Hledat

Ubytování

Ubytování město Subotica Podravska

Ve městě Subotica Podravska (Chorvatsko) máme celkem 1 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Subotica Podravska

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Subotica Podravska

Ana M Apartments

9,4

Ana M Apartments

Ubytování (Apartmány) Ana M Apartments. Apartments Ana M se nachází ve městě Novigrad na Istrii, 700 metrů od Novigradského přístavu. Ubytování Ana M Apartments se nachází ve městě Subotica Podravska (Chorvatsko - Istrie).

Apartments Karin

9,3

Apartments Karin

Ubytování (Apartmány) Apartments Karin. Apartments Karin se nachází v Novigradu v Istrii, 700 metrů od místního přístavu. Nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartments Karin se nachází ve městě Subotica Podravska (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 894 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

OLIVA Apartment

OLIVA Apartment

Ubytování (Apartmán) OLIVA Apartment. OLIVA Apartment, a property with a garden, is set in Novigrad Istria, 1.4 km from Novigrad Bus Station, 2.1 km from Mandrac City Harbour, as well as 2. Ubytování OLIVA Apartment se nachází ve městě Subotica Podravska (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 599 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Subotica Podravska

Město Subotica Podravska se nachází na území země Chorvatsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 1 hotelů a ubytování ve městě Subotica Podravska.