Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování ve městě Pec pod Sněžkou

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Pec pod Sněžkou

Apartmán Liška - Horalka, Pec pod Sněžkou

9,8

Apartmán Liška - Horalka, Pec pod Sněžkou

Ubytování (Apartmán) Apartmán Liška - Horalka, Pec pod Sněžkou. Apartmán Liška - Horalka, Pec pod Sněžkou se nachází pouhých 1,5 km od lanovky Portášky, 1,9 km od Modřína a 2,4 km od lanovky Růžová hora - Sněžka. Ubytování Apartmán Liška - Horalka, Pec pod Sněžkou se nachází ve městě Pec pod Sněžkou (Česká republika - Královéhradecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 341 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmán Liška - Horalka, Pec pod Sněžkou má celkové hodnocení 9,8. Pro Apartmán Apartmán Liška - Horalka, Pec pod Sněžkou momentálně evidujeme 5 recenzí.

Berger Pec Privat

9,8

Berger Pec Privat

Ubytování (Apartmán) Berger Pec Privat. Berger Pec Privat nabízí 2 dobře zařízená studia na klidném místě v Peci pod Sněžkou, 900 metrů od sjezdovky Javor. Ubytování Berger Pec Privat se nachází ve městě Pec pod Sněžkou (Česká republika - Královéhradecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 927 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Berger Pec Privat má celkové hodnocení 9,8. Pro Apartmán Berger Pec Privat momentálně evidujeme 73 recenzí.

Roubenka U Milánka

9,8

Roubenka U Milánka

Ubytování (Chata) Roubenka U Milánka. Prázdninový dům Roubenka U Milánka se nachází v Peci pod Sněžkou, 900 metrů od stanice lanovky Portášky, a nabízí ubytování s možností vlastního stravování... Ubytování Roubenka U Milánka se nachází ve městě Pec pod Sněžkou (Česká republika - Královéhradecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 894 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Roubenka U Milánka má celkové hodnocení 9,8. Pro Chata Roubenka U Milánka momentálně evidujeme 18 recenzí.

Homestay U Brožů

9,7

Homestay U Brožů

Ubytování (Privát) Homestay U Brožů. Ubytování v soukromí U Brožů se nachází v Peci pod Sněžkou, hned u lanovky Růžová hora - Sněžka, a nabízí ubytování se zahradou a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Homestay U Brožů se nachází ve městě Pec pod Sněžkou (Česká republika - Královéhradecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 798 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Homestay U Brožů má celkové hodnocení 9,7. Pro Privát Homestay U Brožů momentálně evidujeme 121 recenzí.

Apartmá Turista, Pec pod Sněžkou

9,7

Apartmá Turista, Pec pod Sněžkou

Ubytování (Apartmán) Apartmá Turista, Pec pod Sněžkou. Apartmá Turista se nachází v Peci pod Sněžkou, 1,2 km od sjezdovky Javor, 1,8 km od rozhledny Bramberk a 1,9 km od sjezdovky Zahrádky. Ubytování Apartmá Turista, Pec pod Sněžkou se nachází ve městě Pec pod Sněžkou (Česká republika - Královéhradecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 318 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmá Turista, Pec pod Sněžkou má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmán Apartmá Turista, Pec pod Sněžkou momentálně evidujeme 33 recenzí.

Apartmán TooToo Pec pod Sněžkou

9,7

Apartmán TooToo Pec pod Sněžkou

Ubytování (Apartmán) Apartmán TooToo Pec pod Sněžkou. Apartmán TooToo Pec pod Sněžkou se nachází v Peci pod Sněžkou, 1,3 km od lanovky Portášky a 2,3 km od Sněžky. Ubytování Apartmán TooToo Pec pod Sněžkou se nachází ve městě Pec pod Sněžkou (Česká republika - Královéhradecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 060 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmán TooToo Pec pod Sněžkou má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmán Apartmán TooToo Pec pod Sněžkou momentálně evidujeme 12 recenzí.

Pension Cortina

9,7

Pension Cortina

Ubytování (Penzion) Pension Cortina. Pension Cortina se nachází v Peci pod Sněžkou, minutu chůze od nejbližšího lyžařského vleku. Nabízí dětské hřiště a malý obchod s potravinami. Ubytování Pension Cortina se nachází ve městě Pec pod Sněžkou (Česká republika - Královéhradecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 066 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Pension Cortina má celkové hodnocení 9,7. Pro Penzion Pension Cortina momentálně evidujeme 99 recenzí.

