Hledat

Ubytování

Ubytování město Svätý Jur

Ve městě Svätý Jur (Slovensko) máme celkem 3 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Svätý Jur

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Svätý Jur

Milan&Eva

9,6

Milan&Eva

Ubytování (Apartmán) Milan&Eva. Milan&Eva is situated in Svätý Jur. The accommodation is 42 km from Mosonmagyaróvár, and guests benefit from complimentary WiFi and private parking... Ubytování Milan&Eva se nachází ve městě Svätý Jur (Slovensko - Bratislavský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 322 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Krone Penzion

9,3

Krone Penzion

Ubytování (Penzion) Krone Penzion. Located in Svätý Jur, Krone Penzion features free WiFi. All rooms feature a flat-screen TV with satellite channels and a private bathroom. Ubytování Krone Penzion se nachází ve městě Svätý Jur (Slovensko - Bratislavský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 325 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Mulberry Tree Vineyard house

9

Mulberry Tree Vineyard house

Ubytování (Apartmán) Mulberry Tree Vineyard house. Mulberry Tree Vineyard House se nachází ve městě Svätý Jur a nabízí zázemí pro grilování a zahradu. Ubytování Mulberry Tree Vineyard house se nachází ve městě Svätý Jur (Slovensko - Bratislavský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 424 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Mulberry Tree Vineyard house má celkové hodnocení 9. Pro Apartmán Mulberry Tree Vineyard house momentálně evidujeme 12 recenzí.

Hotel Maxim

8,1

Hotel Maxim

Ubytování (Hotel) Hotel Maxim. Moderní hotel Maxim stojí ve starobylém městě Svätý Jur na úpatí pohoří Malé Karpaty, 6 km od Bratislavy. Ubytování Hotel Maxim se nachází ve městě Svätý Jur (Slovensko - Bratislavský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 904 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hotel Maxim má celkové hodnocení 8,1. Pro Hotel Hotel Maxim momentálně evidujeme 111 recenzí.

Horský hotel Eva

6,5

Horský hotel Eva

Ubytování (Hotel) Horský hotel Eva. Horský Hotel Eva je obklopen lesy v Malých Karpatech a nabízí ubytování v pokojích s výhledem na hory a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Horský hotel Eva se nachází ve městě Svätý Jur (Slovensko - Bratislavský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 310 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Horský hotel Eva má celkové hodnocení 6,5. Pro Hotel Horský hotel Eva momentálně evidujeme 50 recenzí.

Penzión Horáreň Biely kríž

Penzión Horáreň Biely kríž

Ubytování (Penzion) Penzión Horáreň Biely kríž. Penzión Horáreň Biely kríž has a garden and a terrace in Svätý Jur. Ubytování Penzión Horáreň Biely kríž se nachází ve městě Svätý Jur (Slovensko - Bratislavský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 872 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Spacious Apartment in Svaty Jur

Spacious Apartment in Svaty Jur

Ubytování (Apartmán) Spacious Apartment in Svaty Jur. Spacious Apartment in Svaty Jur is located in Svätý Jur. The accommodation is 8 km from Pezinok. Ubytování Spacious Apartment in Svaty Jur se nachází ve městě Svätý Jur (Slovensko - Bratislavský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 181 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Penzión Horáreň Biely kríž

Penzión Horáreň Biely kríž

Ubytování (Apartmán) Penzión Horáreň Biely kríž. Penzión Horáreň Biely kríž is located in Svätý Jur. The accommodation is 28 km from Senec. The apartment has 5 bedrooms and 5 bathrooms with a shower. Ubytování Penzión Horáreň Biely kríž se nachází ve městě Svätý Jur (Slovensko - Bratislavský kraj).

Granny's appartment

Granny's appartment

Ubytování (Privát) Granny's appartment. Set in Svätý Jur, 49 km from Dunajská Streda, Granny's appartment offers a garden and free WiFi. Ubytování Granny's appartment se nachází ve městě Svätý Jur (Slovensko - Bratislavský kraj).

Ubytování ve městě Svätý Jur

Město Svätý Jur se nachází na území země Slovensko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 3 hotelů a ubytování ve městě Svätý Jur.