo Rosa Tassullo OSPITAR. Casa del Tempo Rosa Tassullo OSPITAR se nachází v Tassullu, 38 km od jezera Molveno, a nabízí balkon, zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Casa del Tempo Rosa Tassullo OSPITAR se nachází ve městě Tassullo (Itálie - Trentino Alto Adige).

Agritur Odorizzi

8,8

Agritur Odorizzi

UbytováníAgritur Odorizzi. Agritur Odorizzi se nachází v Tassullu v regionu Trentino Alto Adige a nabízí ubytování s bezplatným soukromým parkovištěm. Ubytování Agritur Odorizzi se nachází ve městě Tassullo (Itálie - Trentino Alto Adige).

La Casa di Olivo

8,4

La Casa di Olivo

Ubytování (Apartmán) La Casa di Olivo. La Casa di Olivo se nachází v Tassullu. 39 km od Trenta. Ubytování La Casa di Olivo se nachází ve městě Tassullo (Itálie - Trentino Alto Adige).

B&B Benvenuti - Dolomiti di Brenta

8

B&B Benvenuti - Dolomiti di Brenta

UbytováníB&B Benvenuti - Dolomiti di Brenta. B&B Benvenuti - Dolomiti di Brenta se nachází v zahradě s panoramatickým výhledem na okolní kopce a hory, 20 minut jízdy od sjezdovek Val di Non. Ubytování B&B Benvenuti - Dolomiti di Brenta se nachází ve městě Tassullo (Itálie - Trentino Alto Adige).

MELAX Apartment

6,8

MELAX Apartment

Ubytování (Apartmán) MELAX Apartment. MELAX Apartment se nachází v Tassullu v regionu Trentino Alto Adige a nabízí terasu a výhled na hory. 39 km od Trenta. Ubytování MELAX Apartment se nachází ve městě Tassullo (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ubytování ve městě Tassullo

Město Tassullo se nachází na území země Itálie. Momentálně pro vás evidujeme celkem 14 hotelů a ubytování ve městě Tassullo.