Hledat

Ubytování

Ubytování město Szentes

Ve městě Szentes (Maďarsko) máme celkem 20 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Szentes

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Szentes

Boróka Vendégház

10

Boróka Vendégház

Ubytování (Penzion) Boróka Vendégház. Boróka Vendégház in Szentes features a garden and a terrace. All rooms feature a kitchen and a private bathroom. Ubytování Boróka Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Csongrád). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 747 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Borbála Vendégház

9,9

Borbála Vendégház

Ubytování (Penzion) Borbála Vendégház. Located in Szentes, Borbála Vendégház features free bikes, shared lounge, garden, and free WiFi throughout the property. Ubytování Borbála Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Csongrád). V následujících dnech se ceny pohybují od 539 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Klára Apartman

9,7

Klára Apartman

Ubytování (Apartmány) Klára Apartman. Located in Szentes, 48 km from Martfů, Klára Apartman provides a seasonal outdoor swimming pool and free WiFi. Ubytování Klára Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Csongrád). V následujících dnech se ceny pohybují od 601 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kurca-parti Vendégház

9,6

Kurca-parti Vendégház

Ubytování (Penzion) Kurca-parti Vendégház. Kurca-parti Vendégház in Szentes features free WiFi in all areas, shared kitchen for free guests’ use, and a large garden with barbecue facilities. Ubytování Kurca-parti Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Csongrád). V následujících dnech se ceny pohybují od 719 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Szin-es Vendeghaz

9,6

Szin-es Vendeghaz

Ubytování (Bed and breakfast) Szin-es Vendeghaz. Szin-es Vendeghaz is located in the centre of Szentes and features accommodation with garden views and free WiFi, a wine cellar and free private parking. Ubytování Szin-es Vendeghaz se nachází ve městě (Maďarsko - Csongrád). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 053 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

The Tribe

9,5

The Tribe

Ubytování (Venkovský dům) The Tribe. Situated in Szentes, The Tribe features free WiFi, and guests can enjoy free bikes, a garden and a shared lounge. Ubytování The Tribe se nachází ve městě Szentes (Maďarsko - Csongrád). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 534 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Karikatúra Vendégház

9,5

Karikatúra Vendégház

Ubytování (Penzion) Karikatúra Vendégház. Located in Szentes, Karikatúra Vendégház features free bikes, shared lounge, garden, and free WiFi throughout the property. Ubytování Karikatúra Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Csongrád). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 644 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Éjjelibagoly Panzió

9,5

Éjjelibagoly Panzió

Ubytování (Bed and breakfast) Éjjelibagoly Panzió. Free WiFi and a garden, Éjjeli Bagoly Panzió is located in Szentes. The thermal bath is reachable within a 15-minute walk. Ubytování Éjjelibagoly Panzió se nachází ve městě (Maďarsko - Csongrád). V následujících dnech se ceny pohybují od 694 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Open Hotel Szentes

9,2

Open Hotel Szentes

Ubytování (Hotel) Open Hotel Szentes. Open Hotel Szentes features a restaurant, seasonal outdoor swimming pool, a bar and shared lounge in Szentes. Ubytování Open Hotel Szentes se nachází ve městě (Maďarsko - Csongrád). V následujících dnech se ceny pohybují od 997 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sára Vendégház

9,2

Sára Vendégház

Ubytování (Penzion) Sára Vendégház. Set in Szentes, Sára Vendégház offers a garden. There is a terrace and guests can make use of free WiFi and free private parking. Ubytování Sára Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Csongrád). V následujících dnech se ceny pohybují od 899 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Csiga Apartmanház

9,1

Csiga Apartmanház

Ubytování (Apartmán) Csiga Apartmanház. Situated in a calm, residential area of Szentes, a 10-minute walk from the centre, Csiga Apartmanház offers its fully equipped apartment with free WiFi... Ubytování Csiga Apartmanház se nachází ve městě (Maďarsko - Csongrád). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 438 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Anita Vendégház

7,2

Anita Vendégház

Ubytování (Penzion) Anita Vendégház. Featuring a garden and free WiFi, Anita Vendégház is located in Szentes. The guest house features family rooms. Ubytování Anita Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Csongrád). V následujících dnech se ceny pohybují od 822 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Antal-tavi Fogadó és Horgászparadicsom

Antal-tavi Fogadó és Horgászparadicsom

Ubytování (Penzion – hostinec) Antal-tavi Fogadó és Horgászparadicsom. Situated in Szentes, Antal-tavi Fogadó és Horgászparadicsom has a bar, garden, terrace, and free WiFi. Ubytování Antal-tavi Fogadó és Horgászparadicsom se nachází ve městě (Maďarsko - Csongrád). V následujících dnech se ceny pohybují od 662 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Aranykalász Panzió

Aranykalász Panzió

Ubytování (Bed and breakfast) Aranykalász Panzió. Aranykalász Panzió se nachází v Szentesu v regionu Csongrád a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi. Ubytování Aranykalász Panzió se nachází ve městě Szentes (Maďarsko - Csongrád). V následujících dnech se ceny pohybují od 667 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

11/1 Ürge utca

11/1 Ürge utca

Ubytování (Apartmán) 11/1 Ürge utca. 11/1 Ürge utca is located in Szentes. The accommodation is 48 km from Martfů. Ubytování 11/1 Ürge utca se nachází ve městě (Maďarsko - Csongrád). V následujících dnech se ceny pohybují od 514 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Szitakötő Vendégház

Szitakötő Vendégház

Ubytování (Apartmán) Szitakötő Vendégház. Szitakötő Vendégház is located in Szentes. The accommodation is 48 km from Martfů. Cserkeszőlő is 33 km from the apartment, while Orosháza is 38 km away. Ubytování Szitakötő Vendégház se nachází ve městě Szentes (Maďarsko - Csongrád). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 406 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chicago Vendégház

Chicago Vendégház

Ubytování (Bed and breakfast) Chicago Vendégház. Located in Szentes, 48 km from Martfů, Chicago Vendégház provides a restaurant and free WiFi. Ubytování Chicago Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Csongrád). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 490 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Bokor Vendégház

Bokor Vendégház

Ubytování (Bed and breakfast) Bokor Vendégház. Bokor Vendégház se nachází v Szentesu a nabízí výhled do zahrady, sdílený lounge, zahradu, gril a terasu. Ubytování Bokor Vendégház se nachází ve městě Szentes (Maďarsko - Csongrád). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 227 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Karolina Vendégház

Karolina Vendégház

Ubytování (Penzion) Karolina Vendégház. Situated in Szentes, Karolina Vendégház has a garden, terrace and free WiFi throughout the property. Ubytování Karolina Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Csongrád).

Boróka 2 Vendégház

Boróka 2 Vendégház

Ubytování (Apartmán) Boróka 2 Vendégház. Boróka 2 Vendégház is set in Szentes. It offers free WiFi and a garden. The apartment consists of 1 bathroom and a living room. Ubytování Boróka 2 Vendégház se nachází ve městě Szentes (Maďarsko - Csongrád). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 001 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Szentes

Město Szentes se nachází na území země Maďarsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 20 hotelů a ubytování ve městě Szentes.