Hledat

Ubytování

Ubytování město Strembo

Ve městě Strembo (Itálie) máme celkem 3 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Strembo

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Strembo

B & B Chalet Plan

10

B & B Chalet Plan

Ubytování (Bed and breakfast) B & B Chalet Plan. Ubytování se nachází ve městě Strembo, 34 km od Limone. B & B Chalet Plan nabízí sdílený lounge a bezplatné Wi-Fi. Ubytování B & B Chalet Plan se nachází ve městě Strembo (Itálie - Trentino Alto Adige).

Casa Piret

8,2

Casa Piret

Ubytování (Apartmán) Casa Piret. Casa Piret se nachází ve městě Strembo. 17 km od Molvena. Ubytování Casa Piret se nachází ve městě Strembo (Itálie - Trentino Alto Adige).

APARTHOTEL STREMBO

8,2

APARTHOTEL STREMBO

Ubytování (Aparthotel) APARTHOTEL STREMBO. APARTHOTEL STREMBO se nachází 47 km od jezera Molveno a nabízí bar, zahradu a nepřetržitě otevřenou recepci. Ubytování APARTHOTEL STREMBO se nachází ve městě Strembo (Itálie - Trentino Alto Adige).

Appartamento Ca Rina Strembo Ospitar

7,7

Appartamento Ca Rina Strembo Ospitar

Ubytování (Apartmán) Appartamento Ca Rina Strembo Ospitar. Appartamento Ca Rina Strembo Ospitar se nachází ve městě Strembo v regionu Trentino Alto Adige a nabízí balkon. Do Limone sul Garda je to 35 km. Ubytování Appartamento Ca Rina Strembo Ospitar se nachází ve městě Strembo (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ubytování ve městě Strembo

Město Strembo se nachází na území země Itálie. Momentálně pro vás evidujeme celkem 3 hotelů a ubytování ve městě Strembo.