Apartman SKI

9,7

Apartman SKI

Ubytování (Apartmán) Apartman SKI. Apartmán SKI se nachází v Peci pod Sněžkou, jen 1,6 km od Růžové hory - Sněžky i od Sněžky. Nabízí zahradu, Wi-Fi zdarma a výhled na hory i na řeku. Ubytování Apartman SKI se nachází ve městě Pec pod Sněžkou (Česká republika - Královéhradecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 409 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartman SKI má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmán Apartman SKI momentálně evidujeme 13 recenzí.

Penzion Eden

9,7

Penzion Eden

Ubytování (Penzion) Penzion Eden. Tříhvězdičkový Penzion Eden se nachází v Peci pod Sněžkou a nabízí zahradu, terasu, turistické informace a úschovu zavazadel. Ubytování Penzion Eden se nachází ve městě Pec pod Sněžkou (Česká republika - Královéhradecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 287 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion Eden má celkové hodnocení 9,7. Pro Penzion Penzion Eden momentálně evidujeme 133 recenzí.

Bouda Na Cestě

9,6

Bouda Na Cestě

Ubytování (Penzion) Bouda Na Cestě. Bouda Na Cestě se nachází v Peci pod Sněžkou - Velké Úpě v Královéhradeckém kraji, 400 metrů od lanové dráhy Portášky. Ubytování Bouda Na Cestě se nachází ve městě Pec pod Sněžkou (Česká republika - Královéhradecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 927 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Bouda Na Cestě má celkové hodnocení 9,6. Pro Penzion Bouda Na Cestě momentálně evidujeme 20 recenzí.

Studio Markéta

9,6

Studio Markéta

Ubytování (Apartmán) Studio Markéta. Studio Markéta se nachází v Peci pod Sněžkou, pouhých 1,8 km od Sněžky i od stanice lanovky Růžová hora - Sněžka. Wi-Fi je zde dostupné zdarma. Ubytování Studio Markéta se nachází ve městě Pec pod Sněžkou (Česká republika - Královéhradecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 973 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Studio Markéta má celkové hodnocení 9,6. Pro Apartmán Studio Markéta momentálně evidujeme 22 recenzí.

Apartmán u Javoru

9,6

Apartmán u Javoru

Ubytování (Apartmán) Apartmán u Javoru. Apartmán u Javoru s výhledem na hory se nachází v Peci pod Sněžkou, 400 metrů od sjezdovky Javor a 1 km od Bramberku. Parkování na místě je zdarma. Ubytování Apartmán u Javoru se nachází ve městě Pec pod Sněžkou (Česká republika - Královéhradecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 362 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmán u Javoru má celkové hodnocení 9,6. Pro Apartmán Apartmán u Javoru momentálně evidujeme 17 recenzí.

Apartmán v Srdci Hor Cihlářka

9,6

Apartmán v Srdci Hor Cihlářka

Ubytování (Apartmán) Apartmán v Srdci Hor Cihlářka. Apartmán v Srdci hor Cihlářka 205 je situován v nadmořské výšce 1000 metrů mezi Pecí pod Sněžkou, Černým Dolem a Janskými Lázněmi. Ubytování Apartmán v Srdci Hor Cihlářka se nachází ve městě Pec pod Sněžkou (Česká republika - Královéhradecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 854 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmán v Srdci Hor Cihlářka má celkové hodnocení 9,6. Pro Apartmán Apartmán v Srdci Hor Cihlářka momentálně evidujeme 28 recenzí.

Pecka Penzion

9,6

Pecka Penzion

Ubytování (Penzion) Pecka Penzion. Pecka Penzion leží v Peci pod Sněžkou, 10 minut chůze od sjezdovky Javor. Ubytování Pecka Penzion se nachází ve městě Pec pod Sněžkou (Česká republika - Královéhradecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 463 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Pecka Penzion má celkové hodnocení 9,6. Pro Penzion Pecka Penzion momentálně evidujeme 99 recenzí.

