Hledat

Ubytování

Ubytování město Stulles

Ve městě Stulles (Itálie) máme celkem 3 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Stulles

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Stulles

Joshof Bergblick

10

Joshof Bergblick

UbytováníJoshof Bergblick. Joshof Bergblick se nachází ve Stullesu, 29 km od střelného prachu - Polveriera, parku Maia a parku Elizabeth, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi. Ubytování Joshof Bergblick se nachází ve městě Stulles (Itálie - Trentino Alto Adige).

Jogglanderhof - Hochwilde

9,3

Jogglanderhof - Hochwilde

Ubytování (Apartmán) Jogglanderhof - Hochwilde. Jogglanderhof - Hochwilde se nachází ve Stuls, 32 km od Merana, a nabízí gril a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Jogglanderhof - Hochwilde se nachází ve městě Stulles (Itálie - Trentino Alto Adige).

Pension Widmann

9,1

Pension Widmann

Ubytování (Penzion) Pension Widmann. Pension Widmann se nachází ve vesnici Stulles v kraji Trentino Alto Adige, 30 km od Merana, a nabízí sluneční terasu a lyžárnu. Ubytování Pension Widmann se nachází ve městě Stulles (Itálie - Trentino Alto Adige).

Jogglanderhof - Wasserfall

9

Jogglanderhof - Wasserfall

Ubytování (Apartmán) Jogglanderhof - Wasserfall. Jogglanderhof - Wasserfall se nachází ve Stulles v regionu Trentino Alto Adige a nabízí balkon a výhled na hory. Ubytování Jogglanderhof - Wasserfall se nachází ve městě Stulles (Itálie - Trentino Alto Adige).

Unterstuanerhof Plattnerblick

8,7

Unterstuanerhof Plattnerblick

Ubytování (Apartmán) Unterstuanerhof Plattnerblick. Unterstuanerhof Plattnerblick se nachází ve Stulles v regionu Trentino Alto Adige a nabízí zahradu. Ubytování Unterstuanerhof Plattnerblick se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Unterstuanerhof Hochwilde

6,7

Unterstuanerhof Hochwilde

Ubytování (Apartmán) Unterstuanerhof Hochwilde. Unterstuanerhof Hochwilde se nachází ve Stullesu a nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled na hory. 30 km od střelného prachu - Polveriera. Ubytování Unterstuanerhof Hochwilde se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Joshof Talblick

Joshof Talblick

UbytováníJoshof Talblick. Joshof Talblick se nachází ve Stulles, 29 km od střelného prachu - Polveriera, parku Maia a parku Elizabeth, a nabízí ubytování s balkonem a bezplatným... Ubytování Joshof Talblick se nachází ve městě Stulles (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ubytování ve městě Stulles

Město Stulles se nachází na území země Itálie. Momentálně pro vás evidujeme celkem 3 hotelů a ubytování ve městě Stulles.