Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování ve městě Pec pod Sněžkou

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Pec pod Sněžkou

Penzion Marienka

10

Penzion Marienka

Ubytování (Hotel) Penzion Marienka. Pension Marienka se nachází 400 metrů od sjezdovky Portášky a centra Velké Úpy, 2 km od lyžařského areálu Pec pod Sněžkou a 400 metrů od zastávky... Ubytování Penzion Marienka se nachází ve městě Pec pod Sněžkou (Česko - Královéhradecký kraj).

Domeček u Marcelky

10

Domeček u Marcelky

UbytováníDomeček u Marcelky. Domeček u Marcelky se nachází v Ruprechticích, pouhých 32 km od vlakového nádraží Kudowa Zdrój, a nabízí sezónní venkovní bazén, terasu a sdílenou kuchyň. Ubytování Domeček u Marcelky se nachází ve městě Pec pod Sněžkou (Česko - Královéhradecký kraj).

Berghof - horská chata

10

Berghof - horská chata

UbytováníBerghof - horská chata. Berghof - horská chata se nachází v Peci pod Sněžkou, 10 km od autobusové zastávky Strážné a 39 km od západního města. Nabízí gril a výhled na hory. Ubytování Berghof - horská chata se nachází ve městě Pec pod Sněžkou (Česko - Královéhradecký kraj).

Penzion u Königsmarků Vrchlabí

10

Penzion u Königsmarků Vrchlabí

UbytováníPenzion u Königsmarků Vrchlabí. Penzion u Königsmarků Vrchlabí se nachází v Hořejším Vrchlabí v Královéhradeckém kraji, 5,6 km od autobusové zastávky Strážné a 48 km od vodopádu Szklarki. Ubytování Penzion u Königsmarků Vrchlabí se nachází ve městě Pec pod Sněžkou (Česko - Královéhradecký kraj).

Apartmá v klidné lokalitě Krkonoš.

9,9

Apartmá v klidné lokalitě Krkonoš.

UbytováníApartmá v klidné lokalitě Krkonoš.. Apartmá v klidné lokalitě Krkonoš se nachází v Peci pod Sněžkou, pouhých 14 km od autobusové zastávky Strážné. Ubytování Apartmá v klidné lokalitě Krkonoš. se nachází ve městě Pec pod Sněžkou (Česko - Královéhradecký kraj).

Apartmán Nad Úpou

9,9

Apartmán Nad Úpou

UbytováníApartmán Nad Úpou. Apartmán Nad Úpou se nachází v Peci pod Sněžkou, pouhých 16 km od autobusové zastávky Strážné, a nabízí ubytování s výhledem na hory, bezplatné Wi-Fi a... Ubytování Apartmán Nad Úpou se nachází ve městě Pec pod Sněžkou (Česko - Královéhradecký kraj).

Apartmán Dvě Micky

9,9

Apartmán Dvě Micky

UbytováníApartmán Dvě Micky. Apartmán Dvě Micky se nachází v Peci pod Sněžkou, 18 km od autobusové zastávky Strážné a 34 km od západního města, a nabízí zahradu a výhled na hory. Ubytování Apartmán Dvě Micky se nachází ve městě Pec pod Sněžkou (Česko - Královéhradecký kraj).

Luxusni apartman Velka Upa

9,9

Luxusni apartman Velka Upa

Ubytování (Apartmán) Luxusni apartman Velka Upa. Luxusní apartmán Velká Úpa se nachází ve Velké Úpě v Královéhradeckém kraji, 43 km od města Jelenia Góra. Ubytování Luxusni apartman Velka Upa se nachází ve městě Pec pod Sněžkou (Česko - Královéhradecký kraj).

