Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování ve městě Stružná

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Stružná

Pension Jezdecké centrum Kočík

8,5

Pension Jezdecké centrum Kočík

Ubytování (Penzion) Pension Jezdecké centrum Kočík. Pension Jezdecké centrum Kočík se nachází ve Stružné a nabízí zahradu, terasu, sdílenou kuchyň, společný lounge a ubytování s kuchyní a vlastní koupelnou. Ubytování Pension Jezdecké centrum Kočík se nachází ve městě Stružná (Česká republika - Karlovarský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 695 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Pension Jezdecké centrum Kočík má celkové hodnocení 8,5. Pro Penzion Pension Jezdecké centrum Kočík momentálně evidujeme 35 recenzí.

Holiday house David

8,4

Holiday house David

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday house David. Holiday house David se nachází ve Stružné a nabízí jízdní kola zdarma, tenisový kurt, výhled na bazén a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Holiday house David se nachází ve městě Stružná (Česká republika - Karlovarský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 248 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Holiday house David má celkové hodnocení 8,4. Pro Prázdninový dům Holiday house David momentálně evidujeme 10 recenzí.

Forest Paradise

Forest Paradise

Ubytování (Apartmán) Forest Paradise. Boasting a private pool and lake views, Forest Paradise is situated in Stružná. Ubytování Forest Paradise se nachází ve městě Stružná (Česko - Karlovarský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 080 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)