Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování ve městě Studenec

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Studenec

Penzion Pohoda

8,9

Penzion Pohoda

Ubytování (Penzion) Penzion Pohoda. Penzion Pohoda se nachází v klidném a zalesněném prostředí na okraji Studence, je umístěn v renovované alpské farmě, typické pro Krkonoše. Ubytování Penzion Pohoda se nachází ve městě Studenec (Česká republika - Liberecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 752 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion Pohoda má celkové hodnocení 8,9. Pro Penzion Penzion Pohoda momentálně evidujeme 22 recenzí.

Pension Trautenberk

8,3

Pension Trautenberk

Ubytování (Penzion) Pension Trautenberk. Penzion Trautenberk pochází z 20. let minulého století a stojí uprostřed velkého parku ve Studenci u Horek. Ubytování Pension Trautenberk se nachází ve městě Studenec (Česká republika - Liberecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 695 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Pension Trautenberk má celkové hodnocení 8,3. Pro Penzion Pension Trautenberk momentálně evidujeme 197 recenzí.

Holiday home Studenec

Holiday home Studenec

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home Studenec. Located in Studenec, Holiday home Studenec provides accommodation with a private pool. Ubytování Holiday home Studenec se nachází ve městě Studenec (Česko - Liberecký kraj).