Apartmán Liška - Horalka, Pec pod Sněžkou

9,8

Apartmán Liška - Horalka, Pec pod Sněžkou

Ubytování (Apartmán) Apartmán Liška - Horalka, Pec pod Sněžkou. Apartmán Liška - Horalka, Pec pod Sněžkou se nachází pouhých 1,5 km od lanovky Portášky, 1,9 km od Modřína a 2,4 km od lanovky Růžová hora - Sněžka. Ubytování Apartmán Liška - Horalka, Pec pod Sněžkou se nachází ve městě Pec pod Sněžkou (Česká republika - Královéhradecký kraj). Ubytování Apartmán Liška - Horalka, Pec pod Sněžkou má celkové hodnocení 9,8. Pro Apartmán Apartmán Liška - Horalka, Pec pod Sněžkou momentálně evidujeme 5 recenzí.

Berger Pec Privat

9,8

Berger Pec Privat

Ubytování (Apartmán) Berger Pec Privat. Berger Pec Privat nabízí 2 dobře zařízená studia na klidném místě v Peci pod Sněžkou, 900 metrů od sjezdovky Javor. Ubytování Berger Pec Privat se nachází ve městě Pec pod Sněžkou (Česká republika - Královéhradecký kraj). Ubytování Berger Pec Privat má celkové hodnocení 9,8. Pro Apartmán Berger Pec Privat momentálně evidujeme 73 recenzí.

Roubenka U Milánka

9,8

Roubenka U Milánka

Ubytování (Chata) Roubenka U Milánka. Prázdninový dům Roubenka U Milánka se nachází v Peci pod Sněžkou, 900 metrů od stanice lanovky Portášky, a nabízí ubytování s možností vlastního stravování... Ubytování Roubenka U Milánka se nachází ve městě Pec pod Sněžkou (Česká republika - Královéhradecký kraj). Ubytování Roubenka U Milánka má celkové hodnocení 9,8. Pro Chata Roubenka U Milánka momentálně evidujeme 18 recenzí.

U Ozvěny

9,8

U Ozvěny

Ubytování (Penzion) U Ozvěny. Penzion U Ozvěny se nachází v Dolním Adršpachu a nabízí zahradu, Wi-Fi zdarma a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování U Ozvěny se nachází ve městě Pec pod Sněžkou (Česko - Královéhradecký kraj).

Holiday home in Dolce u Trutnova 2310

9,8

Holiday home in Dolce u Trutnova 2310

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home in Dolce u Trutnova 2310. Rekreační dům Dolce u Trutnova 2310 se nachází v Oblanově a nabízí balkon, neplacené soukromé parkoviště a Wi-Fi zdarma. Ubytování Holiday home in Dolce u Trutnova 2310 se nachází ve městě Pec pod Sněžkou (Česko - Královéhradecký kraj).

Apartmán O18 - Kleč

9,8

Apartmán O18 - Kleč

UbytováníApartmán O18 - Kleč. Apartmán O18 - Kleč se nachází v Horních Mísečkách, 17 km od autobusové zastávky Strážné. Ubytování Apartmán O18 - Kleč se nachází ve městě Pec pod Sněžkou (Česko - Královéhradecký kraj).

Apartmán Reggie - Pec pod Sněžkou

9,7

Apartmán Reggie - Pec pod Sněžkou

Ubytování (Apartmán) Apartmán Reggie - Pec pod Sněžkou. Apartmán Reggie - Pec pod Sněžkou se nachází v Peci pod Sněžkou a nabízí zahradu, terasu, bezplatné Wi-Fi a výhled na řeku. Ubytování Apartmán Reggie - Pec pod Sněžkou se nachází ve městě Pec pod Sněžkou (Česko - Královéhradecký kraj).

Apartmán Horní Mísečky J4

9,7

Apartmán Horní Mísečky J4

Ubytování (Apartmán) Apartmán Horní Mísečky J4. Apartmán Horní Mísečky J4 se nachází v obci Horní Mísečky, pouhých 300 metrů od lanovky Horní Mísečky - Louky. Ubytování Apartmán Horní Mísečky J4 se nachází ve městě Pec pod Sněžkou (Česko - Královéhradecký kraj).

