Hledat

Ubytování

Ubytování město Strembo

Ve městě Strembo (Itálie) máme celkem 3 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Strembo

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Strembo

B & B Chalet Plan

10

B & B Chalet Plan

Ubytování (Bed and breakfast) B & B Chalet Plan. Ubytování se nachází ve městě Strembo, 34 km od Limone. B & B Chalet Plan nabízí sdílený lounge a bezplatné Wi-Fi. Ubytování B & B Chalet Plan se nachází ve městě Strembo (Itálie - Trentino Alto Adige).

Casa Piret

8,2

Casa Piret

Ubytování (Apartmán) Casa Piret. Casa Piret se nachází ve městě Strembo. 17 km od Molvena. Ubytování Casa Piret se nachází ve městě Strembo (Itálie - Trentino Alto Adige).

APARTHOTEL STREMBO

8,2

APARTHOTEL STREMBO

Ubytování (Aparthotel) APARTHOTEL STREMBO. APARTHOTEL STREMBO se nachází 47 km od jezera Molveno a nabízí bar, zahradu a nepřetržitě otevřenou recepci. Ubytování APARTHOTEL STREMBO se nachází ve městě Strembo (Itálie - Trentino Alto Adige).

Chalet Immerso nel Verde

7,7

Chalet Immerso nel Verde

UbytováníChalet Immerso nel Verde. Chalet Immerso nel Verde se nachází 46 km od vodopádu Varone a nabízí ubytování s výhledem do zahrady, grilem a balkonem. 47 km od jezera Molveno. Ubytování Chalet Immerso nel Verde se nachází ve městě Strembo (Itálie - Trentino Alto Adige).

Appartamento Ca Rina Strembo Ospitar

7,7

Appartamento Ca Rina Strembo Ospitar

Ubytování (Apartmán) Appartamento Ca Rina Strembo Ospitar. Appartamento Ca Rina Strembo Ospitar se nachází ve městě Strembo v regionu Trentino Alto Adige a nabízí balkon. Do Limone sul Garda je to 35 km. Ubytování Appartamento Ca Rina Strembo Ospitar se nachází ve městě Strembo (Itálie - Trentino Alto Adige).

Aparthotel Casinei Strembo

Aparthotel Casinei Strembo

UbytováníAparthotel Casinei Strembo. Aparthotel Casinei Strembo se nachází ve městě Strembo, 47 km od jezera Molveno a 46 km od vodopádu Varone, a nabízí zahradu a výhled na město. Ubytování Aparthotel Casinei Strembo se nachází ve městě Strembo (Itálie - Trentino Alto Adige).

Appartamento accogliente con due posti auto

Appartamento accogliente con due posti auto

UbytováníAppartamento accogliente con due posti auto. Appartamento accogliente con due posti auto se nachází ve městě Strembo, 46 km od jezera Molveno a vodopádu Varone, a nabízí výhled na hory. Ubytování Appartamento accogliente con due posti auto se nachází ve městě Strembo (Itálie - Trentino Alto Adige).

Aparthotel Pedrotti Strembo

Aparthotel Pedrotti Strembo

UbytováníAparthotel Pedrotti Strembo. Aparthotel Pedrotti Strembo se nachází ve městě Strembo, 47 km od jezera Molveno a 46 km od vodopádu Varone, a nabízí zahradu a výhled na hory. Ubytování Aparthotel Pedrotti Strembo se nachází ve městě Strembo (Itálie - Trentino Alto Adige).

Casa nel Parco

Casa nel Parco

UbytováníCasa nel Parco. Set in Strembo and only 47 km from Molveno Lake, Casa nel Parco offers accommodation with mountain views, free WiFi and free private parking. Ubytování Casa nel Parco se nachází ve městě Strembo (Itálie - Trentino Alto Adige).

Aparthotel Alperose Strembo

Aparthotel Alperose Strembo

UbytováníAparthotel Alperose Strembo. Aparthotel Alperose Strembo se nachází ve městě Strembo, 47 km od jezera Molveno a 46 km od vodopádu Varone, a nabízí zahradu a výhled na hory. Ubytování Aparthotel Alperose Strembo se nachází ve městě Strembo (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ubytování ve městě Strembo

Město Strembo se nachází na území země Itálie. Momentálně pro vás evidujeme celkem 3 hotelů a ubytování ve městě Strembo.