Hledat

Ubytování

Ubytování město Strigno

Ve městě Strigno (Itálie) máme celkem 7 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Strigno

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Strigno

Trentino Lodge Via San Vito

9,8

Trentino Lodge Via San Vito

UbytováníTrentino Lodge Via San Vito. Trentino Lodge nabízí výhled do zahrady. Via San Vito se nachází ve Strigno, 43 km od MUSE a 25 km od Lago di Levico. Ubytování Trentino Lodge Via San Vito se nachází ve městě Strigno (Itálie - Trentino Alto Adige).

Masetto Egidio Agritur

9,5

Masetto Egidio Agritur

Ubytování (Farma) Masetto Egidio Agritur. Masetto Egidio Agritur se nachází ve Strigno v regionu Trentino Alto Adige a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm. Ubytování Masetto Egidio Agritur se nachází ve městě Strigno (Itálie - Trentino Alto Adige).

Villa Alta

9,5

Villa Alta

UbytováníVilla Alta. Villa Alta se nachází ve Strigno, pouhých 42 km od MUSE. Nabízí ubytování s výhledem na hory, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Villa Alta se nachází ve městě Strigno (Itálie - Trentino Alto Adige).

casa Rosalba

9,4

casa Rosalba

Ubytování (Apartmán) casa Rosalba. Casa Rosalba se nachází ve Strigno v regionu Trentino Alto Adige a nabízí balkon a výhled do zahrady. 30 km od Trenta. Ubytování casa Rosalba se nachází ve městě Strigno (Itálie - Trentino Alto Adige).

La Casa delle Bacche Rosse

9,1

La Casa delle Bacche Rosse

Ubytování (Prázdninový dům) La Casa delle Bacche Rosse. La Casa delle Bacche Rosse se nachází v obci Strigno, 43 km od muzea MUSE, a nabízí sdílený lounge, bezplatné Wi-Fi, nepřetržitě otevřenou recepci a... Ubytování La Casa delle Bacche Rosse se nachází ve městě Strigno (Itálie - Trentino Alto Adige).

B&B Al Larice

9,1

B&B Al Larice

UbytováníB&B Al Larice. B&B Al Larice se nachází ve Strignu v regionu Alto Adige a nabízí dětské hřiště a výhled na hory. Soukromé parkoviště u budovy mohou hosté využívat zdarma. Ubytování B&B Al Larice se nachází ve městě Strigno (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Spera

8,3

Hotel Spera

Ubytování (Hotel) Hotel Spera. Hotel Spera se nachází ve městě Strigno, 7 km od Borgo Valsugana a 30 minut jízdy od jezer Caldonazzo a Levico. Nabízí panoramatický výhled do údolí. Ubytování Hotel Spera se nachází ve městě Strigno (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ubytování ve městě Strigno

Město Strigno se nachází na území země Itálie. Momentálně pro vás evidujeme celkem 7 hotelů a ubytování ve městě Strigno.