Homestay U Brožů

9,7

Homestay U Brožů

Ubytování (Privát) Homestay U Brožů. Ubytování v soukromí U Brožů se nachází v Peci pod Sněžkou, hned u lanovky Růžová hora - Sněžka, a nabízí ubytování se zahradou a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Homestay U Brožů se nachází ve městě Pec pod Sněžkou (Česká republika - Královéhradecký kraj). Ubytování Homestay U Brožů má celkové hodnocení 9,7. Pro Privát Homestay U Brožů momentálně evidujeme 121 recenzí.

Apartmány Hájenka

9,7

Apartmány Hájenka

Ubytování (Apartmány) Apartmány Hájenka. Apartmány Hájenka se nacházejí ve městě Adršpach-Stárkov. Ubytování Apartmány Hájenka se nachází ve městě Pec pod Sněžkou (Česko - Královéhradecký kraj).

Apartmá Turista, Pec pod Sněžkou

9,7

Apartmá Turista, Pec pod Sněžkou

Ubytování (Apartmán) Apartmá Turista, Pec pod Sněžkou. Apartmá Turista se nachází v Peci pod Sněžkou, 1,2 km od sjezdovky Javor, 1,8 km od rozhledny Bramberk a 1,9 km od sjezdovky Zahrádky. Ubytování Apartmá Turista, Pec pod Sněžkou se nachází ve městě Pec pod Sněžkou (Česká republika - Královéhradecký kraj). Ubytování Apartmá Turista, Pec pod Sněžkou má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmán Apartmá Turista, Pec pod Sněžkou momentálně evidujeme 33 recenzí.

Apartmán Portášky

9,7

Apartmán Portášky

Ubytování (Apartmán) Apartmán Portášky. Apartmán Portášky se nachází ve Velké Úpě, 44 km od Jelenie Góry. Nabízí restauraci, bar a výhled na hory. Ubytování Apartmán Portášky se nachází ve městě Pec pod Sněžkou (Česko - Královéhradecký kraj).

Panorama Lofts Pec

9,7

Panorama Lofts Pec

UbytováníPanorama Lofts Pec. Panorama Lofts Pec se nachází v Peci pod Sněžkou, 16 km od autobusové zastávky Strážné, a nabízí výhled na hory, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé... Ubytování Panorama Lofts Pec se nachází ve městě Pec pod Sněžkou (Česko - Královéhradecký kraj).

Apartmány BARTH Holiday - rezidence Máj

9,7

Apartmány BARTH Holiday - rezidence Máj

UbytováníApartmány BARTH Holiday - rezidence Máj. Apartmány BARTH Holiday - rezidence se nachází 14 km od autobusové zastávky Strážné. Ubytování Apartmány BARTH Holiday - rezidence Máj se nachází ve městě Pec pod Sněžkou (Česko - Královéhradecký kraj).

Apartmán TooToo Pec pod Sněžkou

9,7

Apartmán TooToo Pec pod Sněžkou

Ubytování (Apartmán) Apartmán TooToo Pec pod Sněžkou. Apartmán TooToo Pec pod Sněžkou se nachází v Peci pod Sněžkou, 1,3 km od lanovky Portášky a 2,3 km od Sněžky. Ubytování Apartmán TooToo Pec pod Sněžkou se nachází ve městě Pec pod Sněžkou (Česká republika - Královéhradecký kraj). Ubytování Apartmán TooToo Pec pod Sněžkou má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmán Apartmán TooToo Pec pod Sněžkou momentálně evidujeme 12 recenzí.

Pension Cortina

9,7

Pension Cortina

Ubytování (Penzion) Pension Cortina. Pension Cortina se nachází v Peci pod Sněžkou, minutu chůze od nejbližšího lyžařského vleku. Nabízí dětské hřiště a malý obchod s potravinami. Ubytování Pension Cortina se nachází ve městě Pec pod Sněžkou (Česká republika - Královéhradecký kraj). Ubytování Pension Cortina má celkové hodnocení 9,7. Pro Penzion Pension Cortina momentálně evidujeme 99 recenzí.

