Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování ve městě Svoboda nad Úpou

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Svoboda nad Úpou

Apartment Bohdan

9,6

Apartment Bohdan

Ubytování (Apartmán) Apartment Bohdan. Apartmán Nový Svět 332 se nachází ve Svobodě nad Úpou, 17 km od města Karpacz, 18 km od Špindlerova Mlýna a 30 km od Sklářské Poruby. Ubytování Apartment Bohdan se nachází ve městě Svoboda nad Úpou (Česká republika - Královéhradecký kraj). Ubytování Apartment Bohdan má celkové hodnocení 9,6. Pro Apartmán Apartment Bohdan momentálně evidujeme 18 recenzí.

Apartmán Pod Černou Horou

9,6

Apartmán Pod Černou Horou

Ubytování (Apartmán) Apartmán Pod Černou Horou. Apartmán Pod Černou Horou se nachází ve Svobodě nad Úpou. V okolí ubytování se lze věnovat celé řadě aktivit včetně lyžování a cyklistiky. Ubytování Apartmán Pod Černou Horou se nachází ve městě Svoboda nad Úpou (Česká republika - Královéhradecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 159 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmán Pod Černou Horou má celkové hodnocení 9,6. Pro Apartmán Apartmán Pod Černou Horou momentálně evidujeme 11 recenzí.

Apartmány Svoboda

9,5

Apartmány Svoboda

Ubytování (Apartmán) Apartmány Svoboda. Apartmány Svoboda ve Svobodě nad Úpou nabízejí možnost vlastního stravování a Wi-Fi zdarma. Ubytování Apartmány Svoboda se nachází ve městě Svoboda nad Úpou (Česká republika - Královéhradecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 359 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmány Svoboda má celkové hodnocení 9,5. Pro Apartmán Apartmány Svoboda momentálně evidujeme 55 recenzí.

Blue Pension

9,5

Blue Pension

Ubytování (Penzion) Blue Pension. Blue Pension se nachází ve Svobodě nad Úpou, 15 minut jízdy od lyžařského střediska Pec pod Sněžkou. Ubytování Blue Pension se nachází ve městě Svoboda nad Úpou (Česká republika - Královéhradecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 901 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Blue Pension má celkové hodnocení 9,5. Pro Penzion Blue Pension momentálně evidujeme 106 recenzí.

Apartmán Svoboda nad Úpou

9,5

Apartmán Svoboda nad Úpou

Ubytování (Apartmán) Apartmán Svoboda nad Úpou. Apartmán Svoboda nad Úpou se nachází ve Svobodě nad Úpou a nabízí soukromý bazén. Ubytování Apartmán Svoboda nad Úpou se nachází ve městě Svoboda nad Úpou (Česko - Královéhradecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 206 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ski & bike apartmány

9,5

Ski & bike apartmány

Ubytování (Aparthotel) Ski & bike apartmány. Ski & bike apartmány je aparthotel situovaný ve Svobodě nad Úpou. Apartmány mají kuchyňský kout a lze v nich zdarma využívat Wi-Fi. Ubytování Ski & bike apartmány se nachází ve městě Svoboda nad Úpou (Česká republika - Královéhradecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 541 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Ski & bike apartmány má celkové hodnocení 9,5. Pro Aparthotel Ski & bike apartmány momentálně evidujeme 16 recenzí.

Penzion OK

9,5

Penzion OK

Ubytování (Penzion) Penzion OK. Penzion OK se nachází v rezidenční části města Svoboda nad Úpou, pouhých 500 metrů od lyžařského areálu Duncan. Ubytování Penzion OK se nachází ve městě Svoboda nad Úpou (Česká republika - Královéhradecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 785 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion OK má celkové hodnocení 9,5. Pro Penzion Penzion OK momentálně evidujeme 105 recenzí.

Apartman Svoboda

9,5

Apartman Svoboda

Ubytování (Apartmán) Apartman Svoboda. Rodinný penzion Apartmán Svoboda se nachází na klidném místě, 1,5 km od centra Svobody nad Úpou. Nabízí altánek s krbem a grilem a apartmány s Wi-Fi... Ubytování Apartman Svoboda se nachází ve městě Svoboda nad Úpou (Česká republika - Královéhradecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 292 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartman Svoboda má celkové hodnocení 9,5. Pro Apartmán Apartman Svoboda momentálně evidujeme 23 recenzí.