Pension Skalicky

9,6

Pension Skalicky

Ubytování (Penzion – hostinec) Pension Skalicky. Pension Skalický se nachází přímo na sjezdovce Zahrádky a nabízí výhled na Pec pod Sněžkou a možnost příjezdu k objektu a odjezdu od objektu na lyžích. Ubytování Pension Skalicky se nachází ve městě Pec pod Sněžkou (Česká republika - Královéhradecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 875 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Pension Skalicky má celkové hodnocení 9,6. Pro Penzion – hostinec Pension Skalicky momentálně evidujeme 78 recenzí.

GoToPec Apartment

9,5

GoToPec Apartment

Ubytování (Apartmán) GoToPec Apartment. Apartmán GoToPec se nachází v Peci pod Sněžkou, 1,2 km od lanovky Růžová hora – Sněžka i od Sněžky, 2,8 km od lanovky Portášky a 1,7 km od Javoru 1. Ubytování GoToPec Apartment se nachází ve městě Pec pod Sněžkou (Česká republika - Královéhradecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 317 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování GoToPec Apartment má celkové hodnocení 9,5. Pro Apartmán GoToPec Apartment momentálně evidujeme 73 recenzí.

Hotel Bouda Jana

9,5

Hotel Bouda Jana

Ubytování (Hotel) Hotel Bouda Jana. Bouda Jana nabízí klidné ubytování mezi krkonošskými údolím a vrcholkem Sněžky. Ubytování Hotel Bouda Jana se nachází ve městě Pec pod Sněžkou (Česká republika - Královéhradecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 390 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hotel Bouda Jana má celkové hodnocení 9,5. Pro Hotel Hotel Bouda Jana momentálně evidujeme 16 recenzí.

PEC 313

9,5

PEC 313

Ubytování (Apartmán) PEC 313. PEC 313 se nachází v Peci pod Sněžkou. Nabízí ubytování v apartmánech s kuchyňským koutem a bezplatným připojením k Wi-Fi. Ubytování PEC 313 se nachází ve městě Pec pod Sněžkou (Česká republika - Královéhradecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 600 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování PEC 313 má celkové hodnocení 9,5. Pro Apartmán PEC 313 momentálně evidujeme 23 recenzí.

Chata Borůvka

9,5

Chata Borůvka

Ubytování (Penzion) Chata Borůvka. Chata Borůvka se nachází 4 km od lyžařského areálu v Peci pod Sněžkou a golfového klubu Mladé Buky. Ubytování Chata Borůvka se nachází ve městě Pec pod Sněžkou (Česká republika - Královéhradecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 030 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Chata Borůvka má celkové hodnocení 9,5. Pro Penzion Chata Borůvka momentálně evidujeme 9 recenzí.

Vila Eden

9,5

Vila Eden

Ubytování (Apartmán) Vila Eden. Vila Eden se nachází v Peci pod Sněžkou, 1,2 km od vrcholu Sněžky a lanovky Růžová hora – Sněžka, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, posezením a TV s... Ubytování Vila Eden se nachází ve městě Pec pod Sněžkou (Česká republika - Královéhradecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 927 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Vila Eden má celkové hodnocení 9,5. Pro Apartmán Vila Eden momentálně evidujeme 118 recenzí.

Chata Šohajka

9,4

Chata Šohajka

Ubytování (Penzion – hostinec) Chata Šohajka. Tento hotel se nachází v přírodě Krkonošského národního parku. Ubytování Chata Šohajka se nachází ve městě Pec pod Sněžkou (Česká republika - Královéhradecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 133 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Chata Šohajka má celkové hodnocení 9,4. Pro Penzion – hostinec Chata Šohajka momentálně evidujeme 37 recenzí.

Apartmán Pod sjezdovkou

9,4

Apartmán Pod sjezdovkou

Ubytování (Apartmán) Apartmán Pod sjezdovkou. Apartmán Pod sjezdovkou se nachází v domě v lyžařském středisku Pec pod Sněžkou, 100 metrů od lanovky na sjezdovky Javor I a II. Ubytování Apartmán Pod sjezdovkou se nachází ve městě Pec pod Sněžkou (Česká republika - Královéhradecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 617 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmán Pod sjezdovkou má celkové hodnocení 9,4. Pro Apartmán Apartmán Pod sjezdovkou momentálně evidujeme 39 recenzí.

