Hledat

Ubytování

Ubytování město Stupava

Ve městě Stupava (Slovensko) máme celkem 8 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Stupava

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Stupava

POHODA ubytovanie

8,9

POHODA ubytovanie

Ubytování (Economy business hotel) POHODA ubytovanie. POHODA ubytovanie se nachází ve Stupavě a nabízí klimatizované pokoje s bezplatným Wi-Fi. V penzionu je sdílená kuchyň. Ubytování POHODA ubytovanie se nachází ve městě Stupava (Slovensko - Bratislavský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 024 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování POHODA ubytovanie má celkové hodnocení 8,9. Pro Economy business hotel POHODA ubytovanie momentálně evidujeme 75 recenzí.

Penzión Green Hof

8,7

Penzión Green Hof

Ubytování (Penzion) Penzión Green Hof. Penzión Green Hof je situován ve městě Stupava, pouhých 15 km od Bratislavy, a nabízí ubytování, zahradu s terasou a bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách. Ubytování Penzión Green Hof se nachází ve městě Stupava (Slovensko - Bratislavský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 025 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzión Green Hof má celkové hodnocení 8,7. Pro Penzion Penzión Green Hof momentálně evidujeme 21 recenzí.

Penzión Ulička

8,3

Penzión Ulička

Ubytování (Penzion) Penzión Ulička. Penzion Ulička se nachází ve Stupavě, 14 km od hradu Děvín, a nabízí ubytování v pokojích, bar, terasu a bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách. Ubytování Penzión Ulička se nachází ve městě Stupava (Slovensko - Bratislavský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 140 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzión Ulička má celkové hodnocení 8,3. Pro Penzion Penzión Ulička momentálně evidujeme 371 recenzí.

Hotel Eminent

7,9

Hotel Eminent

Ubytování (Hotel) Hotel Eminent. Hotel Eminent má bowling a nabízí klimatizované pokoje s bezplatným Wi-Fi, minibar a satelitní TV s plochou obrazovkou. Ubytování Hotel Eminent se nachází ve městě Stupava (Slovensko - Bratislavský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 561 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hotel Eminent má celkové hodnocení 7,9. Pro Hotel Hotel Eminent momentálně evidujeme 186 recenzí.

InterSport Hotel

7

InterSport Hotel

Ubytování (Hotel) InterSport Hotel. Park Hotel Stupava se nachází 1 km od centra Stupavy, je obklopený lesem a nabízí tenisové kurty, krytý i venkovní bazén a restauraci s terasou. Ubytování InterSport Hotel se nachází ve městě Stupava (Slovensko - Bratislavský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 281 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování InterSport Hotel má celkové hodnocení 7. Pro Hotel InterSport Hotel momentálně evidujeme 212 recenzí.

Apartments Stupava

6,3

Apartments Stupava

Ubytování (Penzion) Apartments Stupava. Tento penzion nabízí sdílenou kuchyň a bezplatné Wi-Fi. Apartments Stupava poskytuje pokoje s psacím stolem a TV s plochou obrazovkou. Ubytování Apartments Stupava se nachází ve městě Stupava (Slovensko - Bratislavský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 024 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartments Stupava má celkové hodnocení 6,3. Pro Penzion Apartments Stupava momentálně evidujeme 17 recenzí.

Ubytovanie v Stupave

Ubytovanie v Stupave

Ubytování (Apartmány) Ubytovanie v Stupave. Ubytovanie v Stupave se nachází v klidné lokalitě, přímo u cyklistické trasy a 1 km od centra Stupavy. Zdarma nabízí Wi-Fi a parkování. Ubytování Ubytovanie v Stupave se nachází ve městě Stupava (Slovensko - Bratislavský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 300 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Il Galeone hotel

Il Galeone hotel

Ubytování (Hotel) Il Galeone hotel. Hotel Il Galeone se nachází v obci Stupava a nabízí restauraci, bar, terasu a bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách. Hotelové pokoje mají vlastní koupelnu. Ubytování Il Galeone hotel se nachází ve městě Stupava (Slovensko - Bratislavský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 768 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

UBYTKO-STUPAVA

UBYTKO-STUPAVA

Ubytování (Privát) UBYTKO-STUPAVA. Set in Stupava, UBYTKO-STUPAVA offers accommodation with free WiFi and a terrace. Ubytování UBYTKO-STUPAVA se nachází ve městě Stupava (Slovensko - Bratislavský kraj). Pro Privát UBYTKO-STUPAVA nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Ubytování ve městě Stupava

Město Stupava se nachází na území země Slovensko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 8 hotelů a ubytování ve městě Stupava.