Ubytování - Černá hora II

9,4

Ubytování - Černá hora II

Ubytování (Prázdninový dům) Ubytování - Černá hora II. Ubytování - Černá hora II se nachází ve Svobodě nad Úpou. Tento prázdninový dům nabízí zahradu, zázemí pro grilování, terasu a sdílený obývací prostor. Ubytování Ubytování - Černá hora II se nachází ve městě Svoboda nad Úpou (Česká republika - Královéhradecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 574 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Ubytování - Černá hora II má celkové hodnocení 9,4. Pro Prázdninový dům Ubytování - Černá hora II momentálně evidujeme 14 recenzí.

Apartmány Nad řekou

9,4

Apartmány Nad řekou

Ubytování (Apartmán) Apartmány Nad řekou. Apartmány Nad řekou se nachází ve Svobodě nad Úpou, 16 km od Karpacze a 17 km od Špindlerova Mlýna. Na místě lze využívat neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Apartmány Nad řekou se nachází ve městě Svoboda nad Úpou (Česká republika - Královéhradecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 721 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmány Nad řekou má celkové hodnocení 9,4. Pro Apartmán Apartmány Nad řekou momentálně evidujeme 71 recenzí.

Pension nad Truhlárnou

9,4

Pension nad Truhlárnou

Ubytování (Prázdninový dům) Pension nad Truhlárnou. Penzion nad Truhlárnou se nachází na místě s výhledem na hory ve Svobodě nad Úpou a nabízí možnost dojet na lyžích až před vchod, zázemí pro grilování a... Ubytování Pension nad Truhlárnou se nachází ve městě Svoboda nad Úpou (Česká republika - Královéhradecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 648 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Pension nad Truhlárnou má celkové hodnocení 9,4. Pro Prázdninový dům Pension nad Truhlárnou momentálně evidujeme 22 recenzí.

Apartmany Schmidt

9,4

Apartmany Schmidt

Ubytování (Apartmán) Apartmany Schmidt. Apartmány Schmidt ve Svobodě nad Úpou nabízejí Wi-Fi zdarma, TV s plochou obrazovkou a kuchyň. Ubytování Apartmany Schmidt se nachází ve městě Svoboda nad Úpou (Česká republika - Královéhradecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 163 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmany Schmidt má celkové hodnocení 9,4. Pro Apartmán Apartmany Schmidt momentálně evidujeme 24 recenzí.

Apartmány stará škola

9,4

Apartmány stará škola

Ubytování (Apartmán) Apartmány stará škola. Apartmány stará škola nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a kuchyní ve Svobodě nad Úpou. Ubytování Apartmány stará škola se nachází ve městě Svoboda nad Úpou (Česká republika - Královéhradecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 901 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmány stará škola má celkové hodnocení 9,4. Pro Apartmán Apartmány stará škola momentálně evidujeme 31 recenzí.

Apartment Family ****

9,3

Apartment Family ****

Ubytování (Aparthotel) Apartment Family ****. Apartmán Family **** se nachází ve Svobodě nad Úpou. Nabízí bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartment Family **** se nachází ve městě Svoboda nad Úpou (Česká republika - Královéhradecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 856 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartment Family **** má celkové hodnocení 9,3. Pro Aparthotel Apartment Family **** momentálně evidujeme 24 recenzí.

Penzion Revis

9,3

Penzion Revis

Ubytování (Penzion) Penzion Revis. Penzion Revis se nachází v Krkonoších, nedaleko moderního lyžařského centra Černá hora - Janské Lázně, a nabízí rodinnou atmosféru i kuchyni. Ubytování Penzion Revis se nachází ve městě Svoboda nad Úpou (Česká republika - Královéhradecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 978 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion Revis má celkové hodnocení 9,3. Pro Penzion Penzion Revis momentálně evidujeme 102 recenzí.

Vila Aja

9,3

Vila Aja

Ubytování (Apartmán) Vila Aja. Vila Aja se nachází ve Svobodě nad Úpou. Nabízí Wi-Fi zdarma a ubytování s bazénem. Ubytování Vila Aja se nachází ve městě Svoboda nad Úpou (Česká republika - Královéhradecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 416 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Vila Aja má celkové hodnocení 9,3. Pro Apartmán Vila Aja momentálně evidujeme 19 recenzí.

