Hledat

Ubytování

Ubytování město Strigno

Ve městě Strigno (Itálie) máme celkem 7 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Strigno

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Strigno

Masetto Egidio Agritur

9,5

Masetto Egidio Agritur

Ubytování (Farma) Masetto Egidio Agritur. Masetto Egidio Agritur se nachází ve Strigno v regionu Trentino Alto Adige a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm. Ubytování Masetto Egidio Agritur se nachází ve městě Strigno (Itálie - Trentino Alto Adige).

casa Rosalba

9,4

casa Rosalba

Ubytování (Apartmán) casa Rosalba. Casa Rosalba se nachází ve Strigno v regionu Trentino Alto Adige a nabízí balkon a výhled do zahrady. 30 km od Trenta. Ubytování casa Rosalba se nachází ve městě Strigno (Itálie - Trentino Alto Adige).

La Casa delle Bacche Rosse

9,1

La Casa delle Bacche Rosse

Ubytování (Prázdninový dům) La Casa delle Bacche Rosse. La Casa delle Bacche Rosse se nachází v obci Strigno, 43 km od muzea MUSE, a nabízí sdílený lounge, bezplatné Wi-Fi, nepřetržitě otevřenou recepci a... Ubytování La Casa delle Bacche Rosse se nachází ve městě Strigno (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Spera

8,3

Hotel Spera

Ubytování (Hotel) Hotel Spera. Hotel Spera se nachází ve městě Strigno, 7 km od Borgo Valsugana a 30 minut jízdy od jezer Caldonazzo a Levico. Nabízí panoramatický výhled do údolí. Ubytování Hotel Spera se nachází ve městě Strigno (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ubytování ve městě Strigno

Město Strigno se nachází na území země Itálie. Momentálně pro vás evidujeme celkem 7 hotelů a ubytování ve městě Strigno.