Kovárna Residence

9,4

Kovárna Residence

Ubytování (Apartmán) Kovárna Residence. Kovárna Residence se nachází v Peci pod Sněžkou, 1,2 km od lanovky Růžová hora – Sněžka, a nabízí výhled na hory a Wi-Fi zdarma. Ubytování Kovárna Residence se nachází ve městě Pec pod Sněžkou (Česká republika - Královéhradecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 806 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Kovárna Residence má celkové hodnocení 9,4. Pro Apartmán Kovárna Residence momentálně evidujeme 169 recenzí.

ubytování u Javoru 232/9

9,4

ubytování u Javoru 232/9

Ubytování (Apartmán) ubytování u Javoru 232/9. Penzion U Javoru 232/9 se nachází v Peci pod Sněžkou, 2,1 km od lanovky Růžová hora - Sněžka. Nabízí výhled na hory a Wi-Fi zdarma. Ubytování ubytování u Javoru 232/9 se nachází ve městě Pec pod Sněžkou (Česká republika - Královéhradecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 218 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování ubytování u Javoru 232/9 má celkové hodnocení 9,4. Pro Apartmán ubytování u Javoru 232/9 momentálně evidujeme 18 recenzí.

Residence Post

9,3

Residence Post

Ubytování (Aparthotel) Residence Post. Residence Post se nachází v Peci pod Sněžkou, 1,8 km od mezistanice lanovky Růžová hora - Sněžka, a nabízí restauraci a Wi-Fi zdarma. Ubytování Residence Post se nachází ve městě Pec pod Sněžkou (Česká republika - Královéhradecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 110 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Residence Post má celkové hodnocení 9,3. Pro Aparthotel Residence Post momentálně evidujeme 63 recenzí.

ubytovani u Javoru 232/8

9,3

ubytovani u Javoru 232/8

Ubytování (Apartmán) ubytovani u Javoru 232/8. Ubytování u Javoru 232/8 se nachází v Peci pod Sněžkou, 2,1 km od lanovky Růžová hora - Sněžka, 2,1 km od Sněžky a 3,2 km od lanovky Portášky a 400 metrů... Ubytování ubytovani u Javoru 232/8 se nachází ve městě Pec pod Sněžkou (Česká republika - Královéhradecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 733 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování ubytovani u Javoru 232/8 má celkové hodnocení 9,3. Pro Apartmán ubytovani u Javoru 232/8 momentálně evidujeme 5 recenzí.

Residence Sněžka

9,3

Residence Sněžka

Ubytování (Apartmán) Residence Sněžka. Residence Sněžka se nachází v Peci pod Sněžkou a nabízí ubytování s TV a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Residence Sněžka se nachází ve městě Pec pod Sněžkou (Česká republika - Královéhradecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 806 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Residence Sněžka má celkové hodnocení 9,3. Pro Apartmán Residence Sněžka momentálně evidujeme 90 recenzí.

Hotel Oddech

9,3

Hotel Oddech

Ubytování (Hotel) Hotel Oddech. Hotel Oddech se nachází v Peci pod Sněžkou v Královéhradeckém kraji, 5 km od lanovky Ružová hora - Sněžka a rovněž 5 km od Sněžky. Ubytování Hotel Oddech se nachází ve městě Pec pod Sněžkou (Česká republika - Královéhradecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 111 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hotel Oddech má celkové hodnocení 9,3. Pro Hotel Hotel Oddech momentálně evidujeme 9 recenzí.

Apartment Marketa

9,3

Apartment Marketa

Ubytování (Apartmán) Apartment Marketa. Apartmán Markéta se nachází 1,8 km od lanovky Růžová hora v Peci pod Sněžkou a nabízí kuchyň, bezplatné Wi-Fi a zahradu. Ubytování Apartment Marketa se nachází ve městě Pec pod Sněžkou (Česká republika - Královéhradecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 502 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartment Marketa má celkové hodnocení 9,3. Pro Apartmán Apartment Marketa momentálně evidujeme 28 recenzí.