Apartmán Svoboda

9,3

Apartmán Svoboda

Ubytování (Apartmán) Apartmán Svoboda. Apartmán Svoboda se nachází ve Svobodě nad Úpou a nabízí terasu. Výhled směřuje na hory a do zahrady. Ubytování Apartmán Svoboda se nachází ve městě Svoboda nad Úpou (Česká republika - Královéhradecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 927 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmán Svoboda má celkové hodnocení 9,3. Pro Apartmán Apartmán Svoboda momentálně evidujeme 5 recenzí.

Šťastná třináctka

9,2

Šťastná třináctka

Ubytování (Apartmán) Šťastná třináctka. Apartmán Šťastná třináctka se nachází ve Svobodě nad Úpou a nabízí bezplatné Wi-Fi, výhled na hory a přístup do plně vybaveného kuchyňského koutu. Ubytování Šťastná třináctka se nachází ve městě Svoboda nad Úpou (Česká republika - Královéhradecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 210 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Šťastná třináctka má celkové hodnocení 9,2. Pro Apartmán Šťastná třináctka momentálně evidujeme 49 recenzí.

Rudolfův dvůr

9,2

Rudolfův dvůr

Ubytování (Penzion) Rudolfův dvůr. Rudolfův dvůr stojí na klidném místě u potůčku v lesoparku na úpatí Černé Hory, 150 metrů od historického centra Svobody nad Úpou, a nabízí slevy na... Ubytování Rudolfův dvůr se nachází ve městě Svoboda nad Úpou (Česko - Královéhradecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 728 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Green House

9,2

Green House

Ubytování (Apartmán) Green House. Green House se nachází ve Svobodě nad Úpou a nabízí ubytování s kuchyní a výhledem do zahrady. Wi-Fi je zdarma. K zázemí patří posezení a jídelní kout. Ubytování Green House se nachází ve městě Svoboda nad Úpou (Česká republika - Královéhradecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 622 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Green House má celkové hodnocení 9,2. Pro Apartmán Green House momentálně evidujeme 43 recenzí.

Apartmán Staré časy

9,2

Apartmán Staré časy

Ubytování (Apartmán) Apartmán Staré časy. Apartmán Staré časy se nachází ve Svobodě nad Úpou. Nabízí bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartmán Staré časy se nachází ve městě Svoboda nad Úpou (Česká republika - Královéhradecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 590 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmán Staré časy má celkové hodnocení 9,2. Pro Apartmán Apartmán Staré časy momentálně evidujeme 6 recenzí.

Penzion SPORTINO

9,2

Penzion SPORTINO

Ubytování (Penzion) Penzion SPORTINO. Penzion SPORTINO se nachází ve Svobodě nad Úpou. Nabízí zázemí pro grilování a zahradu. K dispozici je lyžárna, společný salonek a bar. Ubytování Penzion SPORTINO se nachází ve městě Svoboda nad Úpou (Česká republika - Královéhradecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 662 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion SPORTINO má celkové hodnocení 9,2. Pro Penzion Penzion SPORTINO momentálně evidujeme 140 recenzí.

Julie 1

9,1

Julie 1

Ubytování (Apartmán) Julie 1. Apartmán Julie 1 se nachází ve Svobodě nad Úpou. Nabízí bezplatné Wi-Fi. Ubytování Julie 1 se nachází ve městě Svoboda nad Úpou (Česká republika - Královéhradecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 850 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Julie 1 má celkové hodnocení 9,1. Pro Apartmán Julie 1 momentálně evidujeme 17 recenzí.

Edy Dum

9,1

Edy Dum

Ubytování (Prázdninový dům) Edy Dum. Edy Dům se nachází 2 km od centra obce Svoboda nad Úpou a nabízí ubytování na venkově s bezplatným Wi-Fi. Ubytování Edy Dum se nachází ve městě Svoboda nad Úpou (Česká republika - Královéhradecký kraj). Ubytování Edy Dum má celkové hodnocení 9,1. Pro Prázdninový dům Edy Dum momentálně evidujeme 10 recenzí.