Chalupa Amálka

9,7

Chalupa Amálka

Ubytování (Prázdninový dům) Chalupa Amálka. Chalupa Amálka je prázdninový dům situovaný v Maršově nad Metují, 40 km od polského Valbřichu. Nabízí výhled na řeku, terasu a gril. Ubytování Chalupa Amálka se nachází ve městě Pec pod Sněžkou (Česko - Královéhradecký kraj).

Apartman SKI

9,7

Apartman SKI

Ubytování (Apartmán) Apartman SKI. Apartmán SKI se nachází v Peci pod Sněžkou, jen 1,6 km od Růžové hory - Sněžky i od Sněžky. Nabízí zahradu, Wi-Fi zdarma a výhled na hory i na řeku. Ubytování Apartman SKI se nachází ve městě Pec pod Sněžkou (Česká republika - Královéhradecký kraj). Ubytování Apartman SKI má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmán Apartman SKI momentálně evidujeme 13 recenzí.

Apartmány Javořinka

9,7

Apartmány Javořinka

UbytováníApartmány Javořinka. Apartmány Javořinka se nacházejí v Peci pod Sněžkou, 16 km od autobusové zastávky Strážné, a nabízejí výhled na hory, zdarma dostupné Wi-Fi i bezplatné... Ubytování Apartmány Javořinka se nachází ve městě Pec pod Sněžkou (Česko - Královéhradecký kraj).

Penzion Eden

9,7

Penzion Eden

Ubytování (Penzion) Penzion Eden. Tříhvězdičkový Penzion Eden se nachází v Peci pod Sněžkou a nabízí zahradu, terasu, turistické informace a úschovu zavazadel. Ubytování Penzion Eden se nachází ve městě Pec pod Sněžkou (Česká republika - Královéhradecký kraj). Ubytování Penzion Eden má celkové hodnocení 9,7. Pro Penzion Penzion Eden momentálně evidujeme 133 recenzí.

Studio Markéta

9,6

Studio Markéta

Ubytování (Apartmán) Studio Markéta. Studio Markéta se nachází v Peci pod Sněžkou, pouhých 1,8 km od Sněžky i od stanice lanovky Růžová hora - Sněžka. Wi-Fi je zde dostupné zdarma. Ubytování Studio Markéta se nachází ve městě Pec pod Sněžkou (Česká republika - Královéhradecký kraj). Ubytování Studio Markéta má celkové hodnocení 9,6. Pro Apartmán Studio Markéta momentálně evidujeme 22 recenzí.

Apartmán Barborka 07 Horní Malá Úpa

9,6

Apartmán Barborka 07 Horní Malá Úpa

Ubytování (Apartmán) Apartmán Barborka 07 Horní Malá Úpa. Apartmán Barborka 07 Horní Malá Úpa se nachází v Horní Malé Úpě, 200 metrů od Lesního Hřebenu a dětského vleku v lyžařském areálu SKIMU park a necelý 1 km... Ubytování Apartmán Barborka 07 Horní Malá Úpa se nachází ve městě Pec pod Sněžkou (Česko - Královéhradecký kraj).

Bouda Na Cestě

9,6

Bouda Na Cestě

Ubytování (Penzion) Bouda Na Cestě. Bouda Na Cestě se nachází v Peci pod Sněžkou - Velké Úpě v Královéhradeckém kraji, 400 metrů od lanové dráhy Portášky. Ubytování Bouda Na Cestě se nachází ve městě Pec pod Sněžkou (Česká republika - Královéhradecký kraj). Ubytování Bouda Na Cestě má celkové hodnocení 9,6. Pro Penzion Bouda Na Cestě momentálně evidujeme 20 recenzí.

U kohouta

9,6

U kohouta

Ubytování (Privát) U kohouta. Privát U kohouta se nachází v obci Podkost, 42 km od Špindlerova Mlýna. Nabízí zázemí pro grilování a dětské hřiště. Ubytování U kohouta se nachází ve městě Pec pod Sněžkou (Česko - Královéhradecký kraj).

Apartmán u Javoru

9,6

Apartmán u Javoru

Ubytování (Apartmán) Apartmán u Javoru. Apartmán u Javoru s výhledem na hory se nachází v Peci pod Sněžkou, 400 metrů od sjezdovky Javor a 1 km od Bramberku. Parkování na místě je zdarma. Ubytování Apartmán u Javoru se nachází ve městě Pec pod Sněžkou (Česká republika - Královéhradecký kraj). Ubytování Apartmán u Javoru má celkové hodnocení 9,6. Pro Apartmán Apartmán u Javoru momentálně evidujeme 17 recenzí.

Apartmán v Srdci Hor Cihlářka

9,6

Apartmán v Srdci Hor Cihlářka

Ubytování (Apartmán) Apartmán v Srdci Hor Cihlářka. Apartmán v Srdci hor Cihlářka 205 je situován v nadmořské výšce 1000 metrů mezi Pecí pod Sněžkou, Černým Dolem a Janskými Lázněmi. Ubytování Apartmán v Srdci Hor Cihlářka se nachází ve městě Pec pod Sněžkou (Česká republika - Královéhradecký kraj). Ubytování Apartmán v Srdci Hor Cihlářka má celkové hodnocení 9,6. Pro Apartmán Apartmán v Srdci Hor Cihlářka momentálně evidujeme 28 recenzí.

Pecka Penzion

9,6

Pecka Penzion

Ubytování (Penzion) Pecka Penzion. Pecka Penzion leží v Peci pod Sněžkou, 10 minut chůze od sjezdovky Javor. Ubytování Pecka Penzion se nachází ve městě Pec pod Sněžkou (Česká republika - Královéhradecký kraj). Ubytování Pecka Penzion má celkové hodnocení 9,6. Pro Penzion Pecka Penzion momentálně evidujeme 99 recenzí.

Pension Skalicky

9,6

Pension Skalicky

Ubytování (Penzion – hostinec) Pension Skalicky. Pension Skalický se nachází přímo na sjezdovce Zahrádky a nabízí výhled na Pec pod Sněžkou a možnost příjezdu k objektu a odjezdu od objektu na lyžích. Ubytování Pension Skalicky se nachází ve městě Pec pod Sněžkou (Česká republika - Královéhradecký kraj). Ubytování Pension Skalicky má celkové hodnocení 9,6. Pro Penzion – hostinec Pension Skalicky momentálně evidujeme 78 recenzí.

Penzion Bouda Na stráni

9,6

Penzion Bouda Na stráni

UbytováníPenzion Bouda Na stráni. Penzion Bouda Na stráni se nachází v Dolní Malé Úpě, 21 km od zábavního parku Western City a 27 km od kostela Wang. Ubytování Penzion Bouda Na stráni se nachází ve městě Pec pod Sněžkou (Česko - Královéhradecký kraj).

GoToPec Apartment

9,5

GoToPec Apartment

Ubytování (Apartmán) GoToPec Apartment. Apartmán GoToPec se nachází v Peci pod Sněžkou, 1,2 km od lanovky Růžová hora – Sněžka i od Sněžky, 2,8 km od lanovky Portášky a 1,7 km od Javoru 1. Ubytování GoToPec Apartment se nachází ve městě Pec pod Sněžkou (Česká republika - Královéhradecký kraj). Ubytování GoToPec Apartment má celkové hodnocení 9,5. Pro Apartmán GoToPec Apartment momentálně evidujeme 73 recenzí.

Chalupa Pod Studánkou

9,5

Chalupa Pod Studánkou

Ubytování (Prázdninový dům) Chalupa Pod Studánkou. Chalupa Pod Studánkou se nachází v Petříkovicích a nabízí sezónní venkovní bazén, zázemí pro grilování a přímý přístup na sjezdovku. Ubytování Chalupa Pod Studánkou se nachází ve městě Pec pod Sněžkou (Česko - Královéhradecký kraj).

Apartmán Barborka 05

9,5

Apartmán Barborka 05

Ubytování (Apartmán) Apartmán Barborka 05. Apartmán Barborka 05 se nachází v Horní Malé Úpě, 300 metrů od lanovky Lesní Hřeben a areálu SKiMU park s dětským vlekem. Ubytování Apartmán Barborka 05 se nachází ve městě Pec pod Sněžkou (Česko - Královéhradecký kraj).

Vakantiehuis Reuzengebergte

9,5

Vakantiehuis Reuzengebergte

Ubytování (Prázdninové domy) Vakantiehuis Reuzengebergte. Vakantiehuis Reuzengebergte je samostatně stojící prázdninový dům s terasou, který se nachází v obci Horní Lánov v Krkonoších, 4 km od Vrchlabí. Ubytování Vakantiehuis Reuzengebergte se nachází ve městě Pec pod Sněžkou (Česko - Královéhradecký kraj).

Hotel Bouda Jana

9,5

Hotel Bouda Jana

Ubytování (Hotel) Hotel Bouda Jana. Bouda Jana nabízí klidné ubytování mezi krkonošskými údolím a vrcholkem Sněžky. Ubytování Hotel Bouda Jana se nachází ve městě Pec pod Sněžkou (Česká republika - Královéhradecký kraj). Ubytování Hotel Bouda Jana má celkové hodnocení 9,5. Pro Hotel Hotel Bouda Jana momentálně evidujeme 16 recenzí.

Pension Horske Zatisi

9,5

Pension Horske Zatisi

Ubytování (Penzion) Pension Horske Zatisi. Pension Horské Zátiší se nachází uprostřed lesů v lyžařském rezortu Špindlerův Mlýn. Ubytování Pension Horske Zatisi se nachází ve městě Pec pod Sněžkou (Česko - Královéhradecký kraj).

PEC 313

9,5

PEC 313

Ubytování (Apartmán) PEC 313. PEC 313 se nachází v Peci pod Sněžkou. Nabízí ubytování v apartmánech s kuchyňským koutem a bezplatným připojením k Wi-Fi. Ubytování PEC 313 se nachází ve městě Pec pod Sněžkou (Česká republika - Královéhradecký kraj). Ubytování PEC 313 má celkové hodnocení 9,5. Pro Apartmán PEC 313 momentálně evidujeme 23 recenzí.

Apartment Portášky- Velká Úpa 3 by Interhome

9,5

Apartment Portášky- Velká Úpa 3 by Interhome

UbytováníApartment Portášky- Velká Úpa 3 by Interhome. Apartmán Portášky se nachází v Peci pod Sněžkou, 16 km od autobusové zastávky Strážné, 33 km od Západního města a 39 km od kostela Wang. Ubytování Apartment Portášky- Velká Úpa 3 by Interhome se nachází ve městě Pec pod Sněžkou (Česko - Královéhradecký kraj).

Aparthouse Javor

9,5

Aparthouse Javor

Ubytování (Aparthotel) Aparthouse Javor. Aparthouse Javor se nachází v Peci pod Sněžkou. Nabízí přímý přístup na sjezdovku a ubytování s Wi-Fi zdarma a kuchyní. Ubytování Aparthouse Javor se nachází ve městě Pec pod Sněžkou (Česko - Královéhradecký kraj).

Vila Eden

9,5

Vila Eden

Ubytování (Apartmán) Vila Eden. Vila Eden se nachází v Peci pod Sněžkou, 1,2 km od vrcholu Sněžky a lanovky Růžová hora – Sněžka, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, posezením a TV s... Ubytování Vila Eden se nachází ve městě Pec pod Sněžkou (Česká republika - Královéhradecký kraj). Ubytování Vila Eden má celkové hodnocení 9,5. Pro Apartmán Vila Eden momentálně evidujeme 118 recenzí.

Yveta - Depandance Horské Zátiší

9,5

Yveta - Depandance Horské Zátiší

Ubytování (Penzion) Yveta - Depandance Horské Zátiší. Penzion Yveta se nachází v Horních Mísečkách a nabízí bezplatné Wi-Fi, lednici, posezení, ložní prádlo a koupelnu se sprchou a toaletními potřebami zdarma. Ubytování Yveta - Depandance Horské Zátiší se nachází ve městě Pec pod Sněžkou (Česko - Královéhradecký kraj).