Guest House U Marie

9,3

Guest House U Marie

Ubytování (Penzion) Guest House U Marie. Guest House U Marie se nachází v Peci pod Sněžkou v Královehradeckém kraji, 2,3 km od lanovky Růžová hora–Sněžka a nedaleko lanovky na Sněžku a vleku Javor... Ubytování Guest House U Marie se nachází ve městě Pec pod Sněžkou (Česká republika - Královéhradecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 747 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Guest House U Marie má celkové hodnocení 9,3. Pro Penzion Guest House U Marie momentálně evidujeme 31 recenzí.

Ubytování v soukromí Kouba

9,3

Ubytování v soukromí Kouba

Ubytování (Privát) Ubytování v soukromí Kouba. Ubytování v soukromí Kouba se nachází v centru Pece pod Sněžkou, 300 metrů od sjezdovky Javor. Nabízí bezplatné Wi-Fi. Ubytování Ubytování v soukromí Kouba se nachází ve městě Pec pod Sněžkou (Česká republika - Královéhradecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 309 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Ubytování v soukromí Kouba má celkové hodnocení 9,3. Pro Privát Ubytování v soukromí Kouba momentálně evidujeme 94 recenzí.

Horský dům

9,3

Horský dům

Ubytování (Penzion) Horský dům. Horský dům stojí ve svahu v horách a nabízí pokoje s bezplatným Wi-Fi, saunu a prostornou zahradu s grilem a altánem. Ubytování Horský dům se nachází ve městě Pec pod Sněžkou (Česká republika - Královéhradecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 133 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Horský dům má celkové hodnocení 9,3. Pro Penzion Horský dům momentálně evidujeme 47 recenzí.

Penzion U Sochoru

9,2

Penzion U Sochoru

Ubytování (Penzion) Penzion U Sochoru. Penzion U Sochoru se nachází v Peci pod Sněžkou, 1,8 km od stanice lanovky Růžová hora–Sněžka a od samotné Sněžky, 3,5 km od sjezdovky Portášky a méně než... Ubytování Penzion U Sochoru se nachází ve městě Pec pod Sněžkou (Česká republika - Královéhradecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 236 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion U Sochoru má celkové hodnocení 9,2. Pro Penzion Penzion U Sochoru momentálně evidujeme 62 recenzí.

Apartmán u vleku Javor

9,2

Apartmán u vleku Javor

Ubytování (Apartmán) Apartmán u vleku Javor. Apartmán Javor se nachází v Peci pod Sněžkou, 100 metrů od lyžařského vleku Javor. Ubytování Apartmán u vleku Javor se nachází ve městě Pec pod Sněžkou (Česká republika - Královéhradecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 510 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmán u vleku Javor má celkové hodnocení 9,2. Pro Apartmán Apartmán u vleku Javor momentálně evidujeme 30 recenzí.

Penzion Zákoutí

9,2

Penzion Zákoutí

Ubytování (Penzion) Penzion Zákoutí. Penzion Zákoutí se nachází v Peci pod Sněžkou, jen kousek od lanovky Růžová hora - Sněžka, 2,5 km od lanovky Portášky a 8 km od Sněžky. Ubytování Penzion Zákoutí se nachází ve městě Pec pod Sněžkou (Česká republika - Královéhradecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 416 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion Zákoutí má celkové hodnocení 9,2. Pro Penzion Penzion Zákoutí momentálně evidujeme 9 recenzí.

Penzion Mikeš

9,2

Penzion Mikeš

Ubytování (Penzion) Penzion Mikeš. Penzion Mikeš se nachází na hlavní ulici v Peci pod Sněžkou, má lyžařskou školu, recepci otevřenou 24 hodin denně a za poplatek poskytuje Wi-Fi. Ubytování Penzion Mikeš se nachází ve městě Pec pod Sněžkou (Česká republika - Královéhradecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 7 080 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion Mikeš má celkové hodnocení 9,2. Pro Penzion Penzion Mikeš momentálně evidujeme 11 recenzí.

Ubytování Kocová

9,2

Ubytování Kocová

Ubytování (Penzion) Ubytování Kocová. Ubytování Kocová se nachází v Peci pod Sněžkou, 1,7 km od lanovky Růžová Hora a Sněžky. Nabízí gril, Wi-Fi zdarma, zahradu a lyžárnu. Ubytování Ubytování Kocová se nachází ve městě Pec pod Sněžkou (Česká republika - Královéhradecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 785 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Ubytování Kocová má celkové hodnocení 9,2. Pro Penzion Ubytování Kocová momentálně evidujeme 39 recenzí.

