Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování ve městě Svoboda nad Úpou

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Svoboda nad Úpou

Apartmán Pod Lesem - Krkonoše

10

Apartmán Pod Lesem - Krkonoše

UbytováníApartmán Pod Lesem - Krkonoše. Apartmán Pod Lesem - Krkonoše se nachází ve Svobodě nad Úpou v Královéhradeckém kraji a nabízí balkon. Ubytování Apartmán Pod Lesem - Krkonoše se nachází ve městě Svoboda nad Úpou (Česko - Královéhradecký kraj).

Chata U lesa

9,8

Chata U lesa

Ubytování (Chata) Chata U lesa. Chata U lesa se nachází ve Svobodě nad Úpou a nabízí ubytování se soukromým bazénem, balkonem a výhledem na bazén. 43 km od Zagórze Śląskie. Ubytování Chata U lesa se nachází ve městě Svoboda nad Úpou (Česko - Královéhradecký kraj).

Chalupa Sunny Cottage

9,8

Chalupa Sunny Cottage

UbytováníChalupa Sunny Cottage. Chalupa Sunny Cottage se nachází ve Svobodě nad Úpou, 27 km od autobusové zastávky Strážné a 33 km od Babiččina údolí, a nabízí gril a výhled na hory. Ubytování Chalupa Sunny Cottage se nachází ve městě Svoboda nad Úpou (Česko - Královéhradecký kraj).

Chata na Zlatém Hamru

9,8

Chata na Zlatém Hamru

Ubytování (Apartmán) Chata na Zlatém Hamru. Ubytování ve Svobodě nad Úpou v Královéhradeckém kraji, Chata na Zlatém Hamru má terasu a výhled do zahrady. 45 km od Zagórze Śląskie. Ubytování Chata na Zlatém Hamru se nachází ve městě Svoboda nad Úpou (Česko - Královéhradecký kraj).

Vila Sluneční stráň

9,7

Vila Sluneční stráň

UbytováníVila Sluneční stráň. Vila Sluneční stráň se nachází ve Svobodě nad Úpou a nabízí zahradu, soukromý bazén a výhled na bazén. Ubytování Vila Sluneční stráň se nachází ve městě Svoboda nad Úpou (Česko - Královéhradecký kraj).

Apartmány Zlatý Hamr

9,6

Apartmány Zlatý Hamr

UbytováníApartmány Zlatý Hamr. Apartmány Zlatý Hamr se nachází ve Svobodě nad Úpou, 24 km od autobusové zastávky Strážné, 36 km od Babiččina údolí a 38 km od Západního města. Ubytování Apartmány Zlatý Hamr se nachází ve městě Svoboda nad Úpou (Česko - Královéhradecký kraj).

Apartmán Pod Černou Horou

9,6

Apartmán Pod Černou Horou

Ubytování (Apartmán) Apartmán Pod Černou Horou. Apartmán Pod Černou Horou se nachází ve Svobodě nad Úpou. V okolí ubytování se lze věnovat celé řadě aktivit včetně lyžování a cyklistiky. Ubytování Apartmán Pod Černou Horou se nachází ve městě Svoboda nad Úpou (Česká republika - Královéhradecký kraj). Ubytování Apartmán Pod Černou Horou má celkové hodnocení 9,6. Pro Apartmán Apartmán Pod Černou Horou momentálně evidujeme 11 recenzí.

Apartmán Svoboda nad Úpou

9,5

Apartmán Svoboda nad Úpou

Ubytování (Apartmán) Apartmán Svoboda nad Úpou. Apartmán Svoboda nad Úpou se nachází ve Svobodě nad Úpou a nabízí soukromý bazén. Ubytování Apartmán Svoboda nad Úpou se nachází ve městě Svoboda nad Úpou (Česko - Královéhradecký kraj).

Apartmány Svoboda

9,5

Apartmány Svoboda

Ubytování (Apartmán) Apartmány Svoboda. Apartmány Svoboda ve Svobodě nad Úpou nabízejí možnost vlastního stravování a Wi-Fi zdarma. Ubytování Apartmány Svoboda se nachází ve městě Svoboda nad Úpou (Česká republika - Královéhradecký kraj). Ubytování Apartmány Svoboda má celkové hodnocení 9,5. Pro Apartmán Apartmány Svoboda momentálně evidujeme 55 recenzí.

Blue Pension

9,5

Blue Pension

Ubytování (Penzion) Blue Pension. Blue Pension se nachází ve Svobodě nad Úpou, 15 minut jízdy od lyžařského střediska Pec pod Sněžkou. Ubytování Blue Pension se nachází ve městě Svoboda nad Úpou (Česká republika - Královéhradecký kraj). Ubytování Blue Pension má celkové hodnocení 9,5. Pro Penzion Blue Pension momentálně evidujeme 106 recenzí.

Ski & bike apartmány

9,5

Ski & bike apartmány

Ubytování (Aparthotel) Ski & bike apartmány. Ski & bike apartmány je aparthotel situovaný ve Svobodě nad Úpou. Apartmány mají kuchyňský kout a lze v nich zdarma využívat Wi-Fi. Ubytování Ski & bike apartmány se nachází ve městě Svoboda nad Úpou (Česká republika - Královéhradecký kraj). Ubytování Ski & bike apartmány má celkové hodnocení 9,5. Pro Aparthotel Ski & bike apartmány momentálně evidujeme 16 recenzí.

Apartman Svoboda

9,5

Apartman Svoboda

Ubytování (Apartmán) Apartman Svoboda. Rodinný penzion Apartmán Svoboda se nachází na klidném místě, 1,5 km od centra Svobody nad Úpou. Nabízí altánek s krbem a grilem a apartmány s Wi-Fi... Ubytování Apartman Svoboda se nachází ve městě Svoboda nad Úpou (Česká republika - Královéhradecký kraj). Ubytování Apartman Svoboda má celkové hodnocení 9,5. Pro Apartmán Apartman Svoboda momentálně evidujeme 23 recenzí.

Penzion OK

9,5

Penzion OK

Ubytování (Penzion) Penzion OK. Penzion OK se nachází v rezidenční části města Svoboda nad Úpou, pouhých 500 metrů od lyžařského areálu Duncan. Ubytování Penzion OK se nachází ve městě Svoboda nad Úpou (Česká republika - Královéhradecký kraj). Ubytování Penzion OK má celkové hodnocení 9,5. Pro Penzion Penzion OK momentálně evidujeme 105 recenzí.

Apartmány Nad řekou

9,4

Apartmány Nad řekou

Ubytování (Apartmán) Apartmány Nad řekou. Apartmány Nad řekou se nachází ve Svobodě nad Úpou, 16 km od Karpacze a 17 km od Špindlerova Mlýna. Na místě lze využívat neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Apartmány Nad řekou se nachází ve městě Svoboda nad Úpou (Česká republika - Královéhradecký kraj). Ubytování Apartmány Nad řekou má celkové hodnocení 9,4. Pro Apartmán Apartmány Nad řekou momentálně evidujeme 71 recenzí.

Ubytování - Černá hora II

9,4

Ubytování - Černá hora II

Ubytování (Prázdninový dům) Ubytování - Černá hora II. Ubytování - Černá hora II se nachází ve Svobodě nad Úpou. Tento prázdninový dům nabízí zahradu, zázemí pro grilování, terasu a sdílený obývací prostor. Ubytování Ubytování - Černá hora II se nachází ve městě Svoboda nad Úpou (Česká republika - Královéhradecký kraj). Ubytování Ubytování - Černá hora II má celkové hodnocení 9,4. Pro Prázdninový dům Ubytování - Černá hora II momentálně evidujeme 14 recenzí.

Pension nad Truhlárnou

9,4

Pension nad Truhlárnou

Ubytování (Prázdninový dům) Pension nad Truhlárnou. Penzion nad Truhlárnou se nachází na místě s výhledem na hory ve Svobodě nad Úpou a nabízí možnost dojet na lyžích až před vchod, zázemí pro grilování a... Ubytování Pension nad Truhlárnou se nachází ve městě Svoboda nad Úpou (Česká republika - Královéhradecký kraj). Ubytování Pension nad Truhlárnou má celkové hodnocení 9,4. Pro Prázdninový dům Pension nad Truhlárnou momentálně evidujeme 22 recenzí.

Apartmany Schmidt

9,4

Apartmany Schmidt

Ubytování (Apartmán) Apartmany Schmidt. Apartmány Schmidt ve Svobodě nad Úpou nabízejí Wi-Fi zdarma, TV s plochou obrazovkou a kuchyň. Ubytování Apartmany Schmidt se nachází ve městě Svoboda nad Úpou (Česká republika - Královéhradecký kraj). Ubytování Apartmany Schmidt má celkové hodnocení 9,4. Pro Apartmán Apartmany Schmidt momentálně evidujeme 24 recenzí.

Apartmány stará škola

9,4

Apartmány stará škola

Ubytování (Apartmán) Apartmány stará škola. Apartmány stará škola nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a kuchyní ve Svobodě nad Úpou. Ubytování Apartmány stará škola se nachází ve městě Svoboda nad Úpou (Česká republika - Královéhradecký kraj). Ubytování Apartmány stará škola má celkové hodnocení 9,4. Pro Apartmán Apartmány stará škola momentálně evidujeme 31 recenzí.

Apartment Family ****

9,3

Apartment Family ****

Ubytování (Aparthotel) Apartment Family ****. Apartmán Family **** se nachází ve Svobodě nad Úpou. Nabízí bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartment Family **** se nachází ve městě Svoboda nad Úpou (Česká republika - Královéhradecký kraj). Ubytování Apartment Family **** má celkové hodnocení 9,3. Pro Aparthotel Apartment Family **** momentálně evidujeme 24 recenzí.

Penzion Revis

9,3

Penzion Revis

Ubytování (Penzion) Penzion Revis. Penzion Revis se nachází v Krkonoších, nedaleko moderního lyžařského centra Černá hora - Janské Lázně, a nabízí rodinnou atmosféru i kuchyni. Ubytování Penzion Revis se nachází ve městě Svoboda nad Úpou (Česká republika - Královéhradecký kraj). Ubytování Penzion Revis má celkové hodnocení 9,3. Pro Penzion Penzion Revis momentálně evidujeme 102 recenzí.

Apartmán Svoboda

9,3

Apartmán Svoboda

Ubytování (Apartmán) Apartmán Svoboda. Apartmán Svoboda se nachází ve Svobodě nad Úpou a nabízí terasu. Výhled směřuje na hory a do zahrady. Ubytování Apartmán Svoboda se nachází ve městě Svoboda nad Úpou (Česká republika - Královéhradecký kraj). Ubytování Apartmán Svoboda má celkové hodnocení 9,3. Pro Apartmán Apartmán Svoboda momentálně evidujeme 5 recenzí.

Vila Aja

9,3

Vila Aja

Ubytování (Apartmán) Vila Aja. Vila Aja se nachází ve Svobodě nad Úpou. Nabízí Wi-Fi zdarma a ubytování s bazénem. Ubytování Vila Aja se nachází ve městě Svoboda nad Úpou (Česká republika - Královéhradecký kraj). Ubytování Vila Aja má celkové hodnocení 9,3. Pro Apartmán Vila Aja momentálně evidujeme 19 recenzí.

Šťastná třináctka

9,2

Šťastná třináctka

Ubytování (Apartmán) Šťastná třináctka. Apartmán Šťastná třináctka se nachází ve Svobodě nad Úpou a nabízí bezplatné Wi-Fi, výhled na hory a přístup do plně vybaveného kuchyňského koutu. Ubytování Šťastná třináctka se nachází ve městě Svoboda nad Úpou (Česká republika - Královéhradecký kraj). Ubytování Šťastná třináctka má celkové hodnocení 9,2. Pro Apartmán Šťastná třináctka momentálně evidujeme 49 recenzí.

Rudolfův dvůr

9,2

Rudolfův dvůr

Ubytování (Penzion) Rudolfův dvůr. Rudolfův dvůr stojí na klidném místě u potůčku v lesoparku na úpatí Černé Hory, 150 metrů od historického centra Svobody nad Úpou, a nabízí slevy na... Ubytování Rudolfův dvůr se nachází ve městě Svoboda nad Úpou (Česko - Královéhradecký kraj).

Green House

9,2

Green House

Ubytování (Apartmán) Green House. Green House se nachází ve Svobodě nad Úpou a nabízí ubytování s kuchyní a výhledem do zahrady. Wi-Fi je zdarma. K zázemí patří posezení a jídelní kout. Ubytování Green House se nachází ve městě Svoboda nad Úpou (Česká republika - Královéhradecký kraj). Ubytování Green House má celkové hodnocení 9,2. Pro Apartmán Green House momentálně evidujeme 43 recenzí.

Apartmán Staré časy

9,2

Apartmán Staré časy

Ubytování (Apartmán) Apartmán Staré časy. Apartmán Staré časy se nachází ve Svobodě nad Úpou. Nabízí bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartmán Staré časy se nachází ve městě Svoboda nad Úpou (Česká republika - Královéhradecký kraj). Ubytování Apartmán Staré časy má celkové hodnocení 9,2. Pro Apartmán Apartmán Staré časy momentálně evidujeme 6 recenzí.

Penzion SPORTINO

9,2

Penzion SPORTINO

Ubytování (Penzion) Penzion SPORTINO. Penzion SPORTINO se nachází ve Svobodě nad Úpou. Nabízí zázemí pro grilování a zahradu. K dispozici je lyžárna, společný salonek a bar. Ubytování Penzion SPORTINO se nachází ve městě Svoboda nad Úpou (Česká republika - Královéhradecký kraj). Ubytování Penzion SPORTINO má celkové hodnocení 9,2. Pro Penzion Penzion SPORTINO momentálně evidujeme 140 recenzí.

Julie 1

9,1

Julie 1

Ubytování (Apartmán) Julie 1. Apartmán Julie 1 se nachází ve Svobodě nad Úpou. Nabízí bezplatné Wi-Fi. Ubytování Julie 1 se nachází ve městě Svoboda nad Úpou (Česká republika - Královéhradecký kraj). Ubytování Julie 1 má celkové hodnocení 9,1. Pro Apartmán Julie 1 momentálně evidujeme 17 recenzí.

Penzion Family

9

Penzion Family

Ubytování (Penzion) Penzion Family. Tříhvězdičkový penzion Family se nachází ve Svobodě nad Úpou. Ubytování Penzion Family se nachází ve městě Svoboda nad Úpou (Česká republika - Královéhradecký kraj). Ubytování Penzion Family má celkové hodnocení 9. Pro Penzion Penzion Family momentálně evidujeme 277 recenzí.

Spacious Apartment - Svoboda nad Úpou

9

Spacious Apartment - Svoboda nad Úpou

UbytováníSpacious Apartment - Svoboda nad Úpou. Prostorný apartmán - Svoboda nad Úpou se nachází ve Svobodě nad Úpou, 26 km od autobusové zastávky Strážné, 34 km od Babiččina údolí a 37 km od zábavního... Ubytování Spacious Apartment - Svoboda nad Úpou se nachází ve městě Svoboda nad Úpou (Česko - Královéhradecký kraj).

Apartmán pod lesem

9

Apartmán pod lesem

Ubytování (Apartmán) Apartmán pod lesem. Apartmán pod lesem se nachází ve Svobodě nad Úpou v Královéhradeckém kraji a nabízí terasu a výhled do zahrady. 44 km od Zagórze Śląskie. Ubytování Apartmán pod lesem se nachází ve městě Svoboda nad Úpou (Česko - Královéhradecký kraj).

Pension Riegel

8,9

Pension Riegel

Ubytování (Penzion) Pension Riegel. Penzion Riegel se nachází ve Svobodě nad Úpou, 5 minut jízdy od lyžařského areálu Černá hora. Ubytování Pension Riegel se nachází ve městě Svoboda nad Úpou (Česká republika - Královéhradecký kraj). Ubytování Pension Riegel má celkové hodnocení 8,9. Pro Penzion Pension Riegel momentálně evidujeme 77 recenzí.

Stuart apartment

8,7

Stuart apartment

Ubytování (Apartmán) Stuart apartment. Stuart apartment se nachází ve Svobodě nad Úpou. Jelenia Góra je vzdálená 31 km. Ubytování Stuart apartment se nachází ve městě Svoboda nad Úpou (Česko - Královéhradecký kraj).

Lucky apartmán

8,7

Lucky apartmán

Ubytování (Bed and breakfast) Lucky apartmán. Lucky apartmán nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi ve Svobodě nad Úpou. Některé pokoje a apartmá zahrnují kuchyňský kout s mikrovlnnou troubou. Ubytování Lucky apartmán se nachází ve městě Svoboda nad Úpou (Česká republika - Královéhradecký kraj). Ubytování Lucky apartmán má celkové hodnocení 8,7. Pro Bed and breakfast Lucky apartmán momentálně evidujeme 31 recenzí.

Apartments Kalyn

8,6

Apartments Kalyn

Ubytování (Apartmán) Apartments Kalyn. Apartments Kalyn se nachází ve Svobodě nad Úpou a nabízí bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartments Kalyn se nachází ve městě Svoboda nad Úpou (Česká republika - Královéhradecký kraj). Ubytování Apartments Kalyn má celkové hodnocení 8,6. Pro Apartmán Apartments Kalyn momentálně evidujeme 20 recenzí.

Apartmán se zahradou - Svoboda nad Úpou

8,3

Apartmán se zahradou - Svoboda nad Úpou

UbytováníApartmán se zahradou - Svoboda nad Úpou. Apartmán se zahradou a výhledem do zahrady. zahrada - Svoboda nad Úpou se nachází ve Svobodě nad Úpou, 26 km od autobusové zastávky Strážné a 35 km od... Ubytování Apartmán se zahradou - Svoboda nad Úpou se nachází ve městě Svoboda nad Úpou (Česko - Královéhradecký kraj).

Pension Dvořáček

8,1

Pension Dvořáček

Ubytování (Apartmán) Pension Dvořáček. Pension Dvořáček se nachází v tiché rezidenční čtvrti v blízkosti lesa, 10 minut chůze od centra města. Nabízí apartmány s Wi-Fi zdarma. Ubytování Pension Dvořáček se nachází ve městě Svoboda nad Úpou (Česká republika - Královéhradecký kraj). Ubytování Pension Dvořáček má celkové hodnocení 8,1. Pro Apartmán Pension Dvořáček momentálně evidujeme 44 recenzí.

Ski Hotel Svoboda nad Úpou

8,1

Ski Hotel Svoboda nad Úpou

Ubytování (Hotel) Ski Hotel Svoboda nad Úpou. Ski Hotel Svoboda nad Úpou se nachází v obci Svoboda nad Úpou. Tento 3hvězdičkový hotel nabízí zahradu, úschovnu lyží, bezplatné Wi-Fi a bar. Ubytování Ski Hotel Svoboda nad Úpou se nachází ve městě Svoboda nad Úpou (Česká republika - Královéhradecký kraj). Ubytování Ski Hotel Svoboda nad Úpou má celkové hodnocení 8,1. Pro Hotel Ski Hotel Svoboda nad Úpou momentálně evidujeme 264 recenzí.

Hotel Prom

7,7

Hotel Prom

Ubytování (Hotel) Hotel Prom. Hotel Prom se nachází 2 minuty jízdy od centra obce Svoboda nad Úpou, 500 metrů od lyžařského svahu Duncan a má velkou zahradu s grilem. Ubytování Hotel Prom se nachází ve městě Svoboda nad Úpou (Česko - Královéhradecký kraj).

Penzion Měšťanský Dům

7,3

Penzion Měšťanský Dům

Ubytování (Penzion) Penzion Měšťanský Dům. Penzion Měšťanský dům se nachází v centru Svobody nad Úpou, jen 3 km od lyžařského areálu Duncan. Ubytování Penzion Měšťanský Dům se nachází ve městě Svoboda nad Úpou (Česká republika - Královéhradecký kraj). Ubytování Penzion Měšťanský Dům má celkové hodnocení 7,3. Pro Penzion Penzion Měšťanský Dům momentálně evidujeme 62 recenzí.

Apartmán Péťa - Svoboda Nad Úpou

Apartmán Péťa - Svoboda Nad Úpou

Ubytování (Apartmán) Apartmán Péťa - Svoboda Nad Úpou. Apartmán Péťa - Svoboda Nad Úpou se nachází ve Svobodě nad Úpou. Nabízí ubytování s balkonem a Wi-Fi zdarma. Město Zagórze Śląskie je vzdálené 44 km. Ubytování Apartmán Péťa - Svoboda Nad Úpou se nachází ve městě Svoboda nad Úpou (Česko - Královéhradecký kraj).

Ubytování - Černá hora

Ubytování - Černá hora

Ubytování (Prázdninový dům) Ubytování - Černá hora. Ubytování - Černá hora je samostatně stojící prázdninový dům nacházející se ve Svobodě nad Úpou v Královéhradeckém kraji, 39 km od města Karpacz a 36 km od... Ubytování Ubytování - Černá hora se nachází ve městě Svoboda nad Úpou (Česko - Královéhradecký kraj).

Apartmán Hopi Hopi Svoboda nad Úpou

Apartmán Hopi Hopi Svoboda nad Úpou

Ubytování (Apartmán) Apartmán Hopi Hopi Svoboda nad Úpou. Apartmán Hopi Hopi Svoboda nad Úpou is located in Svoboda nad Úpou. The property is 16 km from Karpacz, and complimentary private parking is provided. Ubytování Apartmán Hopi Hopi Svoboda nad Úpou se nachází ve městě Svoboda nad Úpou (Česko - Královéhradecký kraj).

VegZion - vegan B&B

VegZion - vegan B&B

Ubytování (Privát) VegZion - vegan B&B. Privát VegZion - vegan B&B se nachází ve Svobodě nad Úpou, 40 km od Karpacze, a nabízí ubytování se společným obývacím prostorem a bezplatné Wi-Fi... Ubytování VegZion - vegan B&B se nachází ve městě Svoboda nad Úpou (Česká republika - Královéhradecký kraj). Pro Privát VegZion - vegan B&B nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

U Jolany

U Jolany

Ubytování (Prázdninový dům) U Jolany. U Jolany is situated in Svoboda nad Úpou and offers barbecue facilities. The accommodation is 40 km from Karpacz. Ubytování U Jolany se nachází ve městě Svoboda nad Úpou (Česká republika - Královéhradecký kraj). Pro Prázdninový dům U Jolany nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

byt Rýchorské sídliště 119

byt Rýchorské sídliště 119

Ubytování (Apartmán) byt Rýchorské sídliště 119. Byt Rýchorské sídliště 119 se nachází ve Svobodě nad Úpou. Tento apartmán nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled na hory. Ubytování byt Rýchorské sídliště 119 se nachází ve městě Svoboda nad Úpou (Česká republika - Královéhradecký kraj). Pro Apartmán byt Rýchorské sídliště 119 nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Chalupa Gita

Chalupa Gita

UbytováníChalupa Gita. Chalupa Gita se nachází ve Svobodě nad Úpou, 26 km od autobusové zastávky Strážné a 34 km od Babiččina údolí. Ubytování Chalupa Gita se nachází ve městě Svoboda nad Úpou (Česko - Královéhradecký kraj).