Hledat

Ubytování

Ubytování město Stupava

Ve městě Stupava (Slovensko) máme celkem 8 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Stupava

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Stupava

Arkady Hof Hotel

9,4

Arkady Hof Hotel

UbytováníArkady Hof Hotel. Arkady Hof Hotel se nachází ve Stupavě, 20 km od bratislavského hlavního nádraží, a nabízí ubytování se zahradou, bezplatným soukromým parkovištěm, terasou... Ubytování Arkady Hof Hotel se nachází ve městě Stupava (Slovensko - Bratislavský kraj).

Mást apartments

9,2

Mást apartments

UbytováníMást apartments. Mást apartments se nachází 17 km od Michalské brány a 18 km od Bratislavského hradu a nabízí bezplatné Wi-Fi a terasu. Ubytování Mást apartments se nachází ve městě Stupava (Slovensko - Bratislavský kraj).

APARTMÁN ČAMBOR - na skok do prírody a mesta

9,1

APARTMÁN ČAMBOR - na skok do prírody a mesta

UbytováníAPARTMÁN ČAMBOR - na skok do prírody a mesta. APARTMÁN ČAMBOR - na skok do prírody a mesta nabízí ubytování s výhledem do klidné ulice, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování APARTMÁN ČAMBOR - na skok do prírody a mesta se nachází ve městě Stupava (Slovensko - Bratislavský kraj).

POHODA ubytovanie

8,9

POHODA ubytovanie

Ubytování (Economy business hotel) POHODA ubytovanie. POHODA ubytovanie se nachází ve Stupavě a nabízí klimatizované pokoje s bezplatným Wi-Fi. V penzionu je sdílená kuchyň. Ubytování POHODA ubytovanie se nachází ve městě Stupava (Slovensko - Bratislavský kraj). Ubytování POHODA ubytovanie má celkové hodnocení 8,9. Pro Economy business hotel POHODA ubytovanie momentálně evidujeme 75 recenzí.

Penzión Green Hof

8,7

Penzión Green Hof

Ubytování (Penzion) Penzión Green Hof. Penzión Green Hof je situován ve městě Stupava, pouhých 15 km od Bratislavy, a nabízí ubytování, zahradu s terasou a bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách. Ubytování Penzión Green Hof se nachází ve městě Stupava (Slovensko - Bratislavský kraj). Ubytování Penzión Green Hof má celkové hodnocení 8,7. Pro Penzion Penzión Green Hof momentálně evidujeme 21 recenzí.

Penzión Ulička

8,3

Penzión Ulička

Ubytování (Penzion) Penzión Ulička. Penzion Ulička se nachází ve Stupavě, 14 km od hradu Děvín, a nabízí ubytování v pokojích, bar, terasu a bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách. Ubytování Penzión Ulička se nachází ve městě Stupava (Slovensko - Bratislavský kraj). Ubytování Penzión Ulička má celkové hodnocení 8,3. Pro Penzion Penzión Ulička momentálně evidujeme 371 recenzí.

Hotel Eminent

7,9

Hotel Eminent

Ubytování (Hotel) Hotel Eminent. Hotel Eminent má bowling a nabízí klimatizované pokoje s bezplatným Wi-Fi, minibar a satelitní TV s plochou obrazovkou. Ubytování Hotel Eminent se nachází ve městě Stupava (Slovensko - Bratislavský kraj). Ubytování Hotel Eminent má celkové hodnocení 7,9. Pro Hotel Hotel Eminent momentálně evidujeme 186 recenzí.

InterSport Hotel

7

InterSport Hotel

Ubytování (Hotel) InterSport Hotel. Park Hotel Stupava se nachází 1 km od centra Stupavy, je obklopený lesem a nabízí tenisové kurty, krytý i venkovní bazén a restauraci s terasou. Ubytování InterSport Hotel se nachází ve městě Stupava (Slovensko - Bratislavský kraj). Ubytování InterSport Hotel má celkové hodnocení 7. Pro Hotel InterSport Hotel momentálně evidujeme 212 recenzí.

Apartments Stupava

6,3

Apartments Stupava

Ubytování (Penzion) Apartments Stupava. Tento penzion nabízí sdílenou kuchyň a bezplatné Wi-Fi. Apartments Stupava poskytuje pokoje s psacím stolem a TV s plochou obrazovkou. Ubytování Apartments Stupava se nachází ve městě Stupava (Slovensko - Bratislavský kraj). Ubytování Apartments Stupava má celkové hodnocení 6,3. Pro Penzion Apartments Stupava momentálně evidujeme 17 recenzí.

Work&Home Stupava

5,2

Work&Home Stupava

UbytováníWork&Home Stupava. Work&Home Stupava se nachází 19 km od bratislavského hlavního nádraží a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm. Ubytování Work&Home Stupava se nachází ve městě Stupava (Slovensko - Bratislavský kraj).

Ubytovanie v Stupave

Ubytovanie v Stupave

Ubytování (Apartmány) Ubytovanie v Stupave. Ubytovanie v Stupave se nachází v klidné lokalitě, přímo u cyklistické trasy a 1 km od centra Stupavy. Zdarma nabízí Wi-Fi a parkování. Ubytování Ubytovanie v Stupave se nachází ve městě Stupava (Slovensko - Bratislavský kraj).

Il Galeone hotel

Il Galeone hotel

Ubytování (Hotel) Il Galeone hotel. Hotel Il Galeone se nachází v obci Stupava a nabízí restauraci, bar, terasu a bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách. Hotelové pokoje mají vlastní koupelnu. Ubytování Il Galeone hotel se nachází ve městě Stupava (Slovensko - Bratislavský kraj).

Ubytování ve městě Stupava

Město Stupava se nachází na území země Slovensko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 8 hotelů a ubytování ve městě Stupava.