Hotel Děvín

9,2

Hotel Děvín

Ubytování (Hotel) Hotel Děvín. Tento hotel se nachází v poklidné lokalitě a sídlí v tradiční dřevěné budově. Ubytování Hotel Děvín se nachází ve městě Pec pod Sněžkou (Česká republika - Královéhradecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 421 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hotel Děvín má celkové hodnocení 9,2. Pro Hotel Hotel Děvín momentálně evidujeme 96 recenzí.

Aparthotel Kovarna Residence

9,2

Aparthotel Kovarna Residence

Ubytování (Aparthotel) Aparthotel Kovarna Residence. Aparthotel Kovárna Residence se nachází v Peci pod Sněžkou, nedaleko lanovky Růžová hora – Sněžka. Hosté zde mohou využíat bezplatné Wi-Fi. Ubytování Aparthotel Kovarna Residence se nachází ve městě Pec pod Sněžkou (Česká republika - Královéhradecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 427 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Aparthotel Kovarna Residence má celkové hodnocení 9,2. Pro Aparthotel Aparthotel Kovarna Residence momentálně evidujeme 147 recenzí.

Bouda Pod Sněžkou

9,1

Bouda Pod Sněžkou

Ubytování (Penzion) Bouda Pod Sněžkou. Bouda Pod Sněžkou se nachází v Peci pod Sněžkou, 80 metrů od lanovky Růžová hora - Sněžka. Stojí 3,7 km od lanovky na Portášky a 3,8 km od Sněžky. Ubytování Bouda Pod Sněžkou se nachází ve městě Pec pod Sněžkou (Česká republika - Královéhradecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 446 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Bouda Pod Sněžkou má celkové hodnocení 9,1. Pro Penzion Bouda Pod Sněžkou momentálně evidujeme 35 recenzí.

Ubytování Zmatlíková

9,1

Ubytování Zmatlíková

Ubytování (Privát) Ubytování Zmatlíková. Ubytování Zmatlíková se nachází v centru Pece pod Sněžkou, 300 metrů od lyžařského areálu Pec pod Sněžkou. Wi-Fi je dostupné zdarma. Ubytování Ubytování Zmatlíková se nachází ve městě Pec pod Sněžkou (Česká republika - Královéhradecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 335 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Ubytování Zmatlíková má celkové hodnocení 9,1. Pro Privát Ubytování Zmatlíková momentálně evidujeme 116 recenzí.

Penzion Lucie

9,1

Penzion Lucie

Ubytování (Penzion) Penzion Lucie. Penzion Lucie se nachází na poklidném místě v bezprostřední blízkosti řeky Úpy, 200 metrů od sjezdovky lyžařského areálu Velká Úpa, a nabízí prakticky... Ubytování Penzion Lucie se nachází ve městě Pec pod Sněžkou (Česká republika - Královéhradecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 686 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion Lucie má celkové hodnocení 9,1. Pro Penzion Penzion Lucie momentálně evidujeme 14 recenzí.

Pension Čertice

9,1

Pension Čertice

Ubytování (Penzion) Pension Čertice. Pension Čertice se nachází v Peci pod Sněžkou, 300 metrů od zastávky bezplatného skibusu zajišťujícího spojení s 3 minuty jízdy vzdáleným stejnojmenným... Ubytování Pension Čertice se nachází ve městě Pec pod Sněžkou (Česká republika - Královéhradecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 159 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Pension Čertice má celkové hodnocení 9,1. Pro Penzion Pension Čertice momentálně evidujeme 78 recenzí.

Chata U Kohoutů

9

Chata U Kohoutů

Ubytování (Penzion) Chata U Kohoutů. Chata U Kohoutů se nachází v Peci pod Sněžkou, 1,8 km od lanovky Růžová hora – Sněžka, a nabízí zahradu, zázemí pro grilování a lyžárnu. Ubytování Chata U Kohoutů se nachází ve městě Pec pod Sněžkou (Česká republika - Královéhradecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 844 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Chata U Kohoutů má celkové hodnocení 9. Pro Penzion Chata U Kohoutů momentálně evidujeme 41 recenzí.