Penzion Family

9

Penzion Family

Ubytování (Penzion) Penzion Family. Tříhvězdičkový penzion Family se nachází ve Svobodě nad Úpou. Ubytování Penzion Family se nachází ve městě Svoboda nad Úpou (Česká republika - Královéhradecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 662 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion Family má celkové hodnocení 9. Pro Penzion Penzion Family momentálně evidujeme 277 recenzí.

Pension Riegel

8,9

Pension Riegel

Ubytování (Penzion) Pension Riegel. Penzion Riegel se nachází ve Svobodě nad Úpou, 5 minut jízdy od lyžařského areálu Černá hora. Ubytování Pension Riegel se nachází ve městě Svoboda nad Úpou (Česká republika - Královéhradecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 377 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Pension Riegel má celkové hodnocení 8,9. Pro Penzion Pension Riegel momentálně evidujeme 77 recenzí.

Alexandra

8,8

Alexandra

Ubytování (Penzion) Alexandra. Penzion Alexandra se nachází v centru Svobody nad Úpou, 2 km od nejbližší sjezdovky v Janských Lázních, a hostům nabízí bezplatné Wi-Fi a pokoje s TV a... Ubytování Alexandra se nachází ve městě Svoboda nad Úpou (Česká republika - Královéhradecký kraj). Ubytování Alexandra má celkové hodnocení 8,8. Pro Penzion Alexandra momentálně evidujeme 52 recenzí.

Lucky apartmán

8,7

Lucky apartmán

Ubytování (Bed and breakfast) Lucky apartmán. Lucky apartmán nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi ve Svobodě nad Úpou. Některé pokoje a apartmá zahrnují kuchyňský kout s mikrovlnnou troubou. Ubytování Lucky apartmán se nachází ve městě Svoboda nad Úpou (Česká republika - Královéhradecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 618 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Lucky apartmán má celkové hodnocení 8,7. Pro Bed and breakfast Lucky apartmán momentálně evidujeme 31 recenzí.

Apartments Kalyn

8,6

Apartments Kalyn

Ubytování (Apartmán) Apartments Kalyn. Apartments Kalyn se nachází ve Svobodě nad Úpou a nabízí bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartments Kalyn se nachází ve městě Svoboda nad Úpou (Česká republika - Královéhradecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 558 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartments Kalyn má celkové hodnocení 8,6. Pro Apartmán Apartments Kalyn momentálně evidujeme 20 recenzí.

Pension Dvořáček

8,1

Pension Dvořáček

Ubytování (Apartmán) Pension Dvořáček. Pension Dvořáček se nachází v tiché rezidenční čtvrti v blízkosti lesa, 10 minut chůze od centra města. Nabízí apartmány s Wi-Fi zdarma. Ubytování Pension Dvořáček se nachází ve městě Svoboda nad Úpou (Česká republika - Královéhradecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 875 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Pension Dvořáček má celkové hodnocení 8,1. Pro Apartmán Pension Dvořáček momentálně evidujeme 44 recenzí.

Ski Hotel Svoboda nad Úpou

8,1

Ski Hotel Svoboda nad Úpou

Ubytování (Hotel) Ski Hotel Svoboda nad Úpou. Ski Hotel Svoboda nad Úpou se nachází v obci Svoboda nad Úpou. Tento 3hvězdičkový hotel nabízí zahradu, úschovnu lyží, bezplatné Wi-Fi a bar. Ubytování Ski Hotel Svoboda nad Úpou se nachází ve městě Svoboda nad Úpou (Česká republika - Královéhradecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 953 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Ski Hotel Svoboda nad Úpou má celkové hodnocení 8,1. Pro Hotel Ski Hotel Svoboda nad Úpou momentálně evidujeme 264 recenzí.

Hotel Prom

7,7

Hotel Prom

Ubytování (Hotel) Hotel Prom. Hotel Prom se nachází 2 minuty jízdy od centra obce Svoboda nad Úpou, 500 metrů od lyžařského svahu Duncan a má velkou zahradu s grilem. Ubytování Hotel Prom se nachází ve městě Svoboda nad Úpou (Česko - Královéhradecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 907 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Penzion Měšťanský Dům

7,3

Penzion Měšťanský Dům

Ubytování (Penzion) Penzion Měšťanský Dům. Penzion Měšťanský dům se nachází v centru Svobody nad Úpou, jen 3 km od lyžařského areálu Duncan. Ubytování Penzion Měšťanský Dům se nachází ve městě Svoboda nad Úpou (Česká republika - Královéhradecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 554 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion Měšťanský Dům má celkové hodnocení 7,3. Pro Penzion Penzion Měšťanský Dům momentálně evidujeme 62 recenzí.

Apartmán - Dagmar

Apartmán - Dagmar

Ubytování (Apartmán) Apartmán - Dagmar. Apartmán - Dagmar je ubytování s možností vlastního stravování, které se nachází ve Svobodě nad Úpou, 200 metrů od zastávky skibusu. Ubytování Apartmán - Dagmar se nachází ve městě Svoboda nad Úpou (Česko - Královéhradecký kraj).

Apartmán Hopi Hopi Svoboda nad Úpou

Apartmán Hopi Hopi Svoboda nad Úpou

Ubytování (Apartmán) Apartmán Hopi Hopi Svoboda nad Úpou. Apartmán Hopi Hopi Svoboda nad Úpou is located in Svoboda nad Úpou. The property is 16 km from Karpacz, and complimentary private parking is provided. Ubytování Apartmán Hopi Hopi Svoboda nad Úpou se nachází ve městě Svoboda nad Úpou (Česko - Královéhradecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 364 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

VegZion - vegan B&B

VegZion - vegan B&B

Ubytování (Privát) VegZion - vegan B&B. Privát VegZion - vegan B&B se nachází ve Svobodě nad Úpou, 40 km od Karpacze, a nabízí ubytování se společným obývacím prostorem a bezplatné Wi-Fi... Ubytování VegZion - vegan B&B se nachází ve městě Svoboda nad Úpou (Česká republika - Královéhradecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 963 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Privát VegZion - vegan B&B nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

U Jolany

U Jolany

Ubytování (Prázdninový dům) U Jolany. U Jolany is situated in Svoboda nad Úpou and offers barbecue facilities. The accommodation is 40 km from Karpacz. Ubytování U Jolany se nachází ve městě Svoboda nad Úpou (Česká republika - Královéhradecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 733 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Prázdninový dům U Jolany nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

byt Rýchorské sídliště 119

byt Rýchorské sídliště 119

Ubytování (Apartmán) byt Rýchorské sídliště 119. Byt Rýchorské sídliště 119 se nachází ve Svobodě nad Úpou. Tento apartmán nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled na hory. Ubytování byt Rýchorské sídliště 119 se nachází ve městě Svoboda nad Úpou (Česká republika - Královéhradecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 493 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Apartmán byt Rýchorské sídliště 119 nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Ubytování - Černá hora

Ubytování - Černá hora

Ubytování (Prázdninový dům) Ubytování - Černá hora. Ubytování - Černá hora je samostatně stojící prázdninový dům nacházející se ve Svobodě nad Úpou v Královéhradeckém kraji, 39 km od města Karpacz a 36 km od... Ubytování Ubytování - Černá hora se nachází ve městě Svoboda nad Úpou (Česko - Královéhradecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 172 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmán Péťa - Svoboda Nad Úpou

Apartmán Péťa - Svoboda Nad Úpou

Ubytování (Apartmán) Apartmán Péťa - Svoboda Nad Úpou. Apartmán Péťa - Svoboda Nad Úpou se nachází ve Svobodě nad Úpou. Nabízí ubytování s balkonem a Wi-Fi zdarma. Město Zagórze Śląskie je vzdálené 44 km. Ubytování Apartmán Péťa - Svoboda Nad Úpou se nachází ve městě Svoboda nad Úpou (Česko - Královéhradecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 062 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Svoboda nad upou 2

Apartment Svoboda nad upou 2

Ubytování (Apartmán) Apartment Svoboda nad upou 2. Apartment Svoboda nad upou 2 is located in Svoboda nad Úpou. Guests staying at this apartment have access to free WiFi and a fully equipped kitchenette. Ubytování Apartment Svoboda nad upou 2 se nachází ve městě Svoboda nad Úpou (Česká republika - Královéhradecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 280 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Apartmán Apartment Svoboda nad upou 2 nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Apartment Svoboda nad upou 1

Apartment Svoboda nad upou 1

Ubytování (Apartmán) Apartment Svoboda nad upou 1. Apartment Svoboda nad Úpou 1 se nachází ve Svobodě nad Úpou a nabízí vybavený kuchyňský kout. Apartmán má TV a ložnici. Ubytování Apartment Svoboda nad upou 1 se nachází ve městě Svoboda nad Úpou (Česká republika - Královéhradecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 467 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Apartmán Apartment Svoboda nad upou 1 nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

One-Bedroom Apartment in Svoboda nad Upou

One-Bedroom Apartment in Svoboda nad Upou

Ubytování (Apartmán) One-Bedroom Apartment in Svoboda nad Upou. One-Bedroom Apartment in Svoboda nad Upou is set in Svoboda nad Úpou. Ubytování One-Bedroom Apartment in Svoboda nad Upou se nachází ve městě Svoboda nad Úpou (Česko - Královéhradecký kraj).

Jankův Zlatý Hamr

Jankův Zlatý Hamr

Ubytování (Apartmán) Jankův Zlatý Hamr. Jankův Zlatý Hamr is situated in Svoboda nad Úpou and offers ski-to-door access and a terrace. Ubytování Jankův Zlatý Hamr se nachází ve městě Svoboda nad Úpou (Česko - Královéhradecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 164 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

CHATTA v Krkonoších

CHATTA v Krkonoších

Ubytování (Prázdninový dům) CHATTA v Krkonoších. CHATTA v Krkonoších is situated in Svoboda nad Úpou. Guests staying at this holiday home have access to a fully equipped kitchen. Ubytování CHATTA v Krkonoších se nachází ve městě Svoboda nad Úpou (Česko - Královéhradecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 372 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman No. 111

Apartman No. 111

Ubytování (Apartmán) Apartman No. 111. Located in Svoboda nad Úpou in the Hradec Kralove region, Apartman No. 111 has a balcony and garden views. Ubytování Apartman No. 111 se nachází ve městě Svoboda nad Úpou (Česko - Královéhradecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 171 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování - Černá hora - Apartmán

Ubytování - Černá hora - Apartmán

Ubytování (Apartmán) Ubytování - Černá hora - Apartmán. Ubytování - Černá hora - Apartmán se nachází ve Svobodě nad Úpou a nabízí soukromý bazén. V apartmánu je dostupné bezplatné Wi-Fi. Ubytování Ubytování - Černá hora - Apartmán se nachází ve městě Svoboda nad Úpou (Česká republika - Královéhradecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 596 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Apartmán Ubytování - Černá hora - Apartmán nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Apartman Oto

Apartman Oto

Ubytování (Apartmán) Apartman Oto. Apartman Oto is set in Svoboda nad Úpou and offers a bar and a garden. This apartment also features free WiFi. Skiing can be enjoyed nearby. Ubytování Apartman Oto se nachází ve městě Svoboda nad Úpou (Česko - Královéhradecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 114 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmán u Zuzanky

Apartmán u Zuzanky

Ubytování (Apartmán) Apartmán u Zuzanky. Situated in Svoboda nad Úpou in the Hradec Kralove region, Apartmán u Zuzanky features a balcony and garden views. Ubytování Apartmán u Zuzanky se nachází ve městě Svoboda nad Úpou (Česko - Královéhradecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 795 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování v soukromí - Apartmán MERAN

Ubytování v soukromí - Apartmán MERAN

Ubytování (Apartmán) Ubytování v soukromí - Apartmán MERAN. Ubytování v soukromí - Apartmán MERAN se nachází ve Svobodě nad Úpou, 45 km od Rokytnice nad Jizerou. Ubytování Ubytování v soukromí - Apartmán MERAN se nachází ve městě Svoboda nad Úpou (Česko - Královéhradecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 577 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday House Svoboda nad Upou

Holiday House Svoboda nad Upou

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday House Svoboda nad Upou. Holiday House Svoboda nad Upou is situated in Svoboda nad Úpou and offers a garden. This holiday home also features free WiFi. Ubytování Holiday House Svoboda nad Upou se nachází ve městě Svoboda nad Úpou (Česko - Královéhradecký kraj).