Snezka Residence

9

Snezka Residence

Ubytování (Apartmán) Snezka Residence. Sněžka Residence se nachází 200 metrů od sjezdovek na Sněžce a nabízí moderně zařízené ubytování se satelitní TV a bezplatným Wi-Fi přípojením. Ubytování Snezka Residence se nachází ve městě Pec pod Sněžkou (Česká republika - Královéhradecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 461 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Snezka Residence má celkové hodnocení 9. Pro Apartmán Snezka Residence momentálně evidujeme 124 recenzí.

Ubytování U Vořechovských

9

Ubytování U Vořechovských

Ubytování (Privát) Ubytování U Vořechovských. Ubytování U Vořechovských se nachází v Peci pod Sněžkou a nabízí bezplatné Wi-Fi, lyžařskou škola a půjčovnu lyžařského vybavení a jízdních kol. Ubytování Ubytování U Vořechovských se nachází ve městě Pec pod Sněžkou (Česká republika - Královéhradecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 523 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Ubytování U Vořechovských má celkové hodnocení 9. Pro Privát Ubytování U Vořechovských momentálně evidujeme 87 recenzí.

Cihlářka - Apartmány 309/208

9

Cihlářka - Apartmány 309/208

Ubytování (Apartmán) Cihlářka - Apartmány 309/208. Cihlářka - Apartmány 309/208 se nacházejí 1 010 metrů nad mořem v lesích 2. Ubytování Cihlářka - Apartmány 309/208 se nachází ve městě Pec pod Sněžkou (Česká republika - Královéhradecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 776 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Cihlářka - Apartmány 309/208 má celkové hodnocení 9. Pro Apartmán Cihlářka - Apartmány 309/208 momentálně evidujeme 91 recenzí.

Apartmány Pec pod Sněžkou

9

Apartmány Pec pod Sněžkou

Ubytování (Penzion) Apartmány Pec pod Sněžkou. Apartmány Pec pod Sněžkou se nacházejí v Peci pod Sněžkou a poskytují Wi-Fi zdarma, zahradu a bezplatné půjčení jízdních kol. Ubytování Apartmány Pec pod Sněžkou se nachází ve městě Pec pod Sněžkou (Česká republika - Královéhradecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 635 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmány Pec pod Sněžkou má celkové hodnocení 9. Pro Penzion Apartmány Pec pod Sněžkou momentálně evidujeme 44 recenzí.

Ubytování Javor

9

Ubytování Javor

Ubytování (Apartmán) Ubytování Javor. Ubytování Javor se nachází v Peci pod Sněžkou, 2,1 km od lanovky Růžová hora - Sněžka, a nabízí přímý přístup na lyžích, zahradu a Wi-Fi zdarma. Ubytování Ubytování Javor se nachází ve městě Pec pod Sněžkou (Česká republika - Královéhradecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 188 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Ubytování Javor má celkové hodnocení 9. Pro Apartmán Ubytování Javor momentálně evidujeme 23 recenzí.

Penzion Lesni Pramen

9

Penzion Lesni Pramen

Ubytování (Penzion) Penzion Lesni Pramen. Penzion Lesní Pramen se nachází 900 metrů nad mořem v Peci pod Sněžkou, jen 150 metrů od sjezdovek. Nabízí Wi-Fi zdarma a panoramatický výhled. Ubytování Penzion Lesni Pramen se nachází ve městě Pec pod Sněžkou (Česká republika - Královéhradecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 673 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion Lesni Pramen má celkové hodnocení 9. Pro Penzion Penzion Lesni Pramen momentálně evidujeme 31 recenzí.

Aparthotel Svatý Vavřinec

9

Aparthotel Svatý Vavřinec

Ubytování (Aparthotel) Aparthotel Svatý Vavřinec. Aparthotel Svatý Vavřinec se nachází v Peci pod Sněžkou v Královéhradeckém kraji a nabízí ubytování s Wi-Fi zdarma. Ubytování Aparthotel Svatý Vavřinec se nachází ve městě Pec pod Sněžkou (Česká republika - Královéhradecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 663 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Aparthotel Svatý Vavřinec má celkové hodnocení 9. Pro Aparthotel Aparthotel Svatý Vavřinec momentálně evidujeme